Jump to content

Moto G (έκδοση 2014)


lewton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Για πες τι σε χάλασε.

 

Έχω το bluetooth Nokia BH-907 το οποίο δεν συνδεόταν με το τηλέφωνο. Επίσης έχω δύο διαφορετικές εφαρμογές ηχογράφησης κλήσεων που μου είναι απαραίτητες γιατί παίρνω παραγγελίες εν κινήσει, και καμία από τις δύο δεν λειτουργούσε. Αυτά είναι αρκετά για εμένα για να το βάλω ξανά στο κουτί του.

Link to comment
Share on other sites

Έχω το bluetooth Nokia BH-907 το οποίο δεν συνδεόταν με το τηλέφωνο. Επίσης έχω δύο διαφορετικές εφαρμογές ηχογράφησης κλήσεων που μου είναι απαραίτητες γιατί παίρνω παραγγελίες εν κινήσει, και καμία από τις δύο δεν λειτουργούσε. Αυτά είναι αρκετά για εμένα για να το βάλω ξανά στο κουτί του.

Για τής εφαρμογές δεν φταίει το τηλέφωνο, οι εφαρμογές φταίνε.

Εψαξες τής ρυθμίσεις των εφαρμογών?

Link to comment
Share on other sites

Για τής εφαρμογές δεν φταίει το τηλέφωνο, οι εφαρμογές φταίνε.

Εψαξες τής ρυθμίσεις των εφαρμογών?

 

Δεν φταίει τίποτα. Οι εφαρμογές αυτές επειδή χρησιμοποιούν το 'κύκλωμα' ομιλίας, λένε ότι δεν είναι συμβατές με όλες τις συσκευές. Και οι δύο λειτουργούν σε samsung & LG που έχω δοκιμάσει, ενώ μόνο η μία δουλεύει με το Alcatel idol X+. Το θέμα είναι ότι μου είναι απαραίτητες, και δεν είναι συμβατές με το moto G. :(

Link to comment
Share on other sites

To e-shop τώρα το έχει άμεσα διαθεσιμο σε λευκό. Στις φωτογραφίες πάντως το λευκό δεν μου αρέσει, δεν ξέρω απο κοντά αν είναι καλύτερο.
Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται vfm συσκευή.... επειδή με ενδιαφέρει ένα καλό δίκαρτο σας παρακολουθώ και διαβάζω με ενδιαφέρον τις εντυπώσεις των κατόχων..... πολύ θετικό ότι θα έχει υποστήριξη και αναβαθμίσεις γρήγορα
Link to comment
Share on other sites

Σε λευκό υπάρχει και στο public αλλά δεν μου άρεσε. Εγώ ενώ είχα αποφασίσει να το πάρω σε μαύρο γιατί χρειάζομαι dual sim με χάλασε το θέμα της οθόνης (μας καλόμαθε το πρώτο moto g) και σκέφτομαι να πάρω το dual sim πρώτης γενιάς. Έχει κανείς υπόψη του κάποιο site; Γιατί φαίνεται δυσεύρετο.
Link to comment
Share on other sites

Γνώμες για τα ηχεία του σε σχέση με G 2013;Απο άποψη ποιότητας με ενδιαφέρει.Απο ένταση και το G 2013 είχε περίσσια.
Quote: Λοιπόν τα iPhone που έχουν 512 RAM είναι ποιο καλα και απο αλλα κινητά με 1 Gb RAM γιατί παίζει ρολο και η ποιότητα της μνήμης το υλικό.Η Apple δίνει στους πελάτες της το καλύτερο υλικό και θα είναι πάντα πρωτοπόρα. :clap:
Link to comment
Share on other sites

Τελικά βρήκα την άκρη παιδεύτηκα αλλά τα κατάφερα. Πήρα και μια microsd και είμαι κομπλε. Τα ηχεία καλά είναι αλλά θα μπορούσαν σαφώς να είναι καλύτερα!

Καλορίζικο και καλή χρήση σε όσους θέλουν να το αποκτήσουν!

Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος και εγώ απο σήμερα..Μονο θετικά πράγματα μπορώ να πω για αυτή την συσκευή!!

 

η μπαταρια πως σου φενεται φιλε;;

Nokia 6101 - Sony Ericsson W100i - Nokia C2-05 - Nokia C2-02 - Motorola Moto G 4G
Link to comment
Share on other sites

η μπαταρια πως σου φενεται φιλε;;

Δεν μπορώ να σου απαντήσω ακόμα σε αυτό το θέμα, αν και από ότι φαίνεται δεν θα υπάρχει κάποιο θέμα..

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να σου απαντήσω ακόμα σε αυτό το θέμα, αν και από ότι φαίνεται δεν θα υπάρχει κάποιο θέμα..

 

Μπορεις να γραψεις και τι ακριβως εχει μεσα το πακετο?

Link to comment
Share on other sites

Εκτος θεματος οθονης(λιγο πιο φωτεινη να ηταν...) και καμερας που δεν με πολυ αρεσε(κατα παραξενω τροπο την νυχτα ειναι καλες)το κινητο τα παει καλα και σε θεμα αυτονομιας μπαταριας και σε ολα τα αλλα
Link to comment
Share on other sites

Το βρήκα σε μαύρο και το πήρα κι εγω.. Μια χαρα φαίνεται.. Το κουτί εχει μεσα μονο ένα καλώδιο usb άσπρο..
Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να γραψεις και τι ακριβως εχει μεσα το πακετο?

Βιβλιαρακια, συσκευή και usb καλώδιο..

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζετε κανένα μαγαζί εδώ που να έχει φέρει flip covers για το συγκεκριμένο μοντέλο; Οσο και να έψαξα δεν βρήκα να έχουν φέρει Ελλάδα ακόμα!
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα χθες κι εγώ, πολύ καλές οι πρώτες εντυπώσεις απ'τη μπαταρία του, κοιμήθηκα με 20% και ξύπνησα με το ίδιο ποσοστό. Και η οθόνη του πολύ καλή, αυτό που είχα δει στο public και δε μου άρεσε μάλλον οφείλεται στη μεμβράνη που φορούσε.
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα το πηρα κ γω παρασκευη πολυ καλο εχουν περασει απ τα χερια μου ολα τα καλα τηλεφωνα θεωρω οτι θα το κρατησω γιατι κανω ανετα την δουλεια μου με 2 νουμερα μεγαλη οθονη καλη μπαταρια οτι πρεπει για καποιον που θελει 2 νουμερα σε 5ιντσο
Link to comment
Share on other sites

Η ένταση των ηχείων καθώς και η ποιότητα ήχου τους, είναι καλή;

Η ένταση είναι καλη,η ποιότητα θα μπορούσε να είναι καλύτερη.. Βέβαια έχω καλομαθει με τα boom sound οπότε δεν μπορώ να σε βοηθήσω περισσότερο..

Link to comment
Share on other sites

Tα ηχεια ειναι παρα πολυ καλα πιστευω. Γενικα, η εμπειρια οταν βλεπεις βιντεακια ειναι σαφως ανωτερη σε σχεση με τον προκατοχο του.
Link to comment
Share on other sites

Η ένταση είναι καλη,η ποιότητα θα μπορούσε να είναι καλύτερη.. Βέβαια έχω καλομαθει με τα boom sound οπότε δεν μπορώ να σε βοηθήσω περισσότερο..

 

Εγώ είχα ένα Nokia 1020 που είχε πολύ καλό ήχο (αλλά δεν υπάρχει πια γιατί έκανε μπάνιο στην θάλασσά) και ένα Sony Z Ultra που ο ήχος είναι απαράδεκτος. Αρα λογικά θα μείνω ευχαριστημένος. Απο βδομάδα θα τσιμπήσω ένα άσπρο.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Moto G (έκδοση 2014)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...