Jump to content

Moto G (έκδοση 2014)


lewton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λάθος! Δεν σου δίνει ακουστικά γιατί οι 9 στους 10 δεν τα χρησιμοποιούν (φτηνιάρικα ούτως ή άλλως) και ο φορτιστής με τόσες συσκευές που έχουμε όλοι με το ίδιο πρότυπο φόρτισης μπορεί να καλυφθεί το θέμα. Για μένα καλά κάνει. Τίποτα από τα δύο δεν χρησιμοποιώ οπότε η μειωμένη τιμή είναι ευπρόσδεκτη. Γιατί να τα φορτωθώ και να πρέπει να πληρώνω +20€ παραπάνω; Απλά ο έλληνας ότι και να γίνει θα γκρινιάξει. (δεν το λέω για σένα, γενικά μιλάω) Αν τα είχε μέσα και το τιμολογούσε 200€ θα έλεγε είναι ακριβό. Αν είχε 2 επειλογές με ή χωρίς παρελκόμενα όλοι χωρίς θα το έπαιρναν.:lol:

 

Συμφωνώ απόλυτα ...Να έχω έναν επιπλέον φορτιστεί να κάθεται στο ράφι..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μαζι σου αλλα σκεψου τον αλλο που ανοιγει τη συσκευασια, πωσ νιωθουμε οταν αγοραζουμε κατι καινουργιο, κ εκει που βγαζει τα παντα ολα να φορτισει για πρωτη φορα...μενει με το τουιτι στο χερι:X.....μοτορολα 3 ευρω κοστος να ειχε το ανταπτορακι ημαρτοννννννννν !:ninja:

 

Οι 9 στους 10 ξέρουν ότι δεν έχει φορτιστή το ευρωπαικό Moto G. Ζούμε στην εποχή της πληροφορίας. :lol:

 

3 δεν νομίζω. Κανα 10αρι τον χρεώνουν όλοι τον φορτιστή.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Λάθος! Δεν σου δίνει ακουστικά γιατί οι 9 στους 10 δεν τα χρησιμοποιούν (φτηνιάρικα ούτως ή άλλως) και ο φορτιστής με τόσες συσκευές που έχουμε όλοι με το ίδιο πρότυπο φόρτισης μπορεί να καλυφθεί το θέμα. Για μένα καλά κάνει. Τίποτα από τα δύο δεν χρησιμοποιώ οπότε η μειωμένη τιμή είναι ευπρόσδεκτη. Γιατί να τα φορτωθώ και να πρέπει να πληρώνω +20€ παραπάνω; Απλά ο έλληνας ότι και να γίνει θα γκρινιάξει. (δεν το λέω για σένα, γενικά μιλάω) Αν τα είχε μέσα και το τιμολογούσε 200€ θα έλεγε είναι ακριβό. Αν είχε 2 επιλογές με ή χωρίς παρελκόμενα όλοι χωρίς θα το έπαιρναν.:lol:

 

Συμφωνώ απόλυτα. Στην τελική, τι πιο "δημοκρατικό" από το να μη με χρεώνει για παρελκόμενα, τα οποία αν τα χρειάζομαι μπορώ να τα επιλέξω με βάση τις δικές μου προδιαγραφές. Μια συσκευή και ένα καλώδιο φόρτισης είναι υπεραρκετά. Hands-free, Bluetooth, θήκες, μεμβράνες, φορτιστές ανήκουν στην κατηγορία των αξεσουάρ.

Link to comment
Share on other sites

Οι 9 στους 10 ξέρουν ότι δεν έχει φορτιστή το ευρωπαικό Moto G. Ζούμε στην εποχή της πληροφορίας. :lol:

 

3 δεν νομίζω. Κανα 10αρι τον χρεώνουν όλοι τον φορτιστή.

 

στα μελλονταντικα σχεδια τησ μοτο θα λειπει και η συσκευη, λιγοι υπερτυχεροι θα παιρνουν προσκληση για κληρωση προκειμενου να παρουν και συσκευη,η τιμη σε ακομη χαμηλοτερα επιπεδα !!!!!!!:D

 

πσ αφου εχετε απο 5 κινητα ο καθενας τι της θελετε τισ συσκευες....χαχα

Link to comment
Share on other sites

στα μελλονταντικα σχεδια τησ μοτο θα λειπει και η συσκευη, λιγοι υπερτυχεροι θα παιρνουν προσκληση για κληρωση προκειμενου να παρουν και συσκευη,η τιμη σε ακομη χαμηλοτερα επιπεδα !!!!!!!:D

 

Ωραία το πήρες 168€. Απίστευτα χαμηλή τιμή για τις δυνατότητες της συσκευής με ελληνική εγγύηση πάντα (για να μην φέρεις παράδειγμα κινεζιές με παραεισαγωγή χωρίς τελωνεία). Πήγαινε αγόρασε έναν φορτιστή κι ένα hfree και τέλος. Δεν καταλαβαίνω γιατί ο ντόρος;

Σκέψου άλλοι το πήραν 180-190-200€ πιο πριν από σένα και δεν διαμαρτυρήθηκαν γιατί ήταν πολύ καλό bargain.

 

A και κόψε την ειρωνεία.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Ωραία το πήρες 168€. Απίστευτα χαμηλή τιμή για τις δυνατότητες της συσκευής με ελληνική εγγύηση πάντα (για να μην φέρεις παράδειγμα κινεζιές με παραεισαγωγή χωρίς τελωνεία). Πήγαινε αγόρασε έναν φορτιστή κι ένα hfree και τέλος. Δεν καταλαβαίνω γιατί ο ντόρος;

Σκέψου άλλοι το πήραν 180-190-200€ πιο πριν από σένα και δεν διαμαρτυρήθηκαν γιατί ήταν πολύ καλό bargain.

 

A και κόψε την ειρωνεία.

 

κουλ καμια ειρωνια μαν απλα λεω επρεπε να ειχε ανταπτορα ac δηλαδη την γνωμη μου...

Link to comment
Share on other sites

 

πσ αφου εχετε απο 5 κινητα ο καθενας τι της θελετε τισ συσκευες....χαχα

 

Αποτυχημένο χιούμορ.

 

Ο καθένας έχει τις δικές του ανάγκες. Ισως αν το προσέφερε και με παρελκόμενα με αυξημένη τιμή να ήταν σωστότερο. Αλλά αυτή είναι η τακτική της Μοτορολα. Οφείλεις κι εσύ προτού αγοράσεις να κάνεις μία έρευνα αγοράς. Να ρωτήσεις κι εδώ μέσα. Οπως και το έκανες εκ των υστέρων βέβαια.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

μη μου λες για αποτυχημενο χιουμορ γιατι ειχες και εσυ το κομματι σου, ειπαμε χαμηλη τιμη κ πολιτικη τησ μοτο μπλα μπλα, το αγορασα κ ηξερα τι αγορασα εντ οφ στορυ
Link to comment
Share on other sites

βλέπω ότι το πήρες 168 ευρώ

 

εγώ το πήρα 178 ευρώ και έδωσα άλλα 4 ευρώ για το κόψιμο δύο καρτών sim και άλλα 10 ευρώ για sd 16GB και άλλα 10 ευρώ για ακουστικά καλά

 

θα δώσω άλλα τόσα ευρώ για power bank (cell) για να με βγάζει ολόκληρη εβδομάδα

 

και περίπου 20 ευρώ για την θήκη που λένε τα παιδιά εδώ

 

και δεν παραπονιέμαι καθόλου

 

ίσως να γκρίνιαζα αν το αγόραζα 199 ευρώ (200 ευρώ) που το έχουν καταστήματα όπως plaisio - public - media market - kotsovolos κτλ

 

καθώς δεν δίνω 200 ευρώ για κινητό το θεωρώ υπερβολή για αυτό και ποτέ στην ζωή μου δεν είχα συσκευή άνω του ποσού αυτού ή κάτι συσκευές που κοστίζουν ένα μηνιάτικο.

Xiaomi Poco F3 Pro 8GB/256GB , Xiaomi Poco X3 Pro 8GB/256GB , Xiaomi Redmi Note 10 Pro 8GB/128GB , Xiaomi Redmi Note 9 Pro 8GB/128GB , Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6GB/64GB , Huawei P Smart (2019) 3GB/64GB , Lenovo/Motorola Moto G4 Plus (Εκλάπει) , Lenovo Motorola Moto G5S Plus (Εκλάπει) , Xiaomi Redmi Note 4X (Παροπλίστηκε) , Lenovo/Motorola Moto G2 (Χαρίστηκε) , Asus Google Nexus 7 FHD WiFi

COSMOTE (GR)

WIND (GR)

Με εκτίμηση.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως που έδωσα 200 πριν από 3,5 μήνες δεν το μετανιώνω καθόλου. Είναι μακράν το καλύτερο κινητό σε αυτήν την τιμή. Καμία σχέση με συσκευές που έχω πληρώσει μέχρι και 160€ στο παρελθόν, και δεν υστερεί τραγικά σε κάτι από άλλες που κοστίζουν τώρα αρκετά παραπάνω από αυτό.
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν και χειρότερα. Εδωσα 199 € πριν 3 μήνες, και αλλα 97 € για αλλαγη οθόνης και digitizer, επειτα απο πτώση. Ας προσεχα!
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό είναι εύκολα ότι καλύτερο value for money κυκλοφορεί αυτή τη στιγμή. Το πήρα 179 ευρώ πριν 3 μήνες (199 πλήρωσα άλλα πήρα πίσω 20 ευρώ από το πρόγραμμα επιστροφή της Eurobank) και δεν το έχω μετανιώσει δευτερόλεπτο. Βάζει κάτω κινητά των 300ων ευρώ στο χαλαρό.
Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω γιατί πέφτουμε πάντα όλοι να φάμε όποιον τονίζει κάποια κακά σε μια επιλογή μας. Ποσό κόλλημα τρώμε τελικά με τις επιλογές μας; Επειδή το διαλέξαμε εμείς ειναι τόσο τέλειο που δεν δεχόμαστε καμία κριτική; Αφήστε τον άνθρωπο να γράψει ότι θέλει αν τον ενοχλεί κάτι. Η πράγματι τον ενοχλεί η τρολαρει. Και στις δυο περιπτώσεις δεν χρειάζεται απάντηση.

myphone.gr Legal Advisor

Phones: iPhone XsMax 64GB Silver, iPhone X 64GB Silver, Pocophone F1 64GB

Tablets: iPad Pro 12,9 128GB WiFi, iPad mini 4 64GB WiFi & 4G

Link to comment
Share on other sites

 

Τη πηρα και γω την ιδια.....αξιζει και με το παραπανω!! Με τη λολιποπ εχω δει μερικα ψιλοκοληματα σε επαναφορα αρχικης οθονης η αργει να παρει τηλ αλλα μαλλον φταιει πως δεν εκανα καθαρη εγκατασταση και μαλλον δε θα την αποφυγω.....

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες τελικά θα απογοητευτω πολύ από την μετάβαση από το m8 ? σε κάτι βιντεοκάμερα στο YouTube ένας έκανε τεστ ταχύτητας ανοίγματος εφαρμογών με iPhone 6 και galaxy s5 και το moto g τα κοντραρε στα ίσα! Τόσο γρήγορο και αλαγκαριστο είναι?

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες τελικά θα απογοητευτω πολύ από την μετάβαση από το m8 ? σε κάτι βιντεοκάμερα στο YouTube ένας έκανε τεστ ταχύτητας ανοίγματος εφαρμογών με iPhone 6 και galaxy s5 και το moto g τα κοντραρε στα ίσα! Τόσο γρήγορο και αλαγκαριστο είναι?

Χαχαχχα,φίλε μου αυτό που σκέφτεσαι το έχω κάνει εγώ.. Ναι η απογοήτευση θα είναι τεράστια σε όλα τα επίπεδα επειδή έχεις την καλύτερη συσκευή που υπάρχει μέχρι στιγμής κατά την γνώμη μου.

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχχα,φίλε μου αυτό που σκέφτεσαι το έχω κάνει εγώ.. Ναι η απογοήτευση θα είναι τεράστια σε όλα τα επίπεδα επειδή έχεις την καλύτερη συσκευή που υπάρχει μέχρι στιγμής κατά την γνώμη μου.
Βρε το ξέρω πως είναι η καλύτερη και δεν συγκρίνω το moto g μαζί του απλά επειδή αναγκάζομαι να το δώσω και θέλω μια αλαγκαριστη και φθηνή συσκευή σκέφτηκα το moto g! Δεν έχω απαιτήσεις απλά να μην κολλάει και να είναι σβελτο στο ίντερνετ! Τα κάνει αυτά?

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες τελικά θα απογοητευτω πολύ από την μετάβαση από το m8 ? σε κάτι βιντεοκάμερα στο YouTube ένας έκανε τεστ ταχύτητας ανοίγματος εφαρμογών με iPhone 6 και galaxy s5 και το moto g τα κοντραρε στα ίσα! Τόσο γρήγορο και αλαγκαριστο είναι?

 

Το αν θα απογοητευθείς έχει σχέση με τις προσδοκίες που εσύ έχεις φίλε μου, ως εκ τούτου δε μπορεί να σου απαντήσει κανείς. Μπορούμε μόνο να σου περιγράψουμε τη δική μας εμπειρία από το Moto G.

Καταρχάς, το Μ8 αποτελεί την ναυαρχίδα της HTC και το κόστος του είναι 2.5 φορές το κόστος του Moto G. Η ποιότητα κατασκευής είναι σαφώς υψηλότερη. Το ίδιο και τα τεχνικά χαρακτηριστικά (ram, επεξεργαστής, camera,...). Θα είχε νόημα μια σύγκριση του Μ8 με το Moto Χ (2014). Το αντίστοιχο με το Moto G μοντέλο της HTC είναι το Desire 516.

Αν θυμάμαι καλά σε προηγούμενο post ανέφερες ότι θα χρησιμοποιείς facebook, gps και Google (δε καταλαβαίνω τι ακριβώς εννοείς με το Google, οπότε το λαμβάνω ως σερφάρισμα μέσω Chrome ή έστω κάτι μη απαιτητικό). Για αυτά το Moto G είναι υπερ επαρκές. Ακόμα και φθηνότερα τηλέφωνα είναι επαρκή. Από όσα κινητά είχα μέχρι σήμερα δεν είναι το καλύτερο (με βάση τα δεδομένα της κάθε εποχής) αλλά κερδίζει σχετικά εύκολα τον τίτλο value for money (αφήνοντας δεύτερο το "λατρεμένο" siemens s35i). Τονίζω ότι κερδίζει τον τίτλο αυτό συγκρινόμενο με τις συσκευές που είχα εγώ στην κατοχή μου και όχι το σύνολο των συσκευών που κυκλοφόρησαν.

Θα σου πρότεινα ανεπιφύλακτα την αγορά του με βάση τη χρήση για την οποία το προορίζεις. Είναι η καλύτερη επιλογή για οποιονδήποτε χρήστη δεν συγκαταλέγεται στην κατηγορία "power user".

Link to comment
Share on other sites

Το αν θα απογοητευθείς έχει σχέση με τις προσδοκίες που εσύ έχεις φίλε μου, ως εκ τούτου δε μπορεί να σου απαντήσει κανείς. Μπορούμε μόνο να σου περιγράψουμε τη δική μας εμπειρία από το Moto G.

Καταρχάς, το Μ8 αποτελεί την ναυαρχίδα της HTC και το κόστος του είναι 2.5 φορές το κόστος του Moto G. Η ποιότητα κατασκευής είναι σαφώς υψηλότερη. Το ίδιο και τα τεχνικά χαρακτηριστικά (ram, επεξεργαστής, camera,...). Θα είχε νόημα μια σύγκριση του Μ8 με το Moto Χ (2014). Το αντίστοιχο με το Moto G μοντέλο της HTC είναι το Desire 516.

Αν θυμάμαι καλά σε προηγούμενο post ανέφερες ότι θα χρησιμοποιείς facebook, gps και Google (δε καταλαβαίνω τι ακριβώς εννοείς με το Google, οπότε το λαμβάνω ως σερφάρισμα μέσω Chrome ή έστω κάτι μη απαιτητικό). Για αυτά το Moto G είναι υπερ επαρκές. Ακόμα και φθηνότερα τηλέφωνα είναι επαρκή. Από όσα κινητά είχα μέχρι σήμερα δεν είναι το καλύτερο (με βάση τα δεδομένα της κάθε εποχής) αλλά κερδίζει σχετικά εύκολα τον τίτλο value for money (αφήνοντας δεύτερο το "λατρεμένο" siemens s35i). Τονίζω ότι κερδίζει τον τίτλο αυτό συγκρινόμενο με τις συσκευές που είχα εγώ στην κατοχή μου και όχι το σύνολο των συσκευών που κυκλοφόρησαν.

Θα σου πρότεινα ανεπιφύλακτα την αγορά του με βάση τη χρήση για την οποία το προορίζεις. Είναι η καλύτερη επιλογή για οποιονδήποτε χρήστη δεν συγκαταλέγεται στην κατηγορία "power user".

 

Σε ευχαριστώ για την ολοκληρωμένη σου απάντηση! power User δεν είμαι πλέον γιατί μετά αρκετές αλλαγές κινητών τα τελευταία χρόνια είπα να κοιτάξω και πιο σημαντικά πράγματα στη ζωή μου :)! με λίγα λόγια θέλω ένα κινητό να μην λαγκαρει και να κάνει δύο τρεις δουλειές απλές χωρίς να μου βγάζει το λάδι

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ για την ολοκληρωμένη σου απάντηση! power User δεν είμαι πλέον γιατί μετά αρκετές αλλαγές κινητών τα τελευταία χρόνια είπα να κοιτάξω και πιο σημαντικά πράγματα στη ζωή μου :)! με λίγα λόγια θέλω ένα κινητό να μην λαγκαρει και να κάνει δύο τρεις δουλειές απλές χωρίς να μου βγάζει το λάδι

 

Στα κινητά, πιστεύω ότι ισχύει η ίδια αρχή με τους υπολογιστές. Πληρώνεις την υπολογιστική ισχύ που χρειάζεσαι σήμερα και όχι αυτή που ΙΣΩΣ χρειαστείς στο μέλλον, διαφορετικά είναι σα να πετάς χρήματα στον κάδο των αχρήστων. Τα κινητά μετά από 6-8 μήνες στην αγορά, πωλούνται με τιμή κατά ~35-40% χαμηλότερη από την αρχική τιμή. Αυτό, στην περίπτωση μιας ναυαρχίδας, αντιστοιχεί σε απώλεια ~200-250€. Επίσης, το να έχω 3gb ram, snapdragon 801 για να χρησιμοποιώ Viber, Facebook και gps, είναι σαν να αγοράζω Ferrari και να τοποθετώ κόφτη στα 100 km/h.

Να ξεκαθαρίσω ότι δεν κατακρίνω όσους αγοράζουν ακριβά κινητά. Ο κάθε άνθρωπος είναι ελεύθερος να ξοδεύει τα χρήματα του με όποιο τρόπο αυτός επιθυμεί.

Link to comment
Share on other sites

Στα κινητά, πιστεύω ότι ισχύει η ίδια αρχή με τους υπολογιστές. Πληρώνεις την υπολογιστική ισχύ που χρειάζεσαι σήμερα και όχι αυτή που ΙΣΩΣ χρειαστείς στο μέλλον, διαφορετικά είναι σα να πετάς χρήματα στον κάδο των αχρήστων. Τα κινητά μετά από 6-8 μήνες στην αγορά, πωλούνται με τιμή κατά ~35-40% χαμηλότερη από την αρχική τιμή. Αυτό, στην περίπτωση μιας ναυαρχίδας, αντιστοιχεί σε απώλεια ~200-250€. Επίσης, το να έχω 3gb ram, snapdragon 801 για να χρησιμοποιώ Viber, Facebook και gps, είναι σαν να αγοράζω Ferrari και να τοποθετώ κόφτη στα 100 km/h.

Να ξεκαθαρίσω ότι δεν κατακρίνω όσους αγοράζουν ακριβά κινητά. Ο κάθε άνθρωπος είναι ελεύθερος να ξοδεύει τα χρήματα του με όποιο τρόπο αυτός επιθυμεί.

Έχεις δίκιο και με βρίσκει απόλυτα συμφωνω η άποψη σου!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω γιατί πέφτουμε πάντα όλοι να φάμε όποιον τονίζει κάποια κακά σε μια επιλογή μας. Ποσό κόλλημα τρώμε τελικά με τις επιλογές μας; Επειδή το διαλέξαμε εμείς ειναι τόσο τέλειο που δεν δεχόμαστε καμία κριτική; Αφήστε τον άνθρωπο να γράψει ότι θέλει αν τον ενοχλεί κάτι. Η πράγματι τον ενοχλεί η τρολαρει. Και στις δυο περιπτώσεις δεν χρειάζεται απάντηση.

 

Κανένα κόλλημα δεν έχω με την συσκευή. Την έχω ως τρίτη άλλωστε. Αλλά από την στιγμή που γράφει δημόσια σε φόρουμ ανταλλαγής απόψεων θα μας επιτρέψεις να υπάρχει και αντίλογος. Το να αγοράζεις ένα Smartphone ξέροντας ότι έχει ελλείψεις για να είναι φτηνότερο και να μπαίνεις σε φόρουμ και να δηλώνεις ενοχλημενος συγνώμη αλλά εγώ δεν μπορώ να μην το σχολιάσω. Τέλος πάντων δεν έχω μετοχές στη μοτοτολα.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

2 ερωτησεις περι μηνυματων παιδια.

στελνω μηνυμα και δεν φευγει.κοκκινο σηματακι και γραφει sim.μαλλον κατι παιζει με το κεντρο μηνυματων(?).

πως το περναω?(cosmote).

επανω στο "προς" για να γραψω παραληπτη,πως θα περασω καποιον απο τις επαφες μου?

Link to comment
Share on other sites

Όταν ενεργοποιηθεί το WiFi τότε τα θαυμαστικα εξαφανίζονται από τις ενδείξεις σήματος των sim. Με το που θα πατήσεις να ενεργοποιηθεί το WiFi, εμφανίζεται επίσης ένα θαυμαστικο δίπλα, και μόλις επιτευχθεί η σύνδεση, το θαυμαστικο εξαφανίζεται. Άρα προφανώς η ύπαρξη θαυμαστικων σημαίνει την ύπαρξη δικτύου είτε μέσω WiFi είτε 3g

 

Το θαυμαστικό εμφανίζεται οταν δεν υπάρχει σύνδεση με τους servers της Google. Θα φύγει μόνο του

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Moto G (έκδοση 2014)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...