Jump to content

iPhone 6


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Προχθές, κι εγω, που το παρατηρούσα είδα απο πισω πάνω απο την λέξη "iPhone" να εχει ενα σημαδακι σα να του έφυγε το χρωμα ενα πράγμα, ελάχιστα φαίνεται. Και δε μου εχει πέσει ποτέ μέχρι τωρα, με θήκες και τα λοιπά, που για να το ακουμπήσω σε επιφάνεια το κανω σιγά-σιγά...κινήσεις ακριβείας!!!:p Οποτε αποκλείεται να έγινε απο εμένα!!!

αδερφε και γω το ιδιο και με εχουν πιασει τα νευρα μου παρα πολυ...μεχρι που σκεφτομαι να το δωσω....δηλαδη ειναι αστειο...τι ποιοτητα ειναι αυτη?

Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

αδερφε και γω το ιδιο και με εχουν πιασει τα νευρα μου παρα πολυ...μεχρι που σκεφτομαι να το δωσω....δηλαδη ειναι αστειο...τι ποιοτητα ειναι αυτη?

 

Φίλε πραγματικά, έλεος. Να παίρνεις ενα κινητο τοοοσα λεφτά, να το προσεχείς και μετα να βλέπεις οτι ειχε ξεθωριάσει. Να πω οτι το εκανα εγω ή φταίω παει στα κομμάτια, αλλα εδω πέρα μιλάμε με χειρουργικές κινήσεις το ακουμπάμε. Νταξει φέτος η Apple μας τα χάλασε!!!

• Apple iPhone X •

Space Grey - iOS 14.1 - 64GB

—————————————————

”You only live once. But if you do it right, once is enough.”

Link to comment
Share on other sites

Guest bossgs3
Ρε παιδιά αληθεύει αυτο δλδ με το ξεθώριασμα .;;; Εγώ το χω απο τότε που βγήκε γερμανια τις πιο πολλές φορές γυμνό οπως το πήρα και δεν εχω δει γρατζουνιά ..... Μήπως οι παρτίδες για Ελλάδα ήταν πιο χάλια ; Δεν ξέρω τι να πω
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω...απλα κριμα...μπορει τπ χρυσο να ειναι ευαισθητο οπως καποτε ηταν στο 5 το μαυρο...δεν εχει αλλη εξηγηση...
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

παιδια επειδη διαβασα λιγο αλλα δεν μπορω να βγαλω ακρη θελω την βοηθεια σας ,,ενας φιλος θελη να παρει το 5ς η το 6 το εχει βρει με 130 ευρω διαφορα και του ειπα θα τον βοηθήσω ,κατα την γνωμη σας ποιο να παρει ,το 130 διαφορα τα δίνει εαν αξιζη το 6 ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

αδερφε και γω το ιδιο και με εχουν πιασει τα νευρα μου παρα πολυ...μεχρι που σκεφτομαι να το δωσω....δηλαδη ειναι αστειο...τι ποιοτητα ειναι αυτη?

 

Φίλε πραγματικά, έλεος. Να παίρνεις ενα κινητο τοοοσα λεφτά, να το προσεχείς και μετα να βλέπεις οτι ειχε ξεθωριάσει. Να πω οτι το εκανα εγω ή φταίω παει στα κομμάτια, αλλα εδω πέρα μιλάμε με χειρουργικές κινήσεις το ακουμπάμε. Νταξει φέτος η Apple μας τα χάλασε!!!

 

Ουτε εμενα εχει ξεθωριασει παντως! Και βαλε βγαλε τη θηκη δεν βλεπω καποια σημαδια ή αλλαγη χρωματος!

 

Ρε παιδιά αληθεύει αυτο δλδ με το ξεθώριασμα .;;; Εγώ το χω απο τότε που βγήκε γερμανια τις πιο πολλές φορές γυμνό οπως το πήρα και δεν εχω δει γρατζουνιά ..... Μήπως οι παρτίδες για Ελλάδα ήταν πιο χάλια ; Δεν ξέρω τι να πω

 

Λες; Οι του εξωτερικου να ειμαστε οι τυχεροι;

κ @ τ @ ν τ ι @
Link to comment
Share on other sites

παιδια επειδη διαβασα λιγο αλλα δεν μπορω να βγαλω ακρη θελω την βοηθεια σας ,,ενας φιλος θελη να παρει το 5ς η το 6 το εχει βρει με 130 ευρω διαφορα και του ειπα θα τον βοηθήσω ,κατα την γνωμη σας ποιο να παρει ,το 130 διαφορα τα δίνει εαν αξιζη το 6 ευχαριστω

 

Τα δίνει για πλακα. Γρηγορότερο, περισσότερη διάρκεια μπαταρίας, απίστευτη κάμερα, φοβερό ηχείο(καλύτερο απο του 5s), το κυριότερο μεγαλύτερη και καθαρότερη οθόνη που δε σε κουράζει και πολλά αλλα. Με 130 ευρω διαφορα αξίζει να το πάρει!!!

• Apple iPhone X •

Space Grey - iOS 14.1 - 64GB

—————————————————

”You only live once. But if you do it right, once is enough.”

Link to comment
Share on other sites

Και μια αλλη απορια...ποσες ωρες σας κανει να φορτισει απο 1% εμενα 2 ωρες και κατι:(
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

Και μια αλλη απορια...ποσες ωρες σας κανει να φορτισει απο 1% εμενα 2 ωρες και κατι:(

 

Περιπου τοσο κανει αλλα μην αφηνεις την αυσκευη σου να πεφτει τοσο πολυ

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

Και μια αλλη απορια...ποσες ωρες σας κανει να φορτισει απο 1% εμενα 2 ωρες και κατι:(

Πάρε φορτιστεί του ipad και με αυτό η φόρτιση είναι τουλάχιστον 30 λεπτά πιο γρηγορη

NOKIA 3310 - NOKIA 3330 - NOKIA 6600 - NOKIA 6630 - SE P990i - Imate jasjar - NOKIA N95 - Sony Ericsson W800 - HTC Touch Pro - LG Secret - NOKIA N70 - HTC HD2 - Samsung Galaxy ACE - HTC ONE X - iPhone 5 - LG G2 - NOKIA Lumia 1520 - Moto X - iPhone 6 - Note 5 - iPhone 6S - S7 Edge
Link to comment
Share on other sites

Πάρε φορτιστεί του ipad και με αυτό η φόρτιση είναι τουλάχιστον 30 λεπτά πιο γρηγορη

 

 

Όντως αλλά καλό είναι να μη το κάνει

Link to comment
Share on other sites

Όντως αλλά καλό είναι να μη το κάνει

 

γιατι ετσι?

Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

γιατι ετσι?

 

 

Θα σε παραθέσω σε μία μεγάλη συζήτηση που έγινε εδώ δίπλα αν θέλεις παραπάνω πληροφορίες :) πάντως όσο πιο αργά φορτίζεις μία μπαταρία και την εκφορτίζεις (όσο είναι αυτό δυνατόν) τόσο καλύτερα για τη διάρκεια της

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=387612&page=2

Link to comment
Share on other sites

το διαβασα...ναι αλλα δεν γινεται δυομιση ωρες να το φορτιζω...ειχα g3 πριν και κραταγε και πιο πολυ και φορτιζε μπαμ μπαμ
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

Αυτό εσύ το ξέρεις καλύτερα από όλους μας. Εγώ το παίρνω στο γραφείο πχ που έχω την ευχέρεια το κοζάρω στο laptop και πάει τα ζώα μου αργά αλλά συνήθως δεν έχω θέμα χρόνου. Όπως βολεύεται ο καθένας.
Link to comment
Share on other sites

Κολλητος με τον φορτιστη...
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

Guest bossgs3
Ουτε εμενα εχει ξεθωριασει παντως! Και βαλε βγαλε τη θηκη δεν βλεπω καποια σημαδια ή αλλαγη χρωματος!

 

 

 

Λες; Οι του εξωτερικου να ειμαστε οι τυχεροι;

 

Χμμμμ. .. Νομίζω με αυτά που ακούω μας βλέπω τυχερούς που το πήραμε απέξω.... ως τώρα σε μένα είναι σε όλα οκ και μπαταρία καθόλου κολλήματα και ξεθώριασμα χρώματος...το μηλαρακι είναι σούπερ. ..και το είπα και άλλη φορά λίγο πιο πίσω κρατάει άνετα μια μέρα με όλα ανοιχτάκαι φουλ. .3g WiFi

Link to comment
Share on other sites

Μιας και λετε για μπαταριες. Το εχω περιπου 1 μηνα το 64αρι μου. Το αγορασα απο deal site μεσω αμερικης. Με το 5 που ειχα, το θεμα της μπαταριας ηταν ανυποφορο μεχρι αηδιας. Ξυπναγα κατα τις 10, και μεχρι τις 4 επεφτε στο 50% με λιγη χρηση κυριως μεσω wifi. Επιανα δουλεια 5, οπου σχεδον καθολου χρηση και πηγαινε 30%. Το φορτιζα. Το εβγαζα και μεχρι να σχολασω στη 1 το ειχα ηδη βαλει ξανα να φορτισει γιατι με την χρηση επεφτε κατακορυφα. Τωρα, με την ιδια χρηση, φευγω απο το σπιτι πλεον χωρις φορτιστη, και γυριζω 1 απο τη δουλεια και εχω και αλλα 20% μπαταρια. Και αυτο αν στειλω πολλα μηνυματα, γιατι εκει το χρησιμοποιω κυριως, οπως και το 5. Αν δε στειλω, μπορει να εχω και 40% μπαταρια. Δεν παιζω παιχνιδια, χαζευω λιγο fb, κανενα αλλο social για λιγο, μηνυματα ασταματητα και 1-2 ωρες κλησεις. Βεβαια ειμαι σε wifi συνεχεια, αλλα και πριν στους ιδιους ακριβως χωρους κινιομουν. Μακαρι να κρατησει ετσι!
Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε πάρει το 6αρι.. Θα θυσιάσατε λιγο πάχος για μια καλύτερη αυτονομία μπαταρίας ?

Iphone 6 s plus Rose gold 64 gb

IPad Air 2 gold 64gb

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις ακριβως;
Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε πάρει το 6αρι.. Θα θυσιάσατε λιγο πάχος για μια καλύτερη αυτονομία μπαταρίας ?

 

Ναι! Θα μπορουσε να εχει το παχος του plus με καλυτερη αυτονομια!

 

Χμμμμ. .. Νομίζω με αυτά που ακούω μας βλέπω τυχερούς που το πήραμε απέξω.... ως τώρα σε μένα είναι σε όλα οκ και μπαταρία καθόλου κολλήματα και ξεθώριασμα χρώματος...το μηλαρακι είναι σούπερ. ..και το είπα και άλλη φορά λίγο πιο πίσω κρατάει άνετα μια μέρα με όλα ανοιχτάκαι φουλ. .3g WiFi

 

Εμενα κραταει ανετα δυο μερες με WiFi ομως 90% και μονο 10% 3G/4G, με παρα πολλες κλησεις και μηνυματα/viber!

κ @ τ @ ν τ ι @
Link to comment
Share on other sites

Απο 6 plus λεω να παρω το 6αρι. Ξερω οτι η μπαταρια εχει διαφορα μεγαλη, αλλα ελπιζω να μην μου κακοφανει. Μια μερα φουλ εαν με βγαζει μια χαρα θα ειναι.
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Το 6αρι βγάζει άνετα μια μέρα και κατι. Σίγουρα θα θυσίαζα το πάχος για περισσότερη αυτονομία, πιστεύω ολοι μας που έχουμε iPhone θελουμε περισσότερη μπαταρία!!!

• Apple iPhone X •

Space Grey - iOS 14.1 - 64GB

—————————————————

”You only live once. But if you do it right, once is enough.”

Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρία ειναι ο Λίνος λόγος που με κρατάει μακριά απο τα iPhone ...

Πραγματικά πάντως δεν θα ηταν άσχημα ν ηταν λιγο πιο χοντρό το τηλεφωνο και να ειχε μια καλύτερη μπαταρία...

Iphone 6 s plus Rose gold 64 gb

IPad Air 2 gold 64gb

Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρία ειναι ο Λίνος λόγος που με κρατάει μακριά απο τα iPhone ...

Πραγματικά πάντως δεν θα ηταν άσχημα ν ηταν λιγο πιο χοντρό το τηλεφωνο και να ειχε μια καλύτερη μπαταρία...

 

Πλέον το 6αρι δεν ειναι σαν τα προηγούμενα που κλείνεις τα πάντα, μειώνεις φωτεινότητα και οτι αλλο υπάρχει για να μη σου κλείσει. Ειναι ικανοποιητικότατο για iPhone. Αλλα νταξει δε συγκρίνεται με αλλα smartphone που δε καταλαβαίνουν τιποτα σε θέματα μπαταρίας!!!

• Apple iPhone X •

Space Grey - iOS 14.1 - 64GB

—————————————————

”You only live once. But if you do it right, once is enough.”

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 6
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...