Jump to content

Sony Xperia Z3


T-mobile
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα ήθελα να ρωτήσω αν όταν πατάς το κουμπί στο πλάι της φωτογραφικής μηχανής σε πάει πάντα στην αυτόματη λήψη (8 mp) και όχι στo manual (21 mp)?

 

Ευχαριστώ...

Ναι απ όσο ξέρω!

"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

αν δεν μπεις στην καμερα απο την εφαρμογη κι οχι απο τις συντομευσεις την manual σου ρυθμιση δεν θα την δεις.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

αντε,να πω καλοριζικο?η ακομα.

μια χαρα ειναι το Ζετακι και η καμερα αν παιξεις λιγο με manual ρυθμισεις σου δινει καλο αποτελεσμα,στο auto ξεχνα το,χαλι μαυρο.

εμενα παλι αυτο με φτιαχνει,αν δεν ειχε on screen Buttons δε θα το χα παρει.

 

Θα κάνω υπομονή μέχρι να παρουσιαστεί το Ζ4 για 2 λόγους. Για να δω τι παραπάνω θα προσφέρει και για να πέσει κι άλλο η τιμή του Z3.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει κάποιος από σας ρούτερ με ac ?στα πόσα Mbps συνδέεστε μέγιστο ? σε μένα στα 433 ενώ το τάμπλετ Ζ3 πάει στα 866 ?άλλο τσιπάκι βάλανε στο Ζ3 ?

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση προς κατόχους, όταν το έχετε στο αθόρυβο και βάζετε ξυπνητήρι, χτυπάει; Γιατί σε συνάδελφο με Motorola που έβαλε το γλυφιτζούρι, δεν χτυπάει.
Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια,λετε να μην ερθει ota?αλλα μεσο pc?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση προς κατόχους, όταν το έχετε στο αθόρυβο και βάζετε ξυπνητήρι, χτυπάει; Γιατί σε συνάδελφο με Motorola που έβαλε το γλυφιτζούρι, δεν χτυπάει.

εχει ακουστει οτι δεν χτυπαει,,παντως το θεμα με τις ειδοποιησεις στην 5.02 δεν μαρεσει καθολου,,εγινε ποιο ομορφο αλλα πολυ μπερδεμενο για οσους τουλαχιστον χρησιμοποιουνε την σιγη οπως εγω

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια,λετε να μην ερθει ota?αλλα μεσο pc?

Γιατί δεν δοκιμάζεις και μέσω PC;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ελάτε βρε παιδιά με την σίγαση.

Πατάτε παρατεταμένη το down volume button και αυτό ήταν.

Τι το πιο απλό.

Πρέπει απαραίτητο να είναι στην notification.

Βάζετε και μια συντόμευση στην επιφάνεια από τριτη εφαρμογή και καθαρίσετε επιπλέον.

Αν είναι η σίγαση να αποτελεί θέμα στην συσκευή άρα σημαίνει ότι η συσκευή μας είναι υπεραψογη αφού δεν έχουμε άλλο μεμπτο να της προσαψουμε :)

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στη παρεα και καλο μήνα! Το πηρα το κινητο πριν απο 5 μερες απο phonegallery (πρωην κατοχος Ζ,Ζ1). Θα ελεγα μεγαλο αλμα απο Ζ1 σε Ζ3.

Μεχρι τωρα πολυ ικανοποιημένος. Ηρθε και η ειδοποιηση για lollipop που γίνεται ΜΟΝΟ μέσω pc αλλά δεν την βάζω ακομα.. Μιας και δεν θελω να φαω καμια φολα και το μετανιώσω. Θα την αφήσω να ρολαρει λιγο και μετα θα την περάσω τι λετε?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στη παρεα και καλο μήνα! Το πηρα το κινητο πριν απο 5 μερες απο phonegallery (πρωην κατοχος Ζ,Ζ1). Θα ελεγα μεγαλο αλμα απο Ζ1 σε Ζ3.

Μεχρι τωρα πολυ ικανοποιημένος. Ηρθε και η ειδοποιηση για lollipop που γίνεται ΜΟΝΟ μέσω pc αλλά δεν την βάζω ακομα.. Μιας και δεν θελω να φαω καμια φολα και το μετανιώσω. Θα την αφήσω να ρολαρει λιγο και μετα θα την περάσω τι λετε?

 

Από τα πρώτα δείγματα που έχω με λολιποπ στο ταμπλετ Ζ3 σου λέω να προχωρήσεις άφοβα σε αναβάθμιση

Link to comment
Share on other sites

474 ευρώ το έβαλαν τα public και το πλαίσιο από 699! Τι έγινε ρε παιδια γιατί τέτοια πτώση ?
"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

474 ευρώ το έβαλαν τα public και το πλαίσιο από 699! Τι έγινε ρε παιδια γιατί τέτοια πτώση ?

 

γιατι οχι?

Link to comment
Share on other sites

γιατι οχι?

Γιατί είναι απότομη στα ελληνικά μαγαζιά συνήθως έπεφτε 100 ευρώ αρχικά και μετά αλλά 100, πάντως στο πλαίσιο λέει μέχρι εξαντλησεως των αποθεμάτων οπότε θα επανέλθει μετά η τιμή για αυτό όποιος θέλει ελληνικό (το συν είναι ότι το παίρνεις και με άτοκες δόσεις) ας σπευσει!

"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Είμαι νέος κάτοχος εδώ και περίπου 2 εβδομάδες και θέλω να ρωτήσω μερικά πραγματάκια καθώς δεν είμαι και ο πιο σχετικός. Έχω περάσει από την πρώτη ημέρα την rom του Nikos_Mpl (και btw thanx) γιατί δεν είχα 160 χαρακτήρες στα μηνύματα και περιμένω την lollipop. Δεν μου έχει έρθει ακόμα καμία ειδοποίηση ούτε ΟΤΑ ούτε PCcompanion που μου λέει ότι το τηλ μου είναι ενημερωμένο. Πρέπει να εγκαταστήσω το PCcompanion και στο κινητό ή μόνο στο pc αρκεί? Έχει έρθει σε όλους η επίσημη ενημέρωση για lollipop? Αν και όταν μου έρθει με το καλό για να κάνω clean update πρέπει να το επαναφέρω πρώτα εργοστασιακές ή αρκεί μόνο το PCcompanion? Συγγνώμη αν κάποια από αυτά έχουν ήδη απαντηθεί.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Όταν βγει το update της ROM που έχεις στο κινητό σου θα σε ειδοποιήσει. Είτε ΟΤΑ είτε μεσω PCC.

Αρκεί να το έχεις στο PC σου.

Δεν έχει έρθει σε όλους η επίσημη και clean install κάνεις μέσω PCC.. :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Όταν βγει το update της ROM που έχεις στο κινητό σου θα σε ειδοποιήσει. Είτε ΟΤΑ είτε μεσω PCC.

Αρκεί να το έχεις στο PC σου.

Δεν έχει έρθει σε όλους η επίσημη και clean install κάνεις μέσω PCC.. :)

 

Με τον όρο "clean install" τι εννοουμε?Format πριν κ μετα την εγκατασταση της αναβαθμισης??

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Με τον όρο "clean install" τι εννοουμε?Format πριν κ μετα την εγκατασταση της αναβαθμισης??

 

Format πριν την εγκατάσταση του καινούριου λογισμικού. Μετά θα το ξαναστησεις με τις σωσμενες εφαρμογές.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Με τον όρο "clean install" τι εννοουμε?Format πριν κ μετα την εγκατασταση της αναβαθμισης??

Υπάρχουν διάφοροι τρόποι. Ένας είναι να κανείς χειροκίνητα επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων, να περάσεις την αναβάθμιση και μετά να ξανακάνεις. Άλλος τρόπος είναι μέσω PCC που σου βγάζει επιλογή να τα σβήσει όλα απο το κινητό (όχι mSD). Έχω καιρό να κάνω τη διαδικασία και δεν ξέρω πως ακριβώς το αναγράφει.

Άλλοι κάνουν και format την κάρτα mSD ώστε να σβήσει άχρηστα αρχεία και φακέλους που έχουν δημιουργήσει οι εφαρμογές στην Κit Kat.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Όταν βγει το update της ROM που έχεις στο κινητό σου θα σε ειδοποιήσει. Είτε ΟΤΑ είτε μεσω PCC.

Αρκεί να το έχεις στο PC σου.

Δεν έχει έρθει σε όλους η επίσημη και clean install κάνεις μέσω PCC.. :)

 

Σε ευχαριστώ. Αν και το μνμα πήγαινε για το τοπικ του Ζ3c και κατά λάθος το πόσταρα εδώ :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ. Αν και το μνμα πήγαινε για το τοπικ του Ζ3c και κατά λάθος το πόσταρα εδώ :whistle:

Το ίδιο είναι. :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ. Αν και το μνμα πήγαινε για το τοπικ του Ζ3c και κατά λάθος το πόσταρα εδώ :whistle:

 

ειπα και εγω..Παλι καλα που δεν brikαρες το κινητο..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...