Jump to content

Sony Xperia Z3


T-mobile
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο review του Android Authority έλεγε ο τύπος ότι η συσκευασία είχε τα απλά ακουστικά και ότι παίζει ανά περιοχή ή/και παρτίδα. (Τα ακριβά ακουστικά υπάρχουν σε συγκεκριμένες περιοχές).

Προφανώς, έπεσες σε κάτι τέτοιο. Η συσκευή σου από ποια χώρα είναι;

Will go to heaven for the climate, to hell for the company...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά μια ερώτηση μου ήρθε το κιν (μεταχειρισμενο) και στην συσκευασία είχε ακουστικά σονυ απλά πλακέ ούτε καν αυτά που είχα στο Ζ1compact που εμπαιναν μέσα στο αυτί που βγάζουν ωραίο μπάσο, μου χε πει βέβαια ότι δεν είχε τα noise cancellation ακουστικά αλλά δεν περίμενα να έχει τελείως απλά, με κοροιδεψε ?

 

Τα noice cancelation περιλαμβάνονται μονο για το Z2 ενω στα Ζ3 και Z3c υπαρχουν τα Sony MH750.

Link to comment
Share on other sites

Τα noice cancelation περιλαμβάνονται μονο για το Z2 ενω στα Ζ3 και Z3c υπαρχουν τα Sony MH750.

 

Ναι δεν είχε αυτά, κάτι τελείως απλά είχε μίλησα μαζί του και θα μου στείλει τα χρήματα όσο κάνουν τα MH750 οπότε όλα καλά!

 

Στο review του Android Authority έλεγε ο τύπος ότι η συσκευασία είχε τα απλά ακουστικά και ότι παίζει ανά περιοχή ή/και παρτίδα. (Τα ακριβά ακουστικά υπάρχουν σε συγκεκριμένες περιοχές).

Προφανώς, έπεσες σε κάτι τέτοιο. Η συσκευή σου από ποια χώρα είναι;

 

 

Πως μπορώ να δω την χώρα?

 

Και κάτι άσχετο τα εικονίδια στις οθόνες δεν μικραινουν ? Είναι τεράστια :p

Edited by jmarousakis
"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

Τα συνηθίζεις πάντως και μετά σου φαίνονται μικρά στα άλλα κινητά! Κάπου είχε πάρει το μάτι μου έναν τρόπο..

Siemens A55-> Alcatel-one touch 511-> Sagem my x3-2-> Sharp GX15-> Sonyericsson k700i-> SonyEricsson k750i-> SonyEricsson W810i-> Nokia 5300-> SonyEricsson k550i-> SonyEricsson C902-> SonyEricsson Satio-> Sony Xperia P-> Sony Xperia Z1 -> Sony Xperia Z3-> Sony Xperia XZ1-> Sony Xperia 1 ΙΙ

Link to comment
Share on other sites

Τα συνηθίζεις πάντως και μετά σου φαίνονται μικρά στα άλλα κινητά! Κάπου είχε πάρει το μάτι μου έναν τρόπο..

Βασικά είναι τεράστια έρχομαι κι απ το Ζ1 compact ! Άσε που χάνονται οι εικόνες στο background που έχω βάλει την εφαρμογή 500px και αλλάζουν. Αν το βρεις πες μου!

 

Η μπάρα πάνω της Google φεύγει ? Γιατί δεν καταργείται όπως τα άλλα εικονίδια...

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση" ή κάνουμε χρήση της "Πολλαπλής παράθεσης"
"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

EEEEEE, πηρε το Ζ2 αναβαθμιση και μεις ακομα…… :cry:

 

http://www.angroid.gr/news/software/xekinise-i-anavathmisi-ton-xperia-z2-se-android-5-0-lollipop-ke-stin-ellada/

Link to comment
Share on other sites

EEEEEE, πηρε το Ζ2 αναβαθμιση και μεις ακομα…… :cry:

 

http://www.angroid.gr/news/software/xekinise-i-anavathmisi-ton-xperia-z2-se-android-5-0-lollipop-ke-stin-ellada/

Και στο z2 Σκανδιναβια και Βαλτικες χωρες πηραν,οχι ολοι(που ειναι οι περισσοτεροι)

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!!

Ετοιμάζομαι να αλλάξω συσκευή σε 1-1,5 μήνα και έχω καταλήξει κατα βάση στο Ζ3. Μπορεί να μου πει κάποιος που το χει αρκετό καιρό, 4 βασικά μειονεκτήματα που πιστευει πως έχει η συσκευή? (τα + τα θεωρώ προφανη!)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!!

Ετοιμάζομαι να αλλάξω συσκευή σε 1-1,5 μήνα και έχω καταλήξει κατα βάση στο Ζ3. Μπορεί να μου πει κάποιος που το χει αρκετό καιρό, 4 βασικά μειονεκτήματα που πιστευει πως έχει η συσκευή? (τα + τα θεωρώ προφανη!)

Λοιπον

1. Για μικρο μεσαια χερια το κινητο δεν εχει κρατημα. Το σχημα του δεν βοηθάει για χρηση με ενα χερι ή χωρις θηκη γιατι γλιστραει παρα πολυ.

2. Τα καλυμματα για να ειναι αδιαβροχο. Επειδή με το βαλε βγαλε χαλανε τα λαστιχα αν είσαι ψηρας χρησιμοποιεις αναγκαστικα μονο την μαγνητικη φορτιση που ειναι κατα πολυ πιο αργη.

3.το φλας της καμερας ειναι αδυναμο οποτε και η χρηση του σαν φακος δεν ειναι ιδανική, στο lumia 920 που εχω ειναι σαν να αναβει προβολεας....βεβαια με την ανάλογη καταναλωση παντα.

4. Η καμερα ειναι πολυ καλη μπορω να πω απλα θα ηθελα να ειχα και τα 20mp στο αυτοματο και οχι μονο 8. Και καμια φορα θελει να τραβηξεις 2η, 3η φώτο για να πετύχεις αυτο που θελεις οσον αφορα την εκθεση.

 

Τα περισσότερα εν ολιγης ειναι πταισματα.

Link to comment
Share on other sites

Η μπάρα πάνω της Google φεύγει ? Γιατί δεν καταργείται όπως τα άλλα εικονίδια...

 

αν πατησεις το δαχτυλο σου στην οθονη οπως οταν προσθετεις εφαρμογες κτλ, σου λεει αποκρυψη..και φευγει.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Λοιπον

1. Για μικρο μεσαια χερια το κινητο δεν εχει κρατημα. Το σχημα του δεν βοηθάει για χρηση με ενα χερι ή χωρις θηκη γιατι γλιστραει παρα πολυ.

2. Τα καλυμματα για να ειναι αδιαβροχο. Επειδή με το βαλε βγαλε χαλανε τα λαστιχα αν είσαι ψηρας χρησιμοποιεις αναγκαστικα μονο την μαγνητικη φορτιση που ειναι κατα πολυ πιο αργη.

3.το φλας της καμερας ειναι αδυναμο οποτε και η χρηση του σαν φακος δεν ειναι ιδανική, στο lumia 920 που εχω ειναι σαν να αναβει προβολεας....βεβαια με την ανάλογη καταναλωση παντα.

4. Η καμερα ειναι πολυ καλη μπορω να πω απλα θα ηθελα να ειχα και τα 20mp στο αυτοματο και οχι μονο 8. Και καμια φορα θελει να τραβηξεις 2η, 3η φώτο για να πετύχεις αυτο που θελεις οσον αφορα την εκθεση.

 

Τα περισσότερα εν ολιγης ειναι πταισματα.

 

το 2, που λες για τις ταπες που καλυπτουν το usb κτλ, δεν ειναι τοσο τραγικο, εγω 6-7 μηνες το ανοιγοκλεινα και δεν επαθε τιποτα, οποτε θεωρω οτι αν το προσεχεις λιγο και δεν το κακομεταχειριζεσαι, δεν θα χαλασουν..ειπαμε υπαρχει φθορα με το ανοιξε-κλεισε αλλα απο τη στιγμη που σου δινει εγγυηση 2 χρονια, προφανως εχουν υπολογισει να αντεχει καμποσο..

Οσο για το φλας, ειναι αδυναμο σαν φακος, σαν φλας δεν ειναι κακο, τουλαχιστον ειναι καλυτερο απο προηγουμενα Ζ, οχι ομως το καλυτερο led Που θα βρεις.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

δευτερη βδομαδα παντως,χωρις ακομα την περιβοητη αναβαθμιση,για να δουμε ποτε θα σκασει μυτη.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Αλλη μια ερωτηση σε λειτουργια Stamina πανω μου βγαζει εκτιμωμενη διαρκεια μπαταριας 23 ωρες και ειμαι στο 93% και σε κατασταση αναμονης 20 μερες, λιγο μου φαινεται, το λεω μηπως εχει ταλαιπωρηθει η μπαταρια του :(, σε νορμαλ πλαισια με wifi ανοικτο κλησεις χωρις λιωσιμο με παιχνιδια ποσες ωρες οθονη βγαζει?
"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

Αλλη μια ερωτηση σε λειτουργια Stamina πανω μου βγαζει εκτιμωμενη διαρκεια μπαταριας 23 ωρες και ειμαι στο 93% και σε κατασταση αναμονης 20 μερες, λιγο μου φαινεται, το λεω μηπως εχει ταλαιπωρηθει η μπαταρια του :(, σε νορμαλ πλαισια με wifi ανοικτο κλησεις χωρις λιωσιμο με παιχνιδια ποσες ωρες οθονη βγαζει?

 

Υπολογίζει πόση χρήση του έχεις κάνει. Αν το παραιτήσεις θα δεις οτι θα διπλασιαστούν οι χρόνοι. Μην του δίνεις σημασία.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κάποια πρόταση για θήκη πρακτική ,όμορφη και να το μην το κρύβει ?

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Κάποια πρόταση για θήκη πρακτική ,όμορφη και να το μην το κρύβει ?

 

Εμενα αυτη ειχε http://www.public.gr/product/aksesoyar/kiniton/thikes/thiki-sony-xperia-z3-plus-membrani-othonis-puro-ultraslim-03-cover-snyxz303tr-diafanes/prod6760058pp/ παρα πολυ λεπτη και διακριτικη

"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

Κάποια πρόταση για θήκη πρακτική ,όμορφη και να το μην το κρύβει ?

 

μπες eclick,εχει μια οικονομικη 0,3 φοβερη.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Αλλη μια ερωτηση σε λειτουργια Stamina πανω μου βγαζει εκτιμωμενη διαρκεια μπαταριας 23 ωρες και ειμαι στο 93% και σε κατασταση αναμονης 20 μερες, λιγο μου φαινεται, το λεω μηπως εχει ταλαιπωρηθει η μπαταρια του :(, σε νορμαλ πλαισια με wifi ανοικτο κλησεις χωρις λιωσιμο με παιχνιδια ποσες ωρες οθονη βγαζει?

Η λειτουργία σταμινα κραταει μνημη με βαση την χρηση που του εχεις κανει στην προηγούμενη φορτιση. Π. Χ αν μια μερα του πιεις το αιμα και φας την μπαταρια σε 12 ωρες στην επομενη πληρη φορτιση θα σου βγαλει εκτιμωμενος χρονος 20 ωρες.... Αν εσυ ομως σε αυτη την φορτιση με αυτη την εκτιμηση το κρατησεις δυο τρεις μερες και του ξανα κανεις πληρη φορτιση τοτε ο νεος εκτιμωμενος χρόνος θα ειναι 2-3 μερες. Αυτο που πρεπει να λαμβανεις για μενα υποψην ειναι το on screen time. Ξερεις οτι το κινητο μπορει να σου βγαλει απο 5:30-7:30 ωρες on screen time... Οποτε και υπολογιζεις ποσο σου μένει. Στην τελευταια μου φορτιση το κρατησα 3 μερες με 6:50 ωρες on screen... Μου εχει κρατησει ομως και μια μόνο μερα με 7:20 on screen time. Ελπιζω να σε βοηθησα.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον

1. Για μικρο μεσαια χερια το κινητο δεν εχει κρατημα. Το σχημα του δεν βοηθάει για χρηση με ενα χερι ή χωρις θηκη γιατι γλιστραει παρα πολυ.

2. Τα καλυμματα για να ειναι αδιαβροχο. Επειδή με το βαλε βγαλε χαλανε τα λαστιχα αν είσαι ψηρας χρησιμοποιεις αναγκαστικα μονο την μαγνητικη φορτιση που ειναι κατα πολυ πιο αργη.

3.το φλας της καμερας ειναι αδυναμο οποτε και η χρηση του σαν φακος δεν ειναι ιδανική, στο lumia 920 που εχω ειναι σαν να αναβει προβολεας....βεβαια με την ανάλογη καταναλωση παντα.

4. Η καμερα ειναι πολυ καλη μπορω να πω απλα θα ηθελα να ειχα και τα 20mp στο αυτοματο και οχι μονο 8. Και καμια φορα θελει να τραβηξεις 2η, 3η φώτο για να πετύχεις αυτο που θελεις οσον αφορα την εκθεση.

 

Τα περισσότερα εν ολιγης ειναι πταισματα.

 

Απ'ότι καταλαβαίνω τα - τα βρίσκεις μόνο αν είσαι υπερβολικά ψείρας (εκτος από την καμερα που είναι λογικό οταν σου λέει 20,7 να θες 20,7 χωρις πολλά πολλά!)!! Ευχαριστώ!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Η λειτουργία σταμινα κραταει μνημη με βαση την χρηση που του εχεις κανει στην προηγούμενη φορτιση. Π. Χ αν μια μερα του πιεις το αιμα και φας την μπαταρια σε 12 ωρες στην επομενη πληρη φορτιση θα σου βγαλει εκτιμωμενος χρονος 20 ωρες.... Αν εσυ ομως σε αυτη την φορτιση με αυτη την εκτιμηση το κρατησεις δυο τρεις μερες και του ξανα κανεις πληρη φορτιση τοτε ο νεος εκτιμωμενος χρόνος θα ειναι 2-3 μερες. Αυτο που πρεπει να λαμβανεις για μενα υποψην ειναι το on screen time. Ξερεις οτι το κινητο μπορει να σου βγαλει απο 5:30-7:30 ωρες on screen time... Οποτε και υπολογιζεις ποσο σου μένει. Στην τελευταια μου φορτιση το κρατησα 3 μερες με 6:50 ωρες on screen... Μου εχει κρατησει ομως και μια μόνο μερα με 7:20 on screen time. Ελπιζω να σε βοηθησα.

 

και αυτο που λες σχετικο ειναι..για να βοηθησουμε σωστα τον φιλο, θα πρεπει να του πουμε οτι ο ιδιος πρεπει να μαθει το κινητο με τη χρηση που του κανει τι πιανει..

ΠΧ εμενα δεν περναει τις 4 ωρες οθονη, γιατι μιλαω 4 ωρες..επισης μπορει εσυ νασαι διπλα απο την κεραια του παροχου σου και εγω μακρυα ή να το εχεις τερμα χαμηλα τη φωτεινοτητα και ο αλλος τερμα δυνατα..

αρα οπως σωστα ειπες δεν λαμβανεις υποψιν την εκτιμηση του κινητου γιατι εχει σχεση με την προηγουμενη χρηση (μαλλον..δεν εχω κατσει να το μελετησω και εγω), αλλα κοιτας ποσες ωρες πχ οθονη σου βγαζει, ποσες ομιλιας, ποσες..ο,τι αλλο σου βγαινει στα 3-4 πρωτα εικονιδια, και αναλογως βλεπεις πως θα το χρησιμοποιεις. Πχ αν εχεις 70% και την πεσεις για υπνο, αλλα την επομενη μερα ξερεις οτι θα το λιωσεις, πρεπει να σκεφτεις αν θα σε βγαλει ή οχι..Εγω πχ χθες το βραδυ ειχα 44% και το αφησα ετσι, ηξερα οτι θα με βγαλει και σημερα..3η μερα..ακομα και αν μιλησω 2-3 ωρες..γιατι απλα δεν παιζω, δεν λιωνω fb και ειμαι σε wifi την περισσοτερη ωρα..Αρα θα με βγαλει ανετα..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει.λίγο υπερβολικά όλα αυτά.

Τα λάστιχα εννοείται δεν είναι άφθαρτα.όπως και τα κινητά.

Μία χαρά ταχύτητα φόρτισης έχει και το μαγνητικό καλώδιο πού χρησιμοποιώ.

Για φακό τώρα?αν θέλω τούμπανο φακό θα πάω σε κανονικό φακό.

Για προσωρινή χρήση καλή είναι και φωτεινότητά του φλας του κινητού.δεν θα φωταγώγησω και γήπεδο.

Για την κάμερα εντάξει.δεν είναι και τέλεια.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει.λίγο υπερβολικά όλα αυτά.

Τα λάστιχα εννοείται δεν είναι άφθαρτα.όπως και τα κινητά.

Μία χαρά ταχύτητα φόρτισης έχει και το μαγνητικό καλώδιο πού χρησιμοποιώ.

Για φακό τώρα?αν θέλω τούμπανο φακό θα πάω σε κανονικό φακό.

Για προσωρινή χρήση καλή είναι και φωτεινότητά του φλας του κινητού.δεν θα φωταγώγησω και γήπεδο.

Για την κάμερα εντάξει.δεν είναι και τέλεια.

 

Για αυτο ανεφερα στο τελος οτι προκειται για πταισματα...

Γενικα οπως του καθεται του καθενος....

Οσο για την μαγνητικη φορτιση πως να το κανουμε δεν ειναι ιδια ταχυτητα...εκτος αν εχεις σουπερ ντουπερ μαγνητικο βυσμα (1.5A + ) με παχυ καλωδιο και φορτιζεις πιο γρηγορα, προσωπικα το δικο μου φορτιζει στο διπλασιο χρονο. (ebay)

Παρεμπιπτοντως αν εχετε να προτεινετε κανα καλο μαγνητικο καλωδιο πιο γρηγορο απο τα κλασσικα (ebay) δωστε link.

Edited by xoxlasae
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή 5 ώρες και κάτι σού κάνει να φορτίσει το κινητό?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Για αυτο ανεφερα στο τελος οτι προκειται για πταισματα...

Γενικα οπως του καθεται του καθενος....

Οσο για την μαγνητικη φορτιση πως να το κανουμε δεν ειναι ιδια ταχυτητα...εκτος αν εχεις σουπερ ντουπερ μαγνητικο βυσμα με παχυ καλωδιο και φορτιζεις πιο γρηγορα, προσωπικα το δικο μου φορτιζει στο διπλασιο χρονο. (ebay)

 

συγγνωμη, τι εννοεις παχυ καλωδιο? δεν χρησιμοποιεις το καλωδιο του φορτιστη σου?

εγω πηρα την βαση αλλα το καλωδιο του φορτιστη μου χρησιμοποιω που δεν αλλαζει κατι, το καρφωνω απλα στην βαση πισω.

Κατα τα αλλα, θεωρητικα το κινητο αυτο πρεπει να σε βγαζει μια ολοκληρη μερα ή 2 αν ξερεις να το χρησιμοποιεις..γιατι να θες γρηγορη φορτιση, το βραδυ δεν κοιμασαι?

Θελω να πω οτι αν ειναι να διατηρηθει αυτη η αυτονομια, ας φορτιζει και σε 5 ωρες!! Δεν εχω καταφερει να ξεμεινω ποτε, ακομα και οταν το πηγα 4η μερα (ενταξει για to compact Μιλαω αλλα μικρη η διαφορα).

οπως και να εχει, κατι δεν κανεις καλα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν κάνει 5 ώρες να φορτίσει.είπαμε τώρα.2:37 λεπτά νομίζω μου κάνει με υπόλοιπό 20-25%

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...