Jump to content

Sony Xperia Z3


T-mobile
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κάτι άλλο που πρόσεξα με την lollipop παιδιά,είναι ότι πριν,όταν είμασταν σε μια σελίδα και τραβουσαμε προς τα κάτω την οθόνη τότε έκανε ανανέωση ενώ τώρα με την lollipop δεν το κάνει. Edited by billys_541
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κάτι άλλο που πρόσεξα με την lollipop παιδιά,είναι ότι πριν,όταν είμαστε σε μια σελίδα και τραγουδάνε προς τα κάτω την οθόνη τότε έκανε ανανέωση ενώ τώρα με την lollipop δεν το κάνει.

Αυτό και το κλείσιμο όλων των εφαρμογών είναι χαζομάρα να έχει καταργηθεί και τα δύο είναι ευχρηστα , μα φτιάχνουν κάτι και χαλάνε κάτι άλλο ?:mad:

"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

αυτα ειναι τα προβληματα της σονυ,,στην αρχη πετανε μια εντυπωσιακη διαφημιση like no other και μετα χανονται,πολλοι επαγγελματιες και απλοι χρηστες ανα τον κοσμο ξερουν ποσο premium συσκευες βγαζει η σειρα Ζ αλλα δεν τις βλεπουν πουθενα,δεν εχει συναψει συμφωνιες με τις μεγαλυτερες εταιριες κινητης ανα τον κοσμο,και βεβαια οι αναβαθμισεις καθυστερουν υπερβολικα,,ο κοσμος δεν εμπιστευεται την πολιτικη της εταιριας.Φτιαχνει τα καλυτερα νεα μοντελα απο αλλες εταιριες(samsung ,apple)με φακους σονυ και παιρνουν αριστα ενω στα δικα της μοντελα ασκειται πολυ σκληρη κριτικη .Επισης δεν αρεσε η αλλαγη καθε 6 μηνες,αυτο ειναι θετικο που αλλαξε. Edited by lagouko
Link to comment
Share on other sites

Άλλη μια μέρα χωρίς ελληνική leolipop! :-/ Αρχίζουν και το παρακάνουν με την καθυστέρηση..

 

Εχει βγει στο Xperifirm για τους θαραλλεους!! :D

Επιτρέπεται μόνο 1 εικόνα
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι αν ξερει καποιος,στην 5.02 ,στην λειτουργια σιγης ,δεν φαινεται και δεν ακουγεται τιποτα οσο αφορα τις ειδοποιησεις τουλαχιστον,,μπορουμε να κανουμε κατι για αυτο?(χωρις εξτρα εφαρμογη)
Link to comment
Share on other sites

Στη σιγή πλέον μπαίνει σε Mode μην ενοχλειτε. Η ίδια ακριβώς βλακεια και στο g2 που πέρασα lollipop. Βέβαια κουμπί κλείσιμο όλων στο multitasking υπάρχει

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Στη σιγή πλέον μπαίνει σε Mode μην ενοχλειτε. Η ίδια ακριβώς βλακεια και στο g2 που πέρασα lollipop. Βέβαια κουμπί κλείσιμο όλων στο multitasking υπάρχει

 

απιστευτο ναι,,,στην λειτουργια σιγης πρεπει καθε φορα να ανοιγεις την οθονη για να δεις αν εχεις ειδοποιηση ,ουτε λαμπακι δουλευει ουτε δονηση,τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

Τι εγινε ρε παιδια?Πανω που ειπα κι εγω να το αγορασω αυριο εξαφανιστηκαν τα μαυρα z3 απο την αγορα??Ολα τα σκρουτζομαγαζα εχουν ασπρα και silver-green... :confused:
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Εχει βγει στο Xperifirm για τους θαραλλεους!! :D

 

Μόλις το είδα! Άρα είναι θέμα ωρών να το δούμε και στο pc companion πιστεύω...

Siemens A55-> Alcatel-one touch 511-> Sagem my x3-2-> Sharp GX15-> Sonyericsson k700i-> SonyEricsson k750i-> SonyEricsson W810i-> Nokia 5300-> SonyEricsson k550i-> SonyEricsson C902-> SonyEricsson Satio-> Sony Xperia P-> Sony Xperia Z1 -> Sony Xperia Z3-> Sony Xperia XZ1-> Sony Xperia 1 ΙΙ

Link to comment
Share on other sites

Τι εγινε ρε παιδια?Πανω που ειπα κι εγω να το αγορασω αυριο εξαφανιστηκαν τα μαυρα z3 απο την αγορα??Ολα τα σκρουτζομαγαζα εχουν ασπρα και silver-green... :confused:

Πάρε το silver green..πιο σπάνιο και όμορφο είναι.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Πρασινο ποτέ!;)Προτιμω το ασπρο...

Εγώ θα προτιμούσα το χάλκινο αν δεν είχε την διχρωμια..

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Τι εγινε ρε παιδια?Πανω που ειπα κι εγω να το αγορασω αυριο εξαφανιστηκαν τα μαυρα z3 απο την αγορα??Ολα τα σκρουτζομαγαζα εχουν ασπρα και silver-green... :confused:

Λογικό γιατί έπεσε για τα καλά και πλησιάζει και Πάσχα ;) πάντως εκεί θα παγιοποιηθει πιστεύω στα 410 ευρώ για κάποιο καιρό

"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

Κανείς ???

Εγώ είχα αυτό το πρόβλημα, πήγε στην αντιπροσωπεία ,μου ήρθε μετά με επισκευάσμενο το ηχείο αλλά με πρόβλημα στην οθόνη και ύστερα από αναμονή 3 εβδομάδων....στην συνέχεια αρνήθηκα να το ξαναστειλω γιατί μένω και σε νησί και απαιτησα καινούργιο όπου και το ελαβα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα αυτό το πρόβλημα, πήγε στην αντιπροσωπεία ,μου ήρθε μετά με επισκευάσμενο το ηχείο αλλά με πρόβλημα στην οθόνη και ύστερα από αναμονή 3 εβδομάδων....στην συνέχεια αρνήθηκα να το ξαναστειλω γιατί μένω και σε νησί και απαιτησα καινούργιο όπου και το ελαβα.

Αυτό είναι το θέμα με τα αδιάβροχα τα ανοίγουν και τα κλείνουν όπως να ναι, δεν πειράζει τώρα δουλεύει μια χαρά εμένα αν χαλάσει ξανά θα το στείλω. Κι εγώ σε νησί είμαι και δεν είχα την δυνατότητα να το στέλνω συνέχεια γι αυτό και το σκαλισα μόνος, ίσως κάτι εμποδιζε τον ήχο

"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι το θέμα με τα αδιάβροχα τα ανοίγουν και τα κλείνουν όπως να ναι, δεν πειράζει τώρα δουλεύει μια χαρά εμένα αν χαλάσει ξανά θα το στείλω. Κι εγώ σε νησί είμαι και δεν είχα την δυνατότητα να το στέλνω συνέχεια γι αυτό και το σκαλισα μόνος, ίσως κάτι εμποδιζε τον ήχο

 

Τι ακριβώς έκανες δεν κατάλαβα ? άνοιξες την τάπα κι έσπρωξες τι?

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Τα ίδια και σε μένα...

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβώς έκανες δεν κατάλαβα ? άνοιξες την τάπα κι έσπρωξες τι?

Δεν άνοιξα τπτ (δεν έχει τάπα στο πάνω ηχείο) με μια βελονιτσα το καθάρισα σιγά σιγά, φυσηξα και μέσα απλά όπως το καθάρισα με την μπατονετα το πιεσα λίγο και η μεμβρανουλα που φαίνεται μπήκε λίγο μέσα κι έκανε βαθουλωματακι

"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

Δεν άνοιξα τπτ (δεν έχει τάπα στο πάνω ηχείο) με μια βελονιτσα το καθάρισα σιγά σιγά, φυσηξα και μέσα απλά όπως το καθάρισα με την μπατονετα το πιεσα λίγο και η μεμβρανουλα που φαίνεται μπήκε λίγο μέσα κι έκανε βαθουλωματακι

 

Προσεξε πολυ τα νερα τωρα,γιατι μπορει να εχασες την αδιαβροχοποιηση απο εκει και με το παραμικρο να βαζει νερο...:worry:

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Προσεξε πολυ τα νερα τωρα,γιατι μπορει να εχασες την αδιαβροχοποιηση απο εκει και με το παραμικρο να βαζει νερο...:worry:

Δεν νομίζω αυτή η μεμβρανουλα να κρατάει το νερό άλλωστε διατρητη είναι! Δεν το βάζω στο νερό ούτως ή άλλως, δεν το πήρα επειδή είναι αδιάβροχο ούτε να κάνω χαβαλέ κάτω από νερά άσχετα αν διαφημιζεται έτσι :rolleyes:

"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω αυτή η μεμβρανουλα να κρατάει το νερό άλλωστε διατρητη είναι! Δεν το βάζω στο νερό ούτως ή άλλως, δεν το πήρα επειδή είναι αδιάβροχο ούτε να κάνω χαβαλέ κάτω από νερά άσχετα αν διαφημιζεται έτσι :rolleyes:

Αν θέλεις μπορείς να δοκιμάσεις αυτό το τεστ. http://forum.xda-developers.com/z3/general/guide-test-waterproofing-water-t2897886

Δεν ξέρω πόσο ακριβές είναι αλλά σίγουρα είναι ευφάνταστο και έχει βάση :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρει κανείς πως μπορώ να βγάλω το ρολόι στη οθόνη ξεκλειδώματος; Δεν θέλω να έχω τίποτα εκεί.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρει κανείς πως μπορώ να βγάλω το ρολόι στη οθόνη ξεκλειδώματος; Δεν θέλω να έχω τίποτα εκεί.

Δεν έχω τη συσκευή αλλά δοκίμασε να κρατήσεις κρατημένο το widget. Λογικά θα σου βγάλει να το μετακινήσεις ή να το διαγράψεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...