Jump to content

Sony Xperia Z3


T-mobile
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

και αυτο που λες σχετικο ειναι..για να βοηθησουμε σωστα τον φιλο, θα πρεπει να του πουμε οτι ο ιδιος πρεπει να μαθει το κινητο με τη χρηση που του κανει τι πιανει..

ΠΧ εμενα δεν περναει τις 4 ωρες οθονη, γιατι μιλαω 4 ωρες..επισης μπορει εσυ νασαι διπλα απο την κεραια του παροχου σου και εγω μακρυα ή να το εχεις τερμα χαμηλα τη φωτεινοτητα και ο αλλος τερμα δυνατα..

αρα οπως σωστα ειπες δεν λαμβανεις υποψιν την εκτιμηση του κινητου γιατι εχει σχεση με την προηγουμενη χρηση (μαλλον..δεν εχω κατσει να το μελετησω και εγω), αλλα κοιτας ποσες ωρες πχ οθονη σου βγαζει, ποσες ομιλιας, ποσες..ο,τι αλλο σου βγαινει στα 3-4 πρωτα εικονιδια, και αναλογως βλεπεις πως θα το χρησιμοποιεις. Πχ αν εχεις 70% και την πεσεις για υπνο, αλλα την επομενη μερα ξερεις οτι θα το λιωσεις, πρεπει να σκεφτεις αν θα σε βγαλει ή οχι..Εγω πχ χθες το βραδυ ειχα 44% και το αφησα ετσι, ηξερα οτι θα με βγαλει και σημερα..3η μερα..ακομα και αν μιλησω 2-3 ωρες..γιατι απλα δεν παιζω, δεν λιωνω fb και ειμαι σε wifi την περισσοτερη ωρα..Αρα θα με βγαλει ανετα..

Επειδή είχες και το Z1 compact αν τα συγκρινεις στην ίδια χρήση πιο έχει μεγαλύτερη αυτονομία ?λογικά το Ζ3 ?

"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επειδή είχες και το Z1 compact αν τα συγκρινεις στην ίδια χρήση πιο έχει μεγαλύτερη αυτονομία ?λογικά το Ζ3 ?

 

Εννοειται το Ζ3..και το Ζ1 ειχα το μεγαλο.

Απλα τα Ζ3 σου βγαζουν ανετα τη 2η μερα, με αποτελεσμα να τα φορτιζεις καθε 2 ημερες, ενω τα Ζ1 για να πιασουν δευτερη μερα επρεπε να προσεχεις λιγο πως θα τα χρησιμοποιεις..Αυτο εχει αποτελεσμα ομως τις μισες φορτισεις σε εναν χρονο..ειδικα αν σκεφτεις οτι τα Ζ3 πιανουν και 3η μερα ευκολα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

 

αυτη εχω και εγω... μια χαρα θηκη για 10€

ψαχνω βεβαια κατι σε window case... ή κατι αλλο που να καθεται και σαν οθονη, πχ case mate

R U MAD

"http://www.milka-home.gr"

Link to comment
Share on other sites

Δεν βολεύουν αυτές οι θήκες.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

και αυτο που λες σχετικο ειναι..για να βοηθησουμε σωστα τον φιλο, θα πρεπει να του πουμε οτι ο ιδιος πρεπει να μαθει το κινητο με τη χρηση που του κανει τι πιανει..

ΠΧ εμενα δεν περναει τις 4 ωρες οθονη, γιατι μιλαω 4 ωρες..επισης μπορει εσυ νασαι διπλα απο την κεραια του παροχου σου και εγω μακρυα ή να το εχεις τερμα χαμηλα τη φωτεινοτητα και ο αλλος τερμα δυνατα..

αρα οπως σωστα ειπες δεν λαμβανεις υποψιν την εκτιμηση του κινητου γιατι εχει σχεση με την προηγουμενη χρηση (μαλλον..δεν εχω κατσει να το μελετησω και εγω), αλλα κοιτας ποσες ωρες πχ οθονη σου βγαζει, ποσες ομιλιας, ποσες..ο,τι αλλο σου βγαινει στα 3-4 πρωτα εικονιδια, και αναλογως βλεπεις πως θα το χρησιμοποιεις. Πχ αν εχεις 70% και την πεσεις για υπνο, αλλα την επομενη μερα ξερεις οτι θα το λιωσεις, πρεπει να σκεφτεις αν θα σε βγαλει ή οχι..Εγω πχ χθες το βραδυ ειχα 44% και το αφησα ετσι, ηξερα οτι θα με βγαλει και σημερα..3η μερα..ακομα και αν μιλησω 2-3 ωρες..γιατι απλα δεν παιζω, δεν λιωνω fb και ειμαι σε wifi την περισσοτερη ωρα..Αρα θα με βγαλει ανετα..

 

Πάντως και εμένα βγάζει 4:30 με 5 ώρες οθόνη(φωτεινότητα στη μέση). Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί υπάρχουν τόσο μεγάλες διαφορές. Χωρίς παιχνίδια και σχεδόν όλη μέρα μόνο wifi.

Siemens A55-> Alcatel-one touch 511-> Sagem my x3-2-> Sharp GX15-> Sonyericsson k700i-> SonyEricsson k750i-> SonyEricsson W810i-> Nokia 5300-> SonyEricsson k550i-> SonyEricsson C902-> SonyEricsson Satio-> Sony Xperia P-> Sony Xperia Z1 -> Sony Xperia Z3-> Sony Xperia XZ1-> Sony Xperia 1 ΙΙ

Link to comment
Share on other sites

Μην ''κολλατε'' με το sot ποσο βγαζει ο ενας και ποσο βγαζει ο αλλος.............., αν βγαζετε παραπανω sot απο αλλα τηλεφωνα που ειχατε ειναι μια χαρα, για παραδειγμα εγω βγαζω καλυτερους χρονους απο το o+o που ειχα. Τωρα.... κατι καλα κινεζικα που ειχα βγαζουν καλυτερους χρονους sot αλλα υστερουν αλλου. Ο καθε ενας απο εμας κανει διαφορετικη <<κανονικη>> χρηση ;)

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Πάντως και εμένα βγάζει 4:30 με 5 ώρες οθόνη(φωτεινότητα στη μέση). Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί υπάρχουν τόσο μεγάλες διαφορές. Χωρίς παιχνίδια και σχεδόν όλη μέρα μόνο wifi.

 

Αυτό που λέει ο Karthan7.. Που και εγώ το ίδιο εννοώ.. Ο κάθε ένας κκανει διαφορετική χρήση, με άλλο στήσιμο κινητού κτλ, δε μπορεί να βγάζει ίδιες ώρες.. Αρκεί να σου βγάζει παραπάνω, αρκετά παραπάνω, από το προηγούμενο.. Εγω με το Ζ1 έχω βγάλει 7 ώρες οθόνη.. Το είχα στις 4 με κανονική χρήση και άλλες 3 το χρησιμοποίησα για χρονόμετρο.. Μόνο.. Λογικό ήταν να φτάσει τόσο.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο.. Ούτε με το Z1 θυμάμαι πολλές φορές να περνάω καν τις 4... άρα είναι κάτι τελείως υποκειμενικό. Μιλάω βέβαια για screen time που είναι και η πιο ενεργοβόρα λειτουργία, μήπως και βρίσκαμε κάτι κοινό!!

Siemens A55-> Alcatel-one touch 511-> Sagem my x3-2-> Sharp GX15-> Sonyericsson k700i-> SonyEricsson k750i-> SonyEricsson W810i-> Nokia 5300-> SonyEricsson k550i-> SonyEricsson C902-> SonyEricsson Satio-> Sony Xperia P-> Sony Xperia Z1 -> Sony Xperia Z3-> Sony Xperia XZ1-> Sony Xperia 1 ΙΙ

Link to comment
Share on other sites

Το sot είναι 70% WiFi 30%3g

Android 4.4

Root με πολύ ξήλωμα εφαρμογών

Φωτεινότητα σχετικά χαμηλή

Αυτές της ημέρες κοιμάμαι σε δωμάτιο πού δεν έχω σήμα κινητής τηλεφωνίας και το βάζω σε λειτουργία πτήσης όταν βρίσκομαι εδώ.

stamina δεν το βάζω ποτέ

[ATTACH]58696[/ATTACH][ATTACH]58698[/ATTACH]

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλε μου Νίκο

Root γίνεται στην έκδοση D6603_23.0.A.2.93, δες στο πρώτο ποστ απλά εκεί που γράφει ""3) Μετακινήστε το FW που θα κατεβάσετε από εδώ"" αν θυμάμαι καλά είναι λάθος το λινκ με rom για το z3c οπότε θα πρέπει να βρεις rom για το Z3 και συνέχισε τη διαδικασία.

Είμαι από το τηλέφωνο τώρα και δεν μπορώ να ψάξω περισσότερο αυτή τη στιγμή.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

εχω την εντυπωση οτι με την 5.02 μειωθηκε η διαρκεια της μπαταριας ,σε αναμονη απο 99 μεχρι να φτιαξω ενα τσαι και ενα τσιγαρο πηγε στο 94,μονο γουαι φαι ανοιχτο μεσα στο σπιτι,την υποψια μου την κινησε απο προχτες,που την εβαλα,δεν ξερω τη γραφουν σχετικα στα ξενα μπλογκς.
Link to comment
Share on other sites

Τελικά ακυρος ο συναγερμός από μένα, η μπαταρία είναι μια χαρά 5μιση ώρες οθόνη 1 ωρα κλήσεις, WiFi ανοικτό και λίγα δεδομένα κι έχω ακόμα 25% μπαταρία

Έβαλα και τον nova launcher γιατί δεν την παλευα με τα τεράστια εικονίδια :cool: έχασα βέβαια κάποια άλλα καλά του στοκ launcher αλλά οκ κάπου χάνεις κάπου κερδίζεις

Edited by jmarousakis
"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

Τελικά ακυρος ο συναγερμός από μένα, η μπαταρία είναι μια χαρά 5μιση ώρες οθόνη 1 ωρα κλήσεις, WiFi ανοικτό και λίγα δεδομένα κι έχω ακόμα 25% μπαταρία

Έβαλα και τον nova launcher γιατί δεν την παλευα με τα τεράστια εικονίδια :cool: έχασα βέβαια κάποια άλλα καλά του στοκ launcher αλλά οκ κάπου χάνεις κάπου κερδίζεις

 

Τι έχασες; είμαι στη φάση που έχω βαρεθεί τον στοκ και θέλω αλλαγές μέχρι να βάλω Lollipop. .

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πήρα το κινητό μεταχειρισμενο και μου είπε το παιδι ότι έχει περάσει μέσα την 5.0.2 αλλά δεν είμαι ρουτ, ίσως έχει περάσει κάποια αρχική έκδοση της 5.02 πως μπορώ να περάσω ξανά την 5.0.2 official? Με πιο πρόγραμμα ?ποιο πρόγραμμα έχει βασικά η σονυ κάτι σαν το κισκ της σαμσουνγκ υπάρχει ?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πήρα το κινητό μεταχειρισμενο και μου είπε το παιδι ότι έχει περάσει μέσα την 5.0.2 αλλά δεν είμαι ρουτ, ίσως έχει περάσει κάποια αρχική έκδοση της 5.02 πως μπορώ να περάσω ξανά την 5.0.2 official? Με πιο πρόγραμμα ?ποιο πρόγραμμα έχει βασικά η σονυ κάτι σαν το κισκ της σαμσουνγκ υπάρχει ?

 

Με το pc companion πλέον. .βάλτο για αναβάθμιση, θα σου πει ότι είναι αναβαθμισμενο και θα κλικάρει ς Update anyway. ..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πήρα το κινητό μεταχειρισμενο και μου είπε το παιδι ότι έχει περάσει μέσα την 5.0.2 αλλά δεν είμαι ρουτ, ίσως έχει περάσει κάποια αρχική έκδοση της 5.02 πως μπορώ να περάσω ξανά την 5.0.2 official? Με πιο πρόγραμμα ?ποιο πρόγραμμα έχει βασικά η σονυ κάτι σαν το κισκ της σαμσουνγκ υπάρχει ?

Mε το pc companion

 

Edit με προλαβε ο Νικος

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

εχω την εντυπωση οτι με την 5.02 μειωθηκε η διαρκεια της μπαταριας ,σε αναμονη απο 99 μεχρι να φτιαξω ενα τσαι και ενα τσιγαρο πηγε στο 94,μονο γουαι φαι ανοιχτο μεσα στο σπιτι,την υποψια μου την κινησε απο προχτες,που την εβαλα,δεν ξερω τη γραφουν σχετικα στα ξενα μπλογκς.

Σε εμένα αυξήθηκε ελαφρώς και σε αναμονή και σε χρήση.

Την Σκανδιναβική έχω.

Μήπως δεν σου έκατσε καλά (εγώ την πέρασα με πλήρη διαγραφή partition).

Εκτός αν κάποια εφαρμογή σου κάνει νερά που δεν έχει αναβαθμιστεί για την 5 η και να έχει αναβαθμιστεί να εξακολουθεί να έχει bugs.

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδιά πήρα το κινητό μεταχειρισμενο και μου είπε το παιδι ότι έχει περάσει μέσα την 5.0.2 αλλά δεν είμαι ρουτ, ίσως έχει περάσει κάποια αρχική έκδοση της 5.02 πως μπορώ να περάσω ξανά την 5.0.2 official? Με πιο πρόγραμμα ?ποιο πρόγραμμα έχει βασικά η σονυ κάτι σαν το κισκ της σαμσουνγκ υπάρχει ?

 

Το θέμα είναι να ξέρεις ποια ήταν η εργοστασιακή rom από την μάνα του,διότι πιθανόν η 5.0.2 που φοράει να μην είναι για την συσκευή σου αλλά άλλης χώρας(Σκανδιναβική η Βαλτικη διότι μόνο για αυτές τις χώρες κυκλοφόρησε η 5.0.2)

Τώρα μόνο με IMEI σε Sony θα σου πουν ποιας χώρας είναι διότι αν χρειαστείς service υπάρχει πιθανότητα να μην σε καλύψουν με ξένη rom που δεν αντιστοιχεί για την συσκευή σου.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

D6603]{5.0.2} Flashable stock 23.1.A.0.690 (5.0.2) pre-rooted with XZ dualrecovery --> http://forum.xda-developers.com/z3/development/d6603-5-0-2-flashable-stock-23-1-0-690-t3056361

 

Δεν το εχω κανει ακομα.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

D6603]{5.0.2} Flashable stock 23.1.A.0.690 (5.0.2) pre-rooted with XZ dualrecovery --> http://forum.xda-developers.com/z3/development/d6603-5-0-2-flashable-stock-23-1-0-690-t3056361

 

Δεν το εχω κανει ακομα.

 

Οκ ,

ακούγεται καλύτερα από πριν

:)

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν,χτες το βραδύ το έβαλα με 36% υπολειπόμενη μπαταρία,για φόρτιση εννοείται με τον μαγνητικό πού αγόρασα από ελλάδα,ειδοποίησή,1:57 λεπτά για πλήρης φόρτιση,οπότε μία χαρά γρήγορα φορτίζει όπως είχα αναφέρει ξανά.όποιος θέλει την άλλη φορά να βγάλω βίντεο η φώτο για επαλήθευση.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Τι έχασες; είμαι στη φάση που έχω βαρεθεί τον στοκ και θέλω αλλαγές μέχρι να βάλω Lollipop. .

Στα εικονίδια δεν βγάζει τον αριθμό των ειδοποιησεων, πρώην αιφονακιας είμαι μου έχουν μείνει κατάλοιπα :p, επίσης μου άρεσε η αναζήτηση των εφαρμογών πατώντας το κεντρικό πλήκτρο και σερνωντας από αριστερά, άλλωστε το ui της σονυ το γουστάρω γιατί είναι απλό και όμορφο όπως και τα κινητά αυτά ;)

"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν,χτες το βραδύ το έβαλα με 36% υπολειπόμενη μπαταρία,για φόρτιση εννοείται με τον μαγνητικό πού αγόρασα από ελλάδα,ειδοποίησή,1:57 λεπτά για πλήρης φόρτιση,οπότε μία χαρά γρήγορα φορτίζει όπως είχα αναφέρει ξανά.όποιος θέλει την άλλη φορά να βγάλω βίντεο η φώτο για επαλήθευση.

Φιλε Γιαννη ο φορτιστης ειναι 1500ma(1.5A), το μαγνητικο καλωδιο τουλαχιστων αυτο που εχω εγω δεν μπορει να περασει πανω απο 1Α μετρημενο με αυτο http://www.aliexpress.com/item/Portable-LCD-Mini-USB-Voltage-and-Current-Detector-Tester-Digital-Current-and-Voltage-Meter-for-Mobile/1833548853.html και με αυτο http://www.aliexpress.com/item/2PCS-LOT-Digital-Display-Mini-USB-Power-Current-And-Voltage-Meter-Tester-Portable-Detector-Charger-Doctor/1925677761.html. Επισης οταν φτανει η μπαταρια απο καποιο ποσοστο % και πανω πεφτουν τα ma και δινει λιγοτερα. Δηλαδη αν το βαλουμε στο ρευμα με 10% μπαταρια θα εχουμε ~1400ma, αν θυμαμαι καλα απο το 90% και πανω δινει κατω απο 500ma.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το χα πάρει από ένα κατάστημά πού είχε κάνει post ένα παλικάρι εδώ.

Από ελλάδα.

Εννοείται όποιος θέλει ανεβάζω και φωτογραφίες για υπολειπόμενο χρόνο φόρτισης και ποσοστό μπαταρίας.πάρα πολύ ευχαριστημένος,πραγματικά.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, θυμαμαι οτι το ειχες παρει απο εδω Ελλαδα. Θελω να πω πως απο το 36% μπαταρία να θελει 1:57 για να φτασει στο 100% δεν ''βγαiνει'' το ονομαστικο 1500ma output

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...