Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 830


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ξεκινα να το λειτουργεις και θα σου ρθουν και οι δυο τρομαρες.
Music is the harmonization of opposites; the conciliation of warring elements
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 943
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ξεκινα να το λειτουργεις και θα σου ρθουν και οι δυο τρομαρες.

Μα αυτό λέω. Πολλές φορες το λειτούργησα! Τίποτα δεν έκανε!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Μα αυτό λέω. Πολλές φορες το λειτούργησα! Τίποτα δεν έκανε!
Εισαι απο τους τυχερους. Ανακαλυψα οτι η ημερομηνια δεν αλλαζει στην οθονη εναρξης εκτος και αν μικρινεις και μετα ξαναμεγαλωσεις το εικονιδιο. Πατεντα ξεγυρισμενη δηλ. Επισης γιατι το viber ειναι μονο στα αγγλικα σε μας???? Εεεεεεεε? Αυτο δεν ειναι που η Μικρο ανακοινωσε μετα βαιων και κλαδων?????? Οεεεεεεοοοοο. Ντεαρ μικροσοφτ καν αι χαβ δε γρκικ λανγκουατζ μπακ λαικ γουιντοους μομπαιλ 8.1 πλλλλλλιζ?(πολυ δυσκολευτικα να το γραψω αυτο). Εχω μια σιγουρια οτι θα βρω και αλλα ελατωματακια στην πορεια. Edited by Navar
Music is the harmonization of opposites; the conciliation of warring elements
Link to comment
Share on other sites

Εισαι απο τους τυχερους. Ανακαλυψα οτι η ημερομηνια δεν αλλαζει στην οθονη εναρξης εκτος και αν μικρινεις και μετα ξαναμεγαλωσεις το εικονιδιο. Πατεντα ξεγυρισμενη δηλ. Επισης γιατι το viber ειναι μονο στα αγγλικα σε μας???? Εεεεεεεε? Αυτο δεν ειναι που η Μικρο ανακοινωσε μετα βαιων και κλαδων?????? Οεεεεεεοοοοο. Ντεαρ μικροσοφτ καν αι χαβ δε γρκικ λανγκουατζ μπακ λαικ γουιντοους μομπαιλ 8.1 πλλλλλλιζ?(πολυ δυσκολευτικα να το γραψω αυτο). Εχω μια σιγουρια οτι θα βρω και αλλα ελατωματακια στην πορεια.

Δεν ξέρω τι λες εσύ, εγώ πάντως μετά και την τελευταία αναβάθμιση μια χαρά μεταφέρω δύο μικρά φλιτζάνια ελληνικού καφέ. Ίσως είναι το μέγεθος της οθόνης, ίσως το πολύ καλό πιάσιμο δεν ξέρω, με βολεύει αφάνταστα. Έχει και χώρο για ένα δύο μικρά κριτσίνια.

billaros.blogspot.com
Link to comment
Share on other sites

Εισαι απο τους τυχερους. Ανακαλυψα οτι η ημερομηνια δεν αλλαζει στην οθονη εναρξης εκτος και αν μικρινεις και μετα ξαναμεγαλωσεις το εικονιδιο. Πατεντα ξεγυρισμενη δηλ. Επισης γιατι το viber ειναι μονο στα αγγλικα σε μας???? Εεεεεεεε? Αυτο δεν ειναι που η Μικρο ανακοινωσε μετα βαιων και κλαδων?????? Οεεεεεεοοοοο. Ντεαρ μικροσοφτ καν αι χαβ δε γρκικ λανγκουατζ μπακ λαικ γουιντοους μομπαιλ 8.1 πλλλλλλιζ?(πολυ δυσκολευτικα να το γραψω αυτο). Εχω μια σιγουρια οτι θα βρω και αλλα ελατωματακια στην πορεια.

Τι να πω κι εγώ που ειναι αποκλειστικά στα γερμανικά το Viber μου!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα.Περασα και εγω την anniversary μετα απο hard reset για να κατσει καλυτερα.Αυτο που αναβοσβηνει εγω δεν το καταλαβα αν θελετε το εξηγειτε. Η οθονη γρηγορης ματιας ανοιγει κατι γραφει και μετα μαυριζει χωρις να προλαβω να διαβασω. Αν υπαρχει καποια καλη εφαρμογη για ραδιο απο το store (δεν γελαμε εδω) θα ηθελα να την προτεινετε. Τελος το σοβαροτερο προβλημα που εχω ειναι που δεν μπορω να ρυθμισω το mail.com και για μενα ειναι το κεντρικο mail μου που παιρνω τα παντα κυριως απο τραπεζες. Στα 8.1 ολα ηταν τελεια εδω δεν ξερω τι παιζει και μου βγαζει συνεχεια οι ρυθμισεις ειναι παλιες. Αν μπορει καποιος να μου πει ή να στειλει pm τι κανουμε βημα βημα θα του ημουν υποχρεος. Σας ευχαριστω εκ των προτερων. Αν ναι τωρα που το θυμηθηκα δεν εχω και ηχους στα mail. Απο που στα κομματια τους βαζουμε????? Α ρε Micro σιγα σιγα με βλεπω να παιρνω την αγουσα για αλλα λειτουργικα. THANKS again

Για ραδιοφωνο κατεβαστε e-radio.Αψογη και εχει αρκετα ραδιοφωνα Ελλαδας και Κυπρου.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Για ραδιοφωνο κατεβαστε e-radio.Αψογη και εχει αρκετα ραδιοφωνα Ελλαδας και Κυπρου.

 

Για FM Radio δεν υπάρχει περίπτωση δηλαδή;

Link to comment
Share on other sites

Για FM Radio δεν υπάρχει περίπτωση δηλαδή;

Υπάρχει αυτή:

Ράδιο https://www.microsoft.com/store/apps/9nblggh4t57f

Είναι ελληνική!!!!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ερωτησεις.Πάλι.Στα προσθετα υπαρχει το φιλτρο κλησεων και sms,που μας αποχαιρετησε και εγινε αποκλεισμος και φιλτρο, το παταω και δεν ανοιγει.Πως στο διαολο το βρισκω και απο που????? Επισης η οθονη γρηγορης ματιας δεν ανταποκρινεται. Την πατας και μετα μαυριζει. ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ. IOS 10 σκεφτομαι να στα ριξω. Θα μου κατσεις?????:lol:PS μπηκαμε στα λοιπα κινητα τηλεφωνα. Το χαμπαριασατε φανταζομαι.
Music is the harmonization of opposites; the conciliation of warring elements
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω κανένα πρόβλημα από τα παραπάνω που αναφέρεις. Είμαι και χωρίς hr ακόμα! ;)

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Σταμάτησε το άναψε σβήσε της οθόνης του 830 με την .189 τώρα. Να δούμε μέχρι πότε....

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Εμενα κα ι μετα την τελευταια αναβαθμιση 189 τα προβληματα υπαρχουν. δεν ακουγεται ηχος οταν ερχονται mail, οθονη γρηγορης ματιας γεια σου και και δεν μπορω να βρω την ρυθμιση για τις αποκλεισμενες κλησεις. Please helpppppppp:cry:
Music is the harmonization of opposites; the conciliation of warring elements
Link to comment
Share on other sites

Εμενα κα ι μετα την τελευταια αναβαθμιση 189 τα προβληματα υπαρχουν. δεν ακουγεται ηχος οταν ερχονται mail, οθονη γρηγορης ματιας γεια σου και και δεν μπορω να βρω την ρυθμιση για τις αποκλεισμενες κλησεις. Please helpppppppp:cry:

Ούτε εμενα έρχονται ηχητικες ειδοποιήσεις για τα mail. Glance screen έχω κανονικά! Οι ρυθμίσεις αποκλεισμένων κλήσεων είναι στην εφαρμογή κλήσεων. Πατάς τις τελίτσες και γράφει αποκλεισμένες κλήσεις! Που τις εψαχνες εσύ;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εμενα έρχονται ηχητικες ειδοποιήσεις για τα mail. Glance screen έχω κανονικά! Οι ρυθμίσεις αποκλεισμένων κλήσεων είναι στην εφαρμογή κλήσεων. Πατάς τις τελίτσες και γράφει αποκλεισμένες κλήσεις! Που τις εψαχνες εσύ;
Λοιπον για να συννενοηθουμε. Glance screen= οθονη γρηγορης ματιας στα προσθετα. ΟΚ???? Παταω πανω ανοιγει και σε 2 σεκ μαυριζει η οθονη. Οσο για τις αποκλεισμενες κλησεις εχω βαλει το truecaller. Λες αυτο να παιζει ρολο???? Παντως πολλα τα προβληματα φιλε
Music is the harmonization of opposites; the conciliation of warring elements
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον για να συννενοηθουμε. Glance screen= οθονη γρηγορης ματιας στα προσθετα. ΟΚ???? Παταω πανω ανοιγει και σε 2 σεκ μαυριζει η οθονη. Οσο για τις αποκλεισμενες κλησεις εχω βαλει το truecaller. Λες αυτο να παιζει ρολο???? Παντως πολλα τα προβληματα φιλε

 

Όχι όχι φίλε μου, πας σε λάθος μενού από εκεί που πας για την glance δεν μου δουλεύει ούτε εμένα Στο 640 XL. Θα πας ρυθμίσεις/εξατομίκευση /οθόνη Γρηγόρης επισκόπησης.

Και ναι όταν βάζεις το truecaller παρακάμπτει το ήδη υπάρχον φίλτρο αποκλεισμένων κλήσεων.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Όχι όχι φίλε μου, πας σε λάθος μενού από εκεί που πας για την glance δεν μου δουλεύει ούτε εμένα Στο 640 XL. Θα πας ρυθμίσεις/εξατομίκευση /οθόνη Γρηγόρης επισκόπησης.

Και ναι όταν βάζεις το truecaller παρακάμπτει το ήδη υπάρχον φίλτρο αποκλεισμένων κλήσεων.

Thanks φιλε εγινε.
Music is the harmonization of opposites; the conciliation of warring elements
Link to comment
Share on other sites

@Navar για πες μας τώρα τα κατάφερες ή έχεις ακόμα πρόβλημα με την Glance screen;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Αν η πρώτη φωτο είναι η σωστή η δεύτερη που πρόλαβα να τη φωτογράφιση πριν σβήσει τι εξυπηρετεί

 

Τη δευτερη δεν μπορω να την ανεβασω

Edited by niotheros
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων
Music is the harmonization of opposites; the conciliation of warring elements
Link to comment
Share on other sites

Αν η πρώτη φωτο είναι η σωστή η δεύτερη που πρόλαβα να τη φωτογράφιση πριν σβήσει τι εξυπηρετεί

 

Τη δευτερη δεν μπορω να την ανεβασω

Δεν κατάλαβα τι θες να πεις....

Έχεις glance screen τωρα ή πάλι δεν δείχνει τίποτα;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να την ανεβασω .Λεει οτι ειναι μεγαλο το αρχειο. Για να δειτε το εννοω πατε στα ρυθμισεις -προσθετα-οθονη γρηγορης ματιας,πατατε ανοιγει και σε δυο σεκ χανεται. Edited by Navar
Music is the harmonization of opposites; the conciliation of warring elements
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να την ανεβασω .Λεει οτι ειναι μεγαλο το αρχειο. Για να δειτε το εννοω πατε στα ρυθμισεις -προσθετα-οθονη γρηγορης ματιας,πατατε ανοιγει και σε δυο σεκ χανεται.

 

Και σε εμένα έτσι κάνει στο 640XL, αυτό το μενού κανονικά δεν έπρεπε να υπάρχει (υπήρχε πριν την επετειακή) μετά την αναβάθμιση πήγε εκεί που σου υπέδειξα πιο πριν. Μετά όμως το Hard Reset που του έκανα ξαφνικά εμφανίστηκε ξανά και φυσικά δεν δουλεύει, αυτό που πόρτα παρατήρησα λίγο πριν προλάβω γιατί κλείνει απότομα είναι ρυθμίσεις της Glance πολύ περισσότερες από αυτές που έχει κανονικά.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Τα ιδια και σε μενα φιλε. Ακριβως τα ιδια βηματα εκανα.Και hard reset και ξανα μανα απο την αρχη ολα και οντως εχει πιο πολλες επιλογες αυτη που σβηνει αλλα τι να κανεις. Με τους ηχους των mail τι γινεται? Σαν ηλιθιος κοιταω καθε λιγο και λιγακι. Κατι τετοια ειναι που με κανουν να κοιταω σε IOS μερια.Τελως παντων
Music is the harmonization of opposites; the conciliation of warring elements
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να την ανεβασω .Λεει οτι ειναι μεγαλο το αρχειο. Για να δειτε το εννοω πατε στα ρυθμισεις -προσθετα-οθονη γρηγορης ματιας,πατατε ανοιγει και σε δυο σεκ χανεται.

Αυτές τις ρυθμίσεις που ανέβασες έχω κι εγώ. Υπάρχουν κι άλλες;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Τα ιδια και σε μενα φιλε. Ακριβως τα ιδια βηματα εκανα.Και hard reset και ξανα μανα απο την αρχη ολα και οντως εχει πιο πολλες επιλογες αυτη που σβηνει αλλα τι να κανεις. Με τους ηχους των mail τι γινεται? Σαν ηλιθιος κοιταω καθε λιγο και λιγακι. Κατι τετοια ειναι που με κανουν να κοιταω σε IOS μερια.Τελως παντων

 

Εγώ δεν έχω πρόβλημα με τους ήχους, τσέκαρε τις ρυθμίσεις της εφαρμογής και του συστήματος. Default σε εμένα είναι πάντα απενεργοποιημένες και πρέπει να τις τσεκάρω να δουλέψουν.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έχω πρόβλημα με τους ήχους, τσέκαρε τις ρυθμίσεις της εφαρμογής και του συστήματος. Default σε εμένα είναι πάντα απενεργοποιημένες και πρέπει να τις τσεκάρω να δουλέψουν.

Α γι αυτό δεν άκουγα κι εγώ τους ήχους; Το ρύθμισα τώρα!

Πάντως στα 8.1 ακούγονταν κανονικά χωρίς να τα ρυθμίσω!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...