Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 830


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το Lumia Storyteller έχει σταματήσει επίσημα από την Microsoft να υποστηρίζεται. Μπορεί γι αυτό να έχεις θέμα. Πια άλλα bug έχεις, γιατί αυτά δεν υπάρχουν πια ή είναι μηδαμινά.
και τοτε γιατι εμφανιζει ολεσ τις φωτο στην υδρογειο πεταει και ένα αεροπλανο που λεει ότι καποιες φωτο είναι ανένταχτες και οι καινούργιες που βγαζω μετα την αναβαθμιση φαινονται κανονονικα. Παιδια αληθεια λεω κουραστηκα πολύ με τα Windows. Σκέφτομαι σοβαρα αλλαγη, παρολο που στο ''γερικο σκυλι δεν μαθαίνεις νεα κολπα''
Music is the harmonization of opposites; the conciliation of warring elements
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 943
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ούτε στις "φωτογραφίες" εμφανίζονται οι παλιές; Γιατί κόλλησες στο Storyteller;

Το Lumia Storyteller έχει σταματήσει επίσημα από την Microsoft να υποστηρίζεται. Μπορεί γι αυτό να έχεις θέμα. Πια άλλα bug έχεις, γιατί αυτά δεν υπάρχουν πια ή είναι μηδαμινά.

Αφού την έχουν καταργήσει, γιατί εμφανίζεται και στα 10άρια ακόμη;

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ούτε στις "φωτογραφίες" εμφανίζονται οι παλιές; Γιατί κόλλησες στο Storyteller;

 

Αφού την έχουν καταργήσει, γιατί εμφανίζεται και στα 10άρια ακόμη;

Στις φωτογραφιες τις εμφανιζει κανονικα αλλα τις εχω στην καρτα μνημης. Αν δεν τις ειχα που ξερω εγω? Τωρα κολλησα στο Storyteller φιλε γιατι δειχνει στην υδρογειο σε πιο σημειο την εχεις βγαλει και εγω το καλοκαιρι γυρισα με τη δουλεια σχεδον την μιση Ευρωπη βγαζοντας φωτο συνεχως. Επισης ο κολλητος μου που ειμασταν μαζι δεν υπαρχει πια κια απλα θα ηθελα να ηξερα που τις βγαζαμε γιατι εγραφε το μερος. Οπως καταλαβαινεις ειναι συναισθηματικος ο λογος περισσοτερο. Αν δεν υπαρξει καποια αναβαθμιση θα το γυρισω σε 8.1 και θα μεινω εκει μεχρι να αλλλαξω λειτουργικο γιατι πια με τα Windows εχω ξενερωσει αρκετα. Edited by Navar
Music is the harmonization of opposites; the conciliation of warring elements
Link to comment
Share on other sites

Στις φωτογραφιες τις εμφανιζει κανονικα αλλα τις εχω στην καρτα μνημης. Αν δεν τις ειχα που ξερω εγω? Τωρα κολλησα στο Storyteller φιλε γιατι δειχνει στην υδρογειο σε πιο σημειο την εχεις βγαλει και εγω το καλοκαιρι γυρισα με τη δουλεια σχεδον την μιση Ευρωπη βγαζοντας φωτο συνεχως. Επισης ο κολλητος μου που ειμασταν μαζι δεν υπαρχει πια κια απλα θα ηθελα να ηξερα που τις βγαζαμε γιατι εγραφε το μερος. Οπως καταλαβαινεις ειναι συναισθηματικος ο λογος περισσοτερο. Αν δεν υπαρξει καποια αναβαθμιση θα το γυρισω σε 8.1 και θα μεινω εκει μεχρι να αλλλαξω λειτουργικο γιατι πια με τα Windows εχω ξενερωσει αρκετα.

Υπάρχει κι αυτή η εφαρμογή για να δεις που και πότε τράβηξες τις φωτογραφίες:

http://www.windowsphone.com/s?appid=ac39aa30-c9b1-4dc6-af2d-1cc17d9807cc

Δεν ξέρω αν υπάρχει και στα 10αρια όμως! Αν δεν πήγες ακόμα στα 8.1 δες αν υπάρχει στα 10.

 

Προσωπικά εγώ θα περιμένω να στρώσουν τα 10 και να τα περάσω. Το 830 ειναι μια καλή και απροβλημάτιστη συσκευή, ειδικά σε σχέση με το 930 που έχει όλο προβλήματα! Θα το κρατήσω μέχρι να τα φτύσει. Η κάμερα του είναι αξιόλογη για τα λεφτά που είχε! ;)

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να σε βοηθησω φιλε μου. Ας το κανει καποιος αλλος αν θελει και μπορει. Χαιδευω ενα Galaxy Note 4 πια και εχω βρει την υγεια μου. Οποτε το 830 εχει παροπλιστει παιζοντας δευτερευοντα ρολο. Που και που το ανοιγω να παιξω λιγο μαζι του, να παρω τα updates του και να δω αν βελτιωθηκε τιποτα. Δεν ξερω αν ειναι ενα απο τα πολλα bug που λες, αλλα το πιο πιθανο ειναι να προκειται για κατι τετοιο, οπως κλασικα μας εχει συνηθησει η Microsoft. Ενα βημα μπρος και δυο πισω :lol:

 

Το ειπα και πιο πριν παντως. Την τελευταια μου ελπιδα και ευκαιρια ταυτοχρονα, στις κινητες συσκευες της Microsoft και στο λειτουργικο που κατοικει μεσα τους, την εχω εναποθεσει σε καποιο απ τα επομενα μεγαλα updates. Αναγνωριζω την προσπαθεια η την επανεκκινηση που επιδιωκει να τα κανει ολα να ανανεωθουν, να συνεργαστουν και να δουλεψουν καλυτερα, αλλα δεν τα χει καταφερει και πολυ καλα. Αν μεχρι το τελος του 2016 δεν δω το 830 μου να λειτουργει οχι οπως θελω (υπερβολη; ) αλλα οπως πρεπει, θα λυπηθω πολυ που θα το σκοτωσω γιατι ειναι πανεμορφη συσκευη και εχω περασει ωραια μαζι του :p

 

Και για να το εξανθρωπισω λιγο, μιας και τα συγχρονα ηλεκτρονικα μιμουνται πλεον την ανθρωπινη συμπεριφορα, θα κλεισω λεγωντας πως το ολο συμπαν των Windows Phone 10 διαπιστωμενα πια, νοσει. Ειναι αρρωστη η συσκευη μου, δεν λειτουργει οπως θα πρεπε. Δεν εχει κατι παθολιγικο. Μια χαρα ειναι το hardware για την ηλικια της. Η ψυχη και το πνευμα που κατοικουν στο σωμα της εχουν προβλημα. Ειναι ψυχικα ασθενης δηλαδη :lol: εξαιτιας του λογισμικου της. Αν ψυχη, πνευμα και σωμα δεν ειναι σε ισορροπια και δεν συνεργαζονται σωστα μεταξυ τους, ολοκληρη η υπαρξη δυσλειτουργει. Αυτος ειναι ο ορισμος της νοσου. Και την ιαση την εχει η Microsoft. Μονο αυτη μπορει να δωσει τη θεραπεια. Πρεπει ομως πρωτα να θεραπευσει τα δικα της προβληματα.

 

Συγνωμη για το μεγαλο post, απλα ειχα αναγκη να τα πω ;)

Μπράβο σου γέλασα με το σχόλιό σου, με την καλή έννοια φυσικά έτσι, το είχα κι εγώ αυτό το μοντέλο και μπορώ να πω ότι συμφωνώ απόλυτα..
samsung galaxy tab s 10.5 lte, nokia lumia 730, lenovo vibe shot, nokia lumia 930, motorola moto x style, iphone 6s plus, samsung note 9, iphone xs max...
Link to comment
Share on other sites

@johnphone, μέχρι να δώσει τη... θεραπεία η Microsoft πρέπει να κρατήσεις ζωντανό το 830 σου με τις πρώτες βοήθειες (hard reset)!!! ;) Όλοι σχεδόν έτσι κανουν!

Αλλιώς κάθεσαι στα 8.1 και περιμένεις όπως κι εγώ. Που να είχες και το 930 που νοσεί και στο hardware! :lol:

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

@johnphone, μέχρι να δώσει τη... θεραπεία η Microsoft πρέπει να κρατήσεις ζωντανό το 830 σου με τις πρώτες βοήθειες (hard reset)!!! ;) Όλοι σχεδόν έτσι κανουν!

Αλλιώς κάθεσαι στα 8.1 και περιμένεις όπως κι εγώ. Που να είχες και το 930 που νοσεί και στο hardware! :lol:

 

Ναι ρε συ, εντάξει, δεν ειναι άχρηστη η συσκευή ούτε το λειτουργικό της. Δεν θα την πετάξω ούτε θα τη χαρίσω. Είναι πραγματικά αξιόλογη ποιοτική και όμορφη συσκευή. Παίζει και να την κρατήσω για 2η. Και σίγουρα θα της δώσω χρόνο. Άλλωστε όπως λες την γυρίζω σε 8.1 αν δε δω φως και όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω εάν εχει απαντηθεί (αν και οσο "πισω" πηγα δεν βρηκα τιποτα) αλλα θελω να ρωτησω, με τα 10αρια, πως "λύνεται" το πρόβλημα με τους 70 χαρακτήρες στα SMS?

 

Eπισης το Here Drive σας δουλευει offline? ότι και εάν εχω δοκιμασει 1 στις 40 φορες "παιζει" να δουλεψει, τις υπολοιπες απλα ψαχνει για σημα GPS για οσο το αφήνω ανοιχτο....

 

Μαλλον με βλεπω και εμενα για επιστροφή στα 8αρακια....

 

Ευχαριστω πολύ για τις οποιες απαντησεις-λυσεις!!

Edited by spinemm

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

@spinemm γι αυτο ειμαι στα 8αρακια ακόμα! Αν και μερικοί δεν έχουν τέτοια προβλήματα με το 830, αλλά και με τις υπόλοιπες Lumia συσκευές! Ειναι πως θα κάτσουν στον καθένα.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Γυρισα στα οχταρακια και βρηκα την υγεια μου. Και sorry dear Microsoft αλλα το επομενο τηλεφωνο μου μετα και από την αποκαλυψη ότι δεν είναι προτεραιοτητα σας θα την κανω για άλλο λιμανι. Όχι συντομα αλλα σιγουρα.
Music is the harmonization of opposites; the conciliation of warring elements
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω εάν εχει απαντηθεί (αν και οσο "πισω" πηγα δεν βρηκα τιποτα) αλλα θελω να ρωτησω, με τα 10αρια, πως "λύνεται" το πρόβλημα με τους 70 χαρακτήρες στα SMS?

 

 

 

Eπισης το Here Drive σας δουλευει offline? ότι και εάν εχω δοκιμασει 1 στις 40 φορες "παιζει" να δουλεψει, τις υπολοιπες απλα ψαχνει για σημα GPS για οσο το αφήνω ανοιχτο....

 

 

 

Μαλλον με βλεπω και εμενα για επιστροφή στα 8αρακια....

 

 

 

Ευχαριστω πολύ για τις οποιες απαντησεις-λυσεις!!

 

 

 

 

 

Στου θείου μου το 830 δούλευει offline το Here Drive.

 

Sent from mTalk

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Νέο Update Windows 10 10.0.10586.420. Τίποτα το σημαντικό. Ακόμα περιμένουμε το ενημερωμένο Firmware....

 

•General improvements. Microsoft made improvements to reliability, performance and stability.

•Cortana. Cortana was improved with a fix for a problem that sometimes resulted in a crash when performing a search, and corrections to inaccurate times after Daylight Savings Time (DST) on meeting cards and reminders.

•Battery drain fix. This fixes a problem that could result in unexpected battery drain while syncing mail using IMAP.

•Maps improvements. The Maps app includes better stability, improved accuracy, and reduced latency with driving directions.

•Messaging offers improved reliability when syncing text messages from the phone to the cloud.

•Power down. The amount of time it takes some phones to completely power off after “Goodbye” disappears has been reduced.

•Re-add a Microsoft account after an upgrade. Some phones were unable to re-add a primary Microsoft account without resetting after upgrading from Windows Phone 8.1.

•Install keyboard and languages after an upgrade. Some phones were unable to install keyboard and languages without resetting after upgrading from Windows Phone 8.1.

•Update schedule. The number of days a phone can go without restarting to receive an update has been reduced from 14 days to 7 days.

•Phone will keep ringing when interrupted by an SMS.

•Project My Screen fixed. It would stop working on some phones.

billaros.blogspot.com
Link to comment
Share on other sites

Νέο Update Windows 10 10.0.10586.420. Τίποτα το σημαντικό. Ακόμα περιμένουμε το ενημερωμένο Firmware....

 

•General improvements. Microsoft made improvements to reliability, performance and stability.

•Cortana. Cortana was improved with a fix for a problem that sometimes resulted in a crash when performing a search, and corrections to inaccurate times after Daylight Savings Time (DST) on meeting cards and reminders.

•Battery drain fix. This fixes a problem that could result in unexpected battery drain while syncing mail using IMAP.

•Maps improvements. The Maps app includes better stability, improved accuracy, and reduced latency with driving directions.

•Messaging offers improved reliability when syncing text messages from the phone to the cloud.

•Power down. The amount of time it takes some phones to completely power off after “Goodbye” disappears has been reduced.

•Re-add a Microsoft account after an upgrade. Some phones were unable to re-add a primary Microsoft account without resetting after upgrading from Windows Phone 8.1.

•Install keyboard and languages after an upgrade. Some phones were unable to install keyboard and languages without resetting after upgrading from Windows Phone 8.1.

•Update schedule. The number of days a phone can go without restarting to receive an update has been reduced from 14 days to 7 days.

•Phone will keep ringing when interrupted by an SMS.

•Project My Screen fixed. It would stop working on some phones.

 

Οποιαδήποτε αναβάθμιση των win 10 mobile είναι μόνο καλοδεχούμενη. Και θέλω να πιστεύω πως τον άλλο μήνα, το επόμενο update δηλαδή, θα είναι αυτό με το πολυαναμενόμενο ενημερωμένο Firmware. Λίγη υπομονή και πολύ ελπίδα :p

Link to comment
Share on other sites

Οποιαδήποτε αναβάθμιση των win 10 mobile είναι μόνο καλοδεχούμενη. Και θέλω να πιστεύω πως τον άλλο μήνα, το επόμενο update δηλαδή, θα είναι αυτό με το πολυαναμενόμενο ενημερωμένο Firmware. Λίγη υπομονή και πολύ ελπίδα :p

Πάντως η .420 λειτουργεί καλά απ' ότι ακούω, στα υπόλοιπα Lumia. Στο 830 πως είναι; Ειδικά από μπαταρία και κάμερα.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Από μπαταρία Οκ 36 ώρες μέχρι την επόμενη φόρτιση. Για την σταθερότητα δεν μπορώ να πω ότι έκαναν πολλά πράγματα. Ακόμα εμφανίζονται κάτι περίεργες φλασιές κατά την εναλλαγή εφαρμογών όπως επίσης κατά την εκτέλεση κάποιων εφαρμογών.

Άντε να δούμε θα γίνει τίποτα με καινούργιο firmware ;

billaros.blogspot.com
Link to comment
Share on other sites

Από μπαταρία Οκ 36 ώρες μέχρι την επόμενη φόρτιση. Για την σταθερότητα δεν μπορώ να πω ότι έκαναν πολλά πράγματα. Ακόμα εμφανίζονται κάτι περίεργες φλασιές κατά την εναλλαγή εφαρμογών όπως επίσης κατά την εκτέλεση κάποιων εφαρμογών.

Άντε να δούμε θα γίνει τίποτα με καινούργιο firmware ;

Μάλλον θα την περάσω κι εγώ την .420. Τις τελευταίες 4-5 μέρες με κάνει κάτι περίεργες επανεκκινήσεις το 830 μου! Ίσως να είναι ομως κι από τη ζέστη που έχει τελευταία.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον θα την περάσω κι εγώ την .420. Τις τελευταίες 4-5 μέρες με κάνει κάτι περίεργες επανεκκινήσεις το 830 μου! Ίσως να είναι ομως κι από τη ζέστη που έχει τελευταία.

 

Αναβάθμισες τελικά;

Link to comment
Share on other sites

Αναβάθμισες τελικά;

Όταν αναβαθμισω θα αλλάξει και η υπογραφή μου! Απλά δεν βρισκω 4ωρο χρόνο που θέλει η πρώτη αναβάθμιση! :( Αλλά ούτε και ησυχία...

Σημείωση: Δεν εχω PC και Wi-Fi στο σπίτι! ;)

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

:( Πάλι πίσω σε Windows 8.1. Μα τι στην ευχή τόσο πολύ τους παίρνει για να βγάλουν σωστούς οδηγούς?
billaros.blogspot.com
Link to comment
Share on other sites

:( Πάλι πίσω σε Windows 8.1. Μα τι στην ευχή τόσο πολύ τους παίρνει για να βγάλουν σωστούς οδηγούς?

Τι πρόβλημα είχες με το 830 παλι; :(

 

Άντε μετά να αναβαθμίσεις! :confused: Μια έτσι μια αλλιώς...

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έβαλες κανένα Billie Jean; :lol:

Πανω που έλεγα να περάσω την .420... :(

Μην ακούς κάθε έναν τη πρόβλημα λέει δεν θα βγάλεις άκρη,αυτό που έχεις να κάνεις είναι να δοκιμάσεις μόνος σου,μόνο έτσι θα καταλάβεις και θα δεις τη θέλεις.

Π.χ.Είχα πάρει ένα τηλέφωνο MLS,(αν διαβάσεις τη λέγονται για αυτά ούτε από έξω από την εταιρεία δεν θα περνάς,)το τηλέφωνο με βοήθησε αρκετά στην δουλεία μου και λειτουργεί ακόμα άψογα.

Παίζει ρόλο και πως θα στήσεις το κάθε τηλέφωνο μην περιμένεις να τα κάνει όλα η εταιρεία για εσένα.

Link to comment
Share on other sites

Μην ακούς κάθε έναν τη πρόβλημα λέει δεν θα βγάλεις άκρη,αυτό που έχεις να κάνεις είναι να δοκιμάσεις μόνος σου,μόνο έτσι θα καταλάβεις και θα δεις τη θέλεις.

Π.χ.Είχα πάρει ένα τηλέφωνο MLS,(αν διαβάσεις τη λέγονται για αυτά ούτε από έξω από την εταιρεία δεν θα περνάς,)το τηλέφωνο με βοήθησε αρκετά στην δουλεία μου και λειτουργεί ακόμα άψογα.

Παίζει ρόλο και πως θα στήσεις το κάθε τηλέφωνο μην περιμένεις να τα κάνει όλα η εταιρεία για εσένα.

Τι άκρη να βγάλει από μια συσκευή που λειτουργεί σούπερ σε Windows 8.1 και μόλις αναβαθμιστεί σε Windows 10 χάνει την αξιοπιστία της;

Το τηλέφωνο με βοηθάει καθημερινά στη δουλειά μου όσο έχω περασμένα τα windows 8.1. Μόλις αναβαθμιστεί παρουσιάζει προβλήματα.

Και όντως παίζει ρόλο πως θα στηθεί μια συσκευή, αλλά στην συγκεκριμένη περίπτωση δεν έκανα τίποτα λάθος: Upgrade from 8.1 using advisor -> Full erase settings -> Full erase settings using key combination -> Setup as a new device (not restored from backup) -> Update all store applications -> Setup three email accounts, Exchange-outlook-IMAP -> Αυτά οπότε δεν νομίζω πως είναι θέμα setup αλλά ανύπαρκτων οδηγών.

billaros.blogspot.com
Link to comment
Share on other sites

Τι άκρη να βγάλει από μια συσκευή που λειτουργεί σούπερ σε Windows 8.1 και μόλις αναβαθμιστεί σε Windows 10 χάνει την αξιοπιστία της;

Το τηλέφωνο με βοηθάει καθημερινά στη δουλειά μου όσο έχω περασμένα τα windows 8.1. Μόλις αναβαθμιστεί παρουσιάζει προβλήματα.

Και όντως παίζει ρόλο πως θα στηθεί μια συσκευή, αλλά στην συγκεκριμένη περίπτωση δεν έκανα τίποτα λάθος: Upgrade from 8.1 using advisor -> Full erase settings -> Full erase settings using key combination -> Setup as a new device (not restored from backup) -> Update all store applications -> Setup three email accounts, Exchange-outlook-IMAP -> Αυτά οπότε δεν νομίζω πως είναι θέμα setup αλλά ανύπαρκτων οδηγών.

 

Δυστυχώς θα συμφωνήσω μαζί σου. Και όχι γιατί τα λες ωραία, αλλά γιατί διαπιστωμένα είναι έτσι. Δεν ξέρω γιατί κάποιοι συνεχίζουν να επιμένουν πως μια χαρά πάει η συσκευή με τα 10. Μόνο υποθέσεις μπορώ να κάνω.

Δεν εμφανίζει προβλήματα σε αυτούς; Πως είναι δυνατόν; Δεν είναι σε θέση να τα αναγνωρίσουν μήπως; Δεν ασχολούνται και πολύ η σε βάθος με τη συσκευή; Δεν τους ενδιαφέρει μήπως; Δεν τα θεωρούν σοβαρά; Δεν ξέρω.

 

Ακόμη και μετά το τελευταίο update:

 

-Συνεχίζει να αναβοσβήνει η οθόνη περιστασιακά (το φωτορυθμικό από disco των 80s που περιγράφει κάποιος πριν; )

 

-Κάνω μια αναζήτηση για ενημερώσεις εφαρμογών στο Store. Μου βγάζει 5. Πατάω ενημέρωση όλων, εγκαθιστά τις 3 και οι άλλες κοκαλώνουν. Κάνω επανεκκίνηση. Ξαναμπαίνω και βλέπω τις υπόλοιπες δυο. Κάνω ενημέρωση, τις ολοκληρώνει και μου τις ξαναεμφανίζει ως νέα ενημέρωση..!! Μετά απο τρεις επανεκκινήσεις έστρωσε.!!

 

-Ανοίξτε την εφαρμογή "Ημερολόγιο". Εγώ έχω ορίσει την εμφάνιση σε μηνιαία προβολή. Εσάς τι ημερομηνία σας δείχνει σήμερα (Τετάρτη 29/6/16) ; Εμένα στο μπλε τετραγωνάκι, μου έχει μαρκάρει την μεθαυριανή ( Παρασκευή 1/7/16) . Πατάω το εικονίδιο του "Σήμερα" (αυτό με το βελάκι κάτω) , με την πρώτη καμία αλλαγή, με τη δεύτερη ναι ρε φίλε, δείχνει τη σωστή :lol:

Προχωρήστε μερικούς μήνες μετά και πατήστε μια τυχαία ημερομηνία και μετά πάλι "Σήμερα" για να επιστρέψτε στο εδώ και τώρα. Που σας πήγε; Εμένα πάλι στην 1 του μήνα με ένα πάτημα και στην σωστή με το δεύτερο :p

 

Είναι τίγκα στα bugs το λειτουργικό αλλά πήρα λίγο τα πάνω μου σήμερα μου, όταν διάβασα πως στις 2 Αυγούστου, παράλληλα με την Red Stone για τα 10 (pc-laptop-tablet) θα δοθεί μάλλον και η Mobile.!! Αν δεν βάλουν και σε αυτή firmware updates για κάθε συσκευή ξεχωριστά, θα το φάει η μοναξιά το 830 μου, εκεί στο βάθος του συρταριού.

Edited by johnphone
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...