Jump to content

Sony Xperia Z3 Tablet Compact


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μόνο πρόσεξε μην έχει θέμα με τη στεγανοποίηση. Αν το βάζεις σε νερό
Εχει δοκιμαστει πολλακις.

Δεν υπαρζει θεμα συναρμογης.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και εγώ με μαγνητική το φορτίζω πάντα. Αγορά σχεδόν day one. Έχει συμπληρώσει σίγουρα αρκετές φορτίσεις μιας και χρησιμοποιείται καθημερινά.
Link to comment
Share on other sites

Το πιέζω και δεν βλέπω να έχει κάποιο κενό. Γενικά είναι πολύ στιβαρό πίσω. Όπου και να το πίεσα δεν διαπίστωσα κενό
Συμπληρωνω οτι, οπως παρατηρω, οταν η συσκευη δουλευει και ζεσταινεται, δεν κανει τιποτα (προφανως λογω διαστολης). Μονο κρυα κανει τον ηχο αυτον. Edited by ddr2

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Και από την πλευρά μου κανένα προβλημα με το καπάκι.κανενας ήχος και κανένας τριγμος.οσο για την μπαταρία αξιοπρεπέστατη η απόδοση της φτάνει στα επίπεδα της αρχικής αγοράς.μη το ματιασω έχει πολλά ψωμιά ακόμα εφόσον η sony δεν ξαναμπεί στο παιχνίδι.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
παιδιά SOS.πηγα να ξαναπερασω την prerooted KK μεσω twrp απο LP που ημουν..υο ρχω ξανακανει παλιοτερα,αλλα αυτη τη φορα για καποιο λογο εχω bootloop στο logo της sony...το θέμα ειναι ότι εχω χαλασμενα και τα 2 volume buttons...τι κανω;πως θα ξαναμπω twrp recovery με οποιοδηποτε τροπο;;;ειναι αναγκη παιδιά,ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Επειδή δεν βλέπω κινητικότητα στο θέμα απλά θα αναφέρω πόσο σούπερ εργαλείο είναι και πόσο ευχαριστημένος παραμένω από την αγορά του tablet παρά τα σχεδόν 2 χρόνια σκληρής χρήσης που του κάνω.
Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν βλέπω κινητικότητα στο θέμα απλά θα αναφέρω πόσο σούπερ εργαλείο είναι και πόσο ευχαριστημένος παραμένω από την αγορά του tablet παρά τα σχεδόν 2 χρόνια σκληρής χρήσης που του κάνω.

 

Από τις καλύτερες αγορές μου! μακάρι μόνο να είχα αγοράσει το 32άρι και ακόμα καλύτερα το 4g. θα το είχα συνέχεια μαζί μου ως βασικό κινητό!

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Από τις καλύτερες αγορές μου! μακάρι μόνο να είχα αγοράσει το 32άρι και ακόμα καλύτερα το 4g. θα το είχα συνέχεια μαζί μου ως βασικό κινητό!

 

Έχω το 32αρι (wifi)και δεν λεει να δείξει τα χρονακια του με τίποτα.ειδικα η μπαταρία είναι σαν καινούρια.τι να πω κρίμα που η sony παράτησε την συγκεκριμενη κατηγορια.πιστευω πάντως πως το tablet μας πατάει πολλά πιο καινούρια της αγοράς.

Link to comment
Share on other sites

εγω εκανα χαζομαρα πηγα να αλλαξω μπαταρία μονος και λογω βραχυκλ. σε μια καλωδιοταινια,μαλλον εκανα ζημιά στην πλακετα.και πηγα πηρα παλι ιδιο.εψαξα τπτ αλλο αλλα μεχρι και σήμερα,κανενα δεν εχει τετοιο συνολικο πακετο hardwares...ξέρει κανεις πως μπορω να το συνδέσω στην τηλεοραση μεσω wifi σε ενα tronsmart t1000 που εχω;το συνδεσα με την εφαρμογή ezcast αλλα εχει τρελο lag...
Link to comment
Share on other sites

εγω εκανα χαζομαρα πηγα να αλλαξω μπαταρία μονος και λογω βραχυκλ. σε μια καλωδιοταινια,μαλλον εκανα ζημιά στην πλακετα.και πηγα πηρα παλι ιδιο.εψαξα τπτ αλλο αλλα μεχρι και σήμερα,κανενα δεν εχει τετοιο συνολικο πακετο hardwares...ξέρει κανεις πως μπορω να το συνδέσω στην τηλεοραση μεσω wifi σε ενα tronsmart t1000 που εχω;το συνδεσα με την εφαρμογή ezcast αλλα εχει τρελο lag...

 

Καλημέρες,

ψάχνεις κάτι σε MHL αλλά δεν θυμάμαι τι έχει βγάλει η Sony.

Για επισκευές: http://servicekiniton.gr/.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες,

ψάχνεις κάτι σε MHL αλλά δεν θυμάμαι τι έχει βγάλει η Sony.

Ένα καλώδιο ΜΗL που είχα αγοράσει, δεν μου είχε δουλέψει και εγκατέλειψα τις προσπάθειες.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Και από πού το αγοράζουμε, γιατί δεν το βρίσκω κάπου!!

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Και από πού το αγοράζουμε, γιατί δεν το βρίσκω κάπου!!

 

Εδώ είναι το δύσκολο μέρος. Είναι "εξαφανισμένο" καιρό τώρα. Μόνο παρόμοια μπορώ να βρω στο e-bay.

Για επισκευές: http://servicekiniton.gr/.
Link to comment
Share on other sites

το mhl λειτουργει κανονικα με android 6 πλεον!Με 4 και 5 δε μου λειτουργουσε το wifi ή ταυτοχρονα με το mhl mirroring.ενα φτηνό κοκκινο που εχει στο ebay 4 ευρω..οχι εγω εννοω όμως αδυρματη μεταδοση με wifi στο tronsmart...
Link to comment
Share on other sites

το mhl λειτουργει κανονικα με android 6 πλεον!Με 4 και 5 δε μου λειτουργουσε το wifi ή ταυτοχρονα με το mhl mirroring.ενα φτηνό κοκκινο που εχει στο ebay 4 ευρω..οχι εγω εννοω όμως αδυρματη μεταδοση με wifi στο tronsmart...

 

Τι είναι το transmart που αναφέρεις;

Για επισκευές: http://servicekiniton.gr/.
Link to comment
Share on other sites

Το δισέγγονο του Z3 Tablet Compact?

 

http://cinemavine.com/wp-content/uploads/2016/09/passengers-movie-trailer-screencaps-lawrence-pratt-10-600x248.png

 

 

Sony-Tablet-Future-Concept-Passengers-2016-5.jpg

 

Απή την ταινία Passengers, μάλιστα το ταμπλετ το σχεδίασε το Sony Europe's Design Center

 

Να πω οτι κι εμένα το Ζ3TC δουλεύει αψογα

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στο θέμα της μπαταρίας μη ξεχνάτε οτι η έκδοση παίζει τεράστιο ρόλο. Επειδή ενίοτε αλλάζω μεταξύ ΜΜ και ΚΚ το ξέρω καλά. Πρόσφατα γύρισα σε ένα backup ΚΚ που είχα και η μπαταρία σε wifi και μεσαία φωτεινότητα ακόμη παίζει στο 9-10ωρο (με ΜΜ έπαιζα σε 6-7) και το ταμπλετ είναι κοντά ενός χρόνου πλέον. Δεν "πέφτει" τόσο εύκολα η μπαταρία με νορμάλ χρήση. Φόρτιση πάντα με τον δικό του φορτιστή, εκτός τελευταία που έχω φορτίσει λίγες φορές, κυρίως όταν βιάζομαι, με έναν QC2.0 φορτιστή κι αυτό οχι πλήρη φόρτιση, μικρές δόσεις γιατί ζεσταίνεται αρκετά και το φοβάμαι
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ τη παρέα. Τυχερός κάτοχος κι εγώ του συγκεκριμένου ταμπλετ. Άψογο. Μια ερώτηση. Θέλω να αλλάξω τα καπακια usb & sim. Περίπου κόστος και καταστημα? Thanks
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ τη παρέα. Τυχερός κάτοχος κι εγώ του συγκεκριμένου ταμπλετ. Άψογο. Μια ερώτηση. Θέλω να αλλάξω τα καπακια usb & sim. Περίπου κόστος και καταστημα? Thanks

 

Καλημέρα,

 

ρίξε μια ματιά εδώ.

Για επισκευές: http://servicekiniton.gr/.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Καλησπέρα παιδιά, όποιος ενδιαφέρεται για αγορά του ταμπλετ pm παρακαλώ. :happy:

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z3 Tablet Compact

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...