Jump to content

Sony Xperia Z3 Tablet Compact


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γενικα, για θηκες, κοιτα το amazon. Ελλαδα δεν θα βρεις κατι. Η τιμη των 199 ευρω ειμαι χαρισμα να υποθεσω? Ακομα και μεταχειρισμενο με σπασμενη οθονη δεν κανει τοσο που λεει ο λογος.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το είχε και το έχει ακόμα ο ΓΕρμανος και cosmote 199 euro

Ειναι εξαιρετικη τιμη για το καλυτερο 8αρι android tablet

(η μεσα στην τριαδα τελος παντων, να μην ειμαστε υπερβολικοι)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

200 euro LTE??????? Δε θέλω να πιστεψω οτι υπαρχει ανθρωπος που ειδε την προσφορα και δε το τσιμπησε!!!!μεχρι και προχθες που έβλεπα 200-230 πανε τα μεταχειρισμενα WIFI μονο!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Λογικό είναι πάντως να αρχίσουν να βγαίνουν και προσφορές για το τάμπλετ. Έχει κλείσει ήδη διετία, που για την τεχνολογία θεωρείται αιώνας.
Link to comment
Share on other sites

Το είχε και το έχει ακόμα ο ΓΕρμανος και cosmote 199 euro

Δεν μπορώ να το βρω. Έχεις κάποιο link;

Αν όντως ισχύει, πάω να πάρω ένα ακόμα για δεύτερο.

Link to comment
Share on other sites

Μη διαθέσιμο πλέον.

Έως χθες το βράδυ το είχε κανονικά.

https://www.germanos.gr/product/xperia-z3-compact-tablet-80-4g/20298396/

 

Λογικά κάποια τελευταία κομμάτια που τους ξέμειναν στις αποθήκες τους.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

οποιος προλαβε τον κυριο ειδε!τωρα κλασσικα θα το πουλανε 200+ στο insomnia καινουριο (αυτα του Γερμανου).κριμα και ηθελα να επαιρνα ενα δευτερο για μενα.τετοιο διαμαντι συνολικα δε πιστευω να ξαναβγει.στα κοντα τουλαχιστον...
Link to comment
Share on other sites

Παιδεε, αν καποιος εχει δοκιμασμενο καλωδιο mhl που να λειτουργει, ας μου στειλει ενα λιγκ ( εστω με pm αν δεν θελει εδω). Ειχα αγορασει ενα καλωδιο για συνδεση με tv, αλλα δεν ειχε δουλεψει.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Επισης αν μπορει καποιος να μου πει αν το wifi δουλευει ταυτοχρονα με το mhl και root η αν ειμαι ο μονος που εχει θεμα..
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδιά κάνα temper class για το z3; Από οπουδήποτε φτάνει να είναι καλό,

Το πήρα 199 ευρώ από cosmote και νομίζω είναι αι μακράν καλητερο από πολλά άλλα

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κάνα temper class για το z3; Από οπουδήποτε φτάνει να είναι καλό,

Το πήρα 199 ευρώ από cosmote και νομίζω είναι αι μακράν καλητερο από πολλά άλλα

 

http://plus3.gr/tempered-glass-sony-z3-tablet-8-0-9h-0-26mm-full-cover-vl

Έχω το συγκεκριμένο και δεν έχω κανένα παράπονο. Πολύ καλό θα έλεγα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

αντε καλοριζικο!ακραδαντη γνωμη μου να το κανεις κατευθειαν f.reset ειδικα αν ειναι ηδη με MM και ΕΙΔΙΚΟΤΕΡΑ αν ελαβες OTA update και το εκανες ενημερωση μετεπειτα.τωρα που ειναι νωρις και δεν το περασες εφαρμογες.. Edited by konstantinoslp
Αφαίρεση μη κόσμιας έκφρασης
Link to comment
Share on other sites

Εγω λεω ας του βαλει ενα φτηνιαρικο ισα ισα.και γω ετσι νομιζα αλλα δε νομιζω να ειναι σκληρή η οθονη οπως gorilla glass..με τερμα ηπια χρηση και χωρις ποτε να πεσει ειδα γρατζουνιτσες μικρες..ουτε καν μπρουμυτα στη μεταφορα..με 4 ευρω πηρα μια απο το ebay και ειμαι κομπλε.και αλλα 4 η θηκη η πλαστικη διαφανης που λεγαμε στα παλια ποστ..αριστη εφαρμογη και τελικα δε κιτρινισε η κιτρινισε ελαχιστα σε σχεση με κατι αλλες που εχω για κινητα..
Link to comment
Share on other sites

Δύο χρόνια χωρίς tempered glass και δεν υπάρχει η παραμικρή γρατζουνιά. Το έχω σε θήκη τύπου pouch βέβαια όταν δεν το χρησιμοποιώ αλλά προτιμώ την αίσθηση του γυμνού γυαλιού. Ακόμα και το καλύτερο tempered glass δεν μπορεί να συγκριθεί με την αίσθηση αυτή και δίνει όγκο. Θεωρώ ότι τα τάμπλετ είναι πιο δύσκολο να σου φύγουν από τα χέρια, γιατί συνήθως τα κρατάμε και με τα δύο. Δεν είναι όπως τα κινητά
Link to comment
Share on other sites

Καλα και γω που ειπα για μικροκρατζουνιες..μαλλον εννοουσα μικρομικροοογρατζουνιες.απλα επειδη το αγαπαω τοσο πολυ του πηρα t.glass.τωρα το κοβω να ψαχνω καμια μπαταρια σιγα σιγα γιατι το SOT επεσε στις 7-8 ωρες βαρια.αν εχει καποιος υπ'οψιν καμια ας πει.μονο να ειναι "φρεσκια".
Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω πως αντάξιο ταμπλετ σε android θα κάνουμε χρόνια να ξαναδουμε.βεβαια είναι πολύ πεσμένη η συγκεκριμένη αγορά αλλά μην ξεχνάμε και τα χρόνια που έχουν περάσει από την κυκλοφορία του.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ το φίλο που ανέφερε την προσφορά.

Το τσιμπησα (σήμερα ενώ το είχα παραγγείλει πριν τα Χριστούγεννα) για τους γονείς.

 

Πραγματικά έμεινα κουτος με το ποσό γρήγορα πάει. Πολύ πιο γρήγορα από το z3 κινητό μου. Μετά ηλεγξα το λογισμικό. 4.4.4

Δεν ανάβαθμιζω τίποτα

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Κρατα την 4.4.4 μεχρις οτου να δεις οτι δε βγαινουν αλλο εφαρμογες που να την υποστηριζουν!!δοκιμασμενη μηνες 0 bugs με τρελη μπαταρια.
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποιος τροπος να ελεγξω την κατασταση της μπαταριας;κατα ποσο εχει πεσει η αποδοση;αρχιζει και πεφτει με πιο γρηγορους ρυθμους και ανησυχω...
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποιος τροπος να ελεγξω την κατασταση της μπαταριας;κατα ποσο εχει πεσει η αποδοση;αρχιζει και πεφτει με πιο γρηγορους ρυθμους και ανησυχω...

 

Νομίζω ότι είναι νωρίς για να έχει φθορά η μπαταρία. Ταμπλετ είναι, δεν φορτίζει κάθε μέρα.

Υπάρχει ένα προγραμματάκι, αλλά δεν ξέρω πόσο αξιόπιστο είναι.

Θα το βρώ και θα το ποστάρω.

 

edit: AccuBattery.

Χρησιμοποίησέ το για να δεις πού είναι η μπαταρία σου και μετά σβήστο γιατί από μόνο του τρώει μπαταρία αρκετή.

Edited by ddr2

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z3 Tablet Compact

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...