Jump to content

Sony Xperia Z3 Tablet Compact


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οσοι θελετε ασυρματο ηχο,παρ'τε το εχει απιστευτο ηχο ειναι φτηνο και ειναι ταυτοχρονα και φορτιστης!κρυσταλλο ηχος και πολυυυ ενταση!εχω κανει ΤΑ παρτυ με αυτο
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μετά την τελευταία αναβάθμιση παρατήρησα ότι έχει βελτιωθεί η λήψη του wifi.

 

Sent from my SGP612 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε ποια έκδοση αναφέρεσαι;

 

Στάλθηκε από το SGP621 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στην έκδοση με τα 32GB.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδια ειπα να κανω μια αλλαγη απο την απιστευτη ΚΚ και εβαλα την LP με αυτο http://forum.xda-developers.com/crossdevice-dev/sony/wip-debloat-lp-690-correct-functioning-t3076161 το scriptακι το οποιο μου εβγαλε 1.2 GB σαβουρα.προς το παρον φαινεται σαν την ΚΚ αν και ειναι αρχη..απλως 2 πραματα να ρωτησω.

1)καμια φορα οταν κανω scroll εχει ενα τρεμοπαιξιμο στο κατω μερος της οθονης προς τη μεση αριστερα.

2)η μαγνητικη φορτιση φορτιζει πολυυυ πιο γρηγορα απο πριν.σε φαση παρομοια σχεδον με ταχυφορτιστη.

3)το wifi δεν δουλευει οτσν κανω screen mirroring μεσω mhl.το ιδιο γινοταν και με την ΚΚ.Φταιει το root?

Τι φαση παιδια;;

 

Peace to all

Edited by kostas_kanal0011
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για τη βοηθεια!

οριστε το δωρακι μου για να κανετε την οθονη σας ζωηρη οπως τα samsung! :-D

http://forum.xda-developers.com/crossdevice-dev/sony/5-x-kcal-module-flashable-t3159869

 

Στάλθηκε από το SGP611 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειπα να κανω μια αλλαγη απο την απιστευτη ΚΚ και εβαλα την LP με αυτο http://forum.xda-developers.com/crossdevice-dev/sony/wip-debloat-lp-690-correct-functioning-t3076161 το scriptακι το οποιο μου εβγαλε 1.2 GB σαβουρα.προς το παρον φαινεται σαν την ΚΚ αν και ειναι αρχη..απλως 2 πραματα να ρωτησω.

1)καμια φορα οταν κανω scroll εχει ενα τρεμοπαιξιμο στο κατω μερος της οθονης προς τη μεση αριστερα.

2)η μαγνητικη φορτιση φορτιζει πολυυυ πιο γρηγορα απο πριν.σε φαση παρομοια σχεδον με ταχυφορτιστη.

3)το wifi δεν δουλευει οτσν κανω screen mirroring μεσω mhl.το ιδιο γινοταν και με την ΚΚ.Φταιει το root?

Τι φαση παιδια;;

 

Peace to all

 

Κώστας αλλαξοπίστησες;; χαχαχα γύρνα πίσω στο σιγουράκι! :p:p:p

Link to comment
Share on other sites

χαχα εχω backup ανα πασα στιγμη το γυρναω!απλως δοκιμαζω λιγο για το λογο οτι ενα απιστευτο xposed module που εχω,πλεον δεν υποστηριζεται στις νεοτερες εκδοσεις καποιας εφαρμογης που εχω ;-) .προς το παρον παει καλα.και η μπαταρια.ισως επειδη την εκανα full debloat οπως την KK και επειδη ειναι αρχη.Αλλα παλι εχει ενα κλικ απο την απιστευτη αμεσοτητα της KK.Το χειροτερο ειναι ο ηχος τον οποιο μεταφερω οπως ειπα μεσω bluetooth receiver ο οποιος οτι mods και να προσθεσα παραμενει πιο θολος και σιγανος απο της KK...
Link to comment
Share on other sites

Το χειροτερο ειναι ο ηχος τον οποιο μεταφερω οπως ειπα μεσω bluetooth receiver ο οποιος οτι mods και να προσθεσα παραμενει πιο θολος και σιγανος απο της KK...

Με κανένα modακι τύπου viper δεν συνέρχεται;

Link to comment
Share on other sites

φλασαρα χθες το XTREMEmusic.ενταξει το παιδι δημιουργησε.ρυθμισεις να φαν και οι κοτες.το viper4droid μπροστα του φαινεται αρχαριο.χθες που το δοκιμαζα στο beewi μεσω bluetooth (μονο εκει με νοιαζει να δινει τελειο ηχο) η διαφορα ηταν τρομακτικη.τρελη ευκρινεια.απλως επειδη ηταν αργα,δε μπορεσα να το δοκιμασω στα τερματα,να δω κατα ποσο παραμορφωνει σε σχεση με την ΚΚ που δεν ενοιωθε τπτ απλα.
Link to comment
Share on other sites

φλασαρα χθες το XTREMEmusic.ενταξει το παιδι δημιουργησε.ρυθμισεις να φαν και οι κοτες.το viper4droid μπροστα του φαινεται αρχαριο.χθες που το δοκιμαζα στο beewi μεσω bluetooth (μονο εκει με νοιαζει να δινει τελειο ηχο) η διαφορα ηταν τρομακτικη.τρελη ευκρινεια.απλως επειδη ηταν αργα,δε μπορεσα να το δοκιμασω στα τερματα,να δω κατα ποσο παραμορφωνει σε σχεση με την ΚΚ που δεν ενοιωθε τπτ απλα.

Τι λες; θα το δοκιμάσω κι εγώ, δεν το είχα υπόψη μου!

Link to comment
Share on other sites

εκανες τεστ;;;τρέλα ε;;

 

Χμμ όχι, έκανα bootloop χαχα στην αρχή λόγω ότι έβαλα την τελευταία έκδοση χωρίς να διαβάσω ότι είναι από lp και πάνω και τη δεύτερη φορά που έβαλα την kk έκδοση, πάλι bootloop.. και δεν έσβηνε με τίποτα το ριμάδι, κρατούσα πόση ώρα το Power σα χαζός χαχαχα τελικά έμαθα και κάτι καινούργιο στο tablet, έχει ένα μαγικό κίτρινο κουμπάκι δίπλα από την sd card χαχαχα πόσο noobας τώρα το ανακάλυψα :lol::lol::lol:

Τεσπα thank God for recovery backup!!! Δεν ξέρω τι το χάλασε, αλλά τελικά δεν :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

χαχα ωραιος!καλα η KK δε θελει τιποτα τοσο τελεια που ειναι...επαιζα youtube σε ενισχυτη μεσω bluetooth στα κοκκινα και παραμορφωση 0.αλλα οκ αφου βρηκες ακρη..!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

 

Ξερει καποιος πως απενεργοποιουμε τον ηχο κατα το typing. Μπηκα επιλογες ηχων και πληκτρολογιου δεν το βρισκω. Ειμαι σε android 6

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

 

Ξερει καποιος πως απενεργοποιουμε τον ηχο κατα το typing. Μπηκα επιλογες ηχων και πληκτρολογιου δεν το βρισκω. Ειμαι σε android 6

 

Κάπου στις ρυθμίσεις λέει "πρόσθετοι ήχοι" κάτι τέτοιο.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Τους προσθετους ηχους τους βρηκα και εγω την ρυθμιση δεν βρισκω.

 

Παραυτα με μαγνητικο καλωδιο μπορεινα γινει ταχεια φορτιση η μονο απο sb ειναι καλυτερα

Link to comment
Share on other sites

Τους προσθετους ηχους τους βρηκα και εγω την ρυθμιση δεν βρισκω.

 

Παραυτα με μαγνητικο καλωδιο μπορεινα γινει ταχεια φορτιση η μονο απο sb ειναι καλυτερα

 

Εκεί δεν έχει και "ήχοι πληκτρολογίου " ?

Αυτό δεν ζητάς?

 

edit: Λάθος, πας γλώσσα και εισαγωγή> πληκτρολόγιο xperia> σχόλια κατά το πάτημα πλήκτρων>ήχος στο πάτημα πλήκτρου.

Παρακαλώ, παρακαλώ :)

Edited by ddr2

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Εκεί δεν έχει και "ήχοι πληκτρολογίου " ?

Αυτό δεν ζητάς?

 

edit: Λάθος, πας γλώσσα και εισαγωγή> πληκτρολόγιο xperia> σχόλια κατά το πάτημα πλήκτρων>ήχος στο πάτημα πλήκτρου.

Παρακαλώ, παρακαλώ :)

 

Εισαι σωσ-τοστ.....

 

file manager εχει η να κατεβασω?

Link to comment
Share on other sites

Εισαι σωσ-τοστ.....

 

file manager εχει η να κατεβασω?

 

Έχει και αυτόν χρησιμοποιώ. Δεν έχω βάλει άλλον.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

και ειναι ο .............

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobisystems.fileman

Δεν είναι προεγκατεστημένος??

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Χμ..... δεν τον πετυχα στις εφαρμογες..θα ξανατσεκαρω αλλιως θα κατεβασω es explorer ....τωρα σεταρω kodi

 

Ρε φίλε, πες μου πώς το κάνεις αυτό το kodi?

Ο συγκεκριμένο file manager είναι προεγκατεστημένος σε όλα τα σόνυ.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

θα ενημερωσω αν τον βρω γιατι τωρα κανει update plug ins το kodi και τρωει ολη την οθονη.... εχει πολλους τροπους να το σεταρεις και μεσα οι ρυθμισεις ειναι σαν ενος μικρου λειτουργικου. Παρε εναν οδηγο να τα κανεις ψιλοαυτοματα γιατι εγω τα βαζω ενα ενα συνηθως ...

Γενικοτερα στο tube εχει παρα πολλους οδηγους ... αλλα τα αποθετηρια (repositories) για IPTV συνηθως τα κυνηγανε εταιριες και πεφτουν. Γενικοτερα παιζει ac3 multiplex dts οτι γουσταρεις απο αρχεια video/audio

Επισης τσεκαρε και UKTVNOW πολυ καλο αλλα οχι με subs (γουσταρω πολυ τα ντοκιμαντερ γιαυτο το βαζω)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z3 Tablet Compact

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...