Jump to content

Sony Xperia Z3 Tablet Compact


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παίδες, το αναβάθμισα σε 6.0.1 OTA, αλλά σίγουρα θα πρέπει να κάνω επαναφορά.

Βλέπω ότι το σκρλιγκ στον chrome και στις καρτέλες του multitasking έχει λίγο λόξιγκα, ενώ με την λόλιποπ πήγαινε μπάλα.

Εσείς τι λέτε?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εμένα πάει σφαίρα με 130 εφαρμογές μέσα. Με το που δω κόλλημα φυσικά θα του κάνω. Απλά βαριέμαι να το στήσω πάλι.

 

Στάλθηκε από το SGP621 μου

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάει σφαίρα με 130 εφαρμογές μέσα. Με το που δω κόλλημα φυσικά θα του κάνω. Απλά βαριέμαι να το στήσω πάλι.

 

Στάλθηκε από το SGP621 μου

Σφαιρα παει, αλλα το σκρολιγκ ειναι, οχι κακο, αλλα οχι και smooth οπως ηταν.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς κάτι δεν έκατσε καλά. Να σου πω την αλήθεια, και εγώ έτοιμος ήμουν να κάνω, αλλά από τη στιγμή που δεν μου εμφάνισε κάτι θα το αφήσω για την ώρα.

 

Στάλθηκε από το SGP621 μου

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς κάτι δεν έκατσε καλά. Να σου πω την αλήθεια, και εγώ έτοιμος ήμουν να κάνω, αλλά από τη στιγμή που δεν μου εμφάνισε κάτι θα το αφήσω για την ώρα.

 

Στάλθηκε από το SGP621 μου

 

Σκεφτομαι μονο οτι θα χασω την προοδο στο nova 3:p

Και μερικες ωρες απο τη ζωη μου.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Εχει λιγες μερες που καναμε updateσε 6.0.1 καναμε εργοστασιακες, κ απο χτες ξεκινησε τα restart απο μονο του...
Link to comment
Share on other sites

τα λεω αλλα δεν με ακουτε.θα το ξαναπω και ας γινω κουραστικος,εξαλλου ειναι για το καλο σας.περαστε ΚΚ να σωθειτε.μπαταρια αριστη,κανενα κολλημα και 100% συμβατοτητα εφαρμογων.οι καινουριες εκδοσεις δεν ειναι δοκιμασμενες και περπατημενες με συνεπεια πολλα bugs...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ από την άλλη είμαι πολύ ικανοποιημένος με την αναβάθμιση.κανένα θέμα κανένα bug κανένα κόλλημα!!μάλιστα πέρασα την αναβάθμιση από πάνω χωρίς καμία επαναφορά ρυθμίσεων.βέβαια η πορεία θα δείξει...
Link to comment
Share on other sites

τα λεω αλλα δεν με ακουτε.θα το ξαναπω και ας γινω κουραστικος,εξαλλου ειναι για το καλο σας.περαστε ΚΚ να σωθειτε.μπαταρια αριστη,κανενα κολλημα και 100% συμβατοτητα εφαρμογων.οι καινουριες εκδοσεις δεν ειναι δοκιμασμενες και περπατημενες με συνεπεια πολλα bugs...

 

κανένα πρόβλημα απολύτως με ΜΜ. Η μπαταρία κρατάει πολύ περισσότερο απο το ΚΚ (σχεδόν 10 μέρες, με λίγη χρήση που κανω)

Link to comment
Share on other sites

τα λεω αλλα δεν με ακουτε.θα το ξαναπω και ας γινω κουραστικος,εξαλλου ειναι για το καλο σας.περαστε ΚΚ να σωθειτε.μπαταρια αριστη,κανενα κολλημα και 100% συμβατοτητα εφαρμογων.οι καινουριες εκδοσεις δεν ειναι δοκιμασμενες και περπατημενες με συνεπεια πολλα bugs...

 

Εγω λεω να γυρίσουμε στο Android 2.3 Gingerbread. Το πιο αθάνατο Android ολων των εποχών. Το εχω περάσει σε ενα e-book reader:D

Link to comment
Share on other sites

κανένα πρόβλημα απολύτως με ΜΜ. Η μπαταρία κρατάει πολύ περισσότερο απο το ΚΚ (σχεδόν 10 μέρες, με λίγη χρήση που κανω)

πολυ κιολας;χαχα οχι φιλε μ δε παιζει για κανενα λογο αυτο που λες.να εχεις πανω απο 11 ωρες SOT οπως η KK δε παιζει με την καμια.και xda που διαβασα κανεις δεν διαπιστωσε κατι τετοιο!

Μονο με κανα custom kernel με undervold και παλι αααααν...

Edited by kostas_kanal0011
Link to comment
Share on other sites

μονο σερφαρισμα και κανα μισαωρο βαρια βιντεο.και ραδιο απο το ηχειο καμια ωρα.η φωτεινοτητα ας πουμε ενα δαχτυλο προς τα δεξια.απο την αρχη δηλαδη
Link to comment
Share on other sites

Με την mm είμαι περίπου 9 ώρες αλλά με 2,5 -3 ώρες παιχνίδια και φωτεινότητα παραπάνω από την μέση.άρα περίπου βρισκόμαστε στα ιδια:)
Link to comment
Share on other sites

και μια θηκουλα http://www.ebay.co.uk/itm/201257483868 την εχω την διαφανη πανεμορφη πανμφθηνη και καθεται αψογα

 

Στάλθηκε από το XT1562 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

και μια θηκουλα http://www.ebay.co.uk/itm/201257483868 την εχω την διαφανη πανεμορφη πανμφθηνη και καθεται αψογα

 

Στάλθηκε από το XT1562 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μονο η pink ειναι διαθεσιμη :lol::lol:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

σοβαρα;ε θα την εχει κ αλλου.καθεται πολυ ωραια χωρις κενα και γενικα εχει τελεια αισθηση.απο πισω ειδικα ειναι σαν τραχια καπως και ουτε κολλαει ουτε γλιστραει στο χερι ειναι οπως πρεπει

 

Στάλθηκε από το XT1562 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγω λεω να γυρίσουμε στο Android 2.3 Gingerbread. Το πιο αθάνατο Android ολων των εποχών. Το εχω περάσει σε ενα e-book reader:D

Μαζί σου!

Έλεος με την ΚΚ ρε παιδιά, η ΜΜ μια χαρά είναι.

Την έχω περάσει 2 βδομάδες ΟΤΑ χωρίς factory reset και όλα καλά :D

Link to comment
Share on other sites

πολυ κιολας;χαχα οχι φιλε μ δε παιζει για κανενα λογο αυτο που λες.να εχεις πανω απο 11 ωρες SOT οπως η KK δε παιζει με την καμια.και xda που διαβασα κανεις δεν διαπιστωσε κατι τετοιο!

Μονο με κανα custom kernel με undervold και παλι αααααν...

 

που ειπα για SOT? εγω ειπα οτι εχω πολύ καλύτερο standby με το ΜΜ. Με το kitkat ,ακόμα και με stamina ειχα αρκετό battery drain. Το tablet το χρησιμοποιώ λίγο, οπότε εχω λίγο SOT αλλα πολύ standby.

Link to comment
Share on other sites

κι'εγω περασα την αναβαθμιση με ΟΤΑ.το ταμπλετ "τρεχει" καλυτερα.δεν εχει κανει "κιχ" που λεμε...και νομιζω οτι και η καμερα βγαζει καλυτερες φωτογραφιες.

επισης αυτο που με χαροποιησε ιδιαιτερα ειναι η καλυτερη αποδοση της μπαταριας και ειδικα σε κατασταση αναμονης.:up:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μα τα ταμπλετ τα μετρανε κυριως με SOT διοτι δεν εχουν δεκτη κεραιας για να τρωει μπαταρια...η μπαταρια που τρωει στην αναμονη ειναι απειροελαχιστη.δεν ξερω ισως μετραει που το εκανα debloat με το φλασαρισμα του ειδικου script.αναμονη και με ενεργοποιημενο το dt2w μου τρωει 1% στις 10 ωρες με stamina..
Link to comment
Share on other sites

Εγώ που έχω το LTE σε 4G συνέχεια, έχει ελάχιστο drain. Όλο το βράδυ, το πολύ να χάσει 1%, πολλές φορές και καθόλου.

 

Nimbus 17

Link to comment
Share on other sites

μα τα ταμπλετ τα μετρανε κυριως με SOT διοτι δεν εχουν δεκτη κεραιας για να τρωει μπαταρια...η μπαταρια που τρωει στην αναμονη ειναι απειροελαχιστη.δεν ξερω ισως μετραει που το εκανα debloat με το φλασαρισμα του ειδικου script.αναμονη και με ενεργοποιημενο το dt2w μου τρωει 1% στις 10 ωρες με stamina..

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160529/223cb1a4de9078e95485d86fd921f4de.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20160529/12305e5f0351fba7faef6d6b0152f80b.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20160529/8670560f7f5785d52e76b19968c6d727.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20160529/52991d885b790551067d2dd178402c90.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20160529/c0938d84b0cf1acc46dddde0a27df216.jpg

 

αλλο ενα γκατζετακι με 0.65 ευρω που μου ελυσε τα χερια και το σβερκο βεβαια! κραταει απο κινητο μεχρι το μεγαλυτερο ταμπλετ και ρυθμιζει το ανοιγμα οσο θες

 

Στάλθηκε από το XT1562 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z3 Tablet Compact

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...