Jump to content

Sony Xperia Z3 Tablet Compact


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σήμερα μου κάνει κάτι περίεργο . Δεν σβήνει η οθόνη . Στις ρυθμίσεις τα έχω όλα καλά . Στα 30 δευτερόλεπτα . Είμαι στην kitkat. Έχει συμβεί σε κανέναν αυτό το κουλό;

Έκανες επανεκκίνηση ;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ναι.μπηκα και σε safe mode.εκει δεν το κανει.πολυ κουφο

 

Εντάξει το βρήκα . Έσβησα την εφαρμογή screen standby και όλα καλά. Αυτή η εφαρμογή απλώς όταν την ενεργοποίεις κλείνει την οθόνη αλλά το κινητό δεν παει σε sleep mode. περίεργο γιατί στο samsung που είχα δεν μου έκανε τέτοια χαζά. :-)

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

Μπα τίποτα . Σήμερα πάλι μου έκανε τα ίδια . Παρόλο που έχω σβήσει την εφαρμογή σκριν σταντ μπάι , σήμερα πάλι μου κάνει το ίδιο .

 

Το ξέρω ότι μιλάω μόνος μου αλλά μάλλον παίζει να είναι ο nova launcher! Ξαναεβαλα τον xperia home και όλα καλά!

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλή σκέψη, δούλεψε το λίγο έτσι και αν δεν έχεις πρόβλημα ίσως να είναι κάποιο conflict από τον nova.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
με το galaxy tab με ακριβως τα ιδια modules ποτε δεν ειχα τετοιο θεμα..αυριο θα το δοκιμασω μια αν ειναι..

 

Διαφορετικές εταιρίες... διαφορετικό configuration. Δοκίμασε το και πες μας τα αποτελέσματα αν θέλεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

παιζει να ειναι η λειτουργια double tap to sleep statusbar απο το gravitybox..την απενεργοποιησα και 5-6 φορες σερι που το δοκιμασα ολα οκ..
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Από τη στιγμή που εχεις Xposed, είναι δεδομένο οτι οφείλεται το πρόβλημα σου σε κάποιο από τα modules του.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ούτε από αυτό είναι τελικά . Έχω τον nova launcher prime και έχει μία επιλογή να σβήνει η οθόνη όπως ανοίγει . Με διπλό χτύπημα δηλαδή . Θα συνηθίσω έτσι, καθώς έχω αρκετά χρησιμότατα xposed modules τα οποία δεν πρόκειται να βγάλω ούτε για πλάκα!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδια εχει κανεις σας To Sony Z3 Tablet να τον ρωτησω κατι??? γενικα βγαινει σε 2 εκδοσεις..εννοω να ερχετε με sim και η αλλη μονο με wifi.

γενικα εχω βρει ενα με υπολοιπο εγγυησης 8 μηνες και με εξτρα θηκη και μαγνητικο στα 230 ευρο και σκεφτομαι να το παρω σοβαρα γιατι παντα μαρεσε να παιζω με ταμπλετ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς. 2 διαφορετικά. Εγώ έχω το LTE.

Αυτο ειναι μονο Wifi . Και στην τιμη που ανεφερα. Αξιζει;;; Η να ψαξω για κατι αλλο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειναι μονο Wifi . Και στην τιμη που ανεφερα. Αξιζει;;; Η να ψαξω για κατι αλλο.

Εξαρτάται τι χρειάζεσαι. Εγώ ας πούμε που χρησιμοποιώ το τάμπλετ πάντα σε χώρους που υπάρχει Wi-Fi, δεν χρειάστηκα το τάμπλετ με τη sim και πήρα το απλό

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για να πω την αλήθεια μου είναι πραγματικά άχρηστο ένα tablet που παίρνει κάρτα sim . Μπορείς πολύ εύκολα να το κάνεις tethering είτε με bluetooth είτε με wifi με το κινητό σου.

και έτσι έχεις μόνιμα ίντερνετ στο κινητό σου. δεν αγοράζεις ξεχωριστη καρτα ανανέωσης κάθε φορά!

Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται τι χρειάζεσαι. Εγώ ας πούμε που χρησιμοποιώ το τάμπλετ πάντα σε χώρους που υπάρχει Wi-Fi, δεν χρειάστηκα το τάμπλετ με τη sim και πήρα το απλό

Κι εγω μονο με wifi το χρησιμοποιω.τελικα πειστικα.μονο καλα λογια διαβασα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το έχω περίπου τρεις βδομάδες τώρα . Ειλικρινά ψάχνω να βρω κάτι αρνητικό και δεν μπορώ . Μέχρι και το άσπρο χρώμα στην οθόνη που είναι το άσπρο ψυχρό δηλαδή , δεν είναι αρνητικό . Αποδεικνύεται κατά πολύ πιο ξεκούραστο στα μάτια από ότι tablets όπως Samsung π.χ που το άσπρο τους είναι θερμό και πολύ κουραστικό για τα μάτια! ειλικρινά δεν έχω λόγια , αριστούργημα ! Όποιος σκέφτεται να το πάρει συνιστώ να μη χάνει χρόνο τζάμπα...
Link to comment
Share on other sites

Παίδες μετά από 2 χρόνια με το nexus7 2013 ήρθε η ώρα να αλλάξω.επειδή όμως όταν αγοράζω κάτι το κραταω για μεγάλο διάστημα για τους επόμενους 12-18 μήνες το z3 θα με βγάλει ασπροπροσωπο;; Κάτοχοι του tablet την βοήθεια σας..:p
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Σύμφωνα με όσα έχω δει εγώ, έχω καταλήξει ότι η Sony κάνει την καλύτερη δουλειά στα android tablet από κάθε άλλη επώνυμη εταιρία. Ως εκ τούτου εκτιμώ πως το συγκεκριμένο είναι μια πολύ καλή επιλογή.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παίδες μετά από 2 χρόνια με το nexus7 2013 ήρθε η ώρα να αλλάξω.επειδή όμως όταν αγοράζω κάτι το κραταω για μεγάλο διάστημα για τους επόμενους 12-18 μήνες το z3 θα με βγάλει ασπροπροσωπο;; Κάτοχοι του tablet την βοήθεια σας..:p

Προχώρα άφοβα φίλε

 

Στάλθηκε από το ONE A2003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z3 Tablet Compact

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...