Jump to content

Sony Xperia Z3 Tablet Compact


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πήρα την ίδια τελικά, πολύ καλή (σαν εναλλακτική πρόταση για την original που είναι πολύ ακριβότερη)

Την εχω λιγους μηνες και ειναι πολυ καλη. Μονο προβλημα, οτι βγαινει και μπαινει καπως δυσκολα.

Προσεχε μην πληγωσεις το ταμπλετ!

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το πλέον πρόσφατο update κάνει καμιά διαφορά προς το καλύτερο ή να μείνω στα αυγά μου ;

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Το πλέον πρόσφατο update κάνει καμιά διαφορά προς το καλύτερο ή να μείνω στα αυγά μου ;

Κανε ολα τα updates. Η συσκευη πεταει!!

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Μια ακυρη ερώτηση... Όταν το φορτιζω με μαγνητική και βγάλω το καλώδιο μου πετάει το μήνυμα για κλείσω την τάπα ενώ φυσικά η ταπα είναι κλειστή από πριν...Το συγκεκριμένο μήνυμα εμφανίζεται πάντα ανεξαρτήτως τον τρόπο με τον οποίο φορτιζω το tablet? Γιατί είχα την αίσθηση πως όταν έκανα παλιότερα μαγνητική φόρτιση δεν μου το εμφάνισε. Παίζει να έχει κάποιον αισθητήρα στις τάπες και πράγματι μια να μην είναι καλά κλειστή; Edited by xeretismata
Link to comment
Share on other sites

Μια ακυρη ερώτηση... Όταν το φορτιζω με μαγνητική και βγάλω το καλώδιο μου πετάει το μήνυμα για κλείσω την τάπα ενώ φυσικά η ταπα είναι κλειστή από πριν...Το συγκεκριμένο μήνυμα εμφανίζεται πάντα ανεξαρτήτως τον τρόπο με τον οποίο φορτιζω το tablet? Γιατί είχα την αίσθηση πως όταν έκανα παλιότερα μαγνητική φόρτιση δεν μου το εμφάνισε. Παίζει να έχει κάποιον αισθητήρα στις τάπες και πράγματι μια να μην είναι καλά κλειστή;

 

Δεν το εχω δει ποτε αυτο το μηνυμα, με οποιον τροπο και αν φορτιζω. :worry:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Δεν το εχω δει ποτε αυτο το μηνυμα, με οποιον τροπο και αν φορτιζω. :worry:

 

Παίζει την πρώτη φορά που σου το έβγαλε να πάτησες να, ην εξαφανιστεί ξανά...εγώ το έχω αφήσει γιατί είμαι λίγο ατσουμπαλος ώρες ώρες :X και για να μην το ξεχάσω καμία φορά ανοιχτό το έχω αφήσει

Link to comment
Share on other sites

Δεν το εχω δει ποτε αυτο το μηνυμα, με οποιον τροπο και αν φορτιζω. :worry:

Και εγώ επίσης.

"Ταν ή επί τας"
Link to comment
Share on other sites

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Και σε 24 άτοκες. Είναι μεγάλη ευκαιρία για κάποιον που θέλει ένα πολύ καλό τάμπλετ

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω δεν πέφτει παρακάτω..

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω δεν πέφτει παρακάτω..

Όχι μόνο δεν πέφτει, αλλά δεν το βρίσκεις πλέον σε μαγαζιά.

Πρέπει να έχει κάνει τον κύκλο του το συγκεκριμένο προιόν και τώρα ξεστοκάρουν.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Τέλος η προσφορα.

Οποίος πρόλαβε τον κύριον είδε!

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Ήθελα τα φώτα σας με ποια διαδικασία μπορώ να κάνω root την 5.1.1? Ψάχνοντας λίγο φαίνεται μπελάς η διαδικασία.. ( με την έκδοση 4.8 kingo root έγινε επιτυχώς ! ) Edited by adricla
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα απο εναν ακομα (αυριο με το καλο) κατοχο αυτου του εργαλειου! σας παρακαλω τη γνωμη σας ποια ρομ σταθερη να βαλω στο εργαλειο! kitkat;lollipop;Επισης με το root χανεται το screen mirroring μηπως;;ευχαριστω!! ! Edited by kostas_kanal0011
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ηρθε με 4.4.4 να κανω ενημερωση;;; ρωταω γιατι πετάει με την εκδοση αυτη, εχω παθει πλάκα. Αν κανω ενημερωση θα εχω καθολου lag?
Link to comment
Share on other sites

Μολις το πηρα και το φορτιζω.εχω κατεβασει ηδη την kitkat.ftf και σε λιγο ξεκιναω.απλως θελω καποιος να μου πει αν με root θα δουλεψει το screen mirroring.και αν οχι ποια value να αλλαξω για να στρωσει!
Link to comment
Share on other sites

Μολις το πηρα και το φορτιζω.εχω κατεβασει ηδη την kitkat.ftf και σε λιγο ξεκιναω.απλως θελω καποιος να μου πει αν με root θα δουλεψει το screen mirroring.και αν οχι ποια value να αλλαξω για να στρωσει!

 

διάβασε καλά XDA περι rooting κτλ, καθώς θα χάσεις τα certificates και μαζί με αυτό διάφορα features ...γιατί θες root? το firmware ειναι άψογο...

Link to comment
Share on other sites

Certificates εννοεις αν ξεκλειδωσω bootloader;οχι αυτον δεν τον πειραξα!ενταξει το εκανα και πεταει δε λετε τπτ.κυριως ξεριζωμα σαβουρας,adaway,και πααααρα πολλα ακόμα προγρ. Π τρεχουν μονο με root.ακομα και για ασφαλεια...
Link to comment
Share on other sites

Έχουμε καμία ενημέρωση για το αν και πότε θα πάρουμε marshmallow?

 

Thanks

Across the satellite beams Across the oceans or seas

To the lighthouse I could be I see some soldiers with guns

And they are killing for fun They are killing to entertain me

Link to comment
Share on other sites

παιδια μη ζηλευετε τις τελευταιες εκδοσεις.η σταθεροτερη ολων εως τωρα γενικα ειναι η kitkat.γι αυτο και δεν ειναι τυχαιο που 40% των android συσκευων τρεχουν kk.βεβαια ξερω οτι ειναι εντυπωσιακο ολο αυτο και ολοι θελουν να κανουν update..και λογικα θα τη φλασαρω και γω μολις βγει για να τη δοκιμασω και θα ξαναγυρισω προφανως παλι σε kk ξανα γιατι απ οτι ειδα δεν καναν και τπτ τρελες αλλαγες στο android 6..αλλα προς το παρον σας ενημερωνω οτι με stock kitkat και με αυτο http://forum.xda-developers.com/crossdevice-dev/sony/kk-debloating-script-xperia-phones-t3192846 το bloatware removal script το εργαλειο δεν πιανεται!!!και μπαταρια πανω απο 10 ωρες screen on time με σερφαρισμα...και κανα 20λεπτο ραδιο ταυτοχρονα με ανοιχτη ακροαση!

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160312/f0ee6a982d6a7828fa0a8ca8ed0bcd5d.jpg

 

Σήμερα μου κάνει κάτι περίεργο . Δεν σβήνει η οθόνη . Στις ρυθμίσεις τα έχω όλα καλά . Στα 30 δευτερόλεπτα . Είμαι στην kitkat. Έχει συμβεί σε κανέναν αυτό το κουλό;

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z3 Tablet Compact

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...