Jump to content

Sony Xperia Z3 Tablet Compact


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και το μικρό προσφορά από το Πλαισιο στα 269 ευρώ.

http://www.plaisio.gr/tablet/tablets/tablets-all/Sony-Xperia-Tablet-Z3-Compact-Black-SGP611GR-B-AE1.htm

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και το μικρό προσφορά από το Πλαισιο στα 269 ευρώ.

http://www.plaisio.gr/tablet/tablets/tablets-all/Sony-Xperia-Tablet-Z3-Compact-Black-SGP611GR-B-AE1.htm

πριν 10 μέρες το πήρα από Πλαίσιο 349 :ooch: :angry: :dizzy:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το σκεφτομαι πολυ σοβαρα να το παρω τωρα με την προσφορα

Το αξίζει 100% και με το παραπάνω θα έλεγα.

Μην το σκέφτεσαι καν.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το πηρααααααα!!!!Καμία θήκη από καουτσούκ που αν πεσει δεν παθαίνει τίποτα και ένα glass protection καλο;;Θα το έχει η κόρη μου ;-)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το πηρααααααα!!!!Καμία θήκη από καουτσούκ που αν πεσει δεν παθαίνει τίποτα και ένα glass protection καλο;;Θα το έχει η κόρη μου ;-)

Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους!

Δυστυχώς αυτά που ζητάς δεν είναι διαθέσιμα στην Ελλάδα.

Ακριβώς τα ίδια ζητούσα και εγώ, αναγκαστικά παράγγειλα από το εξωτερικό, προ των cc...

3 φορές παράγγειλα προστατευτικό τζάμι, τις 2 ήρθε σπασμένο, ευτυχώς μέσω paypal-claim πήρα τα χρήματα μου πίσω.

Έχω μείνει με το πρώτο τζάμι, τοποθετημένο τον Φεβρουάριο και σπασμένο σε 2 μεριές...

Το κάλυμμα το πήρα από εδώ: http://www.ebay.ie/itm/371360455714?_trksid=p2055119.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

Όσο για το τζάμι δεν θα επισυνάψω την παραπομπή του μαγαζιού γιατί δεν το συστήνω, αφού παρέλαβα μόνο το 1 από τα 3 ακέραιο.

"Ταν ή επί τας"
Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα σε όλους ! χρονιά πολλά με υγειά και οτι καλύτερο σε όλους μας! κάτοχος του tablet 5 μέρες τώρα ερχόμενος απο αρκετές αλλαγές σε tablet πραγματικά απίστευτο εργαλείο .. όμορφο ελαφρύ και αλαγκάριστο και αρκετά καλή μπαταριά ! έχει την έκδοση 4.4 μου έχει έρθει λοιπόν αναβάθμιση και είμαι σκεπτόμενος στο να την κάνω μην τυχών και χαλάσει αυτή η ομαλή και smouth χρήση τoυ tablet... θα ήθελα την γνώμη σας ...
Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα σε όλους ! χρονιά πολλά με υγειά και οτι καλύτερο σε όλους μας! κάτοχος του tablet 5 μέρες τώρα ερχόμενος απο αρκετές αλλαγές σε tablet πραγματικά απίστευτο εργαλείο .. όμορφο ελαφρύ και αλαγκάριστο και αρκετά καλή μπαταριά ! έχει την έκδοση 4.4 μου έχει έρθει λοιπόν αναβάθμιση και είμαι σκεπτόμενος στο να την κάνω μην τυχών και χαλάσει αυτή η ομαλή και smouth χρήση τoυ tablet... θα ήθελα την γνώμη σας ...

με γεια!

μια χαρά είναι με την 5.1 (δεν το κράτησα καθόλου στην 4.4 βέβαια για να συγκρίνω) :)

Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα σε όλους ! χρονιά πολλά με υγειά και οτι καλύτερο σε όλους μας! κάτοχος του tablet 5 μέρες τώρα ερχόμενος απο αρκετές αλλαγές σε tablet πραγματικά απίστευτο εργαλείο .. όμορφο ελαφρύ και αλαγκάριστο και αρκετά καλή μπαταριά ! έχει την έκδοση 4.4 μου έχει έρθει λοιπόν αναβάθμιση και είμαι σκεπτόμενος στο να την κάνω μην τυχών και χαλάσει αυτή η ομαλή και smouth χρήση τoυ tablet... θα ήθελα την γνώμη σας ...

 

Οι τελευταίες 5.1.1 ειναι άψογες επομένως αν θες τη περνάς.

Απλά κάνε μετα hard reset να δέσει ως καθαρη εγκατάσταση και μετα προχωράς σε στήσιμο.

 

Αλλα απο την αλλη μέσα στον Γενάρη θα βγει η 6 επομένως αν θέλεις μείνε ως εχει και αναβαθμιζεις κατευθείαν στην 6.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ για την απάντηση!! Θα το κρατήσω ως έχει τελικά!! Καλή χρονιά με υγεία και ανθρωπιά σε όλο τον κόσμο!
Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλους μας παιδιά.

Έχω το lte σε branded cosmote. Παρά τις αρχικές μου αμφιβολίες για αστάθεια και δυσλειτουργία, λόγω του ότι η ρομ δεν είναι "μαμά", στην πορεία διαψεύστηκα με μεγάλη ευχαρίστηση μπορώ να πω.

Η κάθε αναβάθμιση καλύτερη από την προηγούμενη. Η μπαταρία παραμένει βράχος όπως και στην αρχή, παρά τους 11 μήνες αποκλειστικής και ανηλεούς χρήσεως, γιατί την χρησιμοποιώ και για την επικοινωνία μου αφού δεν έχω κινητό...

Δεν υπήρξα ποτέ κυνηγός των κορυφαίων επιδόσεων, το προηγούμενο μου ήταν το note 3, χαρισμένο από συγγενή μου που πήγε στο 4.

Είναι τόσο καλοστημένη η ταμπλέτα που η εμπειρία χρήσης της ήταν και είναι πολύ καλύτερη από το note3.

Συνεπώς, μην διστάζεις να αναβαθμίσεις όποτε το θελήσεις!

"Ταν ή επί τας"
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

3 εβδομάδες κάτοχος της συσκευής και μπορώ να πω πως (για Android :ninja: ) είναι φοβερή!!! Από την μέρα που άνοιξε και μετά τις επανεκκινήσεις των ενημερώσεων δεν έχει ξανακλείσει και είναι απίστευτα σταθερή.

 

Τα πιο δυνατά του στοιχεία μέχρι τώρα η ποιότητα κατασκευής και η κομψότητα :D ...Η μπαταρία του και φυσικά η απροβλημάτιστη εμπειρία χρήσης του.

 

Απορία :!: το βάλε βγάλε στην φόρτιση δεν υπάρχει περίπτωση να δημιουργήσει πρόβλημα στην στεγανοποίηση; Είδα ότι υπάρχουν κάποια καλώδια στο e bay για μαγνητική φόρτιση. Είναι απλά για τα βάλεις στον φορτιστή και να μην ανοιγοκλείνεις την θύρα? Αξίζουν γενικά γιατί είδα ότι κάνουν μόνο 5$ Καθυστερεί σημαντικά η φόρτιση;

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου, τέτοιο καλώδιο χρησιμοποιώ αποκλειστικά. Δεν ανοίγω ποτέ την τάπα.

 

Ωραία :) μπορείς να μου πεις πως πάει και από χρόνο φόρτισης χρησιμοποιώντας ως φορτιστή αυτόν που υπήρχε μέσα στην συσκευασία;

Link to comment
Share on other sites

Ωραία :) μπορείς να μου πεις πως πάει και από χρόνο φόρτισης χρησιμοποιώντας ως φορτιστή αυτόν που υπήρχε μέσα στην συσκευασία;

Να σου πω πρώτα εγώ, περίπου 2 1/2 ώρες, έχω πάρει φορτιστή 2Α και με αυτόν η φόρτιση από το 35% διαρκεί 1 ώρα και 45 λεπτά. Το λαστιχάκι που κρατάει το καπάκι του USB slot μου κόπηκε την 3η μέρα, έκτοτε χρησιμοποιώ μόνο την μαγνητική επαφή.

Είμαι απόλυτα ικανοποιημένος ΚΑΙ με την ταχύτητα φόρτισής του.

"Ταν ή επί τας"
Link to comment
Share on other sites

Εγω φορτιζω παντα σχεδον, ανοιγοντας την ταπα.

Κανενα προβλημα και μαλιστα τα καπακια ανοιγουν και κλειμουμ απιστρυα ευκολα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Εγω φορτιζω παντα σχεδον, ανοιγοντας την ταπα.

Κανενα προβλημα και μαλιστα τα καπακια ανοιγουν και κλειμουμ απιστρυα ευκολα.

 

Συμφωνώ συνονοματε ότι δεν έχει θέμα στο άνοιξε κλείσε τώρα που είναι αρχή δεν ξέρω σε βάθος χρόνου όμως αν θα είμαι τόσο προσεκτικός οπότε με βλέπω να το αγοράζω το καλωδιακι

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ συνονοματε ότι δεν έχει θέμα στο άνοιξε κλείσε τώρα που είναι αρχή δεν ξέρω σε βάθος χρόνου όμως αν θα είμαι τόσο προσεκτικός οπότε με βλέπω να το αγοράζω το καλωδιακι

 

Αγορασε. Και εγω εχω.

Αλλα υποψη οτι το ταμπλετ δεν φορτιζει και καθε μερα οπως το κινητο. 2-3 φορες την εβδομαδα, οποτε δεν ανοιγοκλεινει συνεχως.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Έχει κάποιος την γνήσια θήκη να μας πει εντυπώσεις;

 

ναι, απο τότε που το αγόρασα (1 χρόνο+)... ποιοτικά υλικά, slim, άψογη εφαρμογή. Την προτείνω!

Link to comment
Share on other sites

και εγω σκεφτομαι να το τσιμπησω στα 350 που το δινουν την εκδοση wifi για αντικατασταση του nexus 7 2012 που εχω αξιζει?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z3 Tablet Compact

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...