Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι, περίπου 340€. Αν διαβάσεις τις προηγούμενες σελίδες του post σίγουρα θα σου λυθούν όλες οι απορίες.
Sent it From outer Space.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Διαφορά εγγύησης και χρόνου παράδοσης με τίμημα καμμιά 40αρία ευρώ.

 

Από coolicool έρχεται από reseller όχι από original Oneplus και έχει 1 χρόνο εγγύηση με 295€ και κάνει 20 μέρες. Με invite από Oneplus έρχεται από παράρτημα της Oneplus στο Λονδίνο και έχεις 2 χρόνια εγγύηση με τιμή 340€ περίπου (με έξοδα oneplus+mailbox.de) με παράδοση 10 μέρες περίπου.

 

Δεν είναι ακριβές αυτό που λες! Το εν λόγω κατάστημα πουλάει την έκδοση με τα 64GB 430$, δηλαδή περίπου 358€

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι ακριβές αυτό που λες! Το εν λόγω κατάστημα πουλάει την έκδοση με τα 64GB 430$, δηλαδή περίπου 358€

 

Έχεις δίκιο, το 16άρι κοίταγα!...Αλλά κοντά στα 300 παρα κάτι το βρίσκεις στο ebay ή aliexpress..

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω παραγγειλει αυτα: http://www.ebay.co.uk/itm/261474100912?_trksid=p2060778.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Εχω διαβασει στο xda καλα λογια. Περιμενω να ερθουν ακομα..... πεσαμε σε κακη περιοδο με τους κινεζους.

 

 

Ζήλεψα και έφυγε ΗΔΗ παραγγελία και από μένα!! :p

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

Παρήγγειλα και εγώ μαζί σου για λογαριασμό φίλου. Το mailboxde ήταν κλειστό από την Τετάρτη 24/12 έως και την Κυριακή 28/12, και στη συνέχεια η UPS κράτησε το πακέτο σε αποθήκη στη Νυρεμβέργη άλλες τρεις ημέρες, πιθανώς λόγω πρωτοχρονιάς. Τώρα το πακέτο βρίσκεται στην Μπολόνια. Υποθέτω υπάρχουν και άλλοι σε αυτή τη θέση.

 

Το μόνο που με ξενέρωσε είναι ότι πλέον υπάρχει στο επίσημο store διαθέσιμο το Tempered Glass Screen Protector, το οποίο πρέπει τώρα να πληρώσω σε διπλάσια τιμή μαζί με τα αντίστοιχα μεταφορικά, και να το παραλάβω μετά από αρκετές ημέρες, ενώ εάν έκανα την αρχική παραγγελία αυτή την εβδομάδα, θα την παραλάμβανα τελικά περίπου την ίδια ημέρα, αλλά μαζί με το Tempered Glass Screen Protector. Ευτυχώς που για το μεσοδιάστημα έχω ήδη παραγγείλει και ένα Anti-fingerprint Premium Screen Protector. Άλλα όλα τα παραπάνω για μια συσκευή σαν το OnePlus One είναι λεπτομέρειες.

 

Εάν δεν είχα ήδη παραγγείλει, θα αγόραζα ευχαρίστως την δική σου παραγγελία. Πρέπει να σε συγχαρώ που είσαι διατεθειμένος να παραχωρήσεις την παραγγελία σου στο ακριβές κόστος που έχεις πληρώσει.

Edited by athanaso77
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, για πείτε λίγο. Στη συμπλήρωση των στοιχείων shipping address στο site της OpO, πως ακριβώς τα βάζω?

 

Nevermind, το βρήκα.

Edited by AFOS
Link to comment
Share on other sites

First Name: Mailboxde.com e.K.

Last Name: ID 2***4

Company: Ονοματεπώνυμο

Telephone: +3069********

Street Address: Äussere Weberstr. 57

City: Zittau

Zip/Postal Code: 02763

Country: Germany

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Καπου ειχε παρει το ματι μου στο ebay μια θηκη η πλατη της οποιας ειχε την ιδια υφη με το sandstone.

Ξερει κανεις ποια ηταν?

Pelosi, κάπως έτσι λέγεται

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Καπου ειχε παρει το ματι μου στο ebay μια θηκη η πλατη της οποιας ειχε την ιδια υφη με το sandstone.

Ξερει κανεις ποια ηταν?

 

http://www.ebay.com/itm/Super-Frosted-Matte-Case-Sandstone-Back-Cover-For-Oneplus-One-Xiaomi-Oppo-HTC-/171506743099?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&var=&hash=item27ee99373b

Link to comment
Share on other sites

εχει παρει κανεις τα φθηνα ακουστικα της oneplus για να μας πει τη γνωμη του [OnePlus Silver Bullet Earphones]

 

τα πηρα και ειμαι ευχαριστημενος.δεν εχω και τρελες απαιτησεις βεβαια.ειναι μια χαρα παντως

 

----- προσθήκη μηνύματος 57 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

κάποιος που έχει κάνει παραγγελία πρόσφατα, ας μου πει το κόστος μεταφορικών από OpO αλλά και mailboxde.

 

φιλε μου κανε τον κοπο να διαβασεις το πρωτο ποστ η εστω μερικες σελιδες πισω.το ερωτημα αυτο εχει απαντηθει σχεδον σε καθε σελιδα

 

----- προσθήκη μηνύματος 71 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καπου ειχε παρει το ματι μου στο ebay μια θηκη η πλατη της οποιας ειχε την ιδια υφη με το sandstone.

Ξερει κανεις ποια ηταν?

 

την εχω παρει και εγω την pelossi.αν και εβαλα πανω την diztronic.προσεξε μην βαλεις την κοκκινη γιατι σε καποιον απο εδω ειχε ξεβαψει πανω στο sandstone

NOKIA 3110-6210-3310-8310, Motorola V620-L6, Panasonic X70, Samsung D900-U600-U800-S5230 Star- S5830 Ace, Oneplus One!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια 1000 σορρυ αλλα διαβασα τοσα ποστς που μπερδευτικα τι βαζω στα contact details

 

Μπορει καποιος να μου επιβεβαιωσει οτι τα παρακατω ειναι σωστα γιατι εχω στειλει παραγγελια και οσο να ναι το χω ενα αγχος

 

[ATTACH]55019[/ATTACH]

Link to comment
Share on other sites

Παιδια 1000 σορρυ αλλα διαβασα τοσα ποστς που μπερδευτικα τι βαζω στα contact details

 

Μπορει καποιος να μου επιβεβαιωσει οτι τα παρακατω ειναι σωστα γιατι εχω στειλει παραγγελια και οσο να ναι το χω ενα αγχος

 

[ATTACH]55019[/ATTACH]

Σαν shipping address βάζεις τα στοιχεία του Mailboxde όπως πολύ σωστά φαίνονται και στην φωτογραφία που έχεις ανεβάσει.Σαν Billing address βάζεις τα στοιχεία του Paypal σου.

Link to comment
Share on other sites

ναι στο Billing ειμαι οκ, ηταν ευκολο

Με μπερδεψε αυτο που ελεγαν οτι στα contact details δεν βαζεις το δικο σου First, Last name αλλα βαζεις first name: mailboxde.com και last name: Ονομα και ID.

 

Εγω εβαλα τα δικα μου, οπως φαινεται στον οδηγο της πρωτης σελιδας. Τα αφηνω οπως ειναι με την ελπιδα να παραλαβω

Link to comment
Share on other sites

ναι στο Billing ειμαι οκ, ηταν ευκολο

Με μπερδεψε αυτο που ελεγαν οτι στα contact details δεν βαζεις το δικο σου First, Last name αλλα βαζεις first name: mailboxde.com και last name: Ονομα και ID.

 

Εγω εβαλα τα δικα μου, οπως φαινεται στον οδηγο της πρωτης σελιδας. Τα αφηνω οπως ειναι με την ελπιδα να παραλαβω

Εγώ έτσι τα έχω τα στοιχεία μου και δεν είχα κανένα πρόβλημα και στις δύο παραγγελίες που έκανα

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν διαθέσιμες δύο προσκλήσεις που λήγουν αύριο το πρωί. Όποιος ενδιαφέρεται ας στείλει ΠΜ.

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...