Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πηρα ηδη θα δουμε οταν ερθουν...

αν μεχρι τοτε θα εχω ακομα αυτο το κινητο...

:lol:

 

Bρήκες καπάκι μπαμπού από Κίνα; Είχα κάνει κάποια στιγμή αναζήτηση, αλλά μόνο κάτι χοντροκομμένες θήκες βρήκα :lol:

 

Η διαδικασία μέσω mailbox.net ειναι 100% ασφαλείς;

 

Σε όλο το φόρουμ δεν υπήρξε παράπονο :) Κι εγώ μια χαρά

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια μια ερωτηση: μπορω να το πληρωσω σε δολαρια οπου το εχουν 350$=280ευρω

και να το στειλω σε ενα φιλαρακι που ειναι αγγλια να μου το φερει αυτος?

η θα πρεπει να το πληρωσω αναγκαστικα σε λιρες που παει στα269λιρες=340ευρω ?

αν ειναι ετσι το παιρνω απο αλλου με περισσοτερα αξεσουαρ κ 10ευρω πιο φτηνα! :/

Link to comment
Share on other sites

Το πληρώνεις δυστηχως στο νόμισμα της χώρας που το στέλνεις...

Δλδ Ευρώπη σε ευρω...

Αμερική σε δολάρια...

Αγγλία σε λίρες (που δεν σε συμφέρει γιατι βγαίνει και πιο ακριβά απο όλες τις προηγούμενες)

 

Ρίξε μια ματιά στην πρώτη σελίδα του ποστ και θα δεις όλες τις λεπτομέρειες...

Link to comment
Share on other sites

Η διαδικασία μέσω mailbox.net ειναι 100% ασφαλείς;

 

Σε όλο το φόρουμ δεν υπήρξε παράπονο :) Κι εγώ μια χαρά

 

Προσοχή: Οι περισσότεροι χρησιμοποιήσαμε το http://www.mailboxde.com/

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Το πληρώνεις δυστηχως στο νόμισμα της χώρας που το στέλνεις...

Δλδ Ευρώπη σε ευρω...

Αμερική σε δολάρια...

Αγγλία σε λίρες (που δεν σε συμφέρει γιατι βγαίνει και πιο ακριβά απο όλες τις προηγούμενες)

 

Ρίξε μια ματιά στην πρώτη σελίδα του ποστ και θα δεις όλες τις λεπτομέρειες...

 

κριμα...:worry: αφου ειναι ετσι δεν θα περιμενω ουτε τις 17 για pre-order ουτε για invite..

θα το παραγγειλω απο κινα αν κ παλι εκει αυξανονται οι επιλογες μου κ εχω μπερδευτει αρκετα!!

ευχαριστω παντως... :)

Link to comment
Share on other sites

κριμα...:worry: αφου ειναι ετσι δεν θα περιμενω ουτε τις 17 για pre-order ουτε για invite..

θα το παραγγειλω απο κινα αν κ παλι εκει αυξανονται οι επιλογες μου κ εχω μπερδευτει αρκετα!!

ευχαριστω παντως... :)

Νομίζω το geekbuying το έχει προσφορά αυτές τις μέρες στα 382$=306€ με δωρεάν μεταφορικά.

Από το επίσημο site μέσω Γερμανίας είναι στα 330-340€ με μεταφορικά.

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω το geekbuying το έχει προσφορά αυτές τις μέρες στα 382$=306€ με δωρεάν μεταφορικά.

Από το επίσημο site μέσω Γερμανίας είναι στα 330-340€ με μεταφορικά.

 

φιλε εισαι φοβερος! ευχαριστω πολυ! :D

νομιζω θα την κανω την παραγγελια αν δεν με χαλασει κατι στην πορεια!:happy:

Link to comment
Share on other sites

To geekbuying δεν ειναι αυτο που στο αλλο topic εχει τις χειροτερες κριτικες και λενε μαλιστα οτι αλλαξαν τους ορους εγγυησης για να ειναι οσο το δυνατον πιο μικρη;

Host

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όποιος προλάβει πρόλαβε! Ας την αξιοποιήσει κάποιος γτ εγω πάω για το preorder.

 

https://account.oneplus.net/invite/claim/GLKV-ACKJ-E481-EQVB

 

Ξέρει κανείς όταν λέει 16.00-17.00 GMT τι ώρα Ελλάδος είναι? Το 'ψαξα και βρήκα ότι είναι 18:00 με 19:00 ώρα Ελλάδος (GMT +2). Ισχύει?

Επίσης κάποιος ανέφερε ότι το έστειλε Βέλγιο. Επειδή κι εγώ εκεί θα το στείλω ξέρουμε πόσο περίπου είναι το standard shipping cost?

_____________________________________________________________________________________________________
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όποιος προλάβει πρόλαβε! Ας την αξιοποιήσει κάποιος γτ εγω πάω για το preorder.

 

https://account.oneplus.net/invite/claim/GLKV-ACKJ-E481-EQVB

 

Ξέρει κανείς όταν λέει 16.00-17.00 GMT τι ώρα Ελλάδος είναι? Το 'ψαξα και βρήκα ότι είναι 18:00 με 19:00 ώρα Ελλάδος (GMT +2). Ισχύει?

Επίσης κάποιος ανέφερε ότι το έστειλε Βέλγιο. Επειδή κι εγώ εκεί θα το στείλω ξέρουμε πόσο περίπου είναι το standard shipping cost?

 

Ευχαριστώ, αλλά έχει λήξει η πρόσκληση:( Για την ώρα που ρωτάς είναι όπως το λες.

Link to comment
Share on other sites

Ληγει σε 8 ωρες:

 

https://account.oneplus.net/invite/claim/GLDN-VBJM-Y1LM-LU3C

 

 

Την πηρε καποιος ανωνυμος παιδια ηδη...

Edited by pantelis07
Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα τα Silver Bullet earphones.

Δεν μπορώ να πω οτι τρελάθηκα απ τον ήχο..

Χρειάζεται καμιά ρύθμιση στα equalizer απ το κινητό??

Τα έχει κανείς?

Αν τα θέλει κάποιος pm

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα τα Silver Bullet earphones.

Δεν μπορώ να πω οτι τρελάθηκα απ τον ήχο..

Χρειάζεται καμιά ρύθμιση στα equalizer απ το κινητό??

Τα έχει κανείς?

Αν τα θέλει κάποιος pm

Ευχαριστω

 

Τα έχω παραγγείλει κιεγώ. Εντυπώσεις? Μπάσο, φωνή? Ποιότητα? Είναι χάλια ή μέτρια? Πως κουμπώνουν στα αυτιά?

Link to comment
Share on other sites

καταρχάς προσωπικά δεν με βολεύουν τα in ear ακουστικά γενικά. περα απ αυτο η κατασκευή ειναι ωραια κ design καλό . μπασο δεν εχει δυνατο... δλδ προτιμότερο να δωσεις λιγα παραπάνω να παρεις earpods της apple που ειναι κ δοκιμασμένα.
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά να ρωτησω κατι γιατί εχω μπερδευτει,για το preorder στις 17 δινουν μονο το 64αρι το γρι η κ το λευκο?
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά να ρωτησω κατι γιατί εχω μπερδευτει,για το preorder στις 17 δινουν μονο το 64αρι το γρι η κ το λευκο?

 

Sandstone black 64gb μόνο

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

εκανα παραγγελια με Invite χθες απογευμα και ειναι σε processing η παραγγελια...Ας ελπισουμε να εχει φυγει απο αυτους πριν την Δευτερα γτ αν το στειλουν με τα preorder παιζει να το παρω σε κανα μηνα:lol::lol::lol::ninja:
Link to comment
Share on other sites

To mailboxde.com για να το στείλει με ups μου ζητάει λεπτομερή περιγραφή προϊόντος. Συμπληρώνω απλά τηλέφωνο, μάρκα κάτι άλλο; Παίζει να χρειάζεται επιπλέον φόροι όταν φτάσει εδώ;
Link to comment
Share on other sites

To mailboxde.com για να το στείλει με ups μου ζητάει λεπτομερή περιγραφή προϊόντος. Συμπληρώνω απλά τηλέφωνο, μάρκα κάτι άλλο; Παίζει να χρειάζεται επιπλέον φόροι όταν φτάσει εδώ;

 

Φόροι μέσα στην ΕΕ δεν υπάρχουν. ένα phone γράψε και είσαι οκ

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου μιας και εισαι προσφατος,ποσες μερες εκανε να παει mailboxde.com? με express η standard το χες στειλει?μιας και εγω ειμαι στην μεση της διαδικασιας..

 

 

To mailboxde.com για να το στείλει με ups μου ζητάει λεπτομερή περιγραφή προϊόντος. Συμπληρώνω απλά τηλέφωνο, μάρκα κάτι άλλο; Παίζει να χρειάζεται επιπλέον φόροι όταν φτάσει εδώ;
Link to comment
Share on other sites

Κρίμα όντως εάν δε σε ευχαρίστησε αυτός που το πήρε! Απολίτιστος το λέμε η όχι;
http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=193941&dateline=1426239248
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...