Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχω μια ακόμα πρόσκληση!

Οποίος προλάβει ας μου στείλει το mail του!

 

Ευχαριστω πολυ φιλε μου,να σε καλα..Και εγω με την σειρα μου αν ποτε λαβω invitations εννοειται θα τα δοσω εδω στο forum

Link to comment
Share on other sites

Η φθηνότερη λύση είναι και αξιόπιστη και γρήγορη.

 

11 ευρώ μεταφορικά απο την one plus πάμε στα 310 και 12.22 μεταφορικα (για Αθηνα) με τσεχικά ταχυδρομεία που είναι registered που σημαίνει οτι ΔΕΝ το αφήνει ο ταχυδρόμος στην πόρτα.

 

Συνολο 322.22 σε δέκα μέρες συνολικά στην πόρτα σας.

 

Οι περισσότεροι διαλέγουμε UPS ή DHL, γιατί σου ασφαλίζει το πακέτο έως 500 ευρώ, κάτι που δεν ξέρω αν συμβαίνει με το τσέχικο ταχυδρομείο.

Link to comment
Share on other sites

Οι περισσότεροι διαλέγουμε UPS ή DHL, γιατί σου ασφαλίζει το πακέτο έως 500 ευρώ, κάτι που δεν ξέρω αν συμβαίνει με το τσέχικο ταχυδρομείο.

 

Σιγά μην ασφαλίσουμε και την κινεζιά.... my precious.. :lol::lol:

 

Μια χαρά είναι και το registered. Εδώ παίρναμε τα πρώτα iPhone 500άρες με USPS αέρα πατέρα.......

 

Εντάξει όπως νοιώθει ο καθένας.

Link to comment
Share on other sites

Σιγά μην ασφαλίσουμε και την κινεζιά.... my precious.. :lol::lol:

 

Μια χαρά είναι και το registered. Εδώ παίρναμε τα πρώτα iPhone 500άρες με USPS αέρα πατέρα.......

 

Εντάξει όπως νοιώθει ο καθένας.

 

Και το iphone στην κινεζια...φτιαχνετε.

Link to comment
Share on other sites

Και το iphone στην κινεζια...φτιαχνετε.

Εννοεί το κόστος της αγορας

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Παντως μερικοι δεν εχουν τον θεο τους. Το μελος menta αφου γκρινιαζε για το γεγονος οτι προλαβε αλλος το invite που ειχε δοθει δημοσια, πηρε ενα απο εμενα. Τωρα πουλαει την συσκευη σφραγισμενη στο insomnia για 390€ για να βγαλει κερδος. ΑΠΟΥΛΗΤΟ ΝΑ ΣΟΥ ΜΕΙΝΕΙ!!! Edited by narta

Φιλιππος

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παντως μερικοι δεν εχουν τον θεο τους. Το μελος menta αφου γκρινιαζε για το γεγονος οτι προλαβε αλλος το invite που ειχε δοθει δημοσια, πηρε ενα απο εμενα. Τωρα πουλαει την συσκευη σφραγισμενη στο insomnia για 390€ για να βγαλει κερδος. ΑΠΟΥΛΗΤΟ ΝΑ ΣΟΥ ΜΕΙΝΕΙ!!!

Δυστυχώς υπάρχουν και αυτά..

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Παντως μερικοι δεν εχουν τον θεο τους. Το μελος menta αφου γκρινιαζε για το γεγονος οτι προλαβε αλλος το invite που ειχε δοθει δημοσια, πηρε ενα απο εμενα. Τωρα πουλαει την συσκευη σφραγισμενη στο insomnia για 390€ για να βγαλει κερδος. ΑΠΟΥΛΗΤΟ ΝΑ ΣΟΥ ΜΕΙΝΕΙ!!!

 

Ρε τον ξεφτίλα.

Π.Α.Ο.Κ. 1926
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα στην παρέα, το σκέφτομαι αρκετά τον τελευταίο καιρό για το 1+1. Γενικά ψάχνομαι για νέα συσκευή, μέχρι στιγμής έχω ένα iPhone 4S, αλλά θέλω κάτι με μεγαλύτερη οθόνη και κόστος σε λογικά πλαίσια και μάλλον θα καταλήξω στο 1+1. Αρχικά σκεφτόμουν το Find7 αλλά η τιμή ξεφεύγει λίγο αν και είναι πολύ ωραία συσκευή.

Έκανα λογαριασμό στο mailboxde και στην O+O αλλά δεν είμαι 100% σίγουρος για το shipping address. Μπορεί κάποιος που έχει κάνει την διαδικασία και έχει παραλάβει με επιτυχία το κινητό να μου πει αν έχω βάλει καλά τη διεύθυνση στη σελίδα ή αν χρειάζονται διορθώσεις?

[ATTACH]49801[/ATTACH]

Link to comment
Share on other sites

Ρε τον ξεφτίλα.

Κραχτε τον και εκεί, άντε όλοι γίναμε μάγκες κ και εμποροι:mad:

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Παντως μερικοι δεν εχουν τον θεο τους. Το μελος menta αφου γκρινιαζε για το γεγονος οτι προλαβε αλλος το invite που ειχε δοθει δημοσια, πηρε ενα απο εμενα. Τωρα πουλαει την συσκευη σφραγισμενη στο insomnia για 390€ για να βγαλει κερδος. ΑΠΟΥΛΗΤΟ ΝΑ ΣΟΥ ΜΕΙΝΕΙ!!!

 

Βασικά κάνε μια αναφορά σε κάποιον διαχειριστή/συντονιστή για τη συγκεκριμένη αγγελία. Από τις αγγελίες του φαίνεται ότι το έχει κάνει επάγγελμα αλλά είναι κρίμα να κοροϊδεύει έτσι ειδικά στο συγκεκριμένο κινητό που υπάρχει μια συγκεκριμένη διαδικασία για να μπορέσει κάποιος να το αγοράσει.

Link to comment
Share on other sites

Έχει κάποιος να προτείνει flip Case με παράθυρο που να μην είναι κενό, να έχει δηλαδή πλαστικό. Καλή φαίνεται η υλοποίηση της nilkin αλλά δυστυχώς το παράθυρο είναι κενό..
Link to comment
Share on other sites

Βασικά κάνε μια αναφορά σε κάποιον διαχειριστή/συντονιστή για τη συγκεκριμένη αγγελία. Από τις αγγελίες του φαίνεται ότι το έχει κάνει επάγγελμα αλλά είναι κρίμα να κοροϊδεύει έτσι ειδικά στο συγκεκριμένο κινητό που υπάρχει μια συγκεκριμένη διαδικασία για να μπορέσει κάποιος να το αγοράσει.

 

 

 

Να του μεινει στο συρταρι σιγα μην κατσω να ασχοληθω. Απλα ειναι ντροπη και αισχος. Δεν λεω σιυ στοιχησε 350€ μαζι με μεταφορικα δωστο τοσο. Αλλα κερδος απο εκμεταλλευση του φορουμ? Τσιπα 0.

 

 

 

Παντως μιας και πλεον ανοιγουν οι παραγγελιες οι περισσοτεροι εμποροι θα μεινουν με το one στο χερι

Φιλιππος

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωσε τον topic starter για να βάλει μια ενημέρωση στο πρώτο μήνυμα έτσι ώστε να το βλέπουν όσοι μπαίνουν εδώ και να μην του δώσει άλλος άλλη πρόσκληση.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα έχω διαθέσιμες προσκλήσεις για το 64αρι. Αυτοι που γνωρίζουν τις διαδικασίες για παραγγελία του κ ενδιαφέρονται ας μου στείλουν pm με το e-mail τους
Ευχαριστο έκτο προτέρων
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ειχα 3 προσκλησεις τις οποιες ειπα οτι θα διαθεσω σε μελη του φορουμ με προτεραιοτητα οποιος μου εστελνε πιο γρηγορα mail με pm. Οι 2 δοθηκαν στους panosmaria2011, gkanos και περιμενω απο τον jasonzacha να μου στειλει το mail του αλλιως θα την δωσω στον επομενο vdiesel. καλοριζικο παιδια κ ελπιζω να ειναι για εσας κ οχι προς πωληση του.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα στην παρέα, το σκέφτομαι αρκετά τον τελευταίο καιρό για το 1+1. Γενικά ψάχνομαι για νέα συσκευή, μέχρι στιγμής έχω ένα iPhone 4S, αλλά θέλω κάτι με μεγαλύτερη οθόνη και κόστος σε λογικά πλαίσια και μάλλον θα καταλήξω στο 1+1. Αρχικά σκεφτόμουν το Find7 αλλά η τιμή ξεφεύγει λίγο αν και είναι πολύ ωραία συσκευή.

Έκανα λογαριασμό στο mailboxde και στην O+O αλλά δεν είμαι 100% σίγουρος για το shipping address. Μπορεί κάποιος που έχει κάνει την διαδικασία και έχει παραλάβει με επιτυχία το κινητό να μου πει αν έχω βάλει καλά τη διεύθυνση στη σελίδα ή αν χρειάζονται διορθώσεις?

[ATTACH]49801[/ATTACH]

 

Λάθος είσαι, κοίτα τις προηγούμενες σελίδες, έχει απαντηθεί 1000 φορές...

Currently: Samsung Galaxy S8+

http://mowned.com/sig/vlassis-koutouloufas.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

επειδή το link εγινε πολύ μακροσκελές και δεν μπορώ να κοιτάξω 101 σελιδες, θα ήταν ευκολο να εχω δυο συντομες απαντήσεις?

1. Μήπως υπάρχει κανέα διαθέσιμο invite? (δεν είμαι εμπορος... :D )

2. γινεται αποστολή σε Ελλάδα?

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

επειδή το link εγινε πολύ μακροσκελές και δεν μπορώ να κοιτάξω 101 σελιδες, θα ήταν ευκολο να εχω δυο συντομες απαντήσεις?

1. Μήπως υπάρχει κανέα διαθέσιμο invite? (δεν είμαι εμπορος... :D )

2. γινεται αποστολή σε Ελλάδα?

ευχαριστώ

 

Μπορεί το νήμα να έγινε μακροσκελες όπως λες αλλά στη πρώτη σελίδα έχει οδηγίες για αποστολή στην Ελλάδα.

Επισης αν υπάρχει κάποιο διαθέσιμο Invite δίνεται εδω κατευθείαν.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Εμένα σήμερα άλλαξε από pending σε processing και μαζί άλλαξε και ο τρόπος αποστολής από standard που είχα διαλέξει σε express!!!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...