Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο mailbox πως ξέρουν ποιανού είναι το κάθε δέμα; απ το όνομα παραλήπτη; ή η κάθε διεύθυνση είναι μοναδική;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Στο mailbox πως ξέρουν ποιανού είναι το κάθε δέμα; απ το όνομα παραλήπτη; ή η κάθε διεύθυνση είναι μοναδική;

 

Η διεύθυνση εμπεριέχει ένα ID#. Άνοιξε λογαριασμό και θα δεις.

Currently: Samsung Galaxy S8+

http://mowned.com/sig/vlassis-koutouloufas.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έχω ανοίξει κ εχω συμπληρώσει τα στοιχεια στο σάιτ..

 

http://i57.tinypic.com/2h6gl02.png

Edited by splanis
Link to comment
Share on other sites

παιδια μια γρηγορη ερωτηση.... στο mailboxde στο description τι βαλατε??? και στο κινητο μου εμφανιζει 420 και μετα να βαλω το δικο μου?

Αναφερομαι στο Forwarding order που συμπληρωνεις για την αποστολη Ελλαδα...

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας,εφτασε κ εμενα στην γερμανια στο mailboxde.αλλαζω τον τροπο αποστολης κ πληρωνω σωστα?γιατι εχει κ κατι εξτρα επιλογες απο κατω εαν θελω να το ξανασυσκευασουν κ κατι αλλα.
Link to comment
Share on other sites

παιδια μια γρηγορη ερωτηση.... στο mailboxde στο description τι βαλατε??? και στο κινητο μου εμφανιζει 420 και μετα να βαλω το δικο μου?

Αναφερομαι στο Forwarding order που συμπληρωνεις για την αποστολη Ελλαδα...

 

Στη περιγραφή του πακέτου; Γράψε mobile phone!

Στο τηλέφωνο επέλεξε το "30" και μετά βάλε απλά το κινητό σου. ;)

 

καλημερα σας,εφτασε κ εμενα στην γερμανια στο mailboxde.αλλαζω τον τροπο αποστολης κ πληρωνω σωστα?γιατι εχει κ κατι εξτρα επιλογες απο κατω εαν θελω να το ξανασυσκευασουν κ κατι αλλα.

 

φορτώνεις λεφτά στο λογαριασμό του mailboxde και μετά κάνεις τη χρέωση αναλόγως με ποια υπηρεσία επέλεξες.. όχι, δε θες να το ξανασυσκευάσουν.

τι κάτι άλλα...;;;

http://image.prntscr.com/image/4a8c53c531ad46bb83cfbc20ce53e8bb.jpeg
Link to comment
Share on other sites

πρεπει πρωτα να φορτωσω χρηματα κ μετα να επιλεξω τον τροπο αποστολης?δεν γινεται παντα στο τελος η πληρωμη?
Link to comment
Share on other sites

ty DeliJohn!!! ολα ετοιμα.. Με DHL και ασφαλεια 500 επελεξα!

τωρα περιμενουμε...

 

με το καλό να σου έρθει φίλε..

 

 

πρεπει πρωτα να φορτωσω χρηματα κ μετα να επιλεξω τον τροπο αποστολης?δεν γινεται παντα στο τελος η πληρωμη?

 

αν δεν έχεις βάλει λεφτά στο λογαριασμό του mailboxde, δε γίνεται να πληρώσεις.. δεν έχει να βάλεις στο τέλος κάρτα ή paypal, γι'αυτό στο είπα να τα κάνεις ανάποδα.

http://image.prntscr.com/image/4a8c53c531ad46bb83cfbc20ce53e8bb.jpeg
Link to comment
Share on other sites

με το καλό να σου έρθει φίλε..

 

 

 

 

αν δεν έχεις βάλει λεφτά στο λογαριασμό του mailboxde, δε γίνεται να πληρώσεις.. δεν έχει να βάλεις στο τέλος κάρτα ή paypal, γι'αυτό στο είπα να τα κάνεις ανάποδα.

 

τι εννοεις στο τελος φιλε μου?εχω μπερδεφτει.

Link to comment
Share on other sites

πρεπει πρωτα να φορτωσω χρηματα κ μετα να επιλεξω τον τροπο αποστολης?δεν γινεται παντα στο τελος η πληρωμη?

 

πρεπει πρωτα να φορτωσεις τα χρηματα και μετα σου δινει το δικαιωμα να τελειωσεις την παραγγελια σου

πανε εδω Credit: 0,00 EUR (Recharge) και κανε recharge με οποιο τροπο σε βολευει το ποσο που ειναι να πληρωσεις (στο βγαζει αν προχωρησεις την παραγγελια με το τελευταιο σημειο)

Edited by Saman25
Link to comment
Share on other sites

Σωστα τα εχεις...

 

Τι σωστά ρε φίλε; Στη διεύθυνση πρέπει να φαίνεται ΚΑΙ το mailbox.de eK ΚΑΙ το όνομα ΚΑΙ ο κωδικός πελάτη. Που τα βλέπεις όλα αυτά;

Currently: Samsung Galaxy S8+

http://mowned.com/sig/vlassis-koutouloufas.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τι σωστά ρε φίλε; Στη διεύθυνση πρέπει να φαίνεται ΚΑΙ το mailbox.de eK ΚΑΙ το όνομα ΚΑΙ ο κωδικός πελάτη. Που τα βλέπεις όλα αυτά;

 

σε μενα παντος δεν ειχε αυτα που αναφερεις...

ετσι ακριβως τα εβαλα και εγω στο oneplus site και ολα πηγαν καλα...

μηπως μπερδευεσαι με κατι αλλο?

Link to comment
Share on other sites

Ωπα παιδιά με αγχωσατε τώρα..το κάνα λάθος; γίνεται να τ αλλάξω;

 

τα στοιχεια αυτα τα εχεις βαλει στο site της oneplus στο πεδιο Address Book οπως φαινοντε και στην φωτο ... ετσι δεν ειναι?

Link to comment
Share on other sites

Ναι.........

 

ωραια... εφοσον στο billing εχεις τα στοιχεια του paypal η τα στοιχεια με τα οποια θα κανεις την πληρωμη (μιας και ειναι τα ιδια στοιχεια που θα σου γινει η αποστολη απο την mailboxde) και εφοσον στο shiping εχεις τα στοιχεια οπως στα εδωσε η mailboxde

τοτε δεν εχεις κανει κανενα λαθος...

μαλλον ο Nikos μπερδευτηκε...

Link to comment
Share on other sites

ωραια... εφοσον στο billing εχεις τα στοιχεια του paypal η τα στοιχεια με τα οποια θα κανεις την πληρωμη (μιας και ειναι τα ιδια στοιχεια που θα σου γινει η αποστολη απο την mailboxde) και εφοσον στο shiping εχεις τα στοιχεια οπως στα εδωσε η mailboxde

τοτε δεν εχεις κανει κανενα λαθος...

μαλλον ο Nikos μπερδευτηκε...

 

Τι μπερδεύτηκα ρε παιδιά με δουλέυετε;

To mailboxde το γράφει μια χαρά:

 

We establish your delivery

address in following form:

Mailboxde.com e.K.

Your Name, ID #ΧΧΧΧ

Dresdner Str. 9

02763 Zittau, Germany

 

Ο splanis στο shipping address δεν έχει γράψει τίποτα! Τι δουλειά έχει το billing address στο mailboxde?

Τώρα εαν εσύ έβαλες μόνο το όνομα στο Name και από κάτω τη διεύθυνση της mailbox.de και το βρήκαν αυτοί, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΝΟΝΙΚΟΣ ΤΡΟΠΟΣ.

Currently: Samsung Galaxy S8+

http://mowned.com/sig/vlassis-koutouloufas.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τι μπερδεύτηκα ρε παιδιά με δουλέυετε;

To mailboxde το γράφει μια χαρά:

 

We establish your delivery

address in following form:

Mailboxde.com e.K.

Your Name, ID #ΧΧΧΧ

Dresdner Str. 9

02763 Zittau, Germany

 

Ο splanis στο shipping address δεν έχει γράψει τίποτα! Τι δουλειά έχει το billing address στο mailboxde?

Τώρα εαν εσύ έβαλες μόνο το όνομα στο Name και από κάτω τη διεύθυνση της mailbox.de και το βρήκαν αυτοί, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΝΟΝΙΚΟΣ ΤΡΟΠΟΣ.

 

δηλαδη εσυ εννοεις πως στο πεδιο Ονομα βαζεις το Mailboxde.com e.K. και στο πεδιο επιθετο βαζεις ονοματεπωνυμο και ID?

Link to comment
Share on other sites

Τα δικα μου οπως τα εβαλα ειναι αυτα... (εχω σβησμενα καποια για ευνοητους λογους...)

[ATTACH]49826[/ATTACH]

 

και ολα εχουν παει ρολοι...

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει απ οτι βλέπω γίνεται να το αλλάξω...ας μας πει και κανας άλλος πως τα βάλε τα στοιχεία
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...