Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν χρειαζεται πλεον προσκληση για να αγορασεις το κινητο!

Γιαυτο λογικα στο βγαζει αυτο το μηνυμα

Yo estoy aqui.todos estamos aqui...

Humanidad ahora habita dos mundos

(I am here.We are here...

Mankind now inhabits two worlds...)

Deus Ex 2

Link to comment
Share on other sites

με λεει να διαλεξω την χωρα μου επειδη εχω ελληνικη διευθυνση παρολο που εχω επιλεξει την ελλαδα σαν χωρα επιλογης,δεν μπορω να καταλαβω.

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ολα καλα πρεπει να ειχε φαει κολλημα το site τους.

Link to comment
Share on other sites

Έβγαλαν το Power Bank από το site τους για κάποιο λόγο!!!!

 

πρέπει να είχε κάποιο bug γιατί δεν σε άφηνε να αγοράσεις το powerbank χωρίς τον φορτιστή

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν και εναλλακτικές λύσεις σε power bank. :) Παρέλαβα σήμερα xiaomi 10400 mAh.
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν και εναλλακτικές λύσεις σε power bank. :) Παρέλαβα σήμερα xiaomi 10400 mAh.

Πόσο βγήκε;

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το έβγαλαν το power bank και δεν το ξανά έβαλαν όπως επίσης απέσυραν και τις χρωματιστές θήκες!!!!!
Link to comment
Share on other sites

παιδια σημερα πηρα το κινητο και ειμαι κατα ευχαριστημενος,απο που να ξεκινησω ποιοτητα κατασκευης εσωτερικα εξωτερικα,οθονη,ηχος,τρομερο σε ολα.Για το κινητο τωρα με ζηταει μια αναβμαθμιση να κανω ακομα δεν το εκανα περιμενω να φοτριση πληρως και μετα,ποια αναβαθμιση ειναι αυτη?κανει δουλεια στο κινητο η μια απο τα ιδια?για την φορτιση χρισημοπιω εναν ανταπτορα που ειχα γιατι το κινητο ειναι απο αμερικη,θα υπαρχει στην φορτιση?γενικα μπορειτε να με πειτε τα tips του κινητου γιατι δεν εχω ιδεα,ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Λογικά η αναβάθμιση θα είναι η Lollipop. Για τις υπόλοιπες απορίες απλά διάβασε όσες περισσότερες σελίδες μπορείς.
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να παρακολουθείς και στο σχετικό νήμα τα νέα για το κινητό:

 

Oneplus One: Γενικά

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

Έχω κάνει παραγγελία από Δευτέρα απόγευμα και με έχει Pending Shipment ακόμα. Πόσες μέρες μένει σε αυτήν την κατάσταση;
Link to comment
Share on other sites

Έχω κάνει παραγγελία από Δευτέρα απόγευμα και με έχει Pending Shipment ακόμα. Πόσες μέρες μένει σε αυτήν την κατάσταση;

Αν εννοείς κινητού και το έχεις παραγγείλει με royal μπαίνεις στο site της GLS για να βρεις tracking number της ACS. Μετά πας στο site της και βάζεις τον αριθμό εκεί για να παρακολουθείς την πορεία του δέματος. Αν δε σου βγάζει κάτι σημαίνει οτι δεν έχει μπει Ελλάδα. Σε 7 με 10 ημέρες θα το έχεις.

Link to comment
Share on other sites

Έχω κάνει παραγγελία από Δευτέρα απόγευμα και με έχει Pending Shipment ακόμα. Πόσες μέρες μένει σε αυτήν την κατάσταση;

 

7-8 μέρες έκανε το δικό μου, οπότε μην το ψάχνεις και πολύ με το tracking γιατί δεν ενημερώνεται αρκετά συχνά. Λίγη υπομονή.

Link to comment
Share on other sites

Όταν ανοίγει κάποιος τικετ και σε απαντήσουν στο μειλ που έδωσες μετά πρέπει να απαντήσω στο μειλ η πάλι νέο τικετ;
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα μόλις παρέλαβα pelosi και diztronic..η πρώτη πολύ ωραία εμφάνιση δεν έχει καλή προστασία βεβαία μικρότερη κ από nillkin frosted ωραίο όμως grip...η δεύτερη απλά δεν θα βγει από το κινητό!!!diztronic κορυφή σε όλα!!!Αφού ψήνομαι να την πάρω και σε μπλε!!!!:p:p Edited by scorpio3

IPhone 15 Pro 

 

 

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα μόλις παρέλαβα pelosi και diztronic..η πρώτη πολύ ωραία εμφάνιση δεν έχει καλή προστασία βεβαία μικρότερη κ από nillkin frosted ωραίο όμως grip...η δεύτερη απλά δεν θα βγει από το κινητό!!!diztronic κορυφή σε όλα!!!Αφού ψήνομαι να την πάρω και σε μπλε!!!!:p:p

 

Στο ειχα πει πως ειναι κορυφη η diz. :)

Link to comment
Share on other sites

Όταν ανοίγει κάποιος τικετ και σε απαντήσουν στο μειλ που έδωσες μετά πρέπει να απαντήσω στο μειλ η πάλι νέο τικετ;

 

Κάνε reply στο mail. Τεσταρισμένο;)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...