Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ με το 52 αρι είχα πρόβλημα τον τελευταίο καιρό.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Τελικά η OnePlus θέλει, απ' ότι φαίνεται, να ξεστοκάρει τα One και μοιράζει αβέρτα προσκλήσεις; Εάν το συνδυάσουμε και με αυτή την ανακοίνωση, θέλει να διώξει από τις αποθήκες της την πρώτη της συσκευή και να ετοιμαστεί για την ή τις επόμενες;

Με την τιμή να είναι πλέον στα 370€ μαζί με τα μεταφορικά, οι πωλήσεις στην Ευρώπη πρέπει να έπεσαν κατακόρυφα. Δεν είναι τυχαίο οτι οι προσκλήσεις δίνονται αβέρτα απο την μέρα που αυξήθηκε η τιμή. Μια μέρα πριν την αύξηση δίνοταν με το σταγονόμετρο.

:)
Link to comment
Share on other sites

Με την τιμή να είναι πλέον στα 370€ μαζί με τα μεταφορικά, οι πωλήσεις στην Ευρώπη πρέπει να έπεσαν κατακόρυφα. Δεν είναι τυχαίο οτι οι προσκλήσεις δίνονται αβέρτα απο την μέρα που αυξήθηκε η τιμή. Μια μέρα πριν την αύξηση δίνοταν με το σταγονόμετρο.

 

δεν ισχύει.. υπήρχαν μέρες και πριν την αύξηση της τιμής που μοίραζαν πολλές ταυτόχρονα..πιθανότατα κοιτάνε να ξεστοκάρουν γιατί λογικά θα ετοιμάζουν το επόμενο

Link to comment
Share on other sites

Απ' οτι έχω αντιληφθεί δεν έχει μεγαλο stock η oneplus. Το παρέλαβα αρχές Γενάρη το κινητό μου και είχε κατασκευαστεί μέσα Δεκέμβρη. Συν οτι είναι μια start up εταιρία που το λογικό είναι να μην έχει μεγάλη παραγωγη.
Sent it From outer Space.
Link to comment
Share on other sites

Μετά από λίγες μέρες με τη συσκευή έχω να πω τα καλύτερα πραγματικά!

Δεν κολλάει καθόλου, έχει οθονάρα και γενικώς από ποιότητα κατασκευής σε συνδυασμό με την cyanogen ανταγωνίζεται για πλάκα όλες τις ναυαρχίδες μεγάλων εταιρειών. Έχω και 2 μέρες που πέρασα από εδώ (method 1) τη cyanogen 12 (5 λεπτά κράτησε η διαδικασία) και τώρα απλά το κινητό είναι αλλού! Το λένε άλλωστε και τα benchmarks...:D (τσεκάρεται το screenshot)

Link to comment
Share on other sites

Είχες τελικά ανάγκη το antutu; αποκλείεται και 0 να έγραφε,αφού ρολάρει τέλεια η εμπειρία χρήσης είναι ανεπανάληπτη, σου εύχομαι να το χαίρεσαι πάντα όπως τώρα:D
http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=193941&dateline=1426239248
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι απο εμενα!

Θα ήθελα τη βοήθεια σας ως προς το ποιο screen protector να επιλέξω( να δω τα γνησια, ή απο ebay κλπ), καθώς και ποια θήκη ειναι καλύτερη σε θέμα προστασίας αλλα και πρακτικότητας. Το κινητο το περιμένω τέλος εβδομάδας.

Ευχαριστω εκ των προτερων!

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Ξεφτίλες έτσι; Εδώ και 3-4 μέρες μοιράζανε προσκλήσεις μόνο για το 64αρι μπας και οικονομισουν περισσοτερα απο τυχον αγοραστες που θα ηθελαν το φθηνοτερο αλλα αναγκαστικα θα επαιρναν το ακριβο. Και τωρα ξαφνικά ελευθερα σε ολους!
Link to comment
Share on other sites

Παντα όλα ξαφνικα γίνονται φιλαρακι. παντα τα παντα ολα

 

Βρε δεν αντιλλέγω, ούτε κράζω που επιτέλους ανοιξαν τις πωλήσεις (αν και αργήσανε πολύ κατα τη γνωμη μου). Αλλά το γεγονός ότι έγινε χαμός με προσκλήσεις μόνο για το ακριβό μοντέλο ενώ ξέρανε ότι θα ανοίξουν ελευθερα για όλους σε λίγες μέρες μου φαίνεται πολύ περίεργο.

Link to comment
Share on other sites

πολύ καλή επιλογή για το μικρο σπαστικό καλώδιο!!http://www.ebay.com/itm/Nillkin-NEW-Micro-USB-2-0-TPE-cable-Sync-Charger-Cable-For-OnePlus-One-A0001-/251882913236?pt=LH_DefaultDomain_0&var=&hash=item3aa5643dd4

IPhone 15 Pro 

 

 

Link to comment
Share on other sites

πολύ καλή επιλογή για το μικρο σπαστικό καλώδιο!!http://www.ebay.com/itm/Nillkin-NEW-Micro-USB-2-0-TPE-cable-Sync-Charger-Cable-For-OnePlus-One-A0001-/251882913236?pt=LH_DefaultDomain_0&var=&hash=item3aa5643dd4

Είσαι ο άρχοντας της θήκης. Τώρα είσαι και των καλωδίων.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Είσαι ο άρχοντας της θήκης. Τώρα είσαι και των καλωδίων.:lol:

 

κάτσε το ψάχνω το θέμα και με wireless charger......:lol::lol::p:p

IPhone 15 Pro 

 

 

Link to comment
Share on other sites

κάτσε το ψάχνω το θέμα και με wireless charger......:lol::lol::p:p

 

Εδώ είσαι. Ελπίζω να μη πούλησες το wireless charger σου.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ είσαι. Ελπίζω να μη πούλησες το wireless charger σου.

 

περίεργο αυτο τι ακριβώς είναι

IPhone 15 Pro 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...