Jump to content

Lenovo A8 (A806)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επειδή σκέφτομαι να το πάρω, θα βοηθήσετε λίγο απαντώντας σε κάποιες απορίες μου;

1. Η μπαταρία βγάζει δύο ημέρες με μέτρια χρήση (κυρίως τηλεφωνία);

2. Έχει καλό σήμα 3g και gsm (4g δε με ενδιαφέρει, εδώ δε ποιάνει καλά το 3g).

3. Έχει δυνατότητα προγραμματισμού κλεισίματος και ανοίγματος (schedule on/off) όπως άλλα mtk;

Link to comment
Share on other sites

Τελικα την περασα την 1447. Ευκολη διαδικασια 5λεπτων αντε 10 με το διαβασμα!

Με την μαμισια ρομ ειχα κανει antutu 33303 και τωρα 33400

2 προβληματακια εχω δει μεχρι τωρα.

Στην προηγουμενη ρομ την μαμισια με διπλο χτυπημα στην οθονη μπορουσα να κλειδωσω και να ξεκλειδωσω το κινητο, τωρα μονο να το ξεκλειδωσω μπορω με αυτον τον τροπο.

Και το δευτερο προβλημα ειναι οτι δεν μπορω να ορισω πολη στην εφαρμογη καιρου.

Στην 1443 που έχω έχει την εφαρμογή One Key Lock. Πατώντας το σβήνει η οθόνη. Και αυτό να μην έχεις υπάρχουν πολλές εφαρμογές που το κάνουν. Το βρίσκω πολύ πιο βολικό απ' το διπλό χτύπημα.

Shake my body release my soul

Punish my senses lose control

THE JAMES

Link to comment
Share on other sites

Nαι, charge reminder> charging complete

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω!

 

Μερικες ερωτησεις ακομα:

 

!) Χτες το πρωι (1 φορα) και σημερα το πρωι (2η φορα), ενω μιλουσα και ηθελα να κλεισω, η οθονη του κινητου παρεμεινε σβηστη. Επρεπε να περιμενω 10-15 δευτερολεπτα μεχρι να εμφανιστει. Ουτε το κουμπι κλειδωματος/ξεκλειδωματος εκανε κατι, ουτε τα αφης στο κατω μερος του κινητου. Να ανησυχησω;

 

2) "SuperSU: Το SU binary ζηταει να αναβαθμιστει. Συνεχεια;" Αν πατησω "Συνεχεια", με ρωτα για κανονικη αναβαθμιση ή TWRP/CWM. Ποιο απο τα δυο πρεπει να επιλεξω; Εχω το TWRP και εγκατεστημενη την τελευταια ROM του Kandilak.

 

3) Βλεπω στο notification bar ενα εικονιδιο που δεν ειχα ξαναδει. Ειναι σαν μεγεθυντικος φακος. Σαν ενα Q. Ομως δεν ξερω τι ειναι...

Edited by Spiros_t
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα σας!

Να πω ότι το κινητό έιναι πολύ καλό και η τιμή του ακόμα καλύτερη.Αφού διάβασα όλα το post και αρκετή ώρα μελέτης σε αυτά που εσείς έχετε κάνει και έχετε γράψει (ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ!)΄και αφού πω ότι είναι η πρώτη φορά που αγοράζω από Κίνα θέλω να κάνω κάποιες ερωτήσεις:

α. Την 1447 που λέτε από το vickmall (Newest ROM:VIBEUI_V2.0_1447 Version(From 12.12th)την δίνουν και τα αλλα γνωστά κινέζικα sait ή μόνο αυτό.

β. Με την συγκεκριμένη 1447 λύνονται απότι κατάλαβα τα περισσότερα προβλήματα(και αυτό με τις κλήσεις +30) ?

Αρα λοιπόν αν παραγγείλω από το εν λόγω sait θα ζητήσω τα κάτωθι:

α. να είναι root (αυτό από τι κατάλαβα) για να μπορώ να κάνω ότι θέλω με το κινητό.

β. να έχει την 1447 multilanguage rom

γ. να ζητήσω να έχει το playstore

δ. να έχει gapps (αν και δεν έχω καταλάβει τι είναι όποιος έχει την καλοσύνη ας μου εξηγήσει)

ε. να μην βγουν οι κινέζικες εφαρμογές

στ. στα Extra να έχει η παραγγελία tempered glass , μεμβράνη ,θήκη σιλικόνης , σκληρή θήκη της nillkin , ακουστικά ,leather case mofi :p

ζ. περιέχει και το βύσμα για το ρεύμα το οποίο να υποθέσω ότι κάνει για την Ελλάδα?

η.στον τρόπο αποστολής(select Shipping method) να βάλω μέσω Ολλανδίας?

θ.πριν κάνω την παραγγελία μέσω του Chat να κάνω παζάρι για αυτά που ζητάω....:shifty::shifty: ποια θα είναι στα δώρα?

η.ο μέσος χρόνος παραλαβής που είδα είναι δώδεκα μέρες περίπου αλλά οι οδηγοί αγοράς που διάβασα μου έκοψαν τα πόδια :lol::lol::lol:

Αυτά για αρχή και αν κάποιος μπορεί να με βοηθήσει γιατί θα είναι η πρώτη μου προσπάθεια για αγορά μέσω paypal ας μου στειλει κάποιο pm

Για το α , β και ζ κανεις?

και αν μπορει και κάποιος να με καθοδηγησει στην αγορα θα το εκτιμούσα :rolleyes::rolleyes:!!!!

Link to comment
Share on other sites

Για το α , β και ζ κανεις?

και αν μπορει και κάποιος να με καθοδηγησει στην αγορα θα το εκτιμούσα :rolleyes::rolleyes:!!!!

 

Ναι και στα 3....

Mobile: OnePlus 9 Pro & Realme Pad 10.4" 

Link to comment
Share on other sites

προσπαθησα να συνδεσω το κινητο με το ηχοσυστημα του αυτοκινητου αλλα μου γραφει πως δε βρισκει αρχεια μεσα στο κινητο..τα mp3 τα εχω στο φακελο music μηπως πρεπει να μπυν καπου αλλου?

επισης η μπαταρια κραταει 1-1,5 μερα.τις τελευταιες μερες δε το πολυχρησιμοποιω αλλα και παλι η μπαταρια πεφτει πολυ...τσεκαρα τη διαχειριση ενεργειας και ειχε πρωτο σε πορους viber & twitter χωρις να τα χρησιμοποιω. εκανα το viber να μην κανει autoboot αλλα δε βρισκω πω ςνα κανω το ιδιο στο twitter. τωρα που απενεργοποιησα το auto boot στο viber θα πρεπει να το ανοιγω για να λαμβανω τα μην και τις κλησεις?

εχω την 1447 του vickmall...

Edited by stormnick
Link to comment
Share on other sites

Επειδή σκέφτομαι να το πάρω, θα βοηθήσετε λίγο απαντώντας σε κάποιες απορίες μου;

1. Η μπαταρία βγάζει δύο ημέρες με μέτρια χρήση (κυρίως τηλεφωνία);

2. Έχει καλό σήμα 3g και gsm (4g δε με ενδιαφέρει, εδώ δε ποιάνει καλά το 3g).

3. Έχει δυνατότητα προγραμματισμού κλεισίματος και ανοίγματος (schedule on/off) όπως άλλα mtk;

Ον-οff έχει. Η μπαταρία νομίζω θα σε βγάλει 2 μέρες αν κανεις λίγο οικονομία στο 3g και στο wifi.τώρα το αν εχει σήμα 3g τι να σου πω, δεν εχω παράπονο αλλά δεν εχω και πολλα μετρα συγκρισης.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, σκεφτομαι να αγορασω το εν λογο κινητο για μενα και για την αδερφη μου, θα ηθελα να μου πειτε οσοι το εχουν αν αξιζει σαν κινητο αν ειναι γρηγορο (μιας και ειναι octacore), αν οι καμερες ειναι καλες, αν μπορουν να μπουν αρκετες εφαρμογες, και αν η μπαταρια κραταει τουλαχιστον μια μερα με την χρηση που κανουν οι περισσοτεροι (wifi, facebook, instagran, φωτο, sms, κλησεις).

 

Ευχαριστω εκ των προτερων :)

 

μπορεις φυσικα να διαβασεις και τις προηγουμενες σελιδες, αλλα ναι σε ολα:)

 

οκ οι καμερα ειναι μετρια -το zopo c2 platinum , ειχε πολυ καλυτερη

 

----- προσθήκη μηνύματος 66 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδια εχει σβησει κανεις κανενα απο τα παρακατω apps χωρις παρενεργειες?

 

ποια ρομ εχεις?

nokia 3310 ,w710i,w750i,w995,zylo, zopo c2 platinum , lenovo a806

 

 

You can't sink a Rainbow

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει σβησει κανεις κανενα απο τα παρακατω apps χωρις παρενεργειες?

Μονο το theme center εχω κρατησει εγω στο κινητο.

Στην 1443 που έχω έχει την εφαρμογή One Key Lock. Πατώντας το σβήνει η οθόνη. Και αυτό να μην έχεις υπάρχουν πολλές εφαρμογές που το κάνουν. Το βρίσκω πολύ πιο βολικό απ' το διπλό χτύπημα.

Ναι τον ξερω αυτον τον τροπο.

Tελικα δεν υπαρχει λυση για να ορισω πολη στην εφαρμογη του καιρου? Οτι και να γραψω δεν βρισκει την πολη.

Link to comment
Share on other sites

προσπαθησα να συνδεσω το κινητο με το ηχοσυστημα του αυτοκινητου αλλα μου γραφει πως δε βρισκει αρχεια μεσα στο κινητο..τα mp3 τα εχω στο φακελο music μηπως πρεπει να μπυν καπου αλλου?

επισης η μπαταρια κραταει 1-1,5 μερα.τις τελευταιες μερες δε το πολυχρησιμοποιω αλλα και παλι η μπαταρια πεφτει πολυ...τσεκαρα τη διαχειριση ενεργειας και ειχε πρωτο σε πορους viber & twitter χωρις να τα χρησιμοποιω. εκανα το viber να μην κανει autoboot αλλα δε βρισκω πω ςνα κανω το ιδιο στο twitter. τωρα που απενεργοποιησα το auto boot στο viber θα πρεπει να το ανοιγω για να λαμβανω τα μην και τις κλησεις?

εχω την 1447 του vickmall...

 

εγω με την 1447 2,0 επειδη μ εβγαζε το ιδιο για τον browser αλλα και για το twitter τα freezara και τα 2 και εληξε η υποθεση - αν και μετα το πεταξα τελειως το 2ο

nokia 3310 ,w710i,w750i,w995,zylo, zopo c2 platinum , lenovo a806

 

 

You can't sink a Rainbow

Link to comment
Share on other sites

Tελικά όσοι πήραν απο vicmall με την τελευταία rom 1447 dev τους αφαίρεσαν τις κινέζικες εφαρμογές? γιατί εγω στο δεύτερο που παρήγγειλα

μου είπαν οτι θα βγάλουν τις κινεζιές και θα περάσουν την 1447.

*Ο γνωστικός άνθρωπος αναγνωρίζει τον αμαθή, γιατί υπήρξε κι ο ίδιος αμαθής. Αντίθετα, ο αμαθής δεν αναγνωρίζει τον γνωστικό, γιατί αυτός ο ίδιος δεν υπήρξε ποτέ γνωστικός* . (Σενέκας) .
Link to comment
Share on other sites

Tελικά όσοι πήραν απο vicmall με την τελευταία rom 1447 dev τους αφαίρεσαν τις κινέζικες εφαρμογές? γιατί εγω στο δεύτερο που παρήγγειλα

μου είπαν οτι θα βγάλουν τις κινεζιές και θα περάσουν την 1447.

Καμμιά σχέση η 9432 με την 1447.

Εκτός από τις εφαρμογές της Lenovo και το twitter,δεν έχει τις υπόλοιπες άχρηστες.

Link to comment
Share on other sites

Μονο το theme center εχω κρατησει εγω στο κινητο.

 

Ναι τον ξερω αυτον τον τροπο.

Tελικα δεν υπαρχει λυση για να ορισω πολη στην εφαρμογη του καιρου? Οτι και να γραψω δεν βρισκει την πολη.

Επίσης και εγώ έχω το ίδιο πρόβλημα που παρατήρησα με αυτό συν των άλλων που ανέφερα με την νέα rom. Συγκεκριμένα με την εφαρμογή "Weather & Clock Widget" και με ενεργοποιημένο το gps δε μπορεί να μου βρει την τοποθεσία μου!

Και κάτι ακόμα, εξακολουθεί να μην μου αναγνωρίζει την MicroSd η την οποία στον υπολογιστή με συνδεδεμένο το τηλέφωνο την βλέπω, αλλά στο κινητό δεν μου την αναγνωρίζει και αναφέρομαι όταν τον τηλέφωνο δεν είναι συνδεδεμένο στον υπολογιστή... :(

 

Γεια χαρά φίλε μου και σε όλα τα παιδιά! Τελικά αργά το βράδυ πέρασα τη νέα rom που μου παραθέσατε (ήταν η τελευταία έκδοση; ) επιτυχώς με το μόνο πρόβλημα να μην μου αναγνωρίζει την MicroSD αρχικά και μετά στον άδειο φάκελο της sd για να βρω τα Zip αρχεία στην συνέχεια του install όπως και είχα αναφερθεί σε προηγούμενο post μου! Αφού το φλάσαρα επιτυχώς λοιπόν για την ώρα έχω διαπιστώσει κάποια "προβλήματα" που δεν περίμενα να ξαναδώ όπως: ακόμα στα υπομενού να υπάρχουν αγγλικά και στα "θέματα" να εξακολουθούν να υπάρχουν κινέζικα/κινέζικες photos κ.ο.κ. Επίσης το security να παρεμβαίνει όπως για παράδειγμα να μην μου αφήνει να δουλέψει το clean master και να το κλείνει! Γνωρίζει κάποιος να μου πει αν όλα αυτά διορθώνονται και αν ναι τι πρέπει να κάνω; Επίσης πως μπορώ να δω τι rom φοράει το τηλέφωνο γιατί δεν είχα δει και πριν την rom με την οποία "φόραγε" το τηλ όπως μου ήρθε! Το λέω γιατί αν δεν γίνεται να διορθωθούν όλα αυτά μήπως είναι καλύτερα από πριν με την αρχική rom; Δηλαδή τι "κέρδισα" ή τι άλλαξε ουσιαστικά τώρα με το νέο φλασάρισμα γιατί μέχρι στιγμής η διαφορές που είδα είναι ότι: ok μου λειτουργεί στο system update σε σχέση με πριν που δεν λειτουργούσε, αλλαγή της ταπετσαρίας και κάτι "ψιλολογιών" και διαφορετικές αν είδα καλά αλλά και πολύ λιγότερες σε σχέση με πριν!

Ευχαριστώ!

Κανείς;:sorry: Edited by Vivere
Link to comment
Share on other sites

Επίσης και εγώ έχω το ίδιο πρόβλημα που παρατήρησα με αυτό συν των άλλων που ανέφερα με την νέα rom. Συγκεκριμένα με την εφαρμογή "Weather & Clock Widget" και με ενεργοποιημένο το gps δε μπορεί να μου βρει την τοποθεσία μου!

Και κάτι ακόμα, εξακολουθεί να μην μου αναγνωρίζει την MicroSd η την οποία στον υπολογιστή με συνδεδεμένο το τηλέφωνο την βλέπω, αλλά στο κινητό δεν μου την αναγνωρίζει και αναφέρομαι όταν τον τηλέφωνο δεν είναι συνδεδεμένο στον υπολογιστή... :(

 

Κανείς;:sorry:

Αυτή την microSD την έχεις χρησιμοποιήσει πριν σε άλλο τηλέφωνο? Εγκατέστησε το Minitool partition wizard στον υπολογιστή, βρές την κάρτα και κάνε delete τα partition ή το partition που έχει, δημιούργησε ένα νέο fat32 primary partition, ξαναδοκίμασε την κάρτα στο τηλέφωνο.

 

Πρόσεξε!!!! αν χρειάζεσαι οτιδήποτε υπάρχει σε αυτή την κάρτα κάνε το αντιγραφή στο PC.

Link to comment
Share on other sites

Αυτή την microSD την έχεις χρησιμοποιήσει πριν σε άλλο τηλέφωνο? Εγκατέστησε το Minitool partition wizard στον υπολογιστή, βρές την κάρτα και κάνε delete τα partition ή το partition που έχει, δημιούργησε ένα νέο fat32 primary partition, ξαναδοκίμασε την κάρτα στο τηλέφωνο.

 

Πρόσεξε!!!! αν χρειάζεσαι οτιδήποτε υπάρχει σε αυτή την κάρτα κάνε το αντιγραφή στο PC.

Την είχα στο samsung omnia i900 που είχα πριν από τούτο. Δεν έχει partition, είναι ενιαία αλλά ίσως να μην είναι fat32... θα το τσεκάρω και θα πράξω. Για το 2ο που λες, είναι άδεια η κάρτα και εξυπακούεται αν είχα μέσα πράγματα αλλά καλά έκανες και το είπες καθώς δεν μπορείς να ξέρεις ο καθένας τι σκαμπάζει κλπ.

Για το πρώτο ερώτημα γνωρίζεις κάτι σε σχέση με την τοποθεσία μου και λοιπά..;

Επίσης μήπως έχεις απαντήσεις και στο άλλο μου post;

Ευχαριστώ πολύ!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα εκανα απο το κινητο την αναβαθμιση του Α806 και πηγα τη row στο 1447 απο 32....αλλα δυστηχως απενεργοποιησε το google play stores και τις υπηρεσιες της google και επισης εχασα τα ελληνικα υπαρχει καποια λυση? ετυχε σε κανεναν αυτο? τι να κανω....για την ακριβεια εχοω το lenovo store πλεον...help Edited by Heisen
Link to comment
Share on other sites

Την είχα στο samsung omnia i900 που είχα πριν από τούτο. Δεν έχει partition, είναι ενιαία αλλά ίσως να μην είναι fat32... θα το τσεκάρω και θα πράξω. Για το 2ο που λες, είναι άδεια η κάρτα και εξυπακούεται αν είχα μέσα πράγματα αλλά καλά έκανες και το είπες καθώς δεν μπορείς να ξέρεις ο καθένας τι σκαμπάζει κλπ.

Για το πρώτο ερώτημα γνωρίζεις κάτι σε σχέση με την τοποθεσία μου και λοιπά..;

Επίσης μήπως έχεις απαντήσεις και στο άλλο μου post;

Ευχαριστώ πολύ!!!

Έχεις δίκιο, το μενου ρυθμίσεων δεν έχεις μεταφραστεί πλήρως. Τώρα βλέποντας τις μεταφράσεις στα υπόλοιπα , το κατά πόσο αυτό είναι κακό , είναι ένα θέμα συζήτησης. Αν δεν σ'αρ'εσει το security ή σε ενοχλεί μπορείς να το κάνεις freeze (δοκίμασε με το link2sd). Το ότι τα θέματα έχουν κινέζικα φταίει ότι τα συγκεκριμένα θέματα τα φτιάχνουν κινέζοι για κινέζους.
Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο, το μενου ρυθμίσεων δεν έχεις μεταφραστεί πλήρως. Τώρα βλέποντας τις μεταφράσεις στα υπόλοιπα , το κατά πόσο αυτό είναι κακό , είναι ένα θέμα συζήτησης. Αν δεν σ'αρ'εσει το security ή σε ενοχλεί μπορείς να το κάνεις freeze (δοκίμασε με το link2sd). Το ότι τα θέματα έχουν κινέζικα φταίει ότι τα συγκεκριμένα θέματα τα φτιάχνουν κινέζοι για κινέζους.
Φίλε μου καταρχήν, όλα ok με την κάρτα, τελικά την αναγνωρίζει μια χαρά αλλά δεν το είχα τσεκάρει καλά και την έκανα format μάλιστα και μέσα από το κινητό (δεν ξέρω γιατί την αναφέρει ως usb, πιθανόν να είναι θέμα της μετάφρασης), απλά το πρόβλημα με την MicroSd το είχα στο φλασάρισμα.

Εν πας η περιπτώση με κάλυψες σε πάρα πολλά και τα μόνα ερωτήματα μου μέχρι στιγμής (και για όσους γνωρίζουν) είναι τα εξής!

1. πως το κάνω freeze και τι είναι το link2sd που μου έγραψες; Μπορώ να το αφαιρέσω το συγκεκριμένο security και αν ναι το προτείνετε ή όχι ή μπορώ να το αντικαταστήσω με κάτι άλλο καλύτερο ας πούμε;

2. πως μπορώ να δω που γράφει για την rom μέσα από το τηλέφωνό; (δηλαδή που το αναγράφει για το ποια είναι; )

3. έχει και κανείς άλλος πρόβλημα με την αναγνώριση της τοποθεσίας του με το gps όπως παράδειγμα έγραψα εγώ πριν για το (Weather & Clock Widget) που δεν μπορεί να με εντοπίσει και κατ' επέκταση να βλέπω τον καιρό ανά πάσα στιγμή μέσω της συγκεκριμένης εφαρμογής..;

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου καταρχήν, όλα ok με την κάρτα, τελικά την αναγνωρίζει μια χαρά αλλά δεν το είχα τσεκάρει καλά και την έκανα format μάλιστα και μέσα από το κινητό (δεν ξέρω γιατί την αναφέρει ως usb, πιθανόν να είναι θέμα της μετάφρασης), απλά το πρόβλημα με την MicroSd το είχα στο φλασάρισμα.

Εν πας η περιπτώση με κάλυψες σε πάρα πολλά και τα μόνα ερωτήματα μου μέχρι στιγμής (και για όσους γνωρίζουν) είναι τα εξής!

1. πως το κάνω freeze και τι είναι το link2sd που μου έγραψες; Μπορώ να το αφαιρέσω το συγκεκριμένο security και αν ναι το προτείνετε ή όχι ή μπορώ να το αντικαταστήσω με κάτι άλλο καλύτερο ας πούμε;

2. πως μπορώ να δω που γράφει για την rom μέσα από το τηλέφωνό; (δηλαδή που το αναγράφει για το ποια είναι; )

3. έχει και κανείς άλλος πρόβλημα με την αναγνώριση της τοποθεσίας του με το gps όπως παράδειγμα έγραψα εγώ πριν για το (Weather & Clock Widget) που δεν μπορεί να με εντοπίσει και κατ' επέκταση να βλέπω τον καιρό ανά πάσα στιγμή μέσω της συγκεκριμένης εφαρμογής..;

1.Ψάξε στο playstore για link2sd

2.Ρυθμίσεις συστήματος-->Σχετικά με το τηλέφωνο-->Πληροφορίες συσκευής-->Αριθμός έκδοσης

3.Το GPS του A806 είναι αρκετά δυνατό και γρήγορο. Ο μόνος τρόπος να μην βρει την τοποθεσία σου είναι να βρίσκεσαι σε εσωτερικό χώρο και μακρία από παράθυρα. Προσπάθησες να κάνεις ενημέρωση του καιρού όταν είσαι σε εξωτερικό χώρο?

Link to comment
Share on other sites

πολύ σύντομη ερωτησούλα που την έκανες κάποιος νωρίτερα(μεταξύ άλλων αλλά δεν πήρε απάντηση):

στην αποστολή λοιπόν προτιμούμε netherland post ή singapore post ε; ε; ε;

Link to comment
Share on other sites

1.Ψάξε στο playstore για link2sd

2.Ρυθμίσεις συστήματος-->Σχετικά με το τηλέφωνο-->Πληροφορίες συσκευής-->Αριθμός έκδοσης

3.Το GPS του A806 είναι αρκετά δυνατό και γρήγορο. Ο μόνος τρόπος να μην βρει την τοποθεσία σου είναι να βρίσκεσαι σε εσωτερικό χώρο και μακρία από παράθυρα. Προσπάθησες να κάνεις ενημέρωση του καιρού όταν είσαι σε εξωτερικό χώρο?

1. για να μην την κατεβάσω την εφαρμογή ακόμα, αν γίνεται για να καταλάβω πρώτα... το link2sd είναι άλλο security και αν ναι, να το προτιμήσω από το υπάρχων του 1447 ή θα μου κάνει freeze όπως είπες το υπάρχων security ώστε να μην μου μπλοκάρει ας πούμε το clean master που κάνει τώρα..;

2.το βρήκα! κρίμα που δεν το ήξερα πριν ώστε από περιέργεια και μόνο να έβλεπα ποια rom είχε το τηλέφωνο όπως μου ήρθε!

3. περίεργο ενώ είμαι 3ο όροφο πολυκατοικίας έπιασε αφού βγήκα έξω για να με εντοπίσει στην Γη και μετά μέσα με refresh δεν υπήρξε κανένα πρόβλημα οπότε πάει και αυτό!

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

πολύ σύντομη ερωτησούλα που την έκανες κάποιος νωρίτερα(μεταξύ άλλων αλλά δεν πήρε απάντηση):

στην αποστολή λοιπόν προτιμούμε netherland post ή singapore post ε; ε; ε;

από όσο έχω δει μέχρι τώρα από τα post παιδιών λένε να αποφεύγουν την Ολλανδία και καλύτερα μέσω Σιγκαπούρης για εξοικονόμηση χρόνου!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...