Jump to content

[Επίσημο] LG G3 (D855)


mindfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

Όπως είπε και ο φίλος είναι συγχρονισμός. Και μάλλον από ότι καταλαβαίνω θες να ρωτήσεις γιατί είναι εκεί μόνιμα. Πιθανότατα από ότι καταλαβαίνω είσαι εκτός Ελλάδος και πιθανόν επίσης να μην έχεις ενεργοποιήσει τα δεδομένα σου εκεί που είσαι και άρα κατά συνέπεια το κινητό προσπαθεί να συγχρονίσει τους λογαριασμούς σου και δεν μπορεί.

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ευχαριστώ για την βοήθεια παιδιά .

Έβγαλα άκρη .

Ελλάδα μένω και το κινητό το έχω ένα χρόνο ακριβώς, συνήθως άναβε και έσβηνε αμέσως , αυτή τη φορά(πρωτη) ομως έμεινε μόνιμα αναμμένο και μου έκανε εντύπωση .

Έκανα σύνδεση απο το κινητο, όπου έχω λογαριασμό και εσβησε.

Να είστε καλά .

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την βοήθεια παιδιά .

Έβγαλα άκρη .

Ελλάδα μένω και το κινητό το έχω ένα χρόνο ακριβώς, συνήθως άναβε και έσβηνε αμέσως , αυτή τη φορά(πρωτη) ομως έμεινε μόνιμα αναμμένο και μου έκανε εντύπωση .

Έκανα σύνδεση απο το κινητο, όπου έχω λογαριασμό και εσβησε.

Να είστε καλά .

 

Δεν είπα αν μένεις Ελλάδα. Αλλά το R επάνω σημαίνει roaming.

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Δεν είπα αν μένεις Ελλάδα. Αλλά το R επάνω σημαίνει roaming.

 

Πρέπει να έχει Q ο φίλος.

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

mute γινεται να το κανω οταν με παιρνουνε τηλεφωνο ?

 

Αν πατήσεις κάποιο κουμπί έντασης ή αν το γυρίσεις ανάποδα αρκεί να έχεις επιλέξει το συγκεκριμένο gesture.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν πατήσεις κάποιο κουμπί έντασης ή αν το γυρίσεις ανάποδα αρκεί να έχεις επιλέξει το συγκεκριμένο gesture.

 

θελεις να γινει πιο συγκεκριμενος ?

Link to comment
Share on other sites

θελεις να γινει πιο συγκεκριμενος ?

 

Σε ποιο από τα δύο; Όταν χτυπάει και πατήσεις τα κουμπιά έντασης στο πίσω μέρος, σταματάει ο ήχος. Επίσης, επειδή δεν έχω το κινητό στην κατοχή μου, ψάξε στις ρυθμίσεις για τις χειρονομίες. Κάποια από,τι θυμάμαι έβαζε σε αθόρυβο το κινητό όταν χτυπούσε και το γύρναγες μπρούμυτα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σε ποιο από τα δύο; Όταν χτυπάει και πατήσεις τα κουμπιά έντασης στο πίσω μέρος, σταματάει ο ήχος. Επίσης, επειδή δεν έχω το κινητό στην κατοχή μου, ψάξε στις ρυθμίσεις για τις χειρονομίες. Κάποια από,τι θυμάμαι έβαζε σε αθόρυβο το κινητό όταν χτυπούσε και το γύρναγες μπρούμυτα.

 

νομιζω πως το εχω πατησει απο πισω το κουμπι και δεν σταματησε..θα το ξαναδοκιμασω ομως γιατι δεν το λεω με σιγουρια..οσο για το τελευταιο νομιζω ειναι το ξυπνητηρι..δεν τα εχω πολυκοιταξει και γω ακομα..

Link to comment
Share on other sites

θελεις να γινει πιο συγκεκριμενος ?

Oταν χτυπαει το κινητο και πατησεις καποιο απο τα πληκτρα του ηχουν , κανει σιγαση στον ηχο.

Αν πας στις γενικες ρυθμισεις και επιλεξεις χειρονομιες εχει εκει επιλογη που το αναποδογυριζεις και κλεινει τον ηχο.

Link to comment
Share on other sites

νομιζω πως το εχω πατησει απο πισω το κουμπι και δεν σταματησε..θα το ξαναδοκιμασω ομως γιατι δεν το λεω με σιγουρια..οσο για το τελευταιο νομιζω ειναι το ξυπνητηρι..δεν τα εχω πολυκοιταξει και γω ακομα..

φιλε πηγαινε ρυθμισεις-γενικα-χειρονομιες εκει εχει επιλογη για το μπρουμητα που αναφερει ο φιλος ποιο πανω. με προλαβατε παιδια.

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Oταν χτυπαει το κινητο και πατησεις καποιο απο τα πληκτρα του ηχουν , κανει σιγαση στον ηχο.

Αν πας στις γενικες ρυθμισεις και επιλεξεις χειρονομιες εχει εκει επιλογη που το αναποδογυριζεις και κλεινει τον ηχο.

 

αυτο που λες λεει για αναβολη/διακοπη αφυπνησεις..πιανει και στον ηχο κλησης ?

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να το γυρνάς ανάποδα, σαν να το κλείνεις ένα πράγμα.

Αν θυμάμαι καλά αναφέρεται ως flip στα gestures.

Το τρίτο στη σειρά "answer me"

Edited by xsad
Link to comment
Share on other sites

αυτο που λες λεει για αναβολη/διακοπη αφυπνησεις..πιανει και στον ηχο κλησης ?

Εκτός από αυτό που λες, από πάνω έχει "εισερχόμενη κλήση σε αναμονή"

Εκεί πρέπει να τικάρεις.

 

%5Bimg%5Dhttp%3A//images.tapatalk-cdn.com/15/11/21/756c186ca86653599479dd385db20a72.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

http://i64.tinypic.com/b6qz5v.jpg

Ξέρετε πως μπορώ να κάνω το χρώμα των αριθμών της ειδοποίησης της θερμοκρασίας, πάνω αριστερά, μόνιμα άσπρο; Και να μην γίνεται κόκκινο στα ακραία καιρικά φαινόμενα; Είναι από το AccuWeather. Έχω απενεργοποιήσει τις ειδοποιήσεις για τα ακραία καιρικά φαινόμενα μέσα από την εφαρμογή.

Link to comment
Share on other sites

Ναι εκανα root την 21a με το one-click script ... για να διαβασεις περισσοτερα αλλα και για να κατεβασεις το script πηγαινε εδω http://forum.xda-developers.com/lg-g3/general/guide-root-method-lg-devices-t3129197

φιλε χιλια ευχαριστω,δουλεψε:) πως δεν προσεξα οτι ειχες δωσει απαντηση,ευχαριστω και παλι.

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Εκτός από αυτό που λες, από πάνω έχει "εισερχόμενη κλήση σε αναμονή"

Εκεί πρέπει να τικάρεις.]

 

ενταξει ηταν τικαρισμενο..ακομα δεν το δοκιμασα ομως αλλα θα ειναι ετσι οπως τα λετε..εαν τυχον υπαρξει κατι θα ενημερωσω..ευχαριστω παντως..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα προσπαθω να αλλαξω ηχο κλησης για τις ειδοποιησεις ημερολογιου κ δεν γινεται Μπαινω ημερολογιο, ρυθμισεις, ρυθμισεις ειδοποιησεων, ηχος ειδοποιησης, παταω με βγαζει αυτοματα στο audiko παταω ποιον ηχο θελω και δεν μπαινει.Το ιδιο κανω και στην εφαρμογη audiko ξεχωριστα: παταω τον ηχο που θελω set as notification κ μπαινει σε ολες τις ειδοποιησεις εκτος απο αυτες του ημερολογιου.....τι να κανω????
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.

να κανω μια σχετικα απλη ερωτησω.Απο το LG G3 μου λειπει η εφαρμογη του FM Radio.Την εχουν καταργησει ή μπορω να την προσθεσω καπως?

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.

να κανω μια σχετικα απλη ερωτησω.Απο το LG G3 μου λειπει η εφαρμογη του FM Radio.Την εχουν καταργησει ή μπορω να την προσθεσω καπως?

Ευχαριστω

Πήγαινε στις ρυθμίσεις, στο Κέντρο ενημέρωσης και πρόσθεσε τη πάλι.....

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.

να κανω μια σχετικα απλη ερωτησω.Απο το LG G3 μου λειπει η εφαρμογη του FM Radio.Την εχουν καταργησει ή μπορω να την προσθεσω καπως?

Ευχαριστω

 

Μήπως δεν έχεις το D855 μοντέλο αλλά κάποιο άλλο;; Γιατί μόνο το D855 έχει ραδιόφωνο.

ΦΤΑΙΕΙ, που είμαστε αυτοί που είμαστε. Και που δεν θ' αλλάξουμε ποτέ.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια,μετα απο καιρο αποφάσισα να επαναφερω το τηλέφωνο απο custon σε stock rom.τωρα ειμαι στην 21a και η ερωτηση ειναι η εξής:ξερει κανεις γιατι στο gmail στα νεα mail δεν μου εμφανίζονται οι ειδοποιησεις?ουτε ηχητικές ουτε στη lockscreen ή στη status bar. Edited by panosz1
Link to comment
Share on other sites

Παιδια,μετα απο καιρο αποφάσισα να επαναφερω το τηλέφωνο απο custon σε stock rom.τωρα ειμαι στην 21a και η ερωτηση ειναι η εξής:ξερει κανεις γιατι στο gmail στα νεα mail δεν μου εμφανίζονται οι ειδοποιησεις?ουτε ηχητικές ουτε στη lockscreen ή στη status bar.

σε εμενα εμφανιζονται μολις συνδεθω.21α εχω και εγω.επισης κατι που δεν ξερω αν ειναι λανγκ η κατι αλλο στην συλλογη οταν κανω διπλο χτυπημα για μεγενθηση δεν πιανει,μονο με τσιμπιμα με δυο δαχτυλα,ετσι ειναι? η μονο σε εμενα συμβαινει?

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

η πιο smooth εκδοση που ειχε παρει το κινητο αυτο ποια ειναι ρε παιδια? η 21Α δεν μου αρεσε ΚΑΘΟΛΟΥ
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...