Jump to content

[Επίσημο] LG G3 (D855)


mindfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 17,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μεταχειρισμένο κινητό να πάρω παρτίδα 410 τι λέτε είναι καλό ή είναι πρώτες παρτίδες και θα έχω πρόβλημα γιατί διάβασα από την 500 και μετά είναι στρομενα τα κινητά
Link to comment
Share on other sites

Μεταχειρισμένο κινητό να πάρω παρτίδα 410 τι λέτε είναι καλό ή είναι πρώτες παρτίδες και θα έχω πρόβλημα γιατί διάβασα από την 500 και μετά είναι στρομενα τα κινητά

Εγω 408 εχω και δεν αντιμετοπιζω καποιο θεμα.

Τωρα δεν το εχω ψαξει κιολας.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Μεταχειρισμένο κινητό να πάρω παρτίδα 410 τι λέτε είναι καλό ή είναι πρώτες παρτίδες και θα έχω πρόβλημα γιατί διάβασα από την 500 και μετά είναι στρομενα τα κινητά

Εγώ έχω 407 και δουλεύει σούπερ.

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα !!! ειμαι κατοχος ενος γερμανικοu g3 απο αμαζον..το πηρα τα χριστουγεννα .Ετσι οπως το καθαριζα σμρ ειδα μια ρωγμη στο πανω ακουστικο διπλα στο κυτταρο για τις υπερυθρες...δεν εχει πεσει ποτε και το εχω με spigen θηκη...τι να κανω ? το καλυπτει η εγγυηση ?? :cry:

Xiaomi Mi10T

Amazfit T-Tex

Sony a6000

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα !!! ειμαι κατοχος ενος γερμανικοu g3 απο αμαζον..το πηρα τα χριστουγεννα .Ετσι οπως το καθαριζα σμρ ειδα μια ρωγμη στο πανω ακουστικο διπλα στο κυτταρο για τις υπερυθρες...δεν εχει πεσει ποτε και το εχω με spigen θηκη...τι να κανω ? το καλυπτει η εγγυηση ?? :cry:

Το καλύπτει ναι!!

Θα απευθυνθείς στην procordia!

http://www.procordia.gr/

Link to comment
Share on other sites

Το καλύπτει ναι!!

Θα απευθυνθείς στην procordia!

http://www.procordia.gr/

 

ευχαριστω για την πληροφορια..κατι ακομα..επειδη ειναι η πρωτη συσκευη lg ...το συγκεκριμενο service ειναι καλο ? επεισης ξερει κανενας αμα θα χρειαστει καιρος για το φτιαξιμο ??

Xiaomi Mi10T

Amazfit T-Tex

Sony a6000

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για την πληροφορια..κατι ακομα..επειδη ειναι η πρωτη συσκευη lg ...το συγκεκριμενο service ειναι καλο ? επεισης ξερει κανενας αμα θα χρειαστει καιρος για το φτιαξιμο ??

Η procordia, απ' όσο ακούγεται, είναι απ' τα καλά service! Δεν έχω προσωπική εμπειρία (ευτυχώς δε χρειάστηκα κατι!) αλλά έχω ακούσει αρκετούς ευχαριστημένους!!

Όσο αφορά το χρόνο, η επισκευή πιστεύω δεν είναι χρονοβόρα. Απλά το θέμα είναι να υπάρχει ανταλλακτικό. Μ' αυτά που γίνονται τον τελευταίο καιρό και λόγω προβλημάτων στις εισαγωγές υπάρχουν ελλείψεις σε ανταλλακτικά!

Link to comment
Share on other sites

Η procordia, απ' όσο ακούγεται, είναι απ' τα καλά service! Δεν έχω προσωπική εμπειρία (ευτυχώς δε χρειάστηκα κατι!) αλλά έχω ακούσει αρκετούς ευχαριστημένους!!

Όσο αφορά το χρόνο, η επισκευή πιστεύω δεν είναι χρονοβόρα. Απλά το θέμα είναι να υπάρχει ανταλλακτικό. Μ' αυτά που γίνονται τον τελευταίο καιρό και λόγω προβλημάτων στις εισαγωγές υπάρχουν ελλείψεις σε ανταλλακτικά!

 

και εγω της αποψης "αχρειαστο να ειναι " ειμαι αλλα αφου εγινε το κακο ας γινει σωστα η επισκευη !!! θα καλεσω αυριο πρωι-πρωι να μου πουνε τι θα γινει...Ευχαριστω πολυ για το λινκ και τις πληροφοριες

Xiaomi Mi10T

Amazfit T-Tex

Sony a6000

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά. Θέλω να πάρω ένα lg g3 32gb. H εκδοση του είναι 505 (ετσι ξεκινάει το sn) υπάρχει περίπτωση να είναι απο τα προβληματικά?
Link to comment
Share on other sites

Προβληματικά??? Εννοείς αυτά με τη ρωγμή? Αν ναι, το συγκεκριμένο πρόβλημα είναι ανεξάρτητο σειράς.

 

Για το φίλο παραπάνω με τη ρωγμή, είναι αστέρι service. Θα τους πάρω κι εγώ αύριο για το ίδιο θέμα. Ελπίζω μόνο να έχουν ανταλλακτικό

the story of a ressurected blade!!!

>> soon to be released <<

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά. Θέλω να πάρω ένα lg g3 32gb. H εκδοση του είναι 505 (ετσι ξεκινάει το sn) υπάρχει περίπτωση να είναι απο τα προβληματικά?

 

505 μια χαρά είναι το δικό μου είναι 409 και δεν έχω αντιμετωπίσει πρόβλημα.

Προχωρά άφοβα.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε σε ευχαριστω για την αμεση απαντηση.απλως βλεπω μερικοι που τα πουλανε γραφουν οτι ειναι η εκδοση 501. Δλδ δεν εχουν τα θεματα που ζεσταινοντε η το θεμα με το wifi. Για αυτο ρωτησα επειδη δεν γνωριζω. Επισης την ρωγμή την κανει καπου συγκεκριμενα;

 

----- προσθήκη μηνύματος 16 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μιας και λετε για την ρωγμη. Ενος φιλου που εχει το lg g3 16gb του εκανε ρωγμη διπλα στην. τρυπα που μπαινει το hands free και λιγο πανω στο άσπρο. Ειναι σιγουρος οτι το κινητο δεν του επεσε κατω .Το κινητο το πηρε 4/3/15 λογικα καλύπτετε απο την εγγυηση. Πρεπει να το παει στο κταστημα που το πηρε η να επικοινωνηση απευθειας με την procordia?

Link to comment
Share on other sites

Φιλε σε ευχαριστω για την αμεση απαντηση.απλως βλεπω μερικοι που τα πουλανε γραφουν οτι ειναι η εκδοση 501. Δλδ δεν εχουν τα θεματα που ζεσταινοντε η το θεμα με το wifi. Για αυτο ρωτησα επειδη δεν γνωριζω. Επισης την ρωγμή την κανει καπου συγκεκριμενα;

 

----- προσθήκη μηνύματος 16 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μιας και λετε για την ρωγμη. Ενος φιλου που εχει το lg g3 16gb του εκανε ρωγμη διπλα στην. τρυπα που μπαινει το hands free και λιγο πανω στο άσπρο. Ειναι σιγουρος οτι το κινητο δεν του επεσε κατω .Το κινητο το πηρε 4/3/15 λογικα καλύπτετε απο την εγγυηση. Πρεπει να το παει στο κταστημα που το πηρε η να επικοινωνηση απευθειας με την procordia?

Κατευθείαν procordia..

Link to comment
Share on other sites

Η procordia, απ' όσο ακούγεται, είναι απ' τα καλά service! Δεν έχω προσωπική εμπειρία (ευτυχώς δε χρειάστηκα κατι!) αλλά έχω ακούσει αρκετούς ευχαριστημένους!!

Όσο αφορά το χρόνο, η επισκευή πιστεύω δεν είναι χρονοβόρα. Απλά το θέμα είναι να υπάρχει ανταλλακτικό. Μ' αυτά που γίνονται τον τελευταίο καιρό και λόγω προβλημάτων στις εισαγωγές υπάρχουν ελλείψεις σε ανταλλακτικά!

 

Μολις μιλησα με το service..κανονικα μεσα στην εγγυηση η επισκευη απλα δεν υπαρχουν καθολου ανταλακτικα αυτο τον καιρο..απο το τελος της αλλης εβδομαδας μου ειπαν να ξανακαλεσω ... :worry:

Xiaomi Mi10T

Amazfit T-Tex

Sony a6000

Link to comment
Share on other sites

Μολις μιλησα με το service..κανονικα μεσα στην εγγυηση η επισκευη απλα δεν υπαρχουν καθολου ανταλακτικα αυτο τον καιρο..απο το τελος της αλλης εβδομαδας μου ειπαν να ξανακαλεσω ... :worry:

Λόγω της γενικής κατάστασης και των προβλημάτων που έχουν προκύψει με τις εισαγωγές είναι λογική η έλλειψη ανταλλακτικων. Μην αγχώνεσαι λογικά από την επόμενη εβδομάδα θα αρχίσει να στρώνει το θέμα

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα στην αδερφή μου που έχει Moto G 1ης γενιάς της έσκασε αναβάθμιση για 5.1!!!

 

Εμείς τελικά μας βλέπω να πηγαίνουμε κατευθείαν σε Μ να φανταστώ...

Link to comment
Share on other sites

505 μια χαρά είναι το δικό μου είναι 409 και δεν έχω αντιμετωπίσει πρόβλημα.

Προχωρά άφοβα.

Την παρτίδα, που την βλέπουμε? Στο imei?

Link to comment
Share on other sites

φιλος με ασπρο G3 16gb του κλεινει μια φορα την ημερα δεν θυμαμαι παρτιδα λετε να στρωσει με factory reset?
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

φιλος με ασπρο G3 16gb του κλεινει μια φορα την ημερα δεν θυμαμαι παρτιδα λετε να στρωσει με factory reset?

Ας δοκιμάσει είναι η πρώτη πιθανή λύση και αναλόγως...πολύ πιθανό να λυθεί το θέμα

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα στην αδερφή μου που έχει Moto G 1ης γενιάς της έσκασε αναβάθμιση για 5.1!!!

 

Εμείς τελικά μας βλέπω να πηγαίνουμε κατευθείαν σε Μ να φανταστώ...

Μην συγκρινεις το δικο μας με τα Motorola, αυτα στην ουσια ανήκουν στην Google και αναβαθμίζονται πρωτα μαζι με τα nexus. Όσο για εμας, ελπιζω να παμε κατευθειαν στην Μ. Παρ'όλα αυτα, δεν θα επεφτα κι απ' τα σύννεφα αν μαθαινα οτι δεν θα παιρναμε αλλη αναβάθμιση και θα μεναμε στην 5.0

Link to comment
Share on other sites

Μην συγκρινεις το δικο μας με τα Motorola, αυτα στην ουσια ανήκουν στην Google και αναβαθμίζονται πρωτα μαζι με τα nexus. Όσο για εμας, ελπιζω να παμε κατευθειαν στην Μ. Παρ'όλα αυτα, δεν θα επεφτα κι απ' τα σύννεφα αν μαθαινα οτι δεν θα παιρναμε αλλη αναβάθμιση και θα μεναμε στην 5.0

 

Το G2 νομίζω έχει 5.0.2. Δεν θα μείνουμε στην 5.0. Νομίζω ότι μέχρι το τέλος του καλοκαιριού θα ξεκινήσει το ρολάρισμα για 5.1.1. Για Μ από νέα χρονιά σίγουρα καθώς και το Μ ακόμα δεν είναι εμπορικά διαθέσιμο. Είναι σε dev φάση ακόμα. Νομίζω Οκτώβριο θα βγει οπότε η ενσωμάτωση σε εταιρικό ui θα πάρει 4-5 μήνες το λιγότερο. Καλό Πάσχα δλδ. :p

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μετά από αλλαγή πάνελ λόγω ραγισματος κλασικα τώρα η οθόνη έχει πιο θερμή αντίθεση. Μήπως γνωρίζει κανείς αν μπορώ να την κάνω ψυχρή οπως ήταν πριν? Ότι έχω δοκιμάσει μετά Από Αναζήτηση στο ΝΕΤ δεν δούλεψε. Edited by ksadel
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...