Jump to content

[Επίσημο] LG G3 (D855)


mindfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ μόλις πέρασα την Lollipop. Αρχικά μπορώ να πω ότι μου φαίνεται αρκετά καλή και η ελεύθερη RAM είναι περίπου 600-700MB. Προς το παρόν δε μου εμφάνισε κάποιο πρόβλημα.

Θα την κάνω κι εγώ αφού δε βλέπεις κάποιο σοβαρό πρόβλημα και το βράδυ θα κάνω factory reset. Πάντα σε μεγάλες αναβαθμίσεις αυτό κάνω, καλού κακού.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Θα την κάνω κι εγώ αφού δε βλέπεις κάποιο σοβαρό πρόβλημα και το βράδυ θα κάνω factory reset. Πάντα σε μεγάλες αναβαθμίσεις αυτό κάνω, καλού κακού.

 

Τι να σου πω. Εγώ δεν είδα κάποιο πρόβλημα μέχρι στιγμής. Αν θέλεις μπορείς να περιμένεις 2-3 μέρες να δεις αν αναφέρει κανείς άλλος κάποιο πρόβλημα και μετά αποφασίζεις. Factory reset δεν κάνω γιατί βαριέμαι να τα ξαναπερνάω μετά :p

Link to comment
Share on other sites

μονο me το lg pc suite γινεται αυτη η αναβαθμιση η και απο τις ρυθμισεις του κινιτου;

 

Εμένα μου το έβγαλε στο κινητό (OTA) αλλά το έκανα μέσω LGMobile Support Tool.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις περαστηκε το γλειφιτζουρι με OTA σε 16αρι ρουμανικο. Πρώτες εντυπώσεις αριστες. Καμια σχεση με KK.
Apple iPhone 3GS: SOLD, Apple iPhone 4: SOLD, Samsung Galaxy S3: SOLD, SONY Xperia Z1: SOLD, LG G2: SOLD, HUAWEI HONOR 6: SOLD, LG G3: SOLD, Xiaomi RedMi Note 3: IN USE
Link to comment
Share on other sites

Σε εμενα με μια μερα χρηση δεν καταλαβα διαφορα. Αυξηθηκε η ελευθερη ραμ ομως κατα 50%
Link to comment
Share on other sites

Μου έβγαλε μάλλον την αναβάθμιση.522mb.έχω root μας πειράζει αυτό?

Επίσης λογικά είναι η l.αν την βάλω τι γίνεται από root?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

έχω παραγγείλει το 32gb titan black και θα το παραλάβω τετάρτη ελπίζω τα προβλήματα τουλάχιστον τα σοβαρά να έχουν εξαλειφθεί... θα επανέλθω με σχόλια μόλις με το καλό το παραλάβω... :worry:

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, όταν μας ερθει η lollipop, τι είναι καλυτερο; Να κανουμε factory reset πριν ή μετα την εγκατασταση της; :worry:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, όταν μας ερθει η lollipop, τι είναι καλυτερο; Να κανουμε factory reset πριν ή μετα την εγκατασταση της; :worry:

Εγω για να ειμαι κομπλε κανω και πριν και μετα...

Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, όταν μας ερθει η lollipop, τι είναι καλυτερο; Να κανουμε factory reset πριν ή μετα την εγκατασταση της; :worry:

 

Εγώ κάνω το εξής : πριν την ενημέρωση, καθάρισμα για άχρηστα αρχεία με το clean master και reboot. Μετά κάνω την αναβάθμιση, και μετά hard reset. Ποτέ δεν είχα πρόβλημα με αυτή τη μέθοδο!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το κινητο χαραζει με gorilla glass? Δεν μου αρεσει να βαζω θηκες και γιαυτο ρωταω?

Χαράζει και μάλιστα πολύ εύκολα

Link to comment
Share on other sites

Την κατέβασα αλλά δε ξέρω αν θέλω να την κάνω.χάνω το root.κάτι πολύ βασικό.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Σαν πρώτη εντύπωση η αναβάθμιση είναι πάρα πολύ καλή. Ούτε reset έκανα μέχρι στιγμής.

 

Χαράζει και μάλιστα πολύ εύκολα

Εγώ το αντίθετο έχω διαπιστώσει. Το προσέχω βέβαια.

Link to comment
Share on other sites

Σαν πρώτη εντύπωση η αναβάθμιση είναι πάρα πολύ καλή. Ούτε reset έκανα μέχρι στιγμής.

 

 

Εγώ το αντίθετο έχω διαπιστώσει. Το προσέχω βέβαια.

Το προσέχω σε υπερβολικό βαθμό από την πρώτη μέρα και ποτέ σε τσέπη η τσαντάκι με πράγματα.Είδα όμως μια μέρα μια τελείως ανεπαίσθητη γρατζουνιά που φαινόταν μόνο κάτω από έντονο φως την νύχτα.Δεν το διακινδύνευσα και έβαλα tempered glass.Το s3 που είχα ενάμιση χρόνο δεν μου έβγαλε ποτέ ούτε μισή γρατζουνιά.

Link to comment
Share on other sites

Την κατέβασα αλλά δε ξέρω αν θέλω να την κάνω.χάνω το root.κάτι πολύ βασικό.

Σιγα ρε συ κανε λιγη υπομονη μεχρι να βγει ευκολο root και θα περνα την.;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το προσέχω σε υπερβολικό βαθμό από την πρώτη μέρα και ποτέ σε τσέπη η τσαντάκι με πράγματα.Είδα όμως μια μέρα μια τελείως ανεπαίσθητη γρατζουνιά που φαινόταν μόνο κάτω από έντονο φως την νύχτα.Δεν το διακινδύνευσα και έβαλα tempered glass.Το s3 που είχα ενάμιση χρόνο δεν μου έβγαλε ποτέ ούτε μισή γρατζουνιά.

Οκ, θα βάλω κι εγώ τότε ένα γυαλακι μην έχω εκπλήξεις.

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω ότι η πλειοψηφία παίρνει την αναβάθμιση σήμερα. Καμία σχέση με Samsung, ακόμη και HTC. Δεν μας είχε καλομάθει έτσι η LG.

 

Είναι αισθητά πιο γρήγορα όλα. Έχει κάνει πολύ καλή δουλειά η Google με το lollipop και σε δεύτερο βαθμό η LG. Να δούμε τι bugs μπορεί να προκύψουν τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...