Jump to content

[Επίσημο] LG G3 (D855)


mindfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελικα το παραγγειλα σε gold 32γιγα,το χρωμα που το πηρα καλο λετε να ειναι η ειναι πολυ εντονο.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τελικα το παραγγειλα σε gold 32γιγα,το χρωμα που το πηρα καλο λετε να ειναι η ειναι πολυ εντονο.

Γούστα είναι αυτά εμένα το έχει μια φίλη μου και το βλέπω μια χαρά. Δεν γυαλιζει πολύ είναι λίγο πιο matte

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

είναι πολύ καλό, δεν είναι έντονο, το χει φίλος και είναι πολύ ωραίο
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε ενημέρωση λογισμικού. Είναι η V20t-EUR-XX. Τώρα διαφορές δεν κατάλαβα.

Και μένα μου ήρθε. Τώρα που έχω κάνει ροοτ αν κάνω update τι γίνεται? Χάνεται το ροοτ? Επίσης η διαδικασία ποια είναι?. Update και μετά factory reset? Πω βαριέμαι τα backup και το reinstall των εφαρμογών

 

 

Επίσης φίλε pank πλέον τι σου γράφει σαν έκδοση του lollipop? 5.0 ή προχώρησε?

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω υπαρχει γενικα θεμα με την οθονη κιτρινιλες και αλλα που πρεπει να προσεξω μολις το παραλαβω η οχι.
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω υπαρχει γενικα θεμα με την οθονη κιτρινιλες και αλλα που πρεπει να προσεξω μολις το παραλαβω η οχι.

 

εγω αδερφε εχω το χρυσο 32 και εβαλα με 5 ευρω απο το πλαισιο την θηκη την διαφανεις γιατι δεν ηθελα να χασει την ομορφια του σαν χρυσο ειναι ειναι σουπερ μπροστα εβαλα με την μια tempered glass και οχι το αλλο γιατι εκεινο κανει γρατζουνιες και δεν φαινεται ωραιο με αυτο το κανω με ενα πανακι και ειανι ολοκαινουριο σαν χρωμα ναι ειναι πολυ καλο ειναι ματ λιγο και οατ το χτυπαει ο ηλιος φαινεται σαν ασημένιο πολυ καλη φαση....

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

το update ειναι 5.0.δεν αλλαξε τιποτα,απλως ειναι αναλογα την χωρα προελευσης που ειχε το κινητο.
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

το update ειναι 5.0.δεν αλλαξε τιποτα,απλως ειναι αναλογα την χωρα προελευσης που ειχε το κινητο.

 

Δηλαδη αυτοι που εχουμε την v20h δεν θα παρουμε v20t; :worry:

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω ότι παίζει ρόλο. Και γω v20h έχω και μου ήρθε το update. Εφόσον όμως παραμένει 5.0 δεν νομίζω να μπω στον κόπο να το κανω. 17mb είναι πάντως
Link to comment
Share on other sites

τοτε ειναι καποια μικροδιορθωση στο λειτουργικο,που ο χρηστης δεν βλεπει,υποθετω.
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

V20t πήρα και εγώ μόλις. Ελβετικό.
Link to comment
Share on other sites

Τον τελευταιο καιρο οταν ανοιγω wifi και μπω στις ρυθμισεις του, το κινητο σερνεται.Εχουμε κανα fix?
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον το πηρα το κινητο σε gold χρωμα πολυ ωραιο σφραγισμενο κανονικα με τις ζελατινα του μπροστα στα πλαγια παντου μου εκανε ομως εντυπωση που μολις το ανοιξα ειδα οτι ειχε προεγκατεστειμενη την 5.0 lollipop δεν θα επρεπε να ερχεται με την κιτκατ η μηπως επειδη ειναι τελευταιας κοπης ερχεται με την λολιποπ,και κατι ακομα το κινητο ειναι τσεχικο πως βλεπουμε τι χρονολογια ειναι κατασκευασμενο με το ιμει η με s/n και πως το καταλαβαινω.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον το πηρα το κινητο σε gold χρωμα πολυ ωραιο σφραγισμενο κανονικα με τις ζελατινα του μπροστα στα πλαγια παντου μου εκανε ομως εντυπωση που μολις το ανοιξα ειδα οτι ειχε προεγκατεστειμενη την 5.0 lollipop δεν θα επρεπε να ερχεται με την κιτκατ η μηπως επειδη ειναι τελευταιας κοπης ερχεται με την λολιποπ,και κατι ακομα το κινητο ειναι τσεχικο πως βλεπουμε τι χρονολογια ειναι κατασκευασμενο με το ιμει η με s/n και πως το καταλαβαινω.

Κατέβασε αυτό:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.peamoon.phoneproductioninfo

Και δες τι σου γράφει!

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε αυτό:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.peamoon.phoneproductioninfo

Και δες τι σου γράφει!

Ok ευχαριστω τελικα ειναι με το s/n και ειναι 8 Αγουστου του 15:)τελευταιας κοπης.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην παρεα .... Με αφορμη το update που εδωσε η LG v20t ειναι εφικτο το root σε αυτο τo firmware ;;;
Never give up
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην παρεα .... Με αφορμη το update που εδωσε η LG v20t ειναι εφικτο το root σε αυτο τo firmware ;;;

λογικα ναι.

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

σε εμενα με ελληνικο τιποτα. Αυτο το πραγμα με τα android που αλλος παιρνει σημερα αλλος σε 2 μηνες ελεος πια...
Link to comment
Share on other sites

Να περιμενουμε εμεις των custom κανα update απο cloudy κ τα σχετικα?

αναλογως ποιο τηλεφωνο εχει ο dev.σημερα

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Μαγκιες ερωτηση βιντεο τραβηγμένο που εχω απο το τηλ για περικοπή γινεται μεσα απο την εφαρμογη της συσκευης η θελει εφαρμογη αλλη απο μαρκετ???και να ειναι απο μαρκετ εχετε καμια προταση??

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...