Jump to content

Honor 6


kiriakosk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κατεβαζεις το google now απο το play store και μετα ρυθμισεις -> διαχειρηση εφρμογων ->προεπιλεγμενες εφαρμογες (κατω αριστερα) -> εκκινηση και επιλεγεις το google now

 

Μπαινω στις ρυθμισεις -διαχειρηση εφαρμογων και μετα που βρισκουμε ( προεπιλεγμενες εφαρμογες (κατω αριστερα )) στην διαχειρηση εφαρμογων ειναι μεσα ολες οι εφαρμογες δεν γραφει καπου προεπιλεγμενες εφαρμογες δεν το βλεπω καπου ?

ευχαριστω για την γρηγορη απαντηση σου !

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχει κανείς ιδέα τι είναι τα κυκλωμένα και αν μπορούμε να τα πετάξουμε από τις επαφές?

Το "Αριθμοί Γραμμής επικοιν." μου crashαρει την εφαρμογή επαφών αν πατηθεί.

Το κινέζικο δεν κάνει τίποτα.

[ATTACH]59952[/ATTACH]

MOB: Xiaomi Mi A2 < Xiaomi Mi5 < Huawei HONOR 6 (H60-L02) < Newman N2 < ZTE Skate < HTC Touch2 < Qtek 8500 < Siemens S75 < Siemens SX1 < Siemens S55 < Siemens SL45i < Nokia 3310 < Ericsson T10s < Panasonic GD30 < Philips Diga

TAB: Teclast x98 Plus < PiPO M9Pro

WEAR: Amazfit PACE < HONOR Band Zero (Z1)

Link to comment
Share on other sites

^^ Το "Αριθμοι Γραμμης Επικοινωνιας" απο οτι καταλαβαινω ειναι κατι σαν χρυσος οδηγος για διαφορες υπηρεσιες. Εμενα δεν μου κρασαρει οταν το επιλεγω. Δυστηχως ειναι ολα στα κινεζικα και δεν εχω βγαλει ακρη αν μπορει να παρει ποδι. Δες δυο screenshots.

 

[ATTACH]59953[/ATTACH][ATTACH]59954[/ATTACH]

 

Το κινεζικο δεν το εχει σε εμενα.

Link to comment
Share on other sites

Μπαινω στις ρυθμισεις -διαχειρηση εφαρμογων και μετα που βρισκουμε ( προεπιλεγμενες εφαρμογες (κατω αριστερα )) στην διαχειρηση εφαρμογων ειναι μεσα ολες οι εφαρμογες δεν γραφει καπου προεπιλεγμενες εφαρμογες δεν το βλεπω καπου ?

ευχαριστω για την γρηγορη απαντηση σου !

Δεν σου βγαζει αυτο? https://www.dropbox.com/s/c2tqd1kppzniwam/Screenshot_2015-04-24-13-04-19.jpeg?dl=0

Link to comment
Share on other sites

στην επισημη σελιδα της huawei http://www.emui.com/plugin.php?id=hwdownload&mod=detail&mid=76 εχει βγει αυτη η rom 5.4.16【EMUI3.0_Android4.4】 την εχει βαλει καποιος??
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς ιδέα τι είναι τα κυκλωμένα και αν μπορούμε να τα πετάξουμε από τις επαφές?

Το "Αριθμοί Γραμμής επικοιν." μου crashαρει την εφαρμογή επαφών αν πατηθεί.

Το κινέζικο δεν κάνει τίποτα.

[ATTACH]59952[/ATTACH]

 

Εμένα δεν μου βγάζει το κινέζικο, και το "αριθμοί γραμμής επικοινωνίας" πατώντας το δεν κάνει τίποτα.

Έχω απενεργοποιήσει τις παρακάτω εφαρμογές, χωρίς να έχω τσεκάρει ποια έκανε τι.

Α, είμαι στη B313 stable.

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς ιδέα τι είναι τα κυκλωμένα και αν μπορούμε να τα πετάξουμε από τις επαφές?

Το "Αριθμοί Γραμμής επικοιν." μου crashαρει την εφαρμογή επαφών αν πατηθεί.

Το κινέζικο δεν κάνει τίποτα.

[ATTACH]59952[/ATTACH]

 

Το "Αριθμοί Γραμμής επικοιν." κι εμενα μου crashαρει την εφαρμογή

το κινεζικο με στελνει σε αλλο κινεζικο :lol: :lol: με κατι εικονιδια με τουρτες και δωρα...

Link to comment
Share on other sites

Για όποιον έχει το L04 χθες πέρασα την Β390 πάνω στην Β380 (αν και δεν το περίμενα μιας και λένε ότι είναι ακριβώς το ίδιο για

διαφορετικές περιοχές ) με Τοπική Ενημέρωση και χωρίς πρόβλημα...

Διαφορές δεν είδα, αλλά τις επόμενες μέρες θα ψάξω καλύτερα και θα ενημερώσω...

Ευχαριστώ τον VirusPlus που την διαμοιράστηκε μέσω του xda !!

Huawei Honor 6 (H60-L04) - Samsung_Galaxy_Nexus (I9250) - Samsung_Galaxy_S - Lg_GT540_Optimus - LG Cookie KP500 - ETEN_X800_glofiish - Nokia_6310 - Nokia_3210
Link to comment
Share on other sites

^^ Ευχαριστω για την απαντηση. Και οτι ημουν στο ψαξιμο τις τελευταιες μερες να βρω την αιτια γιατι δεν ερχοντουσαν μνμτα απο whatsapp και viber οταν ημουν με data και κλειστη οθονη. Το κουλο βεβαια ειναι οτι μου το κανει μονο αν η μπαταρια ειναι κατω απο το 40 % ! Anyway, θα δοκιμασω και αυτην την επιλογη να δω τι θα γινει.
Link to comment
Share on other sites

^^ Ευχαριστω για την απαντηση. Και οτι ημουν στο ψαξιμο τις τελευταιες μερες να βρω την αιτια γιατι δεν ερχοντουσαν μνμτα απο whatsapp και viber οταν ημουν με data και κλειστη οθονη. Το κουλο βεβαια ειναι οτι μου το κανει μονο αν η μπαταρια ειναι κατω απο το 40 % ! Anyway, θα δοκιμασω και αυτην την επιλογη να δω τι θα γινει.

 

Κι από κατανάλωση μπαταρίας και data υπάρχει μεγάλη διαφορά;;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μου έρχονται οι ειδοποιήσεις απο το messenger καθυστερημένα. Σας συμβαίνει κι εσάς αυτό? Ξέρετε τι μπορεί να φταίει?
Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Αντε να βγει η lollipop να ζωντανεψει παλι το νημα...
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα .Εχετε να προτεινετε καποιο θεμα HUAWEI εκτος απο το IRIS 2 που να εχει την κουρτινα λειτουργειων σε μαυρο χρωμα??

 

2σελιδες πιο πίσω έχω δώσει ένα, δεν σε βολεψε;

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς ιδέα τι είναι το system app "Smart-E" που προστέθηκε με την τελευταία αναβάθμιση 5.5.1?

[ATTACH]60266[/ATTACH]

MOB: Xiaomi Mi A2 < Xiaomi Mi5 < Huawei HONOR 6 (H60-L02) < Newman N2 < ZTE Skate < HTC Touch2 < Qtek 8500 < Siemens S75 < Siemens SX1 < Siemens S55 < Siemens SL45i < Nokia 3310 < Ericsson T10s < Panasonic GD30 < Philips Diga

TAB: Teclast x98 Plus < PiPO M9Pro

WEAR: Amazfit PACE < HONOR Band Zero (Z1)

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς ιδέα τι είναι το system app "Smart-E" που προστέθηκε με την τελευταία αναβάθμιση 5.5.1?

[ATTACH]60266[/ATTACH]

 

Είναι ένας assistant. Προστέθηκε και στα Settings. Είναι το αιωρούμενο κουμπί + assistant από ότι κατάλαβα αλλά δεν ασχολήθηκα πολύ.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Είναι ένας assistant. Προστέθηκε και στα Settings. Είναι το αιωρούμενο κουμπί + assistant από ότι κατάλαβα αλλά δεν ασχολήθηκα πολύ.

 

Α το βρήκα οκ thanks, στην κατηγορία έξυπνη βοήθεια, για freez είναι απ'οτι βλέπω :p

MOB: Xiaomi Mi A2 < Xiaomi Mi5 < Huawei HONOR 6 (H60-L02) < Newman N2 < ZTE Skate < HTC Touch2 < Qtek 8500 < Siemens S75 < Siemens SX1 < Siemens S55 < Siemens SL45i < Nokia 3310 < Ericsson T10s < Panasonic GD30 < Philips Diga

TAB: Teclast x98 Plus < PiPO M9Pro

WEAR: Amazfit PACE < HONOR Band Zero (Z1)

Link to comment
Share on other sites

2σελιδες πιο πίσω έχω δώσει ένα, δεν σε βολεψε;

Το συγκεκριμένο θέμα μου παρουσίασε ένα κουλό πρόβλημα. Οταν καλουσα ή με καλουσαν παραμορφονωταν ο ήχος. Μιλάμε για τρελή παραμόρφωση, ένας θόρυβος όπως κάνει μια λαμα κατά την ταλαντωση. Το τελευταίο που είχα προσθέσει ηταν το θέμα αυτό, το έβγαλα και δεν ξαναεκανε.

Βέβαια δεν μπορώ να φανταστώ πως και για ποιο λόγο το επηρέαζε.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω φτιάξει θέμα και το έχω δεις, δεν έχει αρχεία που επηρεάζουν επουδενι τον ήχο ή κάτι στο hardware.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδια στην εφαρμογη του messenger (facebook) στο κινητο, δεν μου βγαζει αυτη την αναδυομενη στρογγυλη φωτογραφια

του συνομιλητη στην οθονη οταν μου ερχεται μηνυμα. Δεν θυμαμαι απο που ρυθμιζεται αυτο. Μπορειται να βοηθησετε?

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...