Jump to content

Honor 6


kiriakosk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα το κοιτάξω και θα σου πω, γιατί εγώ είχα λογαριασμό από πιο παλιά δεν έκανα τώρα.

Δοκίμασε να κάνεις λογαριασμό από το κινητό.

Από κινητό βγάζει ότι δεν γίνεται

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ενεργοποίηση/Πρόσβαση στο Huawei Cloud/Themes

1. Κάνουμε account εδώ.

2. Κατεβάζουμε το Vpn One Click.

3. Επιλέγουμε "Connecting to Hong Kong".

4. Δουλεύουν όλα τώρα.

 

 

Και τι ακριβως κανουμε εκτος απο themes?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μπα και με vpn μου βγάζει ότι δεν λειτουργεί στην περιοχή σας η υπηρεσία.

account έκανα μια χαρά

 

Δοκίμασε σε airplane mod με ανοιχτό WiFi όμως και VPN.

Για τα themes μου δούλεψε μια χαρά και χωρίς airplane.

MOB: Xiaomi Mi A2 < Xiaomi Mi5 < Huawei HONOR 6 (H60-L02) < Newman N2 < ZTE Skate < HTC Touch2 < Qtek 8500 < Siemens S75 < Siemens SX1 < Siemens S55 < Siemens SL45i < Nokia 3310 < Ericsson T10s < Panasonic GD30 < Philips Diga

TAB: Teclast x98 Plus < PiPO M9Pro

WEAR: Amazfit PACE < HONOR Band Zero (Z1)

Link to comment
Share on other sites

εχω το εξης θεμα,βαζω στις προστατευμενες εφαρμογες το youtube αλλα οταν κλεινει η οθονη σταματαει να παιζει αυτο.πως γινεται να παιζει συνεχεια? επισης δεν μπορει να παιζει οταν ανοιγεις μια αλλα εφαρμογη?
Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογή του youtube δεν παίζει ούτε σε background ούτε με κλειστή οθόνη. Δοκίμασε το OG Youtube. Προσφέρει και τα 2 που θες, καθως και download και pop out παράθυρο
Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποίηση/Πρόσβαση στο Huawei Cloud/Themes

1. Κάνουμε account εδώ.

2. Κατεβάζουμε το Vpn One Click.

3. Επιλέγουμε "Connecting to Hong Kong".

4. Δουλεύουν όλα τώρα.

 

Επιβεβαιώνω και εγώ, δουλεύει μια χαρά

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα δουλεύει...Μόνο με airplane mode Κ wifi..Και ποια η χρησιμότητα;;Πρέπει να έχουμε ανοιχτό vpn1 συνέχεια ανοιχτό ή μόνο όταν θέλουμε να κάνουμε χρήση του id?Πάντως,απεγκατεστησα το vpn1,βγήκα από flight mode κι ακόμα είμαι μέσα(Id) και το cloud κάνει backup..Μήπως,ακούγομαι άσχετος;; Edited by rapsodos1979_
Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογή του youtube δεν παίζει ούτε σε background ούτε με κλειστή οθόνη. Δοκίμασε το OG Youtube. Προσφέρει και τα 2 που θες, καθως και download και pop out παράθυρο

 

Που είναι αυτό το OG youtube,μπορείς να δώσεις link, γιατί δεν το βρίσκω στο playstore.

Link to comment
Share on other sites

Που είναι αυτό το OG youtube,μπορείς να δώσεις link, γιατί δεν το βρίσκω στο playstore.

 

Αν δεν έχεις xposed αλλά δε δουλεύει το sign in.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.. Οσοι το εχετε θα ηθελα να μου πειτε αν ειστε γενικα ευχαριστημενοι.. Η gpu ειναι καλη αν και παλια? Σε απαιτητικα παιχνιδια εχει lag? Ο επεξεργαστής πως τα παει? Ευχαριστω..
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια,

Εχω το Honor6 εδω και λιγο καιρο,και ειναι πραγματικα πολυ δυνατη συσκευη, αλλά δυστυχως δεν την χαιρομαι..Διαβασα ολες τις ενεργειες που

πρεπει να γινουν στην πρωτη σελιδα του thread ,αλλα μαλλον χαθηκα λιγο στην μεταφραση και στην τεχνολογια..Το μονο που καταφερα ηταν να σβησω μερικες (οχι ολες) κινεζικες εφαρμογες,και να εγκαταστησω στο pc το προγραμματακι μεταφορας αρχειων Hisuite ..

Περα απο αυτο ,εκανα κατα λαθος και μια ρυθμιση στην εφαρμογη της καμερας κ μολις μπαινεις μεσα ολα τα tools και οι επιλογες/ρυθμισεις εμφανιζονται κινεζικα! μετα απο αυτο απογοητευτηκα τελειως! Ειναι το 1ο μου Android κινητο και δυστυχως εχω δυσκολια στο να το στησω..

Υπαρχει καποιος εμπειρος που μπορει να αναλαβει να ασχοληθει σοβαρά με το στησιμο του τηλεφωνου,οτι χρειαστει δηλ. απο εφαρμογες ,λογισμικο,ρυθμισεις κτλ ? με αναλογη αμοιβη φυσικα... Ειμαι Αθηνα , επικοινωνηστε μαζι μου μεσω pm.

Ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.. Οσοι το εχετε θα ηθελα να μου πειτε αν ειστε γενικα ευχαριστημενοι.. Η gpu ειναι καλη αν και παλια? Σε απαιτητικα παιχνιδια εχει lag? Ο επεξεργαστής πως τα παει? Ευχαριστω..

Κανεις? Αποψεις? Και κάτι τελευταίο.. Μαυρο ή λευκο?

Edited by elias87_
Link to comment
Share on other sites

Στην εφαρμογή μουσικής και συγκεκριμένα στην αναζήτηση ,μου βγάζει συνέχεια "Δίκτυο απασχολημένο,δοκιμάστε ξανά"..Συμβαίνει κάτι;;;
Link to comment
Share on other sites

με τις επαφες και το συγχρονισμο τους απο το gmail εχει βρει καποιος κατι???

 

Μακριά η πρώτη σελίδα; :blink:

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.. Οσοι το εχετε θα ηθελα να μου πειτε αν ειστε γενικα ευχαριστημενοι.. Η gpu ειναι καλη αν και παλια? Σε απαιτητικα παιχνιδια εχει lag? Ο επεξεργαστής πως τα παει? Ευχαριστω..

Εξαιρετικο κινητο με τρομερη αυτονομια. Σε κανενα παιχνιδι δεν εχω αντιμετωπισει προβλημα. παιζουν ολα μια χαρα.

Link to comment
Share on other sites

Κανεις? Αποψεις? Και κάτι τελευταίο.. Μαυρο ή λευκο?

 

Τρομερό κινητό, τρομερή αυτονομία. Ότι καλύτερο μπορείς να πάρεις αν θες δίκαρτο.

 

Στην εφαρμογή μουσικής και συγκεκριμένα στην αναζήτηση ,μου βγάζει συνέχεια "Δίκτυο απασχολημένο,δοκιμάστε ξανά"..Συμβαίνει κάτι;;;

 

Στη μεσαία καρτέλα είναι η online μουσική που δε λειτουργεί εκτός κίνας. Μήπως είσαι εκεί;

Link to comment
Share on other sites

Αγορασε το με κλειστα ματια και πιστεψε με θα μεινεις αφωνος.Σε μαυρο ειναι πιο στυλατο αλλα φαινονται οι δαχτυλιες,εσυ αποφασιζεις.

 

----- προσθήκη μηνύματος 69 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κανεις? Αποψεις? Και κάτι τελευταίο.. Μαυρο ή λευκο?

 

 

 

Αγορασε το με κλειστα ματια και πιστεψε με θα μεινεις αφωνος.Σε μαυρο ειναι πιο στυλατο αλλα φαινονται οι δαχτυλιες,εσυ αποφασιζεις.

POCO F5 256GB Blue

Link to comment
Share on other sites

Και ενα τελευταιο.. Απο συχνοτητες δεν εχει καποιο προβλημα ετσι? Τις υποστηριζει ολες? Πειτε και αλλοι παρακαλω για το χρωμα που προτιματε.. Σας ευχαριστω για το χρονο σας.
Link to comment
Share on other sites

Μακριά η πρώτη σελίδα; :blink:

φυσικα και το εχω δει , το εχω δοκιμασει κιολας αλλα πλεον δεν λειτουργει γιααυτο ρωταω μηπως υπαρχει καποιος αλλος τροπος:worry:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...