Jump to content

Honor 6


kiriakosk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έκανα root το κινητό,πως στο καλό θα σβήσω τώρα τις εφαρμογές που είχε από πρίν;;;

 

Με το titanium backup

Link to comment
Share on other sites

Έκανα root το κινητό,πως στο καλό θα σβήσω τώρα τις εφαρμογές που είχε από πρίν;;;

 

καλυτερα παγωμα με το Τιτανιουμ

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το κρυμμένες εφαρμογές υπήρχε; Διπλό ταπ την οθόνη προς τα έξω και εμφανίζεται. Και κρύβεις οτι δεν θες απ οτι είδα.
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το κρυμμένες εφαρμογές υπήρχε; Διπλό ταπ την οθόνη προς τα έξω και εμφανίζεται. Και κρύβεις οτι δεν θες απ οτι είδα.

Διπλό tab προς τα έξω ;

Πώς ακριβώς κάνεις το παραπάνω;

Επειδή μάλλον δεν γίνεται σε όλες τις Rom, ποιά Rom έχεις;

Link to comment
Share on other sites

Διπλό tab προς τα έξω ;

Πώς ακριβώς κάνεις το παραπάνω;

Επειδή μάλλον δεν γίνεται σε όλες τις Rom, ποιά Rom έχεις;

 

Χθες εβαλα την τελευταια dev. Πατάς με δυο δαχτυλά και σερνεις προς τα έξω. Το αντίθετο από αυτό που κάνεις για να βάλεις widget κλπ

EDIT: Στην οθόνη με τα Widget είχε να επιλέξεις πολλά εικονίδια και να τα μεταφέρεις πακέτο; :wacko:

Edited by kingmob
Link to comment
Share on other sites

Σας ζηλευω εσας με τις developer εκδοσεις των rom. Ολο update παιρνετε με καινουρια κολπακια! :mad::mad:

 

Εμεις που εχουμε τις stable και εχουμε κολλησει στην Β313 (Για το L12) θα τα δουμε ποτε αυτα τα κολπακια? Γιατι τον Ιουνιο ακουγεται οτι θα παρουμε την Lolipop.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω ενα honor 6 το οποιο καθε λιγο και λιγακι μου βγαζει ενα μηνυμα που λεει '' καλως ηρθατε στη vodafone '' ,οπως αυτο που βγαζει οταν ανοιγουμε το κινητο...Ξερει κανεις τι παιζει?Επισης θα ηθελα να μαθω αν το κινητο αυτο εχει 4g και στις 2 sim ταυτοχρονα...Ευχαριστω πολυ!
Link to comment
Share on other sites

το μηνυμα σταματησε να μου το βγαζει.Μαλλον δεν ειχα βαλει καλα την sim γιατι την εβγαλα και την εβαλα και ολα οκ...Ευχαριστω για την απαντηση σας.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια πηγα να κανω root ολα καλα μεχρι ενα σημειο που θα εκανε επανεκκινηση σε recovery αλλα παραμενει σε fastboot.....?

 

 

 

Ολα οκ τελικα,επειδη ομως εχω καποιες εφαρμογες στην καρτα SD οταν κανω εγκατασταση μου ζηταει συνεχως μετα να κανω διαγραφη,οποτε πως μπορω να το παρακαμψω αυτο?

Edited by panosb26
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια θα ηθελα να μαθω αν μπορει να αλλαξει η αναλυση της οθονης απο full hd σε hd και το αντιστροφο.Αν ναι μπορει να μου πει καποιος πως?Ευχαριστώ εκ των προτέρων...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια θα ηθελα να μαθω αν μπορει να αλλαξει η αναλυση της οθονης απο full hd σε hd και το αντιστροφο.Αν ναι μπορει να μου πει καποιος πως?Ευχαριστώ εκ των προτέρων...

 

Για να μγν ψαχνεις ειναι πολυ απλο πας ρυθμισεις ολα εχει επιλογη (προστ. Οθονης) κατω απο την εξιθκονομηση ενεργειας.

Την βρήκα και θα την παντρευτώ :X ..................
Link to comment
Share on other sites

Για να μγν ψαχνεις ειναι πολυ απλο πας ρυθμισεις ολα εχει επιλογη (προστ. Οθονης) κατω απο την εξιθκονομηση ενεργειας.

 

Ευχαριστώ φιλε

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλοι,

 

Είμαι κάτοχος του H60-L02. Η συσκευή είναι δίκαρτη αλλά χρησιμοποιώ μία SIM. Σήμερα το πρωί διαπίστωσα ότι το δεν είχα σύνδεση στο δίκτυο κινητής τηλεφωνίας. Έκανα επανεκκινήσεις αλλά εξακολουθώ να έχω το ίδιο θέμα. Μάλιστα το τηλέφωνο αναγνωρίζει ότι υπάρχει κάρτα SIM στην υποδοχή SIM1, ζητάει το PIN1, ξεκλειδώνει, αλλά δεν συνδέεται στο δίκτυο κινητής τηλεφωνίας (Cosmote).

 

Αν τοποθετήσω τη SIM στη δεύτερη υποδοχή (SIM2) τότε η συσκευή συνδέεται κανονικά στο δίκτυο κινητής, αλλά η σύνδεση είναι 2G.

 

Δεν ξέρω κατά πόσο είναι γνωστό θέμα για το κινητό, αλλά αν κάποιος φίλος αντιμετώπισε το θέμα ή το έχει δει να αναφέρεται κάπου θα εκτιμούσα κάθε βοήθεια.

 

Σας ευχαριστώ.

Νίκος

 

Συγγνώμη για την επαναφορά του μηνύματος, αλλά είμαι απελπισμένος. Σήμερα δοκίμασα και άλλη κάρτα SIM άλλου παρόχου, στην πρώτη υποδοχή, αλλά το αποτέλεσμα ήταν το ίδιο (no service). Ελπίζω σε κάποια απάντηση.

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη για την επαναφορά του μηνύματος, αλλά είμαι απελπισμένος. Σήμερα δοκίμασα και άλλη κάρτα SIM άλλου παρόχου, στην πρώτη υποδοχή, αλλά το αποτέλεσμα ήταν το ίδιο (no service). Ελπίζω σε κάποια απάντηση.

Δοκιμασε μια επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων...

Link to comment
Share on other sites

μόλις ήρθε ενημέρωση για το android 5 lolipop απο το hisuite

 

έχει βάλει κανείς

 

δεν το έκανα και δεν το ξαναέβγαλε

Link to comment
Share on other sites

Screenshot? Κάτι που να φαίνεται η lollipop?

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...