Jump to content

OnePlus One


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημερα παιδια το εχει και στο aliexpress το etstar που ειναι αξιοπιστο στα 380δολλαρια.Ειναι καλη τιμη λετε?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Βρισκω το 64αρι στα 450$ αλλα ειναι μονο με κινεζικα και αγγλικα.

Να το παρω, μετα θα μπορεσω να περασω ελληνικα?

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

και το ακουντ μου αυτο:

Άλλα φαίνεται κάποιοι δεν το πολυπιστευουν οταν το λέω....

 

Δε πήγαινε σε σένα φίλε μου, αλλά στους τύπους του one plus.. ;)

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια να ρωτησω εχει βγει κανονικα σε κυκλοφορια το κινητο γιατι καποια κινεζικα μαγαζια το εχουν in stock η ειναι τιποτα μαιμουδιαρικα γιατι λεω να το παραγγειλω και μην την πατησω.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια να ρωτησω εχει βγει κανονικα σε κυκλοφορια το κινητο γιατι καποια κινεζικα μαγαζια το εχουν in stock η ειναι τιποτα μαιμουδιαρικα γιατι λεω να το παραγγειλω και μην την πατησω.

 

Απ' ότι ξέρω η συσκευή κυκλοφορεί κανονικά στη Κίνα και για τον υπόλοιπο κόσμο μέσω προσκλήσεων. Στο λέω με επιφύλαξη βέβαια αυτό..

Link to comment
Share on other sites

Απ' ότι ξέρω η συσκευή κυκλοφορεί κανονικά στη Κίνα και για τον υπόλοιπο κόσμο μέσω προσκλήσεων. Στο λέω με επιφύλαξη βέβαια αυτό..
Καταλαβα τι λες αλλα το εχει το minideal το εχει επισης το oppomart το spemall τα οποια ολα αυτα στελνουν Ελλαδα κανονικα για αυτο ρωταω μηπως ξερει καποιος κατι παραπανω.
Link to comment
Share on other sites

kαλα αν το λεει το minideal,λογικα ,εφοσον παντα εχει το wcdma2100,

ολα θα ναι οκ.

 

αλλα το βουλωνω γιατι εχω για τωρα high end συσκευη και να σου λεω

τι να κανεις τα δολλαριακια σου δε λεει!:p

Εχω παρει πολλα κινητα και απο αυτους και απο vickmall, μεχρι στιγμης δεν μου εχουν πει οτι να ναι, οποτε δεν εχω λογω να μην τους πιστεψω.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

οι τυποι επιβεβαιωνουν για αλλη μια φορα οτι ειναι αστειοι

ΕΝΤΕΛΩς ΟΜΩς

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Στο pandawill έχουν και την 64gb έκδοση.

Το μόνο που δεν μπορώ να σιγουρέψω είναι αν δουλεύει εδώ το 3g και το 4g.

Αν γνωρίζει κάποιος ας μας διαφωτίσει.Ρώτησα στο vickmall και δεν μπορούσαν να μου απαντήσουν σίγουρα αλλά μου είπαν πως ήδη είχαν παραγγελίες από Ευρώπη.

Edited by efrai
Sharing is caring/Spread the knowledge
Link to comment
Share on other sites

Ρώτησα την Catherine του minideal και μου είπε ότι την άλλη εβδομάδα θα έχουν διαθέσιμο το 64gb στα 440 $. Νομίζω ότι η τιμή του είναι πολύ καλή, ελάχιστα αυξημένη από την τιμή που έδωσε η μαμά εταιρεία. Και μη ξεχνάμε ότι είναι τιμή free shiping.
Link to comment
Share on other sites

Riccardo, the unlucky YT user who received the empty box contacted us to inform us that he suspects that someone involved in shipping the device has stolen it. According to Riccardo, the box had a new*sticker applied, suggesting that someone partially opened it and resealed it. OnePlus One is aware of the problem and said it will send a new device. Riccardo says that he removed the video voluntarily, and that he is happy with OnePlus’ assistance.

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να μην συμβεί το ίδιο και σε μένα! Εννοώ με άδειο κουτί...Βέβαια πρέπει πρώτα να το στείλουν γιατί ακόμα στο processing είναι η παραγγελία μου!!

:D

Oneplus one, really my first smartphone.

Link to comment
Share on other sites

Το έγραψα...ακόμα στο proccessing... δεν το έχουν στείλει όπως μου γράφουν "I'm very sorry but your order has been delayed due to exceptional circumstances".

:D

Oneplus one, really my first smartphone.

Link to comment
Share on other sites

Για όποιον ξέρει τις συχνότητες των ελληνικών δικτύων, μπορεί να δει αν θα λειτουργεί η κινέζικη έκδοση εδω: http://www.gizchina.com/2014/06/14/will-chinese-version-oneplus-one-work-north-america/
free yourself
Link to comment
Share on other sites

Βάση αυτής εδώ της πηγής:

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_LTE_networks

και του αποπάνω μυνήματος, το κινέζικο δουλεύει στην Ελλάδα και για 4G.

 

Πάντως εμένα το τηλέφωνο θα μου το στείλουν είπαν δευτέρα τρίτη φυσικά με κάθε επιφύλαξη.

:D

Oneplus one, really my first smartphone.

Link to comment
Share on other sites

Βάση αυτής εδώ της πηγής:

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_LTE_networks

και του αποπάνω μυνήματος, το κινέζικο δουλεύει στην Ελλάδα και για 4G.

 

Πάντως εμένα το τηλέφωνο θα μου το στείλουν είπαν δευτέρα τρίτη φυσικά με κάθε επιφύλαξη.

 

απο που το αγορασες φιλε μου?ποσο?

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

ΠΟΛΥ καλα νεα λοιπον. με 300 ευρω +- 20 παιρνεις ενα κινητο με hardware, υποστήριξη ΚΑΙ 4g για οσους το θελαν και αυτο στο πακετο. διόλου άσχημα δηλαδή μιας και ΠΑΛΙΑ έδινα 500αρες για κινητα πλεον οχι. με βλεπω να πουλαω το Τ11...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus One

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...