Jump to content

OnePlus One


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Να κάνω ίσως μια χαζή ερώτηση; Τέλος του μήνα πάω Κίνα (Shanghai). Υπάρχει περίπτωση να το βρω σε κάποιο μαγαζί εκεί; Και αν ναι θα λειτουργεί μετά Ελλάδα;
Link to comment
Share on other sites

Πληροφοριακά αυτή είναι η κινέζικη έκδοση με ColorOS αντί για Cyanogenmod και χωρίς υποστήριξη 4G για Ευρώπη...

 

Να κάνω ίσως μια χαζή ερώτηση; Τέλος του μήνα πάω Κίνα (Shanghai). Υπάρχει περίπτωση να το βρω σε κάποιο μαγαζί εκεί; Και αν ναι θα λειτουργεί μετά Ελλάδα;

 

Θα λειτουργεί χωρίς 4G...

Link to comment
Share on other sites

 

Δίνουν και μπισκότα one+;

Μην έρθει κανένα κουτί μόνο με μπισκότα! :):)

Link to comment
Share on other sites

Δίνουν και μπισκότα one+;

Μην έρθει κανένα κουτί μόνο με μπισκότα! :):)

Χα χα, λες Λεωνίδα; Φαντάζομαι θα είναι φρέσκα σαν το τηλέφωνο.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Ρώτησα την catherine του minideal και μου είπε ότι έχουν διαθέσιμο στα 400 $ το 16gβ σε λευκό. Ξέρει κανείς αν μπορείς να του περάσεις την cyanogen σε περίπτωση που είναι με color os?είναι επίσης αλήθεια ότι αυτό δεν θα είναι 4g?
Link to comment
Share on other sites

Και γω με το mini deal μιλάω να το πάρω,αλλά με τη Ρομ αν πάρει gyanoven?,και αν υποστιριζει 4G στην Ελλάδα θέλω να μάθω και το χτυπαω
One plus one
Link to comment
Share on other sites

Θα λειτουργεί χωρίς 4G...

 

Άκυρο.. Και στην Κίνα ξεκινάει η διάθεση από 11/06 με το ίδιο σύστημα προσκλήσεων της Ευρώπης.. Οπότε και να ήθελα δεν θα μπορούσα να το βρω

Link to comment
Share on other sites

Άκυρο.. Και στην Κίνα ξεκινάει η διάθεση από 11/06 με το ίδιο σύστημα προσκλήσεων της Ευρώπης.. Οπότε και να ήθελα δεν θα μπορούσα να το βρω

 

Κατά συνέπεια αυτά που διαφημίζουν τα διάφορα sites (minideal κλπ) είναι φούμαρα?

Link to comment
Share on other sites

Το 4G δεν δουλεύει Ευρώπη ενω για τη Ρομ αν αλλάξει αργότερα σε gyanogen δεν μου απάντησε αν ξέρει κανεις άλλο ας μας δώσει τα φωτα

 

----- προσθήκη μηνύματος 111 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν νομιζω να είναι ψέμα απλά με αυτά τα2σοβαρα προβλήματα και την τιμή υψηλη

One plus one
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αξίζει το κινητό σε αυτά τα χρήματα;

Σκέφτομαι να το παρω γιατί είναι ενας φιλος στο εξωτερικό και το έχει βρει.

Ειναι το μοντέλο μου είπε που έχει ελληνικά.

Απλα ειπα να περιμενω και το LG G3, βέβαια σε πολυ ανώτερη τιμή από το one plus.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο φιλε μου για το 4G τι ξέρεις?και για ρομ την color os

 

όχι, εχει την cyan 11s.

 

για το lte παιζει στην ελλαδα

 

To lte παίζει ευρώπη από όσο διαβάζω...για Ελλάδα συγκεκριμένα δεν ξέρω. Το lte είναι ο λόγος που περίμενα και δεν είχα πάρει κάποιο άλλα στα ίδια περίπου λεφτά...

Edited by gkanos

:D

Oneplus one, really my first smartphone.

Link to comment
Share on other sites

όχι, εχει την cyan 11

 

 

To lte παίζει ευρώπη από όσο διαβάζω...για Ελλάδα συγκεκριμένα δεν ξέρω. Το lte είναι ο λόγος που περίμενα και δεν είχα πάρει κάποιο άλλα στα ίδια περίπου λεφτά...

 

Υπάρχουν 2 εκδόσεις του κινητού μια για Κίνα με ColorOS και 4G που υποστηρίζει μόνο Κίνα και μια για τον υπόλοιπο κόσμο με Cyanogenmod 11S και 4G που υποστηρίζει τις μπάντες 1/3/4/7/17/38/40 άρα και Ελλάδα αφού είμαστε στην 3

Edited by dkat
Link to comment
Share on other sites

Πώς να πέσουν ρε σεις;

Αφού μια μου δώσανε για να το αγοράσω εγώ και τίποτα άλλο...Άμα γίνει κανα θαύμα και βρεθούν παραπάνω κάτι θα γίνει...

:D

Oneplus one, really my first smartphone.

Link to comment
Share on other sites

Πώς να πέσουν ρε σεις;

Αφού μια μου δώσανε για να το αγοράσω εγώ και τίποτα άλλο...Άμα γίνει κανα θαύμα και βρεθούν παραπάνω κάτι θα γίνει...

 

Φίλε με τι σου το έστειλαν; με singapore post; ή με κούριερ;

Link to comment
Share on other sites

Φίλε με τι σου το έστειλαν; με singapore post; ή με κούριερ;

 

Ακόμα δεν μου το έχουν στείλει άλλα είναι από την απάντηση τους στο ερώτημα μου σε πόσο καιρό θα έρθει μου είπαν...

1 εργάσιμη για να το στείλουν από την μέρα που θα πληρωθεί η παραγγελεία.

3-6 μέρες για να φτάσει στο προορισμό σου άρα μάλλον κούριερ είναι.

 

Εκτός από αυτό για μεταφορικά πλήρωσα και 13,5 ευρώ.

:D

Oneplus one, really my first smartphone.

Link to comment
Share on other sites

Ολοι αυτο ψαχνουμε φιλε μου,δυστυχως υπαρχει συγκεκριμενη προς το παρον διαδικασια για να το παρει καποιος

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

ερωτηση

Τελικα ποσο το δινει σε εμας του '' Ευρωπαίους'' το κινητο 299$ ή 299 € να ξερω αν ειναι να κινηθω για mi3

Τα κινητα μου: Motorola Krzr K1m, Samsung SGH-U600, Nokia 2710, Vodafone joy 845, Samsung gte1182, Zte v889s, Zte Geek v975, Xiaomi mi3, Xiaomi Redmi note 3 pro

Xiaomi σημαινει κεχρι

Link to comment
Share on other sites

και το ακουντ μου αυτο:

Άλλα φαίνεται κάποιοι δεν το πολυπιστευουν οταν το λέω....

:D

Oneplus one, really my first smartphone.

Link to comment
Share on other sites

και τελικα το πηρες 300$ ή 300€

 

τελική τιμή με μεταφορικά για Δανία 2500 κορώνες περίπου 335 ευρώ. Συμπεριλαμβάνονται και οι φόροι.

:D

Oneplus one, really my first smartphone.

Link to comment
Share on other sites

τελική τιμή με μεταφορικά για Δανία 2500 κορώνες περίπου 335 ευρώ. Συμπεριλαμβάνονται και οι φόροι.

 

ρε φιλε μας κοροιδευουν? 299$ και 350$ δεν λεγανε?

Τα κινητα μου: Motorola Krzr K1m, Samsung SGH-U600, Nokia 2710, Vodafone joy 845, Samsung gte1182, Zte v889s, Zte Geek v975, Xiaomi mi3, Xiaomi Redmi note 3 pro

Xiaomi σημαινει κεχρι

Link to comment
Share on other sites

Τόσο κάνει άμα είσαι Αμερική και Καναδά...Για κάθε χώρα έχουν τον τιμοκατάλογο από την αρχή ανεβασμένος. για ευρώπη ήταν 299 ευρώ και για Δανία 2399 κορώνες που λόγο ισοτιμίας βγαίνει λίγο ακριβότερα. + εγω πλήρωσα και τα ακριβά μεταφορικά για να το έχω γρηγορότερα.

:D

Oneplus one, really my first smartphone.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus One

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...