Jump to content

OnePlus One


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδια το tracking μετα απο ποσες μερες παραγγελιας σας το εστειλε η OnePlus και που?στο email του λογαριασμου που κανατε στο site η στο paypal?

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

χμμμ τι εννοεις οταν η παραγγελία είναι complete? η παραγελλία έπεσε το Σάββατο απο μένα.

 

Στο status order τις παραγγελίας σου τι σου λέει;

iPhone 11 Pro Max 256GB Midnight Green:cool:
Link to comment
Share on other sites

Για αυτούς που παρατηρούν σημαντική πτώση της μπαταρίας τους το παρακάτω link είναι πολύ κατατοπιστικό...εδώ. Η εφαρμογή disable service από το google market είναι πολύ χρήσιμη.

Με τη συγκεκριμένη εφαρμογή και τις παρατηρήσεις που μνημονεύονται στην ιστοσελίδα, αυξάνεται κατά πολύ νομίζω ο χρόνος χρήσης του κινητού

Edited by nekmaria
Link to comment
Share on other sites

@te_salat: nooo κιτρινίλα στο δικό μου πάντως..

 

Παρακολουθώ το διαδίκτυο σε ότι αφορά το One Plus. Εκτός των πρώτων ημερών, έχουν σταματήσει οι αναφορές για κιτρινίλες.

 

Γενικά η οθόνη του είναι θερμή αλλά αυτό δεν είναι υποχρεωτικά κακό. Και το iphone 5s έχει πολύ θερμή οθόνη.

http://imageshack.com/i/pba1b920j

Edited by Te_salat
Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Εφόσον έχεις SU είναι rooted. Για άνοιξε την εφαρμογή SU.

Την άνοιξα αλλά δεν έχει δώσει δικαίωμα σε καμία εφαρμογή, μήπως παίζει κάτι με της ρυθμίσεις.

Link to comment
Share on other sites

Την άνοιξα αλλά δεν έχει δώσει δικαίωμα σε καμία εφαρμογή, μήπως παίζει κάτι με της ρυθμίσεις.

 

 

Νομίζω ναι. Δες μήπως χρειάζεται update το su. Έχω κανα δυο χρόνια να ασχοληθώ και δεν θυμάμαι.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Ναι εεε , τώρα όλα τα κατάλαβα , λοιπόν θα κάνω μία προσπάθεια, ευχαριστώ!

 

συμπλήρωσα και τις οδηγίες, δες τες :)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

παιδιά εσείς που έχετε ασχοληθεί πιο πολύ με το θέμα...

πιο είναι το πιο γρήγορο και ταυτόχρονα αξιόπιστο site για να παραγγείλουμε το One+1?

Link to comment
Share on other sites

παιδιά εσείς που έχετε ασχοληθεί πιο πολύ με το θέμα...

πιο είναι το πιο γρήγορο και ταυτόχρονα αξιόπιστο site για να παραγγείλουμε το One+1?

 

Το επίσημο site.. (ρεσυ Μύθε, άνοιξε ένα άλλο νήμα γιατί το υπάρχον αρχίζει και θυμίζει εποχές Ν4, "που θα το βρω", "παιδιά, πως παραγγέλνω από UK", ktlktl..)..

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Ανακοινώθηκε επίσημα και το πρώτο cover, το οποίο και θα είναι το Bamboo και θα πωλείται προς $50!

 

Moνο 50 δολαρια??Τσαμπα λεμε :lol:

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

ακριβως και μενα το ιδιο απο vickmall και απο 20/7 ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (ΣΥΣΤΗΜΕΝΑ)

εχω ξενερωσει σημερα επρεπε να κραταω την ναυαρχιδα :wacko:

μιλησα με ελτα και μου λενε οτι εχουν καθυστερησεις και μεχρι πεμπτη παρασκευη κατι θα εχει γινει.

δεν με επεισαν...παντως.

Link to comment
Share on other sites

μα εμας ειναι Ελλαδα στο Κ.Δ αεροδρομιου...απο το σαββατο.

Ναι το ξέρω, περιμένω και εγώ άλλο δέμα μέσω Singapore post το οποίο είναι στην ίδια κατάσταση με τα δικά σας, απλά λέω ότι γενικά είναι ανεξήγητη η κατάσταση τις τελευταίες ημέρες

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

μα εμας ειναι Ελλαδα στο Κ.Δ αεροδρομιου...απο το σαββατο.

Σε μια δύο μέρες θα τα έχετε παιδιά υπομονή.

Link to comment
Share on other sites

@taliban

Μήπως να κοιτούσες αυτό που σου είπα για GLS?

Πολλές φορες μου έχουν στείλει από Αγγλία,με τον τρόπο που σου είπα.

Βάλε εδώ https://gls-group.eu/EU/en/gls-partner-greece το tracking number και δες μήπως σου δώσει αριθμό αποστολης της ACS.

Sharing is caring/Spread the knowledge
Link to comment
Share on other sites

@taliban

Μήπως να κοιτούσες αυτό που σου είπα για GLS?

Πολλές φορες μου έχουν στείλει από Αγγλία,με τον τρόπο που σου είπα.

Βάλε εδώ https://gls-group.eu/EU/en/gls-partner-greece το tracking number και δες μήπως σου δώσει αριθμό αποστολης της ACS.

 

ΩΧ κουφό !!!!! Μου δείχνει ότι μπήκε χτες το πρωί Γερμανία , βγάζει και νούμερο της acs αλλά το site της δεν λειτουργεί......

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

ακριβως και μενα το ιδιο απο vickmall και απο 20/7 ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (ΣΥΣΤΗΜΕΝΑ)

 

Εμένα μου βγάζει 16/7 έφυγε overseas και από τότε καμιά αλλαγή στο τρακ, vickmall κι εγώ

Link to comment
Share on other sites

Moνο 50 δολαρια??Τσαμπα λεμε :lol:

 

Τραγικοί οι τύποι. Περιμένω τις πρώτες κινεζιες των Κινέζων! Αλλά αργούν ακόμα.. Το μπαμπού πάντως μου άρεσε..

 

Πολύ μάρκετινγκ οι τύποι..

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Εγώ από Πέμπτη βράδυ είμαι processing και πλήρωσα express delivery στην oneplus. Ήμαρτον!
Link to comment
Share on other sites

ΩΧ κουφό !!!!! Μου δείχνει ότι μπήκε χτες το πρωί Γερμανία , βγάζει και νούμερο της acs αλλά το site της δεν λειτουργεί......

Από Γερμανία έρχεται οδικώς Ελλάδα.Όταν φτάσει εδώ τότε θα μπορείς να το δεις στο site της ACS.Είναι ο χειρότερος κ πιο αργός τρόπος για να στο αποστείλουν.

Θα κάνουμε υπομονή κ οι δύο.Εμενα σε λίγο θα κλείσει βδομάδα εντός Ελλάδας αλλά ακόμα να παραλάβω....Ήθελα και EMS ....για να παραλαβω γρήγορα...

Sharing is caring/Spread the knowledge
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus One

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...