Jump to content

OnePlus One


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Άντε καλορίζικο και να έρθει γρήγορα. Happy cooking :p

Ευχαριστώ! Εννοείται ότι θα πέσει μαγείρεμα χεχεχε

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ευχαριστώ! Εννοείται ότι θα πέσει μαγείρεμα χεχεχε

 

Welcome to the club Πατρινέ :)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

αντε να ερτθει σε ολους με το καλο!

 

εγω το επισημο το 64αρι και ειμαι σε Pending Shipment.

 

την Αγγλία μου μέσα:mad:, είμαι DESPATCHED TO GLS ATHENS, GREECE από τις 18 του μηνού

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

την Αγγλία μου μέσα:mad:, είμαι DESPATCHED TO GLS ATHENS, GREECE από τις 18 του μηνού

Με GLS???Καλή υπομονή φίλε.Από Αγγλία πήγε Γερμανία και από εκεί έρχεται οδικώς.Όταν παει Γερμανία,το παραλαμβάνει η ACS και πλέον σου δίνει δικό της Tracking Number.Αν μπεις στο site της GLS θα το δεις αυτο...

 

Εγω πήρα το 16αρι απο vickmall με EMS και ενώ Πέμπτη ηταν Αθήνα,σήμερα έφτασε Θεσ/νικη κ ακόμα περιμενω...Μάλλον αύριο θα παραλάβω...

Sharing is caring/Spread the knowledge
Link to comment
Share on other sites

Όσοι το έχετε, πιστεύετε τα 3GB κάνουν διαφορά στο multitasking σε σχέση με τα 2GB;

 

Δεν έχεις και δικαίωμα επιλογής, μόνο 3 έχει..:p

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Με GLS???Καλή υπομονή φίλε.Από Αγγλία πήγε Γερμανία και από εκεί έρχεται οδικώς.Όταν παει Γερμανία,το παραλαμβάνει η ACS και πλέον σου δίνει δικό της Tracking Number.Αν μπεις στο site της GLS θα το δεις αυτο...

 

Εγω πήρα το 16αρι απο vickmall με EMS και ενώ Πέμπτη ηταν Αθήνα,σήμερα έφτασε Θεσ/νικη κ ακόμα περιμενω...Μάλλον αύριο θα παραλάβω...

 

με royalmail μου το στείλανε, γιατί να το φέρει η acs ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχεις και δικαίωμα επιλογής, μόνο 3 έχει..:p

 

Ναι το ξέρω.Απλά λέω πως είναι το multitasking σε σχέση με άλλα smartphones που έχουν 2GB RAM;

Link to comment
Share on other sites

Aπο 17/7 order processing και εχω επιλεξει και τα ακριβα/γρηγορα μεταφορικα!:mad:
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά όσοι το έχετε πάρει από κινεζικά site βάζετε και κουτί ή όχι;

 

Λέτε να τον πιούμε με τα τελωνεία ;

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

Τελικά προχώρησα στην εγκατάσταση του Peek και μπροώ να πω με χαρά και ιδιαίτερη ευχαρίστηση πως η μπαταρία δεν μασάει τίποτα (παρεμπιπτόντως, το peek το έχω σε always on mode)!
Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Τελικά προχώρησα στην εγκατάσταση του Peek και μπροώ να πω με χαρά και ιδιαίτερη ευχαρίστηση πως η μπαταρία δεν μασάει τίποτα (παρεμπιπτόντως, το peek το έχω σε always on mode)!

 

Με peek, χωρίς peek η αυτονομία του είναι η καλύτερη που έχω δει τα τελευταία χρόνια για τέτοια συσκευή. Το είπαμε, το ξαναλεμε ;)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

και η τιμη 310 πια για το 64αρι....λετε να παει 250 για να το κτυπησω?

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Ηλια κατι ασχετο το εφεραν στο σπιτι η πηγες εσυ ταχυδρομειο;
Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

310 που το βρήκες?

στο λινκ που εδωσε το παιδι λιγο πιο πανω...

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Ο Κώστας είχε συγκεκριμένες και αυστηρές απαιτήσεις όσον αφορά στο πότε θα ήταν η συσκευή στην Ελλάδα γιαυτό και το βγήκε παραπάνω..

Sorry Κώστα που επεμβαίνω..

Ακριβά σου βγήκε
Link to comment
Share on other sites

Σημερα εφυγε και το δικο μου απο oneplus,για uk και μετα ελλαδα

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Με peek, χωρίς peek η αυτονομία του είναι η καλύτερη που έχω δει τα τελευταία χρόνια για τέτοια συσκευή. Το είπαμε, το ξαναλεμε ;)

 

Καθότι συμβίωνα με το moto x πριν πάρω το OPO, παίζει ρόλο για εμένα το να έχω active not. και επειδή μόνο το moto x έχει native τέτοια λειτουργία, ήθελα να δω τι παίζει με το Peek;).

 

Αυτό που επίσης έχω παρατηρήσει, είναι πως φορτίζει (με τον εργοστασιακό) σε περίπου 1.5 ώρα (χωρίς vook/OPPO:lol:) αλλά ταυτόχρονα το drainage λόγω pebble είναι πιο γρήγορο, συγκρινόμενο με το moto x.

 

Α, δεν έχω vibration σε buttons.. δεν έχω ιδέα γιατί..

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Πως μπόρεσες και έμπλεξες τόσες άγνωστες λέξεις μέσα σε ένα post?????

peek,vook,drainage,pebble!!!

Καθότι συμβίωνα με το moto x πριν πάρω το OPO, παίζει ρόλο για εμένα το να έχω active not. και επειδή μόνο το moto x έχει native τέτοια λειτουργία, ήθελα να δω τι παίζει με το Peek;).

 

Αυτό που επίσης έχω παρατηρήσει, είναι πως φορτίζει (με τον εργοστασιακό) σε περίπου 1.5 ώρα (χωρίς vook/OPPO:lol:) αλλά ταυτόχρονα το drainage λόγω pebble είναι πιο γρήγορο, συγκρινόμενο με το moto x.

 

Α, δεν έχω vibration σε buttons.. δεν έχω ιδέα γιατί..

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus One

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...