Jump to content

OnePlus One


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το θεμα ειναι να μην "λερωνει" ευκολα το tempered glass. Εχει κ αυτην την ιδιοτητα; οσοι γνωριζουν ας απαντησουν

Αδερφέ περνάμε καθημερινά tempered glass στο μαγαζι. Ούτε λερώνει, ούτε τίποτα. Όπως είπα η αίσθηση, όταν το γυαλί είναι καλής ποιότητας, είναι όπως έχεις γυμνή τη συσκευή σου.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

για να μπει το Xposed framework πρεπει να ρουταριστει η συσκευή η η μαμα rom ειναι ok?

tempered glass σα να προεξεχει πολυ..

Τ-devil εσυ απο 20/07 πήρες tracking?εγω απο 19/07 ακομα περιμενω, ποια εκδοση πηρες 64ρι η 16ρι?

Edited by charlie_GR

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος πρεπει να φτιαξει νέα θεματα για το κινητό. Οσον αφορα το πως να το πάρει ,αλλά και με αξεσουάρ. Επίσης οπωσδήποτε νεο θεμα με τροποποιήσεις γιατι έχουμε μπλέξει τα μπουτια μας εδώ.
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Κάποιος πρεπει να φτιαξει νέα θεματα για το κινητό. Οσον αφορα το πως να το πάρει ,αλλά και με αξεσουάρ. Επίσης οπωσδήποτε νεο θεμα με τροποποιήσεις γιατι έχουμε μπλέξει τα μπουτια μας εδώ.

 

Μια υποπεριοχή πρέπει να ανοιχτεί, στα πρότυπα των Ν4/Ν5..

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησε και το δικό μου από Κίνα σήμερα. Άντε να δούμε πότε θα παραλάβω

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, οι κάτοχοι έχουν παρατηρήσει μετά από σκληρή χρήση (βαρια παιχνίδια, βίντεο κλπ, για ώρα) η συσκευή ζεσταίνεται πολύ?
Link to comment
Share on other sites

Παίδες, οι κάτοχοι έχουν παρατηρήσει μετά από σκληρή χρήση (βαρια παιχνίδια, βίντεο κλπ, για ώρα) η συσκευή ζεσταίνεται πολύ?

 

~40-42 βαθμούς, αρκετά νορμαλ δηλ.

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Τελικά μάλλον θα κρατήσω το iPhone μου. Εαν καποιος απο Θεσσαλονικη ενδιαφέρεται για το 64αρι απο Γερμανια που θα μου ερθει πιστευω μέσα στο επόμενο 10μερο ας μου στείλει pm. Αλλιώς λογικά θα το ακυρώσω μέχρι αύριο.
:)
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια πως βαζουμε εξτρα σελιδες στον launcher? εχω φαει τον κοσμο να το βρω...
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε απο Αγγλία :)

Καλορίζικο φίλε μου,το δικό μου ηρθε σήμερα πρωί Αθήνα,αλλα λεει παράδοση για ηράκλειο Κρήτης δευτέρα 28..

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια πως βαζουμε εξτρα σελιδες στον launcher? εχω φαει τον κοσμο να το βρω...

 

Αν εχει Google Experience Launcher που λογικα αυτον εχει,απλα πιανεις αυτο που θες π.χ. εικονιδιο εφαρμογης ή widget και το σερνεις προς τα δεξια για να δημιουργησεις καινουρια σελιδα.Οταν δεν εχει κατι εκεινη η σελιδα σβηνει κατευθειαν μονη της.

Link to comment
Share on other sites

Αν εχει Google Experience Launcher που λογικα αυτον εχει,απλα πιανεις αυτο που θες π.χ. εικονιδιο εφαρμογης ή widget και το σερνεις προς τα δεξια για να δημιουργησεις καινουρια σελιδα.Οταν δεν εχει κατι εκεινη η σελιδα σβηνει κατευθειαν μονη της.

 

ας το καλο τοση ωρα! θυμαμαι σε touchwiz και nova νομιζω παταγες menu και σου ειχε ενα + να προσθεσεις.

Link to comment
Share on other sites

Αν εχει Google Experience Launcher που λογικα αυτον εχει,απλα πιανεις αυτο που θες π.χ. εικονιδιο εφαρμογης ή widget και το σερνεις προς τα δεξια για να δημιουργησεις καινουρια σελιδα.Οταν δεν εχει κατι εκεινη η σελιδα σβηνει κατευθειαν μονη της.

 

Δεν έχει τον GEL, έχει κάτι σαν τον GEL (με swipe αριστερά δεν βγαίνει το Google Now).

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει τον GEL, έχει κάτι σαν τον GEL (με swipe αριστερά δεν βγαίνει το Google Now).

Τον Trebuchet έχει, που ειναι default στις τελευταίες cyanogenmod

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς πρόβλημα με τα L themes? Μου κρασάρουν οι ρυθμίσεις του wifi και έχω δει ότι είναι γενικό το πρόβλημα. Η λύση είναι να χεις κάνει update στην τελευταία έκδοση του CM. Έχω βάλει την XNPH25R αλλά το πρόβλημα δεν έχει λυθεί. Έχει κανείς καμιά ιδέα?
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο φίλε μου,το δικό μου ηρθε σήμερα πρωί Αθήνα,αλλα λεει παράδοση για ηράκλειο Κρήτης δευτέρα 28..

 

Σε ευχαριστώ Alex. Οχι δεν νομιζω να το παρεις Δευτέρα αλλα Αυριο Παρασκευή.

iPhone 11 Pro Max 256GB Midnight Green:cool:
Link to comment
Share on other sites

πρωτες εντυπωσεις μετα απο 3 ωρες που το εχω...

 

στο χερι καθεται σχετικα καλα,δεν εχω προβλημα με το μεγεθος.

Πανεμορφο το πισω υλικο στο μαυρο 64αρι.

Σημα κατωτερο του Μ8 αλλα οχι προβληματα.

Ανωτερο wifi απο σχεδον οσα κινητα ειχα,gps πιανει με την μια σε TOM TOM χωρις δεδομενα.

φοβερο ηχειο για ειδοποιηση κλησεων.

οθονη ομορφη που σχεδον εφαπτεται του γυαλιου,μοιαζει λες και ακουμπας τις εικονες.

 

οθονη ελαφρα θερμη,και ναι υπαρχει υποψια κιτρινης αποχρωσης στο κατω μερος αλλα το βρισκω λογικο μια και τα λεντ της οθονης ειναι εκει.

Ποιοτητα συνολικη πολυ καλη

Το μηχανημα ξεκιναει με 577ΜΒ πιασμενα και 2,3gb ελευθερη μνημη.

Η οθονη ανετα φαινεται κατω απο τον ηλιο.

 

αποψε θα ποσταρω φωτο για την οθονη σε κλειστο σκοτεινο περιβαλλον με την φωτεινοτητα στο μισο και στο 100%

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Για κάποιους που μίλησαν για κακό touch... Η οθόνη μου Ξεκλειδώνει (με double tap μέσω nova) μέσα στη τσέπη μου, με double tap από το ύφασμα..... Με το G2 δεν είχα ποτέ τέτοιο θέμα... :p

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Για κάποιους που μίλησαν για κακό touch... Η οθόνη μου Ξεκλειδώνει (με double tap μέσω nova) μέσα στη τσέπη μου, με double tap από το ύφασμα..... Με το G2 δεν είχα ποτέ τέτοιο θέμα... :p

Ε όχι και κακό touch..καλυτερο απο g2 είναι !τα είχα δίπλα δίπλα

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Τελικά τι διαφορές έχουν το να πάρεις από επίσημο site η από αλλά μαγαζιά?

 

Οι τιμές που γράφω αφορούν το 64άρι...

 

Μαμά, πίσω καπάκι γράφει CyanogenMod, εγγύηση δύο χρόνια, γρήγορη παράδοση, η τιμή παίζει συνολικά από 315 έως 350 και πάνω, εξαρτάται αν έχεις κάποιο γνωστό από Γερμανία, Αγγλία, αν δεν έχεις και βάλεις τρίτη εταιρία (οφείλω να πω ότι είναι λίγο μπέρδεμα, διαφορετική ip γερμ. ή αγγλίας κλπ) να σου κάνει τη δουλειά μπορεί να ξεπεράσει και το max ποσό που έχω βάλει...

 

Κίνα, πίσω καπάκι δεν γράφει τίποτα (μόνο το logo 1+), εγγύηση ένα χρόνο, με ότι αυτό συνεπάγεται (μεταφορικά, αναμονή, υπομονή κλπ), έρχεται ρουταρισμένο έτοιμο για ευρωπαϊκή χρήση με 4G δίκτυα κλπ (όπως μαμά), μινιμουμ 15 μέρες παράδοση, στην τιμή τώρα κονταροχτυπιούνται το to2c με 312.75 stock μόνο το λευκό και το coolicool με 308.78, διαθέσιμο και το black... Και οι δύο είναι με δωρεάν μεταφορικά και κάνουν κάποια δωράκια ζελατίνα, θήκη κλπ...

 

Όλα αυτά είναι το ρεζουμέ παρακολουθώντας το νήμα, αν έχω κάνει κάποιο λάθος, ας με διορθώσει κάποιος...

 

Η απόφαση δική σου...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus One

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...