Jump to content

OnePlus One


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μήπως εχεις πειράξει τα permissions στο privacy guard? Εμένα μου το έκανε αυτό όταν πειραξα το keep awake στο android system.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

μολις γυρισα από τη δουλεια το βρήκα πάνω στο τραπέζι στο κουτί του. Το περιεργάζομαι καμια ώρα απλά τρομερό. Πέρασα και κάτι δικές μου εφαρμογές και πετάει.
Galaxy Nexus
Link to comment
Share on other sites

Μήπως εχεις πειράξει τα permissions στο privacy guard? Εμένα μου το έκανε αυτό όταν πειραξα το keep awake στο android system.

 

Έπεσες 100% μέσα. Να είσαι καλά.

Link to comment
Share on other sites

Νέος κύκλος pre order ... το Νοέμβριο στις 17 . Νέες ουρές, αναμονής ...

Τους βγάζω το καπέλο , έκαναν την αδυναμία τους δύναμη και ο κόσμος τρέχει από πίσω ... :lol:

pre-order-issues-announce-details-2nd-round/

Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση προς τους παλιους κατεχοντες του κινητου , ειστε ευχαριστημενοι απο το κινητο ? η αναλογια τιμης και χαρακτηριστικων ειναι τοσο καλη οσο πιστευαμε στην αρχη? Ειδα οτι ο geonass που ηταν απο τους πρωτους που το παρελαβε τελικα μαλλον δεν εμεινε ευχαριστημενος οι υπολοιποι?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά παίζει κάνα invite 64αρι sandstone??Αν έχει κάποιος να του δώσω email. Με έχει ψήσει τρελά το τηλέφωνο!!!

Ευχαριστώ προκαταβολικά!

Edited by ducath
Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση προς τους παλιους κατεχοντες του κινητου , ειστε ευχαριστημενοι απο το κινητο ? η αναλογια τιμης και χαρακτηριστικων ειναι τοσο καλη οσο πιστευαμε στην αρχη? Ειδα οτι ο geonass που ηταν απο τους πρωτους που το παρελαβε τελικα μαλλον δεν εμεινε ευχαριστημενος οι υπολοιποι?

 

Με μια λέξη; Απόλυτα. Και πιο ακριβό να ήταν, θα το αγόραζα και πάλι. Θέλεις να ήμουν από τους τυχερούς και να έπεσαν στα χέρια μου καλές συσκευές; Ίσως. Δεν ξέρω ποιες συσκευές έχουν περάσει από τα χέρια σου και τι ζητάς από το τηλέφωνο σου, εγώ πάντως με βλέπω να μένω πολύ καιρό ακόμα με το Oneplus.

Link to comment
Share on other sites

Με μια λέξη; Απόλυτα. Και πιο ακριβό να ήταν, θα το αγόραζα και πάλι. Θέλεις να ήμουν από τους τυχερούς και να έπεσαν στα χέρια μου καλές συσκευές; Ίσως. Δεν ξέρω ποιες συσκευές έχουν περάσει από τα χέρια σου και τι ζητάς από το τηλέφωνο σου, εγώ πάντως με βλέπω να μένω πολύ καιρό ακόμα με το Oneplus.

 

+1 κι απο εμένα. Δεν αντιμετωπισα κανένα πρόβλημα απο την αρχή και ήταν και απο τις πρώτες παρτίδες. Εχω το ευρωπαικο 64GB. Εχω γράψει και παραπάνω ότι δεν έχω πειράξει απολύτως τιποτα στο κινητό γιατι δεν μου έχει χρειασθεί κάτι παραπάνω και πιστεύω οτι και παραπάνω να κόστιζε τα αξίζει 1000 τα χρηματα που ζητάει...:)

Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση προς τους παλιους κατεχοντες του κινητου , ειστε ευχαριστημενοι απο το κινητο ? η αναλογια τιμης και χαρακτηριστικων ειναι τοσο καλη οσο πιστευαμε στην αρχη? Ειδα οτι ο geonass που ηταν απο τους πρωτους που το παρελαβε τελικα μαλλον δεν εμεινε ευχαριστημενος οι υπολοιποι?

 

καλησπερα,εχουν περασει απο τα χερια μου οι περισσοτερες hi end συσκευες που παιζουν στην αγορα..το oneplus πραγματικα ειναι ερωτας σαν συσκευη,ανεξαρτητα με την τιμη και δεν σε ενοχλει το μεγεθοπς η συσκευη ειναι πανεμορφη,για μενα το opo Και το m8 ειναι μεσα στην καρδια μου.αυτα..

Edited by geo35
Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση προς τους παλιους κατεχοντες του κινητου , ειστε ευχαριστημενοι απο το κινητο ? η αναλογια τιμης και χαρακτηριστικων ειναι τοσο καλη οσο πιστευαμε στην αρχη? Ειδα οτι ο geonass που ηταν απο τους πρωτους που το παρελαβε τελικα μαλλον δεν εμεινε ευχαριστημενος οι υπολοιποι?

 

Απολυτα ευχαριστημενος!Το λατρευω!

NOKIA 3110-6210-3310-8310, Motorola V620-L6, Panasonic X70, Samsung D900-U600-U800-S5230 Star- S5830 Ace, Oneplus One!
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει app για να βλεπουμε στατιστικα καταναλωσης μπαταριας απο τις εφαρμογες μας. Παρακαλω για non root users αν υπαρχει

Διακρινω μια πτωση στο δικο μου στην αυτονομια εκει που φορτιζα καθε 2 μερες με παει 1 τωρα.

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

εκτός απο dirty flash της rom Μπορεί κάποιος να περάσει τον stock kernel και μετα να φλασαρεί https://forums.oneplus.net/attachments/xnph38r_restore_stock_wifi_firmware-zip.174275/ αυτό και έπειτα τον ak
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει app για να βλεπουμε στατιστικα καταναλωσης μπαταριας απο τις εφαρμογες μας. Παρακαλω για non root users αν υπαρχει

Διακρινω μια πτωση στο δικο μου στην αυτονομια εκει που φορτιζα καθε 2 μερες με παει 1 τωρα.

Ευχαριστω

 

Δοκίμασε αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να το χτυπησω,εχω ακουσει απιστευτα πραγματα και νομιζω οτι θα ειναι πραγματικο upgrade απο τα galaxy s 3 που εχω.Για να το παρω απο κινα θα χρειαστω παλι invite?
Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να το χτυπησω,εχω ακουσει απιστευτα πραγματα και νομιζω οτι θα ειναι πραγματικο upgrade απο τα galaxy s 3 που εχω.Για να το παρω απο κινα θα χρειαστω παλι invite?

 

Αστειεύεσαι ε; Το S3 είναι τηλέφωνο 2-3 ετών, δε νομίζω να συγκρίνονται. Αλλά επειδή και εγώ S3 είχα και κόλλαγε με το 1 Gb RAM, δεν ήθελα να δώσω 450-700 ευρώ για τηλέφωνο και τα 320 του OPO με άφησαν απόλυτα ικανοποιημένο.

 

Από Κίνα δε χρειάζεται invite, δεν ξέρω αν υπάρχουν πια invites με τα pre-orders.

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να το χτυπησω,εχω ακουσει απιστευτα πραγματα και νομιζω οτι θα ειναι πραγματικο upgrade απο τα galaxy s 3 που εχω.Για να το παρω απο κινα θα χρειαστω παλι invite?

Από Κίνα όχι δεν χρειάζεται invite. Από εκεί το πήρα και εγώ

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να το χτυπησω,εχω ακουσει απιστευτα πραγματα και νομιζω οτι θα ειναι πραγματικο upgrade απο τα galaxy s 3 που εχω.Για να το παρω απο κινα θα χρειαστω παλι invite?

 

Invite δεν χρειάζεσαι για αγορά από Κίνα. Καμία σχέση με το S3 και στο λέω με κάθε βεβαιότητα μιας και το έχω ακόμα σαν εφεδρικό.

Link to comment
Share on other sites

αυτα που πουλάνε τα κινεζομαγαζα έχουν φτιαχτεί στο ίδιο μέρος με αυτα που δίνουν με πρόσκληση; δεν νομίζω ε; πως έχουν τόσο απόθεμα τα μαγαζιά αυτα ενώ η οpο μέχρι στιγμής έδινε με πρόσκληση..
Link to comment
Share on other sites

Ακριβως τα ίδια είναι με αλλη rom και με ενα έτος εγγύησης αντί για 2 που ειναι τα ευρωπαϊκά.

Την rom μπορείς να την αλλαξεις σε cyanogen αν επιθυμείς.

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να το χτυπησω,εχω ακουσει απιστευτα πραγματα και νομιζω οτι θα ειναι πραγματικο upgrade απο τα galaxy s 3 που εχω.Για να το παρω απο κινα θα χρειαστω παλι invite?

 

οχι απλα το αγοραζεις απο καποιο site που το διαθετει

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

αυτα που πουλάνε τα κινεζομαγαζα έχουν φτιαχτεί στο ίδιο μέρος με αυτα που δίνουν με πρόσκληση; δεν νομίζω ε; πως έχουν τόσο απόθεμα τα μαγαζιά αυτα ενώ η οpο μέχρι στιγμής έδινε με πρόσκληση..

 

τα ιδια κινητα ειναι.η εκδοση για εξωτερικο εχει απο oneplus 2 χρονια εγγυηση και απο Κινα αν το παρεις ενα χρονο.Απλα η κινεζικη εκδοση δεν γραφει πισω cyanogen,επειδη εχει αλλο software.

NOKIA 3110-6210-3310-8310, Motorola V620-L6, Panasonic X70, Samsung D900-U600-U800-S5230 Star- S5830 Ace, Oneplus One!
Link to comment
Share on other sites

Αστειεύεσαι ε; Το S3 είναι τηλέφωνο 2-3 ετών, δε νομίζω να συγκρίνονται. Αλλά επειδή και εγώ S3 είχα και κόλλαγε με το 1 Gb RAM, δεν ήθελα να δώσω 450-700 ευρώ για τηλέφωνο και τα 320 του OPO με άφησαν απόλυτα ικανοποιημένο.

 

Από Κίνα δε χρειάζεται invite, δεν ξέρω αν υπάρχουν πια invites με τα pre-orders.

 

τον Νοεμβριο θα αποσταλουν σε οσους πηραν τους τελευταιους μηνες το opo 3 προσκλησεις.

https://forums.oneplus.net/threads/invites-in-november.162053/

NOKIA 3110-6210-3310-8310, Motorola V620-L6, Panasonic X70, Samsung D900-U600-U800-S5230 Star- S5830 Ace, Oneplus One!
Link to comment
Share on other sites

οχι απλα το αγοραζεις απο καποιο site που το διαθετει

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

τα ιδια κινητα ειναι.η εκδοση για εξωτερικο εχει απο oneplus 2 χρονια εγγυηση και απο Κινα αν το παρεις ενα χρονο.Απλα η κινεζικη εκδοση δεν γραφει πισω cyanogen,επειδη εχει αλλο software.

 

ναι αυτα τα ξέρω είναι γραμμένα πολλές φορές εδώ,άλλο ρώτησα..

Αν κατασκευάζονται στο ίδιο μέρος δηλ στο εργοστάσιο της οpο στην κίνα

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus One

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...