Jump to content

WP 8.1 Developers Preview


x8052
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απλα ρωτησα μηπως και χρειαζετε για να στρωσει το λειτουργικο οπως ειχα κανει και με την αρχικη αναβαθμιση σε 8.1 αλλα anyway κι εγω πιστευω πως δεν ειναι αναγκαιο για μια τοσο μικρη ενημερωση.

Παντως το θεμα με το flash που βγενει σε ακυρες στιγμες οταν τραβας φωτο δεν λυθηκε :( :(

Edited by giorgosmc
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Όχι ρε συ... Δεν χρειάζεται.. Ούτε με την επίσημη 8.1 χρειάζεται αλλά εκεί δικαιολογημένα θα κάνεις άμα θες...
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Το FM ραδιοφωνο ειναι ξεχωριστη εφαρμογη (οχι στο Music)

ευχαριστω πολυ. στα notifications and actions δυστηχως δε βρηκα κατι για να ενεργοποιω τα δεδομενα κινητης οπως με το wifi.αν κανω λαθος διορθωστε με.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ. στα notifications and actions δυστηχως δε βρηκα κατι για να ενεργοποιω τα δεδομενα κινητης οπως με το wifi.αν κανω λαθος διορθωστε με.

 

Δεν υπάρχει... Θα προστεθεί στην συνέχεια...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ. στα notifications and actions δυστηχως δε βρηκα κατι για να ενεργοποιω τα δεδομενα κινητης οπως με το wifi.αν κανω λαθος διορθωστε με.

 

Όχι δυστυχώς δεν υπάρχει τέτοια δυνατότητα από τα actions!

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ. στα notifications and actions δυστηχως δε βρηκα κατι για να ενεργοποιω τα δεδομενα κινητης οπως με το wifi.αν κανω λαθος διορθωστε με.

 

Δεν υπάρχει... Θα προστεθεί στην συνέχεια...

 

Όχι δυστυχώς δεν υπάρχει τέτοια δυνατότητα από τα actions!

 

Nα δω ποτε τα παληκαρια της MS θα σταματησουν να σκεφτονται μονο "αμερικανικα", και ποτε θα καταλαβουν οτι το μεγαλυτερο μερος των χρηστων WP ειναι εκτος ΗΠΑ ...

Επειδη ειναι κατι σχεδον αχρηστο εκει δεν το θεωρησαν σοβαρο να το προσθεσουν αλλα εγινε μεγαλη συζητηση στα σαιτ και νομιζω ειναι να μπει στην επισημη ...

Link to comment
Share on other sites

Nα δω ποτε τα παληκαρια της MS θα σταματησουν να σκεφτονται μονο "αμερικανικα", και ποτε θα καταλαβουν οτι το μεγαλυτερο μερος των χρηστων WP ειναι εκτος ΗΠΑ ...

Επειδη ειναι κατι σχεδον αχρηστο εκει δεν το θεωρησαν σοβαρο να το προσθεσουν αλλα εγινε μεγαλη συζητηση στα σαιτ και νομιζω ειναι να μπει στην επισημη ...

 

Το είπες και μόνο σου... Κοιμήθηκαν τα παλικάρια στο Ρεμόντ και το έκαναν Αμερικάνικα :lol::lol:

 

Έπεσε κράξιμο στη σελίδα όμως και έστρωσαν... Λογικά είτε με την επίσημη είτε με την πρώτη αναβάθμιση θα έρθει και αυτό...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Ξανατσεκαρε την επιλογή στο preview for developers. Μάλλον αυτό φταίει...

 

 

που βρισκουμε αυτη την επιλογη?

Current mobile devices : iPhone 6s Plus,iPad Air 2,Nexus 6
Link to comment
Share on other sites

Έχω την αίσθηση ότι με το χθεσινό update το 925 μου ζεσταίνεται λιγότερο κατά τη χρήση του...

 

Κατι τετοιο παρατηρησα και γω σημερα στο 1020.. Θελω να το λιωσω μια μερα στο 6tag να το επιβεβαιωσω.

»iPhone 8 plus

»Lumia1020

»Follow me on Instagram @aris.fydanakis

Link to comment
Share on other sites

Την εφαρμογή λέει :P

 

 

 

:O ναι αργησα αλλα το καταλαβα !! :lol:

 

Μπορειτε και κανετε κανονικα login στην εφαρμογη Xbox games ?

Edited by niotheros
Συνεχόμενα μηνύματα
Current mobile devices : iPhone 6s Plus,iPad Air 2,Nexus 6
Link to comment
Share on other sites

προσπαθώ εδω και δυο μέρες να εγκαταστησω στο τηλέφωνο εφαρμογές με power tools, phone deployment αλλα τίποτα ολο error και στο registration tools, ας φτιαξει κάποιος εναν οδηγό να λεμε τις αποψεις προβλήματα μας. Έχω 8.1 στο κινητο και 7 στο pc, developer account
Link to comment
Share on other sites

Υπήρχε ένα update που πειραμε για να βελτιώσει την μπαταρία και από τότε η αυτονομία βελτιώθηκε αισθητά!! Με το τελευταίο μικρό update που λάβαμε παρατήρησα ότι η αυτονομία γύρισα στα παλιά επίπεδα διαπίστωση κανεις ανάλογη συμπεριφορά??
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί αλλά έχω παρατηρήσει το εξής.

Μετακίνησα πολλές εφαρμογές απο το τηλέφωνο στην SD.Παρατήρησα λοιπόν ότι ενώ για παράδειγμα μια εφαρμογή στο τηλέφωνο σου έλεγε ότι καταλαμβάνει 70mb,όταν την έβαζα στην SD έπιανε 225mb.

Με λίγα λόγια οι εφαρμογές όταν μετακινούνται στην SD λες και "απλώνονται" και πιάνουν 3πλασιο χώρο.Αυτο συνέβη με όλες όσες μετακίνησα.Γιατι άραγε;;

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια το πιο σημαντικο η καμερα σας εφτιαξε η ακομα κανει τα τρελα της?

 

Ποια εφαρμογή κάμερας χρησιμοποιείς στο Ativ?

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

[+]LomoCam ειναι η μονη που λειτουργει απροβληματιστα τουλαχιστον απο αυτες που εχω βρει.

 

Καλύτερα κατά την γνώμη μου ρώτα στο τόπικ του Ativ καθώς εδώ δύσκολα θα βρεις απάντηση αφού νομίζω οι περισσότεροι χρησιμοποιούμε το Nokia Camera....

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Και με transparent tile.

 

με πολλα bugs ομως οπως στο οτι οταν παω να στειλω βιντεο κλεινει η εφαρμογη.δε ξερω αν γινεται μονο σε εμενα βεβαια

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σας κανει και εσας με τα nokia προβλημα με το φλας και γενικοτερα με τη προεγκατεστημενη εφαρμογη καμερας?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια σας κανει και εσας με τα nokia προβλημα με το φλας και γενικοτερα με τη προεγκατεστημενη εφαρμογη καμερας?

 

Οχι.Αμα γουστάρεις τα WP πουλα το και πάρε ένα νοκια.Θα το ευχαριστηθείς πιο πολύ.Κακα τα ψέματα.

Link to comment
Share on other sites

Καλα αυτο ειναι το μονο σιγουρο γιατι μιλαμε για υποστηριξη ''0'' στη κυριολεξια με τη samsung αλλα τεσπα μια χαρα ειναι το κινητακι θα βολευτουμε τωρα τι να κανουμε λιγο να βελτιωσουν το firmware και να διορθωσουν 2-3 πραματακια αλλα το επομενο κινητο μου οταν αλλαξω δηλαδη θα ειναι στανταρακι nokia αν επιλεξω windows και δε παει να εχει βγαλει και αλλες 10 συσκευες η samsung μεχρι τοτε αφου παντα πισω θα ειναι με τα windows.

Αλλα θα πω και ενα αρνητικο και ας ειναι το μοναδικο, ειναι τοσο ασχημα σχεδιαστικα τα νοκια μα τοσο ασχημα που πραγματικα ηταν και αυτος ενας λογος που δε προχωρησα σε αγορα απο την αρχη. Τωρα πειτε με αδικο δε ξερω ισως ειναι και θεμα γουστου προσωπικα σιχαινομε το design της nokia το θεωρω το λιγοτερο αποκρουστικο.

Edited by giorgosmc
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...