Jump to content

WP 8.1 Developers Preview


x8052
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο Pc σου φαντάζομαι μουσική ακούς όχι ανοίγοντας πρώτα τον media player αλλά χργησιμοποιώντας τον file explorer των windows. Για αυτό λοιπόν και η συνήθεια. :)

Απλή περιέργεια πάντως αν το κάνει σε όλους να το κόβει στο κλείδωμα της οθόνης.

 

Στο PC μου πηγαίνω στον φακελο της μουσικής και παίζω τον φακελο που θέλω μιας και τα έχω τακτοποιήσει ανα φακελο. Στο Lumia κάνω ΣΧΕΔΟΝ το ίδιο. Πηγαίνω στη μουσική και πσιζω την playlist που δημιούργησα με την πανεύκολη διαδικασία για τον κάθε φακελο....;)

Υ.Γ. Ούτε σε μένα σταματάει η αναπαραγωγή όταν κλείνει η οθόνη. Μόλις το δοκίμασα.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Welcome the new Microsoft. The age of Satya Nadella !!! ;)

Android: Xiaomi PocoPhone F1 (6/128) Xiaomi Redmi Note 8 Pro (6/128) ✔ Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC

iOSiPhone X (3/256) ✔ Microsoft LUMIA 950 XL & 950 XL Dual Sim (Black & White) Microsoft BAND

✔ Other: Display Dock HD-500 Continuum/Qi DT-904/Screen Sharing HD-10/Wireless Display Adapter V3

Link to comment
Share on other sites

Απο τα πρωτα χρονια των smartphones πολλοι απο μας αντικαταστησαμε τον παλιο τροπο (explorer κλπ) που ακουγαμε την μουσικη με τις playlist ... Αυτο εγινε και στο pc γιατι ειναι πιο ευκολο να ακους τα γραγουδια με την σειρα που θελεις ...

Ισως θα πρεπει να κανεις μια προσπαθεια να φτιαξεις καποιες λιστες και να δοκιμασεις ...

Εξαλλου στο κινητο δεν θα βαλεις τοσα gb μουσικη ...

Επισης ομως φιλε μου, απο τα πρωτα χρονια των smartphones, ειχαμε μαθει να εχουμε ολα μας τα τραγουδια σε φακελους στο pc και με ενα απλο copy paste να μεταφερουμε αυτους τους φακελους αυτούσιους στα κινητα και να ακουμε τη μουσικη μας μεσω folder player . . .

Ουτε λιστες αναπαραγωγης, ουτε τιποτα . . .

Αναγκαστηκα ομως, ελλείψει file manager μεχρι πριν και ακομα ελλειψει folder player, επρεπε να δημιουργησουμε track lists, για να κανουμε τη δουλεια μας . . .

http://facebook.com/doukasf

Nokia list : 2110, 8110, 6110, 7110, 6210, 8210, 7210, 6600, 7610, 6680, N70, N73, N82, N97, N8, Lumia 520 red, Lumia 1020 white, Lumia 930 green, Iphone 6 Space Gray 64gb

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως δεν μου την βγάζει ακόμα την ενημέρωση... Μόλις έκανα έλεγχο για νέες ενημερώσεις και μου λέει ότι το τηλ είναι ενημερωμένο...
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Επισης ομως φιλε μου, απο τα πρωτα χρονια των smartphones, ειχαμε μαθει να εχουμε ολα μας τα τραγουδια σε φακελους στο pc και με ενα απλο copy paste να μεταφερουμε αυτους τους φακελους αυτούσιους στα κινητα και να ακουμε τη μουσικη μας μεσω folder player . . .

Ουτε λιστες αναπαραγωγης, ουτε τιποτα . . .

Αναγκαστηκα ομως, ελλείψει file manager μεχρι πριν και ακομα ελλειψει folder player, επρεπε να δημιουργησουμε track lists, για να κανουμε τη δουλεια μας . . .

 

Κάνω ακριβώς το ίδιο και τώρα. Το μόνο που χρειάζεται είναι δυο κλικ περισσότερα. Δεν ειναι και η καταστροφή. Βέβαια καλύτερα να υπήρχε ένας folder player αλλα και τώρα έχω ακριβώς το ίδιο αποτέλεσμα. Εύκολα και γρήγορα.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ξανατσεκαρε την επιλογή στο preview for developers. Μάλλον αυτό φταίει...

 

Thanks φίλε... Είχα κάνει hard reset πριν 4-5 μέρες και δεν είχα κάνει log in στην εφαρμογή :p

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Έκανα το update και τώρα μου εγκαθιστά σχεδόν όλες τις εφαρμογές απο την αρχή.......!!!!!

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έκανα το update και τώρα μου εγκαθιστά σχεδόν όλες τις εφαρμογές απο την αρχή.......!!!!!

 

Δεν κάνει ακριβώς εγκατάσταση... Απλα περίμενε 5 λεπτά και μόλις μπεις στις εφαρμογές θα υπάρχουν κανονικά οι ρυθμίσεις και οι λογαριασμοί σου...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετικό το update , βλέπω βελτίωση ταχύτητας στο μενού και στην φόρτωση εφαρμογών. Επίσης ο internet explorer πάει σφαίρα ( δεν περίμενα να το πω ποτέ αυτό).

 

Συμφωνώ κι εγώ. Στο htc 8s είδα μεγάλη διαφορά από χθες στη ταχύτητα. Έγινε άλλο τηλέφωνο. Και κάτι άλλο κουφό. Στο δικό μου το δεύτερο update μου τη χάλασε τη μπαταρία προς το χειρότερο ενώ αυτό μου την έκανε να κρατάει περισσότερο.

Link to comment
Share on other sites

το ραδιο που πηγε ρε παιδια στα 8.1. το nokia mix radio δεν ειναι διαθεσιμο για ελλαδα λεει. παταω στο ραδιο γραφει this action is supported for signed in subscribers only Edited by skordilis
ορθογραφικο λαθος
Link to comment
Share on other sites

το ραδιο που πηγε ρε παιδια στα 8.1. το nokia mix radio δεν ειναι διαυεσιμο για ελλαδα λεει. παταω στο ραδιο γραφει this action is supported for signed in subscribers only

 

Αυτό σου το λέει στο ράδιο ή στο Nokia mix radio;

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά δουλεύει η εφαρμογή "Ραδιόφωνο"

 

Το Mix Radio ούτως ή άλλως δεν ήταν ποτέ διαθέσιμο στην Ελλάδα...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

το ραδιο που πηγε ρε παιδια στα 8.1. το nokia mix radio δεν ειναι διαθεσιμο για ελλαδα λεει. παταω στο ραδιο γραφει this action is supported for signed in subscribers only

 

Μια χαρά δουλεύει η εφαρμογή "Ραδιόφωνο"

 

Το Mix Radio ούτως ή άλλως δεν ήταν ποτέ διαθέσιμο στην Ελλάδα...

 

Για να δουλευει το ΜixRadio αλλαξτε στον λογ/σμο της Νοκια την χωρα σε UK η USA και δουλευει μια χαρα

Link to comment
Share on other sites

Για να δουλευει το ΜixRadio αλλαξτε στον λογ/σμο της Νοκια την χωρα σε UK η USA και δουλευει μια χαρα

 

και απο που το κατεβαζουμε?κανονικα απο το store?

Link to comment
Share on other sites

και απο που το κατεβαζουμε?κανονικα απο το store?

 

Το προγραμμα ναι απο το store ... Αλλαξε χωρα στο τηλ σε UK η USA κατεβασε το και μετα ξαναγυρνα Ελλαδα...

Και μετα απο web στο σαιτ της Nokia αλλαξε την χωρα σου σε UK/USA

Μετα μολις μπεις στο προγραμμα εχεις οση μουσικη θελεις ακομη και Offline

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά δουλεύει η εφαρμογή "Ραδιόφωνο"

 

Το Mix Radio ούτως ή άλλως δεν ήταν ποτέ διαθέσιμο στην Ελλάδα...

 

απο την μαμα εφαρμογη music το radio με παει στο mix radio και δεν δουλευει

Link to comment
Share on other sites

απο την μαμα εφαρμογη music το radio με παει στο mix radio και δεν δουλευει

 

Το FM ραδιοφωνο ειναι ξεχωριστη εφαρμογη (οχι στο Music)

Link to comment
Share on other sites

Το προγραμμα ναι απο το store ... Αλλαξε χωρα στο τηλ σε UK η USA κατεβασε το και μετα ξαναγυρνα Ελλαδα...

Και μετα απο web στο σαιτ της Nokia αλλαξε την χωρα σου σε UK/USA

Μετα μολις μπεις στο προγραμμα εχεις οση μουσικη θελεις ακομη και Offline

 

ευχαριστω!τωρα μου κανει και την αναβαθμιση

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια επειδη ακουω διαφορα μετα το καινουριο update της developer εκδοσης που βγηκε χθες πρεπει να κανω παλι hard reset υποχρεωτικα?

Δε μπορω απλα να κανω το update και να το αφησω οπως ειναι?

Link to comment
Share on other sites

Βασικά γιατί να κάνεις hard reset?

Μια απλή ενημέρωση έκανε το κινητό... Αυτό έλειπε σε κάθε μικρο ενημέρωση να κάνουμε hard reset, θα το κάναμε κάθε μηνα...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...