Jump to content

Παπούτσια


MiuMiu
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πατησες πανω στο Jabba the hutt?

 

να και αλλο link : clicky

 

Ναι, εννοούσα με περισσότερες πληροφορίες για τη σειρά γενικά. :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Στο clicky εχει ενα link για αλλα 4 ζευγαρια.

 

Αυτά μου ξέφυγαν. :p

 

Πολύ πετυχημένες αποδόσεις πάντως, πραγματικά ταιριάζουν στο όλο παρουσιαστικό των χαρακτήρων από τους οποίους παίρνουν το όνομα τους...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου επειδή τα είδα κι εγώ και μου άρεσαν 1-2 σχέδια, στην Πάτρα (που μένω κι εγώ) σε ποιο κατάστημα τα έχεις δει?

Τα φέρνει το Jeanious εδώ και αρκετά χρόνια.

 

:D Δες απήχηση τα D.A.T.E. !!! Εάν γνωρίζει κανείς πού μπορώ να τα βρω στην Θεσσαλονίκη ας μου πει. Η έστω που πουλάει τέτοια ρούχα στη Θεσσαλονίκη. Στην πόλη που μένω εγώ ξέρω που έχει τέτοια ρούχα οπ'οτε μια μέρα θα πάω να τους ρωτήσω. Το μόνο "προβληματάκι" είναι ότι θέλω και κάποια παούτσια για το χειμώνα αργότερα και αυτά είναι πάνινα και λεπτά απ' ό,τι βλέπω στις φωτογραφίες. :\

 

Υπάρχουν και χειμωνιάτικα δερμάτινα και καστόρινα, εγώ έχω δερμάτινα και ψηλά από πέρυσι:)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ φίλε, θα περάσω από το Jeanious να τα δω λοιπόν..!

Για ψηλά δερμάτινα μποτάκια έλεγα κι εγώ για φέτος..

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω πως έχει μποτάκια αλλά εμένα μου φαίνονται πλύ ψηλά και χοντροκομμένα. Το μόνο που θέλω για να τα φοράω και το χειμώνα ειναι να είναι κάπως χοντρά και το κυριότερο , εάν είναι λεπτά να μην είναι ύφασμα. Ποιά μποτάκια άρεσαν σε 'σας. Σε μόνο λίγο τα STONE αλλά δε μ'άρεσε (τουλάχιστον απ'τη φωτογραφία) το κριτς-κρατς που έχουν μπροστά, το οποίο θα εμποδίζει να κατεβάζεις το παντελόνι και να τα κρύβεις.
:dance:
Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω πως έχει μποτάκια αλλά εμένα μου φαίνονται πλύ ψηλά και χοντροκομμένα. Το μόνο που θέλω για να τα φοράω και το χειμώνα ειναι να είναι κάπως χοντρά και το κυριότερο , εάν είναι λεπτά να μην είναι ύφασμα. Ποιά μποτάκια άρεσαν σε 'σας. Σε μόνο λίγο τα STONE αλλά δε μ'άρεσε (τουλάχιστον απ'τη φωτογραφία) το κριτς-κρατς που έχουν μπροστά, το οποίο θα εμποδίζει να κατεβάζεις το παντελόνι και να τα κρύβεις.

Συμφωνω. Τα stones μου αρεσαν περισσοτερο απο ολα(σιγουρα θα τα αγοραζα) αλλα με ενοχλει λιγο το βελκρο :/

Link to comment
Share on other sites

https://twitter.com/ogiwrgos<>

Nokia 3330 , Nokia N73ME , NOKIA N8 , JOLLA PHONE, HTC 10, ONE PLUS 7 PRO NEBULA BLUE

The Microsoft & Nokia Motto: "We're the leaders, wait for us!"

Link to comment
Share on other sites

Στα PrimeTimers που πήγα νομίζω είχε μόνο adidas, vans, Odessa και Converse AllStar (σε παπούτσια) :\ Στη Μητροπόλεως 52 τί κατάστημα είναι; N Balance ή γενικά; Μπορεί εκεί να βρω και τα D.A.T.E.;

New Balance και έχει αρκετά σχέδια PF Flyers. H PF Flyers είναι θυγατρική της για αυτό μπορείς να τα βρεις σε όλα τα καταστήματα N.B. ;)

Τα D.A.T.E όχι! :O

Link to comment
Share on other sites

Α, εγώ νόμιζα πως η N. Balance ήταν θυγατρική της D.A.T.E. Κάποιος παραπάνω ανέφερε πως τα παπούτσια D.A.T.E. πωλούνται συνήθως σε μαγαζιά που πουλάν Pepe Jeans, Franklin Marshall etc. Μπορεί κάποιος να μου πει πού υπάρχει τέτοιο μαγαζί στη Θεσσαλονικη; Για να ρωτήσω εάν έχουν και D.A.T.E. Αλλιώς άμα γνωρίζει κανείς σίγουρα ακόμα καλύτερα, αλλά και να μην γνωρίζετε πείτε μου για καταστήματα με Pepe, Franklin Marshall. Ευχαριστώ
:dance:
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιαα..Γεια σας καταρχας!! :)

Εχω δει στο ιντερνετ κατι παπουτσια μαρκας Supra Vaider και τα εχω ερωτευτει!!

θα μπορέσω να τα βρω καπού εδω στην Αθηνα ή ειναι μονο διαθέσιμα στο εξωτερικο?! Δν εχω ιδέα.. =/ Όποιος μπορει ας με διαφωτισειι!! :p

Φιλιαααα!!

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιαα..Γεια σας καταρχας!! :)

Εχω δει στο ιντερνετ κατι παπουτσια μαρκας Supra Vaider και τα εχω ερωτευτει!!

θα μπορέσω να τα βρω καπού εδω στην Αθηνα ή ειναι μονο διαθέσιμα στο εξωτερικο?! Δν εχω ιδέα.. =/ Όποιος μπορει ας με διαφωτισειι!! :p

Φιλιαααα!!

 

Έψαξες σε κανένα skateshop? Εκεί νομίζω θα τα βρεις. Κι αν όχι ίσως να μπορούν να στα παραγγείλουν εάν συνεργάζονται με την εταιρεία ;)

:dance:
Link to comment
Share on other sites

Κάποιος παραπάνω ανέφερε πως τα παπούτσια D.A.T.E. πωλούνται συνήθως σε μαγαζιά που πουλάν Pepe Jeans, Franklin Marshall etc. Μπορεί κάποιος να μου πει πού υπάρχει τέτοιο μαγαζί στη Θεσσαλονικη; Για να ρωτήσω εάν έχουν και D.A.T.E. Αλλιώς άμα γνωρίζει κανείς σίγουρα ακόμα καλύτερα, αλλά και να μην γνωρίζετε πείτε μου για καταστήματα με Pepe, Franklin Marshall. Ευχαριστώ

 

Κανείς δε γνωρίζει; :(

:dance:
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ψαχνω αυτα τα παπουτσια http://www.zappos.com/dc-ken-block-pure-black-soft-lime?channel=25&zfcTest=prodPage2a:1 μηπως ξερει κανεις που θα τα βρω? αν γνωριζετε κανα e-shop ελληνικο ή καποιο καταστημα πειτε μου......
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά...

Έκανα την ίδια ερώτηση κι στο topic "Fashion & Style", αλλά δεν ήξερε κανείς...

 

Ξέρετε που μπορώ να βρώ μεγάλη ποικιλία, παπουτσιών Vans στην Αθήνα;

(Εκτός του Prime Timers και Stratigo στο Μοναστηράκι...)

 

Ευχαριστώ! :)

Link to comment
Share on other sites

αυτο το μαγαζι εχω υποψιν μου

http://europe.zoovillage.com/store/brand.asp?BrandID=141&sortby=0&Gender=0

 

αλλα δεν ειναι στην Αθηνα :P

και δεν εχει και μεταφορικα

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το fashionremix.com πουλαει αυθεντικα ή fakes??? Αυτοι εγγυωνται οτι ειναι αυθεντικα! Αν καποιος ξερει ας με ενημερωσει please!
Link to comment
Share on other sites

fakes ειναι.Πολυ καλη απομιμιση βεβαια...Το αστειο μαλιστα ειναι πως το Μαιο του 2009 ειχα κανει την ιδια ερωτηση και εγω.
Link to comment
Share on other sites

παλια επαιρνα adidas ποδοσφαιρου f50 και τετοια..τωρα παιρνω nike σε στυλ DC..εχω και ενα ζευγαρι DC..

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Πως σας φαινονται? Λεει να τα αγορασω, αλλα επειδη δεν την ξερω την μαρκα, ξερει κανεις αν γενικα ειναι χοντροκομμενα σαν παπουτσι? Στην φωτο φαινονται κανονικα, αλλα δεν ξερω!!

 

http://europe.zoovillage.com/store/productdetail.asp?CategoryID=0|0&BrandID=357&DisplayItemID=56771&Position=3&ListType=1&SizeID=0

Link to comment
Share on other sites

Πως σας φαινονται? Λεει να τα αγορασω, αλλα επειδη δεν την ξερω την μαρκα, ξερει κανεις αν γενικα ειναι χοντροκομμενα σαν παπουτσι? Στην φωτο φαινονται κανονικα, αλλα δεν ξερω!!

 

http://europe.zoovillage.com/store/productdetail.asp?CategoryID=0|0&BrandID=357&DisplayItemID=56771&Position=3&ListType=1&SizeID=0

 

Στη φώτο φαίνονται χοντροκομμένα.

 

Δεν ξέρω δεν τρελαίνομαι. Μου φαίνονται πολύ Hip-Hop style.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Ψάχνω παπούτσια που να είναι όπως αυτά: 1) circa drifter: http://shop.c1rca.com/products/productdetail/DRIFTER+-+BWC/part_number=DRFBWC/1129.0.1.1.36611.36137.0.0.0?pp=24& , 2)Vans chukka low: http://shop.vans.com/catalog/Vans/en_US/product/mens-shoes/core-skate/chukka-low-men.html#variation-5

Δηλαδή με λίγα λόγια να έχουν αυτή τη "μύτη ή αλλιώς "πρόσωπο" μπροστά και να είναι νεανικά, όχι σκαρπίνι :p

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ πάρα, πάρα, πάρα πολύ.

 

υ.γ. Και όποιος γνωρίζει ας με ενημερώσει πού μπορώ να βρω τα Circa Drifter. Ευχαριστώ

:dance:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...