Jump to content

Παπούτσια


MiuMiu
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τα custom Nike τα στέλνουν από Αγγλία και θα πάρει ίσως και πάνω από μήνα μέχρι να τα παραλάβεις,εξαιτίας του γεγονότος ότι είναι ειδική παραγγελία. Κατα τ'άλλα δεν περνάνε από τελωνείο.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τα custom Nike τα στέλνουν από Αγγλία και θα πάρει ίσως και πάνω από μήνα μέχρι να τα παραλάβεις,εξαιτίας του γεγονότος ότι είναι ειδική παραγγελία. Κατα τ'άλλα δεν περνάνε από τελωνείο.

 

Όντως ισχύει αυτό που λέει ο james.. αλλά σε ενημερώνουν μέσω e-mail για τα στάδια της παραγγελίας σου ..

Εμένα σε cortez και αποστολή στην Αγγλία έκαναν κάπου 3 βδομάδες (μου είχανε πει 5-6 στο nike town) ..

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Τί σημαίνει custom nike? Ειναι τα id που σχεδιάζεις?

Αν έρχονται από Αγγλία τότε δεν υπάρχει θέμα τελωνείου.

Link to comment
Share on other sites

Τί σημαίνει custom nike? Ειναι τα id που σχεδιάζεις?

Αν έρχονται από Αγγλία τότε δεν υπάρχει θέμα τελωνείου.

 

Customize σημαίνει προσαρμόζω..

στην συγκεκριμένη περίπτωση σχεδιάζεις τα παπούτσια όπως εσύ θες, με τα χρώματα που σ'αρέσουν, βάζοντας και το id σου (όνομα, nickname, κτλ) σε συγκεκριμένο σημείο του παπουτσιού..

Δεν έχεις θέμα από Αγγλία, απλά να κοιτάξεις τη χρέωση στα μεταφορικά .. εμένα Αγγλία, δεν ήρθαν με απλό ταχυδρομείο πάντως..ήρθαν με κάποια εταιρία courier (αλλά δεν θυμάμαι ποια.. πάει 1.5 χρόνος)

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Καλησπερα παιδια.Θελω να αφορασω ποδοσφαιρικα παπουτσια.Ξερουμε κανενα καλο site??? Μην πειτε ομως το prodirectsoccer.Καλο αλλα δεν εχει αυτα που θελω..

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.Θελω να αφορασω ποδοσφαιρικα παπουτσια.Ξερουμε κανενα καλο site??? Μην πειτε ομως το prodirectsoccer.Καλο αλλα δεν εχει αυτα που θελω..

Ευχαριστω.

τι μαρκα θελεις?? παντως για ποδοσφαιρικα παπουτσια καλυτερα να πας σε καταστημα της περιοχης σου και να τ'αγορασεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. θελω να αγορασω αθλητικα παπουτσια. αυτα που ειναι για τρεξιμο/γυμναστικη. επειδη δε θα τα φοραω συχνα θελω να παρω κατι φθηνο. μεχρι 40€ θα βρω κατι? μαρκα προτιμω adidas. χρωμα μαλλον μαυρο(ή οτιδηποτε.οχι ασπρο ομως)

αν υπαρχει και καποιο λινκ με τιμη(ας ειναι απο ebay) δεν εχω προβλημα

Link to comment
Share on other sites

Παδιά θα ήθελα να σας ρωτήσω τί παπούτσια sneakers μου προτείνεται για κάθε μέρα. Να μην είναι καθαρά αθλητικά, μιας και έχω αλλά ούτε και απ' αυτά που φοράς μόνο για τις βραδινές εξόδους σου. Θέλω κάτι "ψαγμένο" που να μην σου αδειάζει την τσέπη (γύρω στα 130€ μπορώ να διαθέσω) και να είναι νεανικό (ηλικία 16)

 

Ευχαριστώ

:dance:
Link to comment
Share on other sites

Παδιά θα ήθελα να σας ρωτήσω τί παπούτσια sneakers μου προτείνεται για κάθε μέρα. Να μην είναι καθαρά αθλητικά, μιας και έχω αλλά ούτε και απ' αυτά που φοράς μόνο για τις βραδινές εξόδους σου. Θέλω κάτι "ψαγμένο" που να μην σου αδειάζει την τσέπη (γύρω στα 130€ μπορώ να διαθέσω) και να είναι νεανικό (ηλικία 16)

 

Ευχαριστώ

http://www.date-sneakers.it/

 

Ταιριάζουν ακριβώς με αυτά που ζητάς και νομίζω τα πουλάνε και κάτω από 100.

Link to comment
Share on other sites

http://www.date-sneakers.it/

 

Ταιριάζουν ακριβώς με αυτά που ζητάς και νομίζω τα πουλάνε και κάτω από 100.

 

προτεινω να δεις κατι σε adidas stan smith. :)

 

Ευχαριστώ πολύ για τις προτάσεις σας είναι πολύ όμορφα και τα δύο τα παπούτσια. Τα adidas τα έχω περισσότερο για "retro" και σκεφτόμουν να τα αγοράσω σε πράσινο. Και τα DATE είναι πανέμορφα (δεν την γνώριζα αυτή τη μάρκα). Ωστόσο γνωρίζεις εσύ φίλε ή κάποιος άλλος πού μπορώ να βρω μαγαζί που να τα πουλάει για να τα δοκιμάσω; Γιατί αλλιώς δε λέει να τα αγοράσω απ' την ιστοσελίδα τους χωρίς καν να δω πώς μου κάθονται, εάν μου αρέσει το χρώμα κλπ. Εάν έχετε και άλλες παρόμοιες ιδέες είναι ευπρόσδεκτες. Το μόνο που θέλω είναι να είναι διαφορέτικα παπούτσια και όχι απ' αυτα που βλέπεις κάθε μέρα έξω.

 

 

Ευχαριστώ πάρα πολύ :)

:dance:
Link to comment
Share on other sites

Και τα DATE είναι πανέμορφα (δεν την γνώριζα αυτή τη μάρκα). Ωστόσο γνωρίζεις εσύ φίλε ή κάποιος άλλος πού μπορώ να βρω μαγαζί που να τα πουλάει για να τα δοκιμάσω; Γιατί αλλιώς δε λέει να τα αγοράσω απ' την ιστοσελίδα τους χωρίς καν να δω πώς μου κάθονται, εάν μου αρέσει το χρώμα κλπ.

Yeah! Count me in too :O

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς μόνο στην Πάτρα ξέρω που τα πουλάνε. Δεν είναι σπάνια όμως, στα περισσότερα τζινάδικα που έχουν μάρκες τύπου Franklin & Marshall, Pepe και άλλα συναφή λογικά θα τα βρεις, νομίζω τα φέρνει ο ίδιος αντιπρόσωπος.
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου επειδή τα είδα κι εγώ και μου άρεσαν 1-2 σχέδια, στην Πάτρα (που μένω κι εγώ) σε ποιο κατάστημα τα έχεις δει?
--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

:D Δες απήχηση τα D.A.T.E. !!! Εάν γνωρίζει κανείς πού μπορώ να τα βρω στην Θεσσαλονίκη ας μου πει. Η έστω που πουλάει τέτοια ρούχα στη Θεσσαλονίκη. Στην πόλη που μένω εγώ ξέρω που έχει τέτοια ρούχα οπ'οτε μια μέρα θα πάω να τους ρωτήσω. Το μόνο "προβληματάκι" είναι ότι θέλω και κάποια παούτσια για το χειμώνα αργότερα και αυτά είναι πάνινα και λεπτά απ' ό,τι βλέπω στις φωτογραφίες. :\
:dance:
Link to comment
Share on other sites

Παδιά θα ήθελα να σας ρωτήσω τί παπούτσια sneakers μου προτείνεται για κάθε μέρα. Να μην είναι καθαρά αθλητικά, μιας και έχω αλλά ούτε και απ' αυτά που φοράς μόνο για τις βραδινές εξόδους σου. Θέλω κάτι "ψαγμένο" που να μην σου αδειάζει την τσέπη (γύρω στα 130€ μπορώ να διαθέσω) και να είναι νεανικό (ηλικία 16)

 

Ευχαριστώ

Για δες και τα PF Flyers εδώ: http://www.pfflyers.com/mens/ :)

Link to comment
Share on other sites

Για δες και τα PF Flyers εδώ: http://www.pfflyers.com/mens/ :)

 

Κι αυτά όμορφα:) Αυτά πού μπορώ να τα βρω; Σε ποιό κατάστημα; Εάν σας είναι εύκολο να μου πείτε στην Θεσσαλονίκη (τόσο για τα Date όσο και για τα PF-Flyers) θα σας ήμουν ευγνώμον.

:dance:
Link to comment
Share on other sites

Τα PF Flyers είναι πολύ καλά sneakers, έχω πάρει κι εγώ 2 ζευγάρια, τα Number 5 και τα New Vantage.

Τα έχουν στα PrimeTimers και σε μερικά No Name.

Δες εδώ: http://www.pfflyers.com/retailers.html

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Επίσης και στα καταστήματα της N.Balance (είναι θυγατρική της).

Στη Θεσσαλονίκη θα τα βρεις Μητροπόλεως 52 και στο Mega Outlet.

Link to comment
Share on other sites

Εγω αν και ειμαι μικρη ακομα μου αρεσουν πολυ τα ψιλοτακουνα :D:D!!Επισις μου αρεσουν τα αθλιτικα και τα converse:happy::happy::)Εσεις τι προτιματε;
Link to comment
Share on other sites

Τα PF Flyers είναι πολύ καλά sneakers, έχω πάρει κι εγώ 2 ζευγάρια, τα Number 5 και τα New Vantage.

Τα έχουν στα PrimeTimers και σε μερικά No Name.

Δες εδώ: http://www.pfflyers.com/retailers.html

 

Επίσης και στα καταστήματα της N.Balance (είναι θυγατρική της).

Στη Θεσσαλονίκη θα τα βρεις Μητροπόλεως 52 και στο Mega Outlet.

 

Στα PrimeTimers που πήγα νομίζω είχε μόνο adidas, vans, Odessa και Converse AllStar (σε παπούτσια) :\ Στη Μητροπόλεως 52 τί κατάστημα είναι; N Balance ή γενικά; Μπορεί εκεί να βρω και τα D.A.T.E.;

:dance:
Link to comment
Share on other sites

Τον τελευταίο καιρό κι εγώ στην Πάτρα δεν βρίσκω στα PrimeTimers, τα δικά μου τα πήρα πριν 2-3 χρόνια..

Κοίτα και σε κανένα online store βέβαια.

Α, ρίξε και μια ματιά και στα Intersport. Είχε PF Flyers κάποια στιγμή, δεν ξέρω αν έχει ακόμα όμως.

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Στην ιστοσελίδα του Prime timers βρήκα και τα εξής (που μου άρεσαν): Pointer και Navvy State. Επίσης σκεφτόμουν και παλαιότερα τα ALIFE αλλά με αποθεί ο σχεδιασμός τους (μποτάκι) δεδομένου ότι τα άλλα δε μ'αρέσουν. Επίσης στο online store του PrimeTimers βρήκα και PFlyers ^^ Ενδιαφέρον. Ωστόσο μεγαλύτερη εντύπωση μου έκαναν τα D.A.T.E. τα οποία δε ξέρω που να βρω στη Θεσσαλονίκη :p
:dance:
Link to comment
Share on other sites

Η adidas προκειται να βγαλει μια σειρα παπουτσιων σε σχεση με το Star Wars.

Εμενα μου αρεσε το συγκεκριμενο(Jabba the hutt). Ξερει κανεις ποσο θα κοστολογηθει (και το Wookie jacket επισης)?

http://www.blogcdn.com/www.cinematical.com/media/2010/08/sneakers2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Η adidas προκειται να βγαλει μια σειρα παπουτσιων σε σχεση με το Star Wars.

Εμενα μου αρεσε το συγκεκριμενο(Jabba the hutt). Ξερει κανεις ποσο θα κοστολογηθει (και το Wookie jacket επισης)?

http://www.blogcdn.com/www.cinematical.com/media/2010/08/sneakers2.jpg

 

Kανένα άλλο link με info; :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...