Jump to content

Παπούτσια


MiuMiu
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγω , τωρα για την ανοιξη πηρα αυτα εδω : http://www.spartoo.co.uk/Nike_SHOX_VITAL-x38332.php?sx=H&track_id=affwindow67681&awc=2638_1268140674_8501056cb93630a3389242a98b0891d8 ...Ακουω γνωμες :cool:

 

γυναικεία είναι αυτά .. (απ' όσο γνωρίζω τουλάχιστον) ..

με την τιμή αυτή που λέει το site τα πήρες; Ακριβά .. στο sportsdirect εδώ στο uk τα'χω πετύχει και στη μισή τιμή ..

εγώ αν και λατρεύω άσπρο χρώμα.. το αποφεύγω στα αθλητικά γιατί λερώνει εύκολα ... ωστόσο .. ό,τι κι αν πεις .. είναι ωραίο το λευκό..!

 

Eπισης τσιμπησα και τα μουσταρδι αυτα http://www.highsnobiety.com/news/2009/04/07/nike-fall-2009-terminator-hi-premium-pack/

και τα τζην θα μου αρεσαν.

 

ωραίο αυτό το παπουτσάκι .. εμένα μου αρέσουν τα high dunk.. σε κίτρινο-μαύρο.. ωστόσο είναι λίγο χοντροκομμένα και γι' αυτό τελικά αποφάσισα να μην τα πάρω .. είχα τα low που τα έλιωσα κυριολεκτικά ...

Edited by mariel19

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

γυναικεία είναι αυτά .. (απ' όσο γνωρίζω τουλάχιστον) ..

με την τιμή αυτή που λέει το site τα πήρες; Ακριβά .. στο sportsdirect εδώ στο uk τα'χω πετύχει και στη μισή τιμή ..

εγώ αν και λατρεύω άσπρο χρώμα.. το αποφεύγω στα αθλητικά γιατί λερώνει εύκολα ... ωστόσο .. ό,τι κι αν πεις .. είναι ωραίο το λευκό..!

88Ευρω τα πειρα ...

 

Δεν ειναι σιγουρα γυναικεια , επειδη και στο ονλινε καταστημα καταστηματα το εχει στα ανδρικα ....

Μπορει να ειναι ομως και unisex ...

 

Παντως εχεις δικιο , αλλη φαση το ασπρο παπουτσι !!!!!!:cool:

Πωλειται lg gt505...Pm me....
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Καλημέρα

Χριστός Ανέστη

έβαλα στο ματι αυτα τα diesel απο το yoox για τώρα ..

τι λέτε ? μαζί με τα μεταφορικά βγαίνουν 54Ευρω ... τα εχει δει κανείς εδώ Ελλάδα?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και χρονια σας πολλα .....

μηπως γνωριζει κανενας για αuτο το site? ειναι αξιοπιστο? http://www.asics-shoes.org

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και χρονια σας πολλα .....

μηπως γνωριζει κανενας για αuτο το site? ειναι αξιοπιστο? http://www.asics-shoes.org

δεν το ξερω αλλα εχει πολυ καλες τιμες ;) και το site ειναι ασφαλες

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για κανε να κάνουμε κι εμείς μετά...

+1 :happy: αν και λέω να χτυπήσω αυτά από το yoox για αρχή.. και βλέπουμε

Link to comment
Share on other sites

να κανω προσπαθεια ???

ναι να κανεις.κι'εγω εστειλα εμαιλ για να ρωτησω για μεγαλα νουμερα :happy:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για κανε να κανουμε κι εμεις μετα...

 

Για asics κι εδώ .. έχω ψωνίσει 2 φορές (από Αγγλία όμως). Αν και δεν αναφέρει που στέλνει, γράφει ότι για παραγγελίες εκτός UK, θα γίνει τροποποίηση του νομίσματος στην τελική τιμή.

 

Πάντως αν μάθετε και για το άλλο ενημερώστε, γιατί ένα ζευγάρι asics τα θέλω καιρό τώρα στη συλλογή μου ... και σε δολλάρια οι τιμούλες φαίνονται πολύ πολύ γλυκές! :X

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

ναι να κανεις.κι'εγω εστειλα εμαιλ για να ρωτησω για μεγαλα νουμερα :happy:

 

σε απαντησαν?

εστειλα και εγω να ρωτησω για τα μεταφορικα για σιγουρια βλεπεις....

τους ρωτησα και στα ισια αν ειναι replica...θα επαθαν εγκεφαλικο..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, αναζητούσα ένα συγκεκριμένο σχέδιο Converse, και μου είπαν ότι μάλλον θα το βρω στο Collective στη Γλυφάδα (Βουλιαγμένης 96). Ξέρει κανείς ποιο λεωφορείο βολεύει για εκεί;
Link to comment
Share on other sites

Για asics κι εδώ .. έχω ψωνίσει 2 φορές (από Αγγλία όμως). Αν και δεν αναφέρει που στέλνει, γράφει ότι για παραγγελίες εκτός UK, θα γίνει τροποποίηση του νομίσματος στην τελική τιμή.

 

Πάντως αν μάθετε και για το άλλο ενημερώστε, γιατί ένα ζευγάρι asics τα θέλω καιρό τώρα στη συλλογή μου ... και σε δολλάρια οι τιμούλες φαίνονται πολύ πολύ γλυκές! :X

 

καλο site

http://www.activinstinct.com/running/shoes/mens/asics/

Link to comment
Share on other sites

σε απαντησαν?

εστειλα και εγω να ρωτησω για τα μεταφορικα για σιγουρια βλεπεις....

τους ρωτησα και στα ισια αν ειναι replica...θα επαθαν εγκεφαλικο..

 

Εγώ που τους ρώτησα για UK (αφού εκεί μένω) μου είπαν ότι στέλνουν χωρίς χρέωση τα μεταφορικά και 7-12 μέρες είναι το διάστημα για την παράδοση του δέματος...

Βγάλτε με ψεύτρα .. αλλά το όλο concept με το mail που μου έστειλαν .. μου θύμισε πολύ "κινέζικο" .. αφήστε δε που στο κάτω κάτω μέρος του site .. έχει links για άλλες μάρκες .. κι επειδή τυχαίνει να γνωρίζω αρκετά καλά το Abercrombie & Fitch & το Hollister Co. και τις collection τους τα τελευταία 2 χρόνια .. τα σχέδια αυτά .. δεν τα'χω δει να κυκλοφορούν ....

 

 

.. με ενδιαφέρει κυρίως η σειρά Asics Onitsuka Tiger 66... κι από μια πρόχειρη ματιά είχε περισσότερο running shoes!

 

Πάντως .. κατά τη γνώμη μου υπερτιμημένη μάρκα κι η Asics .. βλέπω στο νησί (αλλά και γενικότερα Ελλάδα) διπλάσιες τιμές .. από αυτές που έχει το official store στην Αγγλία κι άλλα αντίστοιχα μαγαζιά με αθλητικά/casual παπούτσια.

Edited by mariel19

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Εσείς που το έχετε ψάξει λίγο παραπάνω ποια είναι η καλύτερη περίοδος για αγορά παπουτσιών απο το yoox? Έχετε να προτείνεται κανένα άλλο site ;

Μη με παραπέμψετε στο thread με τη μόδα γιατί είνα τεράστιο και έφαγα μια ώρα αλλά δε βρήκα πολλά πράγματα.

Κυρίως για κυριλέ παπούτσια όχι αθλητικά. Δε με ενοχλεί η παλιά μόδα, δηλαδή δε με νοιάζει να έχει μόνο καινούρια μόδα.

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

ξερετε σε ποσες μερες ερχονται τα πραγματα απο το yoox ?

μενω Θεσ/νικη

βρηκα ενα ζευγαρι παπουτσια και ενα παντοφλες diesel ... 70+10 ευρω

νομιζω οτι ειναι καλη τιμη ( τα παπουτσια στη σαλονικη τα βρηκα 85 ευρω)

Link to comment
Share on other sites

Πηρα παπαουτσια lacoste με 80 ευρω. Ηταν τα πιο φτηνα σε ολο το μαγαζι! Ειναι λευκα αλλα το υφασμα που εχει μπροστα το κανει δυσκολο να το καθαρισεις.
Link to comment
Share on other sites

Nike

Asics

Puma

Replay(μαγαζι)

και εχω και 1 ζευγαρακι απο Pull and Bear(στυλ onitsuka tiger white)

γενικα προτιμω αυτες τι μαρκες...

τελευτεα πηρα Αsics Whizzer που ειναι και τα αγαπημενα μου 85 ευρω απο το Zacrett stores(online)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΣΟ ΚΑΝΟΥΝ(ΠΕΡΙΠΟΥ) ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΣΤΟ DETROIT Η ΣΕ ΑΛΛΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΠΟΥ ΠΟΥΛΟΥΝ DSQUARED????

 

 

http://www.luisaviaroma.com/index.aspx#getData.aspx|CallType=Product&prodId=075033&season=actual&gender=men&group=shoes&des=117&cat=&seasProdID=51I

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΣΟ ΚΑΝΟΥΝ(ΠΕΡΙΠΟΥ) ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΣΤΟ DETROIT Η ΣΕ ΑΛΛΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΠΟΥ ΠΟΥΛΟΥΝ DSQUARED????

 

 

http://www.luisaviaroma.com/index.aspx#getData.aspx|CallType=Product&prodId=075033&season=actual&gender=men&group=shoes&des=117&cat=&seasProdID=51I

 

Μην γράφεις με κεφαλαία! Είναι σαν να φωνάζεις!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΣΟ ΚΑΝΟΥΝ(ΠΕΡΙΠΟΥ) ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΣΤΟ DETROIT Η ΣΕ ΑΛΛΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΠΟΥ ΠΟΥΛΟΥΝ DSQUARED????

 

 

http://www.luisaviaroma.com/index.aspx#getData.aspx|CallType=Product&prodId=075033&season=actual&gender=men&group=shoes&des=117&cat=&seasProdID=51I

 

νομιζω 320€ τα ειδα στο ensayar και 308€ στο attica

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...