Jump to content

Παπούτσια


MiuMiu
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φίλε christoglx ναι στα παππούτσια όχι στο jacket κατ εμέ...όσον αφορά το θέμα ποιότητας τα D&G είναι πιο φτηνή σειρά των σχεδιαστών κάτι που συνεπάγεται λίγο "χειρότερη" ποιότητα από την premium line που είναι τα Dolce&Gabbana αν και δεν μπορώ να πάρω και όρκο μιας και όλα είναι θέμα marketing :P. Kenzo we like. Α και τέλος για τα ralph lauren μπορείς να κοιτάξεις και στο ebay πάντα από power rated seller αλλά και στα macy's που μου φαίνεται πως κάνουν ship Ελλάδα
D.G.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Φίλε christoglx ναι στα παππούτσια όχι στο jacket κατ εμέ...όσον αφορά το θέμα ποιότητας τα D&G είναι πιο φτηνή σειρά των σχεδιαστών κάτι που συνεπάγεται λίγο "χειρότερη" ποιότητα από την premium line που είναι τα Dolce&Gabbana αν και δεν μπορώ να πάρω και όρκο μιας και όλα είναι θέμα marketing :P. Kenzo we like. Α και τέλος για τα ralph lauren μπορείς να κοιτάξεις και στο ebay πάντα από power rated seller αλλά και στα macy's που μου φαίνεται πως κάνουν ship Ελλάδα

Παραγγειλα τα παπουτσια τελικα και μια μπλουζα απο D&G για να δω αν μου αρεσει η ποιοτητα.Οσο για το macy's δυστυχως δεν κανουν ship στην Ελλαδα αν υπαρχει καμια αλλη ιστοσελιδα κυριως απο ευρωπη θα ηταν ευπροσδεκτη :D

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας.Μιας και είναι ανοιχτό αυτό το θέμα είπα να ρωτήσω κάτι παρόμοιο...Λοίπον έχω αγοράσει κάτι παπούτσια και μου είναι μεγαλύτερα...Ξέρετε που μπορώ να βρω πάτους χοντρούς ώστε να έρθουν στα "μέτρα" μου?:)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,θέλω να αγοράσω ένα ζευγάρι CL από το site NET-A-PORTER.COM

Ξέρετε αν είναι αξιόπιστο,αν θα πληρώσω τελωνείο ή πολλά μεταφορικά??

Επίσης μήπως ξέρετε αν ένα προιόν έχει τελειώσει αν το ξαναπαραλαμβάνουν ποτέ για το παραγγείλω??

'Οπως καταλάβατε είμαι καινούργια σε αυτά τα πράγματα και χρειάζομαι την βοήθειά σας...

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Αρκετά αδιάφορο παπούτσι, έστω και για απλό-καθημερινό.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

απο που αξιζει να παρω τα Nike Air Max Hyperdunk 2010 (46 νουμερο) και να μου βγει πιο οικονομικα?

http://www.nike.com/nikeos/p/nikebasketball/en_US/commerce/kicks?hf=4294967145^4294961507^12001p=PWP&t=Kicks&sitesrc=usbb_share_link?ll=en_US&ct=US&pid=318841&cid=1&pgid=318838&p=PDP

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα..ψαχνω ενα συγκεκριμενο ζευγαρι TODS αλλα δεν μπορς να το βρς σε κανενα ελληνικο καταστημα (μενω Αθηνα). Εχει κανεις να προτεινει κανενα site με original TODS? ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Στο κατάστημα της Tods στην Βουκουρεστίου δεν τα έχει? Αν τα παραγγείλεις από εκεί ίσως?
--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Προσφατα αγορασα ενα παπουτσι nike training lunarglide+2.ολα καλα μεχρι στιγμης...αλλα μου εκανε εντυπωση κατι..πηγα σε ενα καταστημα να δοκιμασω το 46 νουμερο..και δεν μου εκανε καθολου...ρωτησα για 47 και μου ειπε δεν εχω.

πηγα σε αλλο καταστημα για να δοκιμασω το 47 και ενω το βρηκα και δοκιμασα..μου εκανε πολυ μεγαλο...με αποτελεσμα να δοκιμασω το 46 μετα απο παροτρυνση του υπαλληλου..και ενω το φορεσα..μου εκανε μια χαρα.

το πηρα τελικα...αλλα με'βαλε σε σκεψεις..:worry: να υποθεσω σ'ενα απο τα 2 καταστημα παιζει "μαιμου" :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μου το χαντακώσατε το παππουτσάκι...:( αλλά θα είναι για καλό μάλλον χαχαχα

Αυτό για πιο καθημερινό?

http://www.topman.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?beginIndex=0&viewAllFlag=&catalogId=33056&storeId=12555&productId=2202008&langId=-1&sort_field=Relevance&categoryId=207285&parent_categoryId=207282&sort_field=Relevance&pageSize=20

 

Μήπως είναι λίίίγο τσαρουχωτό? χαχαχα :lol:

D.G.
Link to comment
Share on other sites

Υπερβολικά απλό θα το έλεγα αλλά όχι πολύ άσχημο! :p
Link to comment
Share on other sites

Για καθημερινο το βρισκω πολυ καλο. Casual, το χρωμα ταιριαζει με πολλα και πολυ καλη τιμη. Χτυπα το!
Link to comment
Share on other sites

Εχει κανει αγορες καποιος απο αυτο το site? Πως μπορω να μαθω αν ειναι fake? Δεν βρισκω απολυτως κανενα review. Το domain δημιουργηθηκε 4 μηνες πριν. Επισης προσπαθησα να κανω μια αγορα και μου ζητησαν να βαλω τα λεφτα σε western union τραπεζα. Ασφαλως τους ειπα οτι θελω να κανω την αγορα μεσω paypal και μου εστειλαν ενα λογαριασμο paypal για να κανω καταθεση. Να προχωρησω ή θα χασω τα λεφτα μου?
Link to comment
Share on other sites

Δεν μου γεμίζει το μάτι...και πόσο μάλλον το ότι ως πρώτο τρόπο πληρωμής έχουν την western union που όλοι μας γνωρίζουμε πόσοι κλαίνε ακόμα τα λεφτάκια τους...Καλύτερα φίλε silmarien φάτα στα μπουζούκια :lol:
D.G.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια... να ρωτησω και εγω αν γνωριζετε κατι για αυτο εδω το site.... http://www.footlocker.eu/

 

ειναι αυθεντικα παιζει τιποτα με τελωνειο κτλ??

 

ευχαριστω!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια... να ρωτησω και εγω αν γνωριζετε κατι για αυτο εδω το site.... http://www.footlocker.eu/

 

ειναι αυθεντικα παιζει τιποτα με τελωνειο κτλ??

 

ευχαριστω!!

 

αν κρινω απο το σηματακι της εταιριας παιζει να ειναι ιδια με την αλυσιδα Foot Locker που εχει μαγαζι και στο the mall.

Link to comment
Share on other sites

αν κρινω απο το σηματακι της εταιριας παιζει να ειναι ιδια με την αλυσιδα Foot Locker που εχει μαγαζι και στο the mall.

 

ναι εχεις δικιο... το εψαξα και οντως εχει κατστημα στο the mall!! :)

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους...

 

ξέρετε κάποιο site με παπούτσια είτε για τρέξιμο είτε στίβου;;; εννοώ με καρφιά..

που να έχει νορμάλ τιμές και να στέλνει ελλάδα..

ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η ερώτηση που θα κάνω ίσως είναι λίγο χαζή αλλά ..... Έχω ένα ζευγάρι παπούτσια σχετικά καινούρια αλλά έχουν γουνα γιατί είναι χειμωνιατικα και πολλές φορές τα πόδια μου ιδρώνουν.... Επειδή μου αρέσουν πολύ θέλω να συνεχίσω να τα φοράω.... Τί να κάνω; Ίσως οι ισοθερμικές κάλτσες είναι η λύση. Και όσο παράξενο να σας ακούγεται ρώτησα και γνωστούς μου και μου είπαν πως έχουν το ίδιο "πρόβλημα".... Edited by mouse
:dance:
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια... να ρωτησω και εγω αν γνωριζετε κατι για αυτο εδω το site.... http://www.footlocker.eu/

 

ειναι αυθεντικα παιζει τιποτα με τελωνειο κτλ??

 

ευχαριστω!!

 

Δε στέλνει Ελλάδα,φίλε μου...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...