Jump to content

Τελωνείο και εκτελωνισμοί


alfa 156
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παρακληση:

Αυτη τη στιγμη εχουμε τρια ανοιχτα τοπικ οπου αναλυουμε τις αποστολες των δεματων.( το παρων, στον οδηγο αποστολης απο Κινα και στο τοπικ των ΕΛΤΑ).

Για να μη πλατιαζει η συζητηση στα τρια και γεμιζουν οι σελιδες,

στο παρων τοπικ ας συζηταμε μόνο οτι μπαίνει σε τελωνειο. Για να βλεπουμε κ ποσο συχνα υπαρχει κρουσμα.

αν γράφουν μόνο οσα περνάνε πως δλδ θα βγάλουμε πόρισμα θα έχουμε ένα τοπικ που ολα περνάνε τελωνείο. Καλύτερα να γράφουμε όλοι αν πέρασαν η οχι για να βγει συμπέρασμα. Εγω συνεχίζω να είμαι επιφυλακτικός σε όλον αυτόν τον πανικό από κακόβουλους και λασπολόγους συγνώμη για κάποιους που έχουν πληρώσει αλλά 9 δέματα δικά μου και 13 ακόμα από 3 φίλους αυτές τις μέρες και δεν πέρασε κανένα τελωνείο. ίσως απλά να είμαστε τυχεροί.

Link to comment
Share on other sites

Αλλα 2 πακετα σημερα μπηκαν μεσα για ελενχο,και μαλιστα με NL post.........οποτε καλα xmas.........:lol:

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Αλλα 2 πακετα σημερα μπηκαν μεσα για ελενχο,και μαλιστα με NL post.........οποτε καλα xmas.........:lol:

έχεις την καλοσύνη να μας δώσεις ενα τρακ ναμπερ να δούμε πως το αναγράφει και εμείς?

αν θες φυσικά, θέλω να πιστω ρε φίλε δεν έχει να κάνει με εσένα προς θεου . έχω ξαναζητήσει και δεν είχε δώσει κανένας.

Link to comment
Share on other sites

Το περίεργο είναι οτι ακόμα δεν εχω δει (η μπορεί να μου ξέφυγε) να περνάει τελωνείο δεμα με CN post.Αν και σχεδόν κανένας δεν στέλνει κινητό με CN γιαυτο και δεν βλέπουμε κρούσματα...
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον , προς ενημερωση ολων .

Προορισμος ροδος .

Διαρκεια τελευταιων 30 ημερων

9 πακετα απο Ali μικρής αξίας 0-3€

4 πακέτα από eBay 0-6€ με china small packets

2 πακέτα με προϊόντα ηλ. τσιγ. 30€+30€ NL GearBest

1 κινητό από GearBest 200€ (LeEco lemax2) με cz

Όλα πέρασαν ανενόχλητα και χωρίς σουξου μουξου...

 

 

Sent from my Le X820 using Tapatalk

Sent From my Awesome K20 Pro 8/128 Deep in Space .....
Link to comment
Share on other sites

έχεις την καλοσύνη να μας δώσεις ενα τρακ ναμπερ να δούμε πως το αναγράφει και εμείς?

αν θες φυσικά, θέλω να πιστω ρε φίλε δεν έχει να κάνει με εσένα προς θεου . έχω ξαναζητήσει και δεν είχε δώσει κανένας.

Απιστε......ευχομαι να μην πληρωσεις και εσυ τα 50ρικα........αυτα γραφει.........:X

ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ 19-12-2016 09:10 ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ)

ΑΓΑΘΑ ΥΨΗΛΗΣ ΑΞΙΑΣ /ΑΠΑΙΤΕΙΤΑΙ ΤΕΛΩΝΕΙΑΚΗ ΔΗΛΩΣΗ 19-12-2016 12:11 ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ)

ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΟ ΤΕΛΩΝΕΙΟ 19-12-2016 12:11 ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

αν γράφουν μόνο οσα περνάνε πως δλδ θα βγάλουμε πόρισμα θα έχουμε ένα τοπικ που ολα περνάνε τελωνείο. Καλύτερα να γράφουμε όλοι αν πέρασαν η οχι για να βγει συμπέρασμα. Εγω συνεχίζω να είμαι επιφυλακτικός σε όλον αυτόν τον πανικό από κακόβουλους και λασπολόγους συγνώμη για κάποιους που έχουν πληρώσει αλλά 9 δέματα δικά μου και 13 ακόμα από 3 φίλους αυτές τις μέρες και δεν πέρασε κανένα τελωνείο. ίσως απλά να είμαστε τυχεροί.

 

Βαλε αλλα 21 από μενα εδώ πέρα αξίας 10 εως 120.

Τώρα μόλις έκανα και παραγγελία 150$ ( μεγάλο πακέτο ) για να δουμε.

Link to comment
Share on other sites

Απιστε......ευχομαι να μην πληρωσεις και εσυ τα 50ρικα........αυτα γραφει.........:X

ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ 19-12-2016 09:10 ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ)

ΑΓΑΘΑ ΥΨΗΛΗΣ ΑΞΙΑΣ /ΑΠΑΙΤΕΙΤΑΙ ΤΕΛΩΝΕΙΑΚΗ ΔΗΛΩΣΗ 19-12-2016 12:11 ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ)

ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΟ ΤΕΛΩΝΕΙΟ 19-12-2016 12:11 ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ)

track μπορείς να στείλεις να το δούμε όλοι?

Link to comment
Share on other sites

Με βάση τα όσα λέτε, το πακέτο μου που μόλις έλαβα ενημέρωση οτι πέρασε από ΚΔ Αεροδρομίου, πήγε ΚΔ Αττικής και έκλεισε και από εκεί, λογικά γλίτωσε τελωνείο και παραλαμβάνω αύριο ή μεθαυριο. Σωστά;

 

ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ 17-12-2016 05:37 ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ)

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 17-12-2016 07:34 Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

ΕΚΦΟΡΤΩΣΗ ΑΠΟ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ 17-12-2016 11:31 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΑΦΙΞΗ ΣΕ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 19-12-2016 09:52 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΑΦΙΞΗ ΣΕ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 19-12-2016 13:46 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 19-12-2016 15:46 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ

Μόλις ενημερωθηκα ότι πήγε στο ταχυδρομείο στο Μαρούσι, οπότε δεν πέρασε τελωνείο. Κινητό έχει το πακέτο μου.

 

Στάλθηκε από το C6833 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

My devices: Mi 10T Pro, Sony Xperia Z Ultra

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να είναι όπως τα λες αλλά, ειδικά αυτή την περίοδο, υπάρχει το ενδεχόμενο να δεις λογαριασμό στο Γραφείο (Μαρούσι).
Link to comment
Share on other sites

track μπορείς να στείλεις να το δούμε όλοι?

Nαι φυσικα...και το αφμ,αμκα,αρ.λογαριασμου μου........:blink:

Καλα σοβαρα τωρα.......ολοι εμεις αλλη καψα δεν ειχαμε να παραπληροφορουμε τον κοσμο......ελεος.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Nαι φυσικα...και το αφμ,αμκα,αρ.λογαριασμου μου........:blink:

Καλα σοβαρα τωρα.......ολοι εμεις αλλη καψα δεν ειχαμε να παραπληροφορουμε τον κοσμο......ελεος.

 

ΑΠο τα τεσσερα που παρελαβα, τα τρια ειχαν .... σχετικη χρεωση.

Εχουμε τον πονο μας, μας την λενε και απο πανω.

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να είναι όπως τα λες αλλά, ειδικά αυτή την περίοδο, υπάρχει το ενδεχόμενο να δεις λογαριασμό στο Γραφείο (Μαρούσι).

 

Πως μπορεί να γίνει κάτι τέτοιο, αφού πουθενα στο tracking δεν φαίνεται τελωνείο, ενώ από τη στιγμή που έφυγε το δεμα από ΚΔ Αεροδρομίου κινήθηκε πολύ γρήγορα...

My devices: Mi 10T Pro, Sony Xperia Z Ultra

Link to comment
Share on other sites

Η (μικρή) πιθανότητα να έχει περάσει τελωνείο είναι στο αεροδρόμιο, όπως έχει αναφερθεί σε άλλες περιπτώσεις.
Link to comment
Share on other sites

 

RF427ΧΧΧ610SG

1 κινητό αξίας 170 $ με αποστολή την 25 Νοεμβρίου

ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ 14-12-2016 14:27 ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ

ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ 17-12-2016 07:08 ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ)

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 17-12-2016 09:44 Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

ΕΚΦΟΡΤΩΣΗ ΑΠΟ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ 17-12-2016 11:29 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΑΦΙΞΗ ΣΕ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 19-12-2016 07:55 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΑΦΙΞΗ ΣΕ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 19-12-2016 13:40 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 19-12-2016 15:40 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΦΟΡΤΩΣΗ ΣΕ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ 19-12-2016 19:26 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΑΦΙΞΗ ΣΕ ΧΧΧΧΧ Κ Δ 19-12-2016 21:41 ΧΧΧΧΧ Κ Δ

ΑΦΙΞΗ ΣΕ ΧΧΧΧΧ Κ Δ 19-12-2016 23:31 ΧΧΧΧΧ Κ Δ

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΧΧΧΧΧ Κ Δ 19-12-2016 23:41 ΧΧΧΧΧ Κ Δ

ΑΦΙΞΗ ΣΕ Μ.Δ. ΧΧΧΧΧ 20-12-2016 06:40 Μ.Δ. ΧΧΧΧΧ

ΠΡΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗ 20-12-2016 08:24 Μ.Δ. ΧΧΧΧΧ

 

Σήμερα το πρωί παρέλαβα στις 8:30 πάντως χωρίς κάποιο παραστατικό των ΕΛΤΑ.

Αν είχε περάσει για έλεγχο, στο tracking των ΕΛΤΑ θα έγραφε:

Εισαγωγή στο τελωνείο ή Αγαθά Υψηλής Αξίας απαιτείται τελωνειακή δήλωση.

Edited by Yannis_004
http://yoursmiles.org/tsmile/religion/t0807.gif
Link to comment
Share on other sites

Ότι θήκες τζαμακια και διάφορα άλλα μικροπραγματα πήρα από Κίνα τον τελευταίο μήνα ήρθαν χωρίς τελωνείο αλλά με σχετική καθυστέρηση όπως γίνεται κάθε χρόνο αυτήν την περίοδο.

Από κινητά όπως είπα και πιο πριν ως τώρα τον τελευταίο μήνα 4 δέματα το ένα με δύο κινητά μέσα πήγανε υεδ Θεσσαλονίκης.

Από αυτά παρέλαβα τα δύο redmi 3s με χρέωση 35€ περίπου για το καθένα.

Αλλά 4 δέματα με κινητά την ίδια περίοδο την γλύτωσαν και ήρθαν σπίτι χωρίς να πάνε υεδ.

Τώρα για αυτούς που δεν πιστεύουν και ζητάνε συνεχώς tracking number λες και άλλη δουλειά δεν έχουμε εμείς εύχομαι να μην τους βρει μόνο.

Link to comment
Share on other sites

οτι περναει Αθηνα εχει πολλες πιθανοτητες να βγει αλωβητο, εκει ειναι φανερο πλεον οτι οι ελεγχοι ειναι καθαρα δειγματοληπτικοι, το μεγαλο προβλημα ειναι στην Θεσσαλονικη, παρακολουθω και τα 2 νηματα καθημερινα και στενα εδω και 20 μερες, στην Υεδ Θεσσαλονικης γινεται σφαγη, αν τυχον περασεις χωρις να πεσει τσεκουρι αυτοματως πας πρακτορειο, παιζεις τζοκερ, λοττο, προτο, αγοραζεις λαχεια, ξυστα και παιζεις και ενα στοιχημα με 10 παιχνιδακια για κερασακι στην τουρτα. Πλεον πιο πολλες πιθανοτητας εχεις να πιασεις ολα τα παραπανω παρα να περασεις απο Υεδ Θεσσαλονικης χωρις να πληρωσεις :lol: :lol: :lol: :p :p
Αλλο πράγμα η Alfa...
Link to comment
Share on other sites

οτι περναει Αθηνα εχει πολλες πιθανοτητες να βγει αλωβητο, εκει ειναι φανερο πλεον οτι οι ελεγχοι ειναι καθαρα δειγματοληπτικοι, το μεγαλο προβλημα ειναι στην Θεσσαλονικη, παρακολουθω και τα 2 νηματα καθημερινα και στενα εδω και 20 μερες, στην Υεδ Θεσσαλονικης γινεται σφαγη, αν τυχον περασεις χωρις να πεσει τσεκουρι αυτοματως πας πρακτορειο, παιζεις τζοκερ, λοττο, προτο, αγοραζεις λαχεια, ξυστα και παιζεις και ενα στοιχημα με 10 παιχνιδακια για κερασακι στην τουρτα. Πλεον πιο πολλες πιθανοτητας εχεις να πιασεις ολα τα παραπανω παρα να περασεις απο Υεδ Θεσσαλονικης χωρις να πληρωσεις :lol: :lol: :lol: :p :p

 

Εχεις ενα point εδω φιλε! παρακολουθω και τα νηματα και συμφωνω οτι Θεσσαλονικη κατι παιζεται.

Δεκάδες tips & tricks σχετικά με Η/Υ, προγραμματισμό, hacking, software, hardware, linux και πολλά ακόμα...
Link to comment
Share on other sites

Άδικα παιδεουν το κόσμο με τους δασμούς που βάζουν. Παραγγελνουμε από κίνα για πιο φθηνά. Αν είναι να πληρώνουμε κερατιάτικα δεν έχει νόημα.

 

Send From Note 3 With Note 7 Rom

Είναι ποιο φθηνά γιατί δεν έχει φόρους κλπ μέσα δλδ παράνομα όλα

Link to comment
Share on other sites

οτι περναει Αθηνα εχει πολλες πιθανοτητες να βγει αλωβητο, εκει ειναι φανερο πλεον οτι οι ελεγχοι ειναι καθαρα δειγματοληπτικοι, το μεγαλο προβλημα ειναι στην Θεσσαλονικη, παρακολουθω και τα 2 νηματα καθημερινα και στενα εδω και 20 μερες, στην Υεδ Θεσσαλονικης γινεται σφαγη, αν τυχον περασεις χωρις να πεσει τσεκουρι αυτοματως πας πρακτορειο, παιζεις τζοκερ, λοττο, προτο, αγοραζεις λαχεια, ξυστα και παιζεις και ενα στοιχημα με 10 παιχνιδακια για κερασακι στην τουρτα. Πλεον πιο πολλες πιθανοτητας εχεις να πιασεις ολα τα παραπανω παρα να περασεις απο Υεδ Θεσσαλονικης χωρις να πληρωσεις :lol: :lol: :lol: :p :p

 

Αυτό επισήμανα και εγώ από τις 11/12ου (post 1906). Τα πράγματα είναι πολύ πιο ζόρικα στην Θεσσαλονίκη από την Αθήνα.

 

Μπορεί να κάνω λάθος αλλά έχω την εντύπωση ότι σε διαδικασία τελωνείου υπόκεινται συνήθως τα δέματα που καταλήγουν στην Β. Ελλάδα και ειδικότερα στην Θεσσαλονίκη, παρά αυτά των Αθηνών. Είναι έτσι ?

(Αναφέρομαι για το τελευταίο διάστημα που έχει - για άλλη μια φορά - προκύψει θέμα τελωνείου... )

 

Και παρεπιπτόντως είναι η πρώτη φορά που παρατηρώ τόσο μεγάλο σκάλωμα σε δεματάκι μου (από Banggood πολύ μικρής αξίας) που είναι από τις 18/12 σε στάτους "ΕΚΦΟΡΤΩΣΗ ΑΠΟ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ, ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ)

Stay alive, keep riding

Nokia 7110 > Sony Er. Z1010 > Nokia N95 > Nokia 701 > iNew V3 > LG V10 > 1+ 8 pro

Χάρης

Link to comment
Share on other sites

ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ 23-11-2016 15:16 ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 01-12-2016 13:22 Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

ΕΚΦΟΡΤΩΣΗ ΑΠΟ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ 01-12-2016 18:17 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΦΟΡΤΩΣΗ ΣΕ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ 01-12-2016 18:23 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΕΚΦΟΡΤΩΣΗ ΑΠΟ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ 02-12-2016 02:10 Κ Δ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΦΙΞΗ ΣΕ ΥΕΔ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 13-12-2016 07:49 ΥΕΔ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

 

ειναι κι αλλος με παρομοιες ημερομηνιες?

ποτε λετε να βγει? :wacko:

enjoy your life...:p
Link to comment
Share on other sites

Παληκάρια μια ερώτηση.... εμένα ένα δέμα έχει από 17/12 ξημερώματα ΑΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ και από τότε παγωμένο... βλέπω σε όλους τους άλλους μετά από 2-3 ώρες το πολύ υπάρχει η επόμενη κίνηση (είτε αφορα ΚΔ είτε ΥΕΔ κτλ) εμένα τίποτα.... τι λέτε να σημαίνει αυτό; την πάτησα;
Link to comment
Share on other sites

Παληκάρια μια ερώτηση.... εμένα ένα δέμα έχει από 17/12 ξημερώματα ΑΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ και από τότε παγωμένο... βλέπω σε όλους τους άλλους μετά από 2-3 ώρες το πολύ υπάρχει η επόμενη κίνηση (είτε αφορα ΚΔ είτε ΥΕΔ κτλ) εμένα τίποτα.... τι λέτε να σημαίνει αυτό; την πάτησα;
.

Ακόμα δεν είναι σίγουρο.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Παληκάρια μια ερώτηση.... εμένα ένα δέμα έχει από 17/12 ξημερώματα ΑΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ και από τότε παγωμένο... βλέπω σε όλους τους άλλους μετά από 2-3 ώρες το πολύ υπάρχει η επόμενη κίνηση (είτε αφορα ΚΔ είτε ΥΕΔ κτλ) εμένα τίποτα.... τι λέτε να σημαίνει αυτό; την πάτησα;

 

Για δέστο και εδώ http://www.17track.net/en

αυτό που ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ ΔΩΡΕΑΝ χρόνο ομιλίας με ξεπερνά @mavri_gazela
Link to comment
Share on other sites

αναφερω , κυριως προς τους ΒορειοΕλλαδιτες, πρεπει να ειμαι απο τις φωτεινες εξαιρεσεις τον τελευταιο μηνα, περασε χωρις να ακουμπησει, το γλιτωσα το παπατζιλικι, παω να αγορασω λαχεια και να παιξω τζοκερ και αλλα τυχερα παιχνιδια:lol: :lol::lol: :p :p :p

 

ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ 01-12-2016 21:59 ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ

ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ 17-12-2016 13:35 ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ)

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 17-12-2016 16:44 Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

ΕΚΦΟΡΤΩΣΗ ΑΠΟ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ 19-12-2016 01:05 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΑΦΙΞΗ ΣΕ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 19-12-2016 08:21 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΑΦΙΞΗ ΣΕ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 19-12-2016 12:50 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 19-12-2016 14:50 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΦΟΡΤΩΣΗ ΣΕ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ 19-12-2016 17:35 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΕΚΦΟΡΤΩΣΗ ΑΠΟ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ 20-12-2016 02:39 Κ Δ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΦΙΞΗ ΣΕ Κ Δ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 20-12-2016 22:00 Κ Δ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ Κ Δ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 21-12-2016 2: Κ Δ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΦΙΞΗ ΣΕ Μ.Δ. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 21-12-2016 07:57 Μ.Δ. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΠΡΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗ 21-12-2016 08:23 Μ.Δ. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

Αλλο πράγμα η Alfa...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...