Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 930


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ρε παιδιά ας μου απαντήσει κάποιοςι δε μπορώ να αγοράσω εφαρμογή μέσω λογαριασμού κινητής τηλεφωνίας. vodafone εχω
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ρε παιδιά ας μου απαντήσει κάποιοςι δε μπορώ να αγοράσω εφαρμογή μέσω λογαριασμού κινητής τηλεφωνίας. vodafone εχω

 

Μπορείς.. Τι χωρα εχεις στο κινητο? Αν το εχεις γυρισμενο σε united states δεν γινεται. Μονο αν το εχεις σε χωρα Ελλαδα γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.

Το τηλέφωνο έμεινε από μπαταρία οταν πήγα να το φορτίσω άνοιξε μόνο του. Το έκλεισα αλλά άνοιξε πάλι. Δεν μπορώ να έχω κλειστό ενώ το έχω για φορτιστή?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.

Το τηλέφωνο έμεινε από μπαταρία οταν πήγα να το φορτίσω άνοιξε μόνο του. Το έκλεισα αλλά άνοιξε πάλι. Δεν μπορώ να έχω κλειστό ενώ το έχω για φορτιστή?

 

έχω την εντύπωση οτι όλα τα wp όταν τα βάζεις στην πρίζα μένουν συνέχεια ανοιχτά!

Link to comment
Share on other sites

έχω την εντύπωση οτι όλα τα wp όταν τα βάζεις στην πρίζα μένουν συνέχεια ανοιχτά!

 

 

Ακριβως.η οθονη κλειστη αλλα το τηλεφωνο ανοικτο.

Αν θελει ο φιλος παραπανω να μην τον καλουν η λυση ειναι να το φορτιζει σε λειτουργια πτησης

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

Επίσης να θυμίσουμε ότι αν αφήνεις να ξεφορτίσει τελείως η μπαταρία την καταστρέφεις.
:respect:
Link to comment
Share on other sites

Επίσης να θυμίσουμε ότι αν αφήνεις να ξεφορτίσει τελείως η μπαταρία την καταστρέφεις.

 

οντως???γιατι ειχα την εντυπωση πως λενε τουλαχιστον τις πρωτες φορες να αποφορτιζεται μια συσκευη γιατι στρωνει καλυτερα η μπαταρια...η ισχυει μονο για τις πρωτες φορτισεις?

 

----- προσθήκη μηνύματος 37 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

η δεν ισχυει και καθολου?

Link to comment
Share on other sites

οντως???γιατι ειχα την εντυπωση πως λενε τουλαχιστον τις πρωτες φορες να αποφορτιζεται μια συσκευη γιατι στρωνει καλυτερα η μπαταρια...η ισχυει μονο για τις πρωτες φορτισεις?

 

----- προσθήκη μηνύματος 37 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

η δεν ισχυει και καθολου?

 

Καθόλου

 

Μπαταρίες λιθιου ειναι ευτυχισμένες μεταξυ 20%-80%

Φιλιππος

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

οποτε σημερα που θα παραλαβω απο αντικατασταση καινουριο 930 να μην το αφησω ωρες να φορτισει, οταν φορτισει 100% τελος και το βγαζω
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για της απαντήσεις. Για την μπαταρία δεν το ήξερα οτι δεν κάνει να αποφορτιστεί τελείως.
Link to comment
Share on other sites

Ιδιοκτητης νοτε 4,πλεον και 930.Ειναι πολυ καλη κατασκευη και τα windows πολυ smooth λογιστικο.Εχω εμπειρια απο 820 και 925 που ειχα.
Link to comment
Share on other sites

ποιο ειναι το product code sto navifirm για ουγγρικη rom?

 

059W1N7: RM-1045 VAR EURO 7F CV BLACK

059W524: RM-1045 VAR EURO 7F CV BR_GRE

059W526: RM-1045 VAR EURO 7F CV BR_ORA

059W1N8: RM-1045 VAR EURO 7F CV WHITE

Edited by Alex_tz
Link to comment
Share on other sites

θελω να ρωτησω αυτους που εχουν το κινητο χωρις θηκη αν ειδαν επιπτωσεις στην καμετα πισω στο τζαμακι.δηλαδη οπως το αφηνεις το κινητο κατω χωρις θηκη αν το τζαμακι γρατζουνιεται με τον καιρο.ρωταω αυτους που δεν εχουν θηκη ,αν υπαρχει καποιος που το εχει καιρο ετσι
Link to comment
Share on other sites

θελω να ρωτησω αυτους που εχουν το κινητο χωρις θηκη αν ειδαν επιπτωσεις στην καμετα πισω στο τζαμακι.δηλαδη οπως το αφηνεις το κινητο κατω χωρις θηκη αν το τζαμακι γρατζουνιεται με τον καιρο.ρωταω αυτους που δεν εχουν θηκη ,αν υπαρχει καποιος που το εχει καιρο ετσι

 

Φιλε μου δεν ειναι κρύσταλλο αυτο, αλλα πλαστικό. Θα το καταλαβεις αν βγάλεις το καπακι της πλατης. Το κρύσταλλο του φακου βρίσκεται κατω απο αυτο το πλαστικό και ετσι είναι μονίμως προστατευμενο. Προσωπικη μου γνώμη ειναι να μην το βαλεις σε θηκη για να χαίρεσαι την απτη του ποιοτητα.

Το πισω καπακι κανει 15 ευρω περιπου (αν χρειαστεί να το αλλάξεις ποτέ), απλως θα χρειαστεί 15 λεπτά ψιλό δουλειά για να του περασεις το flash κ το wireless charging module. Ευκολο είναι.

 

http://www.ebw.gr/el/Product/1287617/Nokia-Lumia-930-Battery-Cover-Original-White

Edited by protsimer
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου δεν ειναι κρύσταλλο αυτο, αλλα πλαστικό. Θα το καταλαβεις αν βγάλεις το καπακι της πλατης. Το κρύσταλλο του φακου βρίσκεται κατω απο αυτο το πλαστικό και ετσι είναι μονίμως προστατευμενο. Προσωπικη μου γνώμη ειναι να μην το βαλεις σε θηκη για να χαίρεσαι την απτη του ποιοτητα.

Το πισω καπακι κανει 15 ευρω περιπου (αν χρειαστεί να το αλλάξεις ποτέ), απλως θα χρειαστεί 15 λεπτά ψιλό δουλειά για να του περασεις το flash κ το wireless charging module. Ευκολο είναι.

 

http://www.ebw.gr/el/Product/1287617/Nokia-Lumia-930-Battery-Cover-Original-White

 

αρα αλλαζουμε και το χρωμα πισω αν θελουμε?που βρισκουμε γνησια καπακια?

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου δεν ειναι κρύσταλλο αυτο, αλλα πλαστικό. Θα το καταλαβεις αν βγάλεις το καπακι της πλατης. Το κρύσταλλο του φακου βρίσκεται κατω απο αυτο το πλαστικό και ετσι είναι μονίμως προστατευμενο. Προσωπικη μου γνώμη ειναι να μην το βαλεις σε θηκη για να χαίρεσαι την απτη του ποιοτητα.

Το πισω καπακι κανει 15 ευρω περιπου (αν χρειαστεί να το αλλάξεις ποτέ), απλως θα χρειαστεί 15 λεπτά ψιλό δουλειά για να του περασεις το flash κ το wireless charging module. Ευκολο είναι.

 

http://www.ebw.gr/el/Product/1287617/Nokia-Lumia-930-Battery-Cover-Original-White

 

Και έψαχνα έναν τέτοιο οδηγό. Να σαι καλά.

 

Εγώ το έχω χωρίς καπάκι στο σπίτι μόνο. Έξω για καφέ ή για δουλειές, το έχω πάντα σε θήκη (headcase απο ebay, και στην οθόνη δεν έχω βάλει καν μεμβράνη αφού νομίζω θα χαλάσει την αίσθηση) για να μη πάρει υγρασία ή τίποτα τέτοιο. Απίθανο μεν αλλά το έχουν δεί τα ματάκια μου. Πάντως έχεις δίκιο. Άλλο να το κρατάς στο χέρι με θήκη, και άλλο χωρίς. Μεγάλη διαφορά.

SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

Πως μπορω να αλλάξω στον browser το bing search σε Google search ?

My PreciousSs!!!

 

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5079Image_1_.jpg

 

GwgosSs...

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορω να αλλάξω στον browser το bing search σε Google search ?

 

Ρυθμίσεις, εφαρμογές (swipe δεξιά), Internet Explorer, σύνθετες ρυθμίσεις, προεπιλεγμένη υπηρεσία παροχής αναζήτησης και επιλέγεις το Google.

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορω να αλλάξω στον browser το bing search σε Google search ?

 

Όπως σου είπε ο Alex εκτός αν έχεις αγγλική rom οπου τότε δεν μπορείς.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται να αλλάξει σε Google το κουμπί search?

 

Γίνεται το Καραϊσκάκη να βαφτεί πράσινο????χαχαχα

Οχι βέβαια. Η ms σπρώχνει το προϊόν της.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Όχι, ο gtsia μιλάει για τον IE.

 

Το κατάλαβα και γι αυτό του απάντησα σχετικά. Όμως ο Πάνος αναφέρει το ΚΟΥΜΠΙ αναζήτησης.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...