Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 930


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είμαι έτοιμος, μέχρι τέλος του μήνα θα το έχω. Σε καμία περίπτωση όμως δεν αφήνω το nexus 5 από τα χέρια μου. Το σκέφτηκα καλά και η απόφαση μου είναι αυτή. Θέλω και τα δύο και θα τα κρατήσω μέχρι να τα φτύσουν.

Power user και εγώ με ένα m8 και την έχω καταβρεί με ένα 830.

Είναι κάτι σαν την μεθαδόνη του χρήστη. Σε βοηθάει χαλαρά στην απεξάρτηση.:)

3>4
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έτσι, με νοιώθεις. Περιμένοντας την 5.1 φλασάροντας το img που θα έρθει τέλος του μήνα, θα παίζω με το 930. Ελπίζω να μην είναι μωβ.
Link to comment
Share on other sites

Πηγα λογο προβληματικου κουμπιου το lumia 930 και φυσικα το ειδαν οτι ετσι ειναι και μου το αλλαξαν...και το αλλο που πηρα κανει κατι εφεδακια χρωματος μωβ οταν μπαινω και κινω τα υπομενου σε μηνυματα παραδειγμα και οταν ειμαι ρυθμισεις καμια φορα στο πανω κατω κανει ενα πηδηματακι το scroll...κονομησα απο χερι...πρεπει να παιζουν ανα καιρους απαραδεκτες παρτιδες, δεν εξηγειται τοση γκαντεμια...τωρα αυτο αν το παω ΠΑΛΙ πισω και τους δειξω το εφεδακι το μωβ στην κινηση που κανει θα μου το αλλαξουν αραγε??ειναι λογος για αλλαγη τετοιο πραγμα?

 

 

 

Από Γερμανό το πήρες?

 

----- προσθήκη μηνύματος 62 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Από Γερμανό το πήρες?

 

 

 

Αυτό το πηδηματακι το έκανε και μένα .πηγα το άλλαξα πήρα καινούριο και το κάνει πάλι.μπας και το κάνει σε όλους και δεν το βλέπουν?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.έχω το 830 κ σκέφτομαι να κάνω τη μετάβαση στο 930.ακούω και διαβάζω διαφορα(όσο προλαβαίνουμε...)για προβλήματα.Στατιστικά μιλώντας ποιες παρτίδες εμφανίζουν συνήθως τα προβλήματα; Φυσικά και παίζει η φράση "κ αν σου κάτσει", απλα αν έχει παρατηρήσει κάποιος.
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω καταλάβει.

Όλα τα προβληματικά τα έφεραν Ελλάδα; Τι συμβαίνει εδώ;

Στα ξένα μαγαζιά οι τιμές έχουν πέσει ελάχιστα και δεν αναφέρονται τόσα πολλά μαζικά προβλήματα.

Από clove.co.uk που το πήρε ο αδερφός μου πριν δύο μήνες κοντά στα πέντε κατοστάρικα και δεν φέρει κανένα πρόβλημα. Ούτε καν το θέμα της μοβ οθόνης. Ίσως λίγο να ζεσταίνεται αλλά όλα μια τα άλλα μια χαρά.

3>4
Link to comment
Share on other sites

Άντε να πω πάλι κι εγώ, το πήρα από wind και ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. Και πολλοί εδώ μέσα δεν έχουν προβλήματα, τι ακούτε και διαβάζετε;

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις, αλλά απαγορεύονται και από τους Ο.Π.Χ..

Edited by niotheros
Γραφή με κεφαλαίους χαρακτήρες

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Πατρίδα μην συγχύζεσαι.προφανως πέσαμε σε καμια παρτίδα με πρόβλημα.εγω πάντως ξενέρωσα δεύτερο κινητό ίδιο πρόβλημα
Link to comment
Share on other sites

Πατρίδα μην συγχύζεσαι.προφανως πέσαμε σε καμια παρτίδα με πρόβλημα.εγω πάντως ξενέρωσα δεύτερο κινητό ίδιο πρόβλημα

 

Aπο γερμανο το πηρα ναι φιλε μου...και εσυ απο γερμανο και σου βγηκε θεμα και τις δυο?

Link to comment
Share on other sites

Aπο γερμανο το πηρα ναι φιλε μου...και εσυ απο γερμανο και σου βγηκε θεμα και τις δυο?

 

ναι ακριβως,απο γερμανο .και οι δυο συσκευες μου εβγαλαν το ιδιο ακριβως προβλημα.και γω σκεφτομαι τωρα αν θα το ξαναπαω πισω γιατι συσκευες δεν εχουν και πρεπει να παραγγειλουν ξανα

Link to comment
Share on other sites

εντοπισα κιαλο...πωπω μια χαρα περναω σημερα...παντα με το τελευταιο update denim μιλαω...στις ρυθμισεις οθονη λειπουν πραγματα...θα τα γραψω αγγλικα γιατι εψαξα ιντερνετ και ετσι τα βρηκα γιατι σε σχεση με το πρωτο που πηγα για αλλαγη κατι παρατηρησα οτι ελειπε....ρυθμισεις οθονη λοιπον....δεν εχει advanse setings και λειπει μια μπαρα που πειραζεις την φυσικοτητα...καλα οτι να ναι λεμε
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

 

Δεν είναι ακόμα διαθέσιμα για όλες τις συσκευές. Μπορείς να δεις περισσότερα εδώ.

Edited by niotheros
Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

ναι ακριβως,απο γερμανο .και οι δυο συσκευες μου εβγαλαν το ιδιο ακριβως προβλημα.και γω σκεφτομαι τωρα αν θα το ξαναπαω πισω γιατι συσκευες δεν εχουν και πρεπει να παραγγειλουν ξανα

και οι δυο οι συσκευες σου το ιδιο θεμα με το πηδηματακι δηλαδη και συχνα κιολας στην χρηση που του κανεις?? εμενα μονο η δευτερη συσκευη το κανει...στο μισαωρο που μπορει να το δουλευω αντε να το κανει 2 με 3 φορες...και αντε τωρα να το παω πισω και να περιμενω να το κανει για να το δει ο τεχνικος...

Link to comment
Share on other sites

και οι δυο οι συσκευες σου το ιδιο θεμα με το πηδηματακι δηλαδη και συχνα κιολας στην χρηση που του κανεις?? εμενα μονο η δευτερη συσκευη το κανει...στο μισαωρο που μπορει να το δουλευω αντε να το κανει 2 με 3 φορες...και αντε τωρα να το παω πισω και να περιμενω να το κανει για να το δει ο τεχνικος...

 

 

 

Ακριβώς το ίδιο κι δεν ειναι θέμα ρομ γιατί φλασαρα τρεις ρομ άλλων χωρών και δεν άλλαξε κάτι.hardware πιστεύω

Link to comment
Share on other sites

Ωραία αν εχει πρόβλημα μη το ξαναπατε σε Γερμανό, προτιμήστε ένα νοκια shop και στη χειρότερη θα σας αλλάξουν πλακέτα.
http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα έχω δυο προβλήματα..Η εικόνα από το Bing δεν ανανεώνεται με τίποτα στην οθόνη κλειδώματος και η οθόνη μου στο κάτω μέρος είναι πιο φωτεινή από το υπόλοιπο πάνελ,πρόσφατα σε Nokia care μου άλλαξαν το τζαμί μαζί με το πλαίσιο,γιατί είχε ξεκολλήσει λίγο στην μία πλευρά,μήπως φταίει αυτό?Εντωμεταξύ τους ζήτησα να μου την αλλάξουν πάλι και μου είπαν όχι ακόμα,σε ένα μήνα περίπου γιατί δεν μπορούν να το δικαιολογήσουν τόσο γρήγορα..
Link to comment
Share on other sites

Ωραία αν εχει πρόβλημα μη το ξαναπατε σε Γερμανό, προτιμήστε ένα νοκια shop και στη χειρότερη θα σας αλλάξουν πλακέτα.

 

το θεμα ειναι οτι εχουμε doa...ασε που επαρχια εδω δεν εχει nokia shop

Link to comment
Share on other sites

Ωραία αν εχει πρόβλημα μη το ξαναπατε σε Γερμανό, προτιμήστε ένα νοκια shop και στη χειρότερη θα σας αλλάξουν πλακέτα.

 

Κοιτα,,εχεις δικιο, αμα ειναι να το πηγαινουμε καθε φορα γερμανο και να αισθανομαστε οτι τζογαρουμε στο να μας πεσει αυτη τη φορα σωστο κομματι...αλλα ποσο θα παει η πλακετα, ειναι ενα θεμα αυτο...

Link to comment
Share on other sites

Εχω το κινητο και θα ηθελα να μαθω αν ειναι region free,unlock.Επειδη σκεφτομαι να το πουλησω στο ebay παιζει με ολες τις sims και σε ολα τα δικτυα ?Τουλαχιστον εντος ευρωπαικης ενωσης.Επισης η εγγυηση καλυπτει στην ευρωπη?Εχει αγοραστει απο Γερμανο,ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Δεν σε ανησυχεί κόστος είναι μέσα στην εγγύηση. Άρα το οτιδήποτε κρίνουν θα στο φτιάξουν.
http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

εντοπισα κιαλο...πωπω μια χαρα περναω σημερα...παντα με το τελευταιο update denim μιλαω...στις ρυθμισεις οθονη λειπουν πραγματα...θα τα γραψω αγγλικα γιατι εψαξα ιντερνετ και ετσι τα βρηκα γιατι σε σχεση με το πρωτο που πηγα για αλλαγη κατι παρατηρησα οτι ελειπε....ρυθμισεις οθονη λοιπον....δεν εχει advanse setings και λειπει μια μπαρα που πειραζεις την φυσικοτητα...καλα οτι να ναι λεμε

 

 

 

Αν εχεις την φωτεινοτητα αυτοματη δεν εχει μπαρες.. Βαλτο χαμηλο και θα βγουν οι μπαρες.. Εκτος και αν δεν εχεις denim!!

Using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω την ουγγρική ρομ αλλά μου κάνει επανεκκινησειε και το σήμα παίζει.μαρεσε όμως γιατί η επιλογή για 3g είναι έξω στο ίδιο μενού .ποια άλλη ρομ είναι έτσι ?ξέρετε?η ελληνικη και η φιλανδική δεν ήταν έτσι.
Link to comment
Share on other sites

Θέλω 2g γιατί εδώ επαρχία δεν έχει παντού καλό 3g

 

----- προσθήκη μηνύματος 35 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

και η αγγλικη το εχει απεξω αλλα δεν εχει διακοπτακη για 2g.εγω αγγλικη περασα και τερμα οι επανεκινησεις...

 

 

 

Κάποια άλλη ρομ που το έχει έτσι έξω?

Link to comment
Share on other sites

και η αγγλικη το εχει απεξω αλλα δεν εχει διακοπτακη για 2g.εγω αγγλικη περασα και τερμα οι επανεκινησεις...

 

 

 

Θα συμφωνησω με την αγγλικη,η καλυτερη, και καθολου μωβ οθονη, αλλα δεν ειχε 2g και επιλογη για google search. Εβαλα Ουγγρικη δε μου εκανε ποτε επανεκινηση, βασικα με καμια ρομ δεν ειχα επανεκινησεις!

Using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...