Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 930


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν εχεις την φωτεινοτητα αυτοματη δεν εχει μπαρες.. Βαλτο χαμηλο και θα βγουν οι μπαρες.. Εκτος και αν δεν εχεις denim!!

 

δεν το εχω ποτε σε αυτοματη φωτεινοτητα και Kανονικα τιην denim εχω...με εχει ξενερωσει οχι σαν μοντελο αλλα στο οτι δεν γινεται να πεσω σε ενα κομματι που να ειναι ενταξει...εκτος απο τις μπαρες, τρεμοσβηνουν τα λευκα γραμματα στο μαυρο φοντο οταν σκρολαρω και τα υπομενου κανουν ενα μωβ εφε οταν τα ανεβοκατεβαζω...θα το παω πισω ΠΑΛΙ ντρεπομαι μην λενε ωχ αυτος παλι αλλα δεν γινεται ρε παιδια να μην δουλευει οπως πρεπει οπως ολα τα μοντελα τα ιδια...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

δεν το εχω ποτε σε αυτοματη φωτεινοτητα και Kανονικα τιην denim εχω...με εχει ξενερωσει οχι σαν μοντελο αλλα στο οτι δεν γινεται να πεσω σε ενα κομματι που να ειναι ενταξει...εκτος απο τις μπαρες, τρεμοσβηνουν τα λευκα γραμματα στο μαυρο φοντο οταν σκρολαρω και τα υπομενου κανουν ενα μωβ εφε οταν τα ανεβοκατεβαζω...θα το παω πισω ΠΑΛΙ ντρεπομαι μην λενε ωχ αυτος παλι αλλα δεν γινεται ρε παιδια να μην δουλευει οπως πρεπει οπως ολα τα μοντελα τα ιδια...

 

Να το πας οπωσδήποτε, αυτά που περιγράφεις είναι σε εμένα άγνωστα. Οπότε έχω λόγο να πιστεύω πως έχεις πέσει σε παρτίδα προβληματική.

Να σημειώσω δε ότι εγώ έχω να το κάνω επανεκκίνηση από τότε που πέρασα την Denim, και μιλάμε για σχεδόν τρεις εβδομάδες, και το τηλέφωνο πάει σφαίρα χωρίς να έχει κολλήσει ποτέ και καμιά εφαρμογή.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Να το πας οπωσδήποτε, αυτά που περιγράφεις είναι σε εμένα άγνωστα. Οπότε έχω λόγο να πιστεύω πως έχεις πέσει σε παρτίδα προβληματική.

Να σημειώσω δε ότι εγώ έχω να το κάνω επανεκκίνηση από τότε που πέρασα την Denim, και μιλάμε για σχεδόν τρεις εβδομάδες, και το τηλέφωνο πάει σφαίρα χωρίς να έχει κολλήσει ποτέ και καμιά εφαρμογή.

 

εσενα δηλαδη δεν τρεμοπαιζουν τα γραμματα οταν σκρολαρεις στο μενου?αυτο πιστευω δεν ειναι προβλημα ,ειναι επειδη εχει μεγαλη αντιθεση το μαυρο με το ασπρο.πιστευω σε ολους τοκανει.

Link to comment
Share on other sites

εσενα δηλαδη δεν τρεμοπαιζουν τα γραμματα οταν σκρολαρεις στο μενου?αυτο πιστευω δεν ειναι προβλημα ,ειναι επειδη εχει μεγαλη αντιθεση το μαυρο με το ασπρο.πιστευω σε ολους τοκανει.

 

Τι εννοείς τρεμοπαίζουν τα γράμματα; Όχι δεν τρεμοπαίζουν.... Λοιπόν είμαι Mad με τον γιο μου πετάξου να δω τι λες γιατί έχω κουφαθεί, μήπως κάνει και σε εμένα τίποτα αλλά να μην το έχω προσέξει γιατί απλά δε με ενοχλεί.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς τρεμοπαίζουν τα γράμματα; Όχι δεν τρεμοπαίζουν.... Λοιπόν είμαι Mad με τον γιο μου πετάξου να δω τι λες γιατί έχω κουφαθεί, μήπως κάνει και σε εμένα τίποτα αλλά να μην το έχω προσέξει γιατί απλά δε με ενοχλεί.

Παιδια το πρωτο το αλλαξα γιατι ηταν χαλασμενο το power button και αντικειμενικα επειδη το ειχα ζησει μερικες μερες πριν το αλλαξω, δεν τρεμαπαιζαν τα γραμματα στο σκρολαρισμα ουτε καν και ουτε εφεδακια μωβ εκανε στο υπομενου....ουτε καν τρεμοπαιζαν στο 620 που ειχα το οποιο το κοιταξα να συγκρινω, ε αμα το κανει ενα τηλεφωνο πιο ακριβο απο το 620 τοτε φρικαρεις, και ξαναλεω ουτε το πρωτο 930 το εκανε καν...

 

----- προσθήκη μηνύματος 102 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

η ουσια ειναι τωρα να παω εκει και να του δειχνω πανω κατω οταν το κουναω τι κανει, αισθανομαι λιγο αβολα δευτερη συσκευη στην σειρα να με κοιτανε καλα καλα...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το πρωτο το αλλαξα γιατι ηταν χαλασμενο το power button και αντικειμενικα επειδη το ειχα ζησει μερικες μερες πριν το αλλαξω, δεν τρεμαπαιζαν τα γραμματα στο σκρολαρισμα ουτε καν και ουτε εφεδακια μωβ εκανε στο υπομενου....ουτε καν τρεμοπαιζαν στο 620 που ειχα το οποιο το κοιταξα να συγκρινω, ε αμα το κανει ενα τηλεφωνο πιο ακριβο απο το 620 τοτε φρικαρεις, και ξαναλεω ουτε το πρωτο 930 το εκανε καν...

 

----- προσθήκη μηνύματος 102 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

η ουσια ειναι τωρα να παω εκει και να του δειχνω πανω κατω οταν το κουναω τι κανει, αισθανομαι λιγο αβολα δευτερη συσκευη στην σειρα να με κοιτανε καλα καλα...

Άρα έχω δίκιο για το δικό μου, οπότε εσύ καλά θα κάνεις να πας και να τους πεις ότι έχεις πέσει και σε δεύτερη προβληματική συσκευή. Και δεν νομίζω να σου πουν τίποτα, εξάλλου το πλήρωσες δεν σου το έδωσαν τσάμπα, θα απαιτήσεις μια συσκευή αντάξια των χρημάτων σου.

Και δεν πρέπει να αισθάνεσαι καθόλου άβολα.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Άρα έχω δίκιο για το δικό μου, οπότε εσύ καλά θα κάνεις να πας και να τους πεις ότι έχεις πέσει και σε δεύτερη προβληματική συσκευή. Και δεν νομίζω να σου πουν τίποτα, εξάλλου το πλήρωσες δεν σου το έδωσαν τσάμπα, θα απαιτήσεις μια συσκευή αντάξια των χρημάτων σου.

Και δεν πρέπει να αισθάνεσαι καθόλου άβολα.

 

Nαι σιγουρα...αμα παω σκεπτομενος τα λεφτα που κανει, σιγουρα δεν πρεπει να αισθανομαι αβολα...και στην τελικη ρε παιδια δεν πρεπει απο θεμα display σε ενα μοντελο το ενα να δουλευει καπως διαφορετικα απο το αλλο...δεν παιρνουμε φασολια να ειναι πιο λιγα η πιο πολλα και ελα δεν πειραζει μωρε...

Edited by Mansun
Link to comment
Share on other sites

μου εκανε σημερα δυο ρεσταρτ σε 1 ωρα...

 

Να προσέχετε τις Nano sim που βάζετε να μην είναι κομμένες, αλλά κανονικές γιατί έχουν ένα θέμα τα Lumia.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που το έχω εδώ και 2 εβδομαδες με κομμένη sim,δεν μου έχει κάνει ουτε ένα restart.
Apple Iphone 11 Black/Ipad mini 4 space gray
Link to comment
Share on other sites

Εγώ που το έχω εδώ και 2 εβδομαδες με κομμένη sim,δεν μου έχει κάνει ουτε ένα restart.

 

Ούτε εμένα..

:respect:
Link to comment
Share on other sites

ουτε εγω εχω κομενη σιμ..ειμαι σε δικτυο κοσμοτε και στο σπιτι παιζω με τελειο σημα..εξω δεν μου εχει κανει τιποτα
Link to comment
Share on other sites

Προσφατος κατοχος του 930... Πολυ καλο κινητο... Εξαιρετικη καμερα, πολυ καλο ηχειο, ρολλαρει τελεια, τελειο ακουστικο και σημα...

Το app store εχει βελτιωθει σημαντικα.

ΜySmartphone: Xiaomi 14 Ultra

MySmartwatch:  Garmin Forerunner 965

 

Link to comment
Share on other sites

Προσφατος κατοχος του 930... Πολυ καλο κινητο... Εξαιρετικη καμερα, πολυ καλο ηχειο, ρολλαρει τελεια, τελειο ακουστικο και σημα...

Το app store εχει βελτιωθει σημαντικα.

 

Καλώς ξανάρθες.....:)

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

γιατι εσυ ποιο εχεις?

 

Εννοώ στα Lumia....;)

Ακόμα το 1020.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ήθελα να σας ρωτήσω το 930 που έχουμε θα αναβαθμιστεί σε windows 10 η ισχύει για νέες συσκευές μόνο;
Samsung Galaxy S8+
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ήθελα να σας ρωτήσω το 930 που έχουμε θα αναβαθμιστεί σε windows 10 η ισχύει για νέες συσκευές μόνο;

 

Απο ο,τι λενε ναι θα παρει τα 10αρια το 930!

Γνωριζει κανεις πώς αλλαζω την ταχυτητα των δεδομενων αναμεσα σε 3g - 4g;

Δεν μπορω να το βρω πουθενα!

ΜySmartphone: Xiaomi 14 Ultra

MySmartwatch:  Garmin Forerunner 965

 

Link to comment
Share on other sites

Απο ο,τι λενε ναι θα παρει τα 10αρια το 930!

Γνωριζει κανεις πώς αλλαζω την ταχυτητα των δεδομενων αναμεσα σε 3g - 4g;

Δεν μπορω να το βρω πουθενα!

 

Καπου στα Settings >mobile+‎SIM πρέπει να είναι η επιλογή ;)

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Καπου στα Settings >mobile+‎SIM πρέπει να είναι η επιλογή ;)

 

Δεν ειναι εκει :confused:

ΜySmartphone: Xiaomi 14 Ultra

MySmartwatch:  Garmin Forerunner 965

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ήθελα να σας ρωτήσω το 930 που έχουμε θα αναβαθμιστεί σε windows 10 η ισχύει για νέες συσκευές μόνο;

 

εννοειτε....

:)

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι εκει :confused:

 

Εμένα μετά την denim δεν χρειάζεται να μπω Ρυθμίσεις sim και αυτό είναι καλό που το διορθώσανε, με το που μπαίνω κινητή τηλεφωνία + sim μπορώ να αλλάξω το δίκτυο.

:respect:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...