Jump to content

Lenovo S660


qash75
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 840
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επειδη βλεπω οτι ειναι αξιοπρεπες το τηλεφωνο και με μεγαλη μπαταρια. Θα ηθελα να μαθω ποσες ωρες θελει για μια πληρη φορτιση;
Link to comment
Share on other sites

kalhmera

 

αγορασα το σ660 για ενα φιλο, εχω παρει πολλα απο μινιτιλ...ευχαριστημενος με χρι τωρα

 

δεν ειχα ξαναδει σ660, το κακο ειναι οτι δεν ανοιγει η συσκευη...

 

οταν το συνδεω με τον υπολογιστη το αναγνωριζει, αλλα δεν ανοιγει η συσκευη...

Link to comment
Share on other sites

kalhmera

 

αγορασα το σ660 για ενα φιλο, εχω παρει πολλα απο μινιτιλ...ευχαριστημενος με χρι τωρα

 

δεν ειχα ξαναδει σ660, το κακο ειναι οτι δεν ανοιγει η συσκευη...

 

οταν το συνδεω με τον υπολογιστη το αναγνωριζει, αλλα δεν ανοιγει η συσκευη...

 

καλήμερα δες λίγο την μπαταρία στις επαφές μήπως έχει ταινία διάφανη ἡ σελοτεϊπ

[sIGPIC][/sIGPIC] ΚΩΣΤΑΣ http://www.vstrom.gr/forum/
Link to comment
Share on other sites

καλήμερα δες λίγο την μπαταρία στις επαφές μήπως έχει ταινία διάφανη ἡ σελοτεϊπ

 

την εβγαλα την ταινια...δεν λειτουργουσε...

 

μαλλον ομως ειχε καποιο κολλημα, γιατι μετα το 2ο βγαλσιμο της μπαταριας, το τηλεφωνο ανοιξε ως δια μαγειας!!!

 

ισως καποιο σκουπιδακι να υπηρχε η γενικα να ειχε κολλησει η μπαταρια...

Link to comment
Share on other sites

το gps λειτουργει γρηγορα και με ακριβεια? πολλοι λενε οτι οι mediatek εχουν θεμα με το gps (δεν κλειδωνει δορυφορους, εχει μεγαλη αποκλιση κλπ) σε σχεση με τον snappdragon.
Link to comment
Share on other sites

Μολις μπηκε παραγγελια απο Minideal στα 154.99$ δηλαδη 113.831 ευρω με δωρα φορτιστης αυτοκινητου δυο φιλμ προστασιας και μια θηκη σιληκονης χρωματος μαυρου ημουν μεταξυ αυτου και του red rise 1s αλλα προτιμησα αυτο λογο ογκου του 1s γιατι αποτι ειδα ειναι λιγο καδρονακι και για την μπαταρια!!!Ελπιζω να βγει καλο και να ειναι ολα καλα!!!
Link to comment
Share on other sites

Επειδη βλεπω οτι ειναι αξιοπρεπες το τηλεφωνο και με μεγαλη μπαταρια. Θα ηθελα να μαθω ποσες ωρες θελει για μια πληρη φορτιση;

 

Αδερφέ 3,5 εως 4 ώρες φόρτιση τσεκαρισμένο από το δικό μου!:happy:

xiaomi Redmi Note 3 PRO

TV BOX CS918II

Link to comment
Share on other sites

Αδερφέ 3,5 εως 4 ώρες φόρτιση τσεκαρισμένο από το δικό μου!:happy:

 

Οκ ευχαριστω πολυ, μεχρι στιγμης δεν βλεπω κατι αρνητικο στο κινητο, ειμαι αναμεσα σ`αυτο και σε ενα xiaomi.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ούτε πουλάω κινητά ούτε ρεκλάμα κάνω στην lenovo εξάλλου και εμένα ένας φίλος μου το πρότεινε και τον ευγνωμονώ κάθε μέρα, αλλά αν το πάρεις θα έχεις πάρει μια σωστή απόφαση, και να το θέσω και πιο απλά αδερφέ με τα λεφτά αυτά το S660 έχει περισσότερα ποιοτικά χαρακτηριστικά από όλα σε αυτήν κατηγορία και να μην σου πω σε όλες της κατηγορίες.

xiaomi Redmi Note 3 PRO

TV BOX CS918II

Link to comment
Share on other sites

το gps λειτουργει καλα? κλειδωνει? εχει ακριβεια ή δειχνει με 50-200 μ αποκλιση.

 

ετσι λενε για τους mtk επεξεργαστες.

Link to comment
Share on other sites

το gps λειτουργει γρηγορα και με ακριβεια? πολλοι λενε οτι οι mediatek εχουν θεμα με το gps (δεν κλειδωνει δορυφορους, εχει μεγαλη αποκλιση κλπ) σε σχεση με τον snappdragon.

το gps λειτουργει καλα? κλειδωνει? εχει ακριβεια ή δειχνει με 50-200 μ αποκλιση.

ετσι λενε για τους mtk επεξεργαστες.

 

Ποιος το λεει αυτό ρε παιδιά?

Ειναι τεχνικός/μηχανικός?

 

Μπούρδες!

Το ΜΤΚ άριστα και σωστά δουλευει ΚΑΙ ΣΤΟ GPS, απλώς υπάρχουν πολλά "φτηνά" κινέζικα κινητά που έχουν κακοσχεδιασμένες κεραίες και δεν έχουν καλή/σωστή λήψη!

Ρώτα οποιονδήποτε κάτοχο Lenovo / Huawei / Xiaomi (με ΜΤΚ) να σου πει αν έχει οποιοδήποτε θέμα με το GPS...

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

ολο και πληθαινουμε :happy:

το παρελαβα κι εγω σημερα απο minideal. ηρθε σε 14 μερες.

εχει παει 114 ευρω (μετατροπεας καταστηματος).

 

@manux λιγουρευομαι κιτ-κατ :D

Link to comment
Share on other sites

Σημερα εφυγε το δικο μου απο Κινα μου εστειλαν και αριθμο συστημενου ελπιζω να ερθει γρηγορα οσο αναφορα την KitKat που ανεφερε ο φιλος πιο πανω εχει δοκιμασει κανεις κατι ειναι καλυτερα?Ευχαριστω προκαταβολικα....
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θα μείνετε πολύ ενθουσιασμένοι από την αγορά σας, περιμένω τις εντυπώσεις σας μόλις τα παραλάβετε.

xiaomi Redmi Note 3 PRO

TV BOX CS918II

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θα μείνετε πολύ ενθουσιασμένοι από την αγορά σας, περιμένω τις εντυπώσεις σας μόλις τα παραλάβετε.

Νομιζω πως ειναι οτι καλυτερο σαυτα τα χρηματα απο οποια μερια κιαν το δεις!Ευχομαι να ερθει και να ειναι ολα καλα!

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω πως ειναι οτι καλυτερο σαυτα τα χρηματα απο οποια μερια κιαν το δεις!Ευχομαι να ερθει και να ειναι ολα καλα!

 

Αυτό είναι σίγουρο, περιμένω εντυπώσεις Στέφανε.

xiaomi Redmi Note 3 PRO

TV BOX CS918II

Link to comment
Share on other sites

Με την KitKat τι γινεται τελικα την υποστηριζει πληρως?

 

Εγώ αυτό δεν το γνωρίζω ας απαντήσει κάποιος που γνωρίζει για αυτό!

xiaomi Redmi Note 3 PRO

TV BOX CS918II

Link to comment
Share on other sites

Οποιος μπορει να βρει tempered glass για το s660 ας το ποσταρει απο καπου αξιοπιστα εγω με λιγο ψαξιμο που εκανα βρηκα μονο αυτο το σιτε αλλα δεν ξερω κατα ποσο ειναι οκ....Επισεις αν ταιριαζει απο καποιο αλλο θα βοηθουσε πολυ....
Link to comment
Share on other sites

Οποιος μπορει να βρει tempered glass για το s660 ας το ποσταρει απο καπου αξιοπιστα εγω με λιγο ψαξιμο που εκανα βρηκα μονο αυτο το σιτε αλλα δεν ξερω κατα ποσο ειναι οκ....Επισεις αν ταιριαζει απο καποιο αλλο θα βοηθουσε πολυ....

 

Στέφανε δες και εδώ http://www.aliexpress.com/item/LENOVO-SERIES-S660-premium-glass-ExplosionProof-Tempered-Glass-Film-toughened-armoured-membrane-Anti-shatter-screen-protector/1854914123.html

xiaomi Redmi Note 3 PRO

TV BOX CS918II

Link to comment
Share on other sites

Σευχαριστω παρα πολυ φιλε μου να εισαι παντα καλα αν και δεν εχω ξαναψωνισει απο εκει θα το προσπαθησω!

Link to comment
Share on other sites

απο οτι διαβασα ειστε πολυ ευχαριστημενοι με το λενοβακι...

ειμαι ενα κλικ πριν το παραγγειλω... (για φιλο μου)

απλα ψαχνω τα κινεζομαγαζα για την καλυτερη τιμη;)

 

(edit) μολις εφυγε παραγγελια απο εδω http://www.to2c.com/lenovo-s660-basic-smart-phone.html

δεν τους εγραψα τιποτα. ουτε για root ουτε για τιποτα.

μηπως επρεπε να τους πω κατι??

Edited by patrik
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...