Jump to content

Κινέζικα Clones


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

touch & scrolling εχουν καμια σχεση με του iphone η απλα ειναι οπως ολων των wm ?:O

 

γιατι αν ειναι κατι που πραγματικα κανει την διαφορα στο iphone αυτο ειναι η απιστευτη αισθηση του touch και του scrolling ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παρακάτω είναι η απάντηση που μου έδωσε η xplight στην ερώτηση για το πια γενιά κινητών είναι και για το αν έχει και WiFi & GPS.

 

All first stock T32 with GPS and wifi are sold out till last saturday. The next lot will be ready at 25 April.

Would you like place sample now. Because very hot selling now.

 

# Does the product support WiFi and GPS (Build in)? Yes. with WIFI and GPS

 

Ήταν μονολεκτικοί και απόλυτοι και δεν ξέρω κατά πόσο να τους εμπιστευτώ. Εσύ από την εταιρία αυτή το πήρες?

 

 

 

Emena mou fenetai oi tipoi mas douleuoun... isos na protimane na stelnoun megales paragelies 100+ kommatia xondrikis, kai an perisepsei tpt stelnoun kai se emas kanena sample... den nomizo na einai toso xazoi pou an tous poume pos theloume to sample gia na kanoume meta 500 kommatia paragelia tha to pistepsoun panta... Anyway... paratheto tin apantisi se mail pou tous estila 08 Apriliou:

 

Thanks your email.

 

All first stock T32 with GPS and wifi are sold out till last saturday. The next lot will be ready at 15 April.

Would you like place sample now. Because very hot selling now.

 

Apo bdomada se bdomada to pane... elpizo na min mas parei xronia mexri na bgei auti h production line stin agora...

[-0-] There are 10 kinds of people in the world. Those who understand binary digits and those who do not… [-1-]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Πάντως βρήκα έναν εισαγωγέα που μου είπε ότι το τηλέφωνο έχει μεγάλη ζήτηση παρόλο που το θεωρεί ακριβό (δεν μου είπε πόσο), και θα το φέρει από τέλη Μαϊου.

Στο site του έχει το Ι32 που είναι παλιότερο

 

http://globalimport.gr/catalog/index.php/cPath/117

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Τελικα το αγορασε κανεις;Εγω εχω μιλησει με την xplight 2-3 φορες και το τελευταιο πραγμα που μου εστειλαν ειναι το εξης

 

http://img138.imageshack.us/img138/9800/29989381qx1.th.jpg

 

Λογικα η πιο αξιοπιστη μεθοδος πληρωμης ειναι το paypal αλλα ειμαι οντως καλυμενος απο το να μη μου φανε τα λεφτα;Οποιος μπορει ας βοηθήσει,θα του ημουν πολυ ευγνωμον,ευχαριστω πολυ :)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δε θα εμπιστευόμουν με τίποτα site που ζητάει να πληρωθεί με Western Union.
Aκριβως γι'αυτο ρωτησα γιατι ενας φιλος μου ειχε χασει αρκετα λεφτα με western union!
Link to comment
Share on other sites

εγώ βρήκα έναν πωλητή που δείχνει αξιόπιστος (με paypal)

http://www.fastcardtech.com/goods.php?id=60

τουλάχιστον έχει πολύ αναλυτικά videos όπου δείχνει το κινητό

 

Στα θετικά:

1. η κατασκευή δείχνει καλή και όμορφο το look

2. η μεγάλη οθόνη είναι και δυναμική στο φως και την κίνηση

3. WIFI έχει και το δείχνει απο κοντά

4. δυο μπαταρίες

5. η τιμή πιστεύω είναι καλή..

 

τα αρνητικά:

1. GPS ΔΕΝ έχει ενσωματωμένο (το συγκεκριμένο τουλάχιστον... όχι built-in!!)

2. όχι 3G, μόνο gprs/edge

3. η μνήμη ROM 128mb / RAM 64mb

4. στα σημεία που παίζει video ο επεξεργαστής δείχνει τα χάλια του.. :(

MyPhone history: Nokia 3310/6510 / Motorola V535/ V360 / Ubiquio 401 / O2 XDA Flame / Omnia i900 / GB T600 / Nokia 5230 / Huawei Ideos X5 / Toshiba AT100 / Samsung Duos / Lenovo 3500H /:cool:

Link to comment
Share on other sites

για κάποιον που δεν είναι power user, με περίπου 200 €, είναι καλά..

 

εγώ όχι :p

MyPhone history: Nokia 3310/6510 / Motorola V535/ V360 / Ubiquio 401 / O2 XDA Flame / Omnia i900 / GB T600 / Nokia 5230 / Huawei Ideos X5 / Toshiba AT100 / Samsung Duos / Lenovo 3500H /:cool:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολους και συγγνωμη που εκανα τοσο καιρο να γραψω (πρωσοπικα προβληματα)!

Επικοινωνησα μια τελευταια φορα με την Xpilight και πλεον η ελαχιστη πραγγελια εχει ανεβει στα 200 κομματια και μονο για εταιρειες!

Παρολα αυτα παραγγελια για ενα κομματι σαν δειγμα δεχονται ακομα (πληρωμη βεβαια μεσω WESTERN UNION) αλλα θα πρεπει να την κανει καθε ενας ατομικα γιατι ελεγχουν τα στοιχεια!

 

Α και επιπλεον και αυτο ειναι και μια απαντηση που χρωσταω και στον athanaso77 απο καιρο ειναι οτι η μνημη τελικα ειναι 128+64 και οχι 1GB+512mb που διαφημιζουν!

Παρολα αυτα εχει GPS+Wifi ενσωματωμενο και το εχω δοκιμασει με DESTINATOR 7 +IGO 8 και δουλευει τελεια!

Υποστηριζει καρτα μεχρι 2gb microsd (8gb που δοκιμασα δεν την αναγνωρισε)!

Το πιο καλο ειναι ο γυροσκοπικος μηχανισμος που εχει και οταν περιστρεφεις την οθονη περιστρεφει αναλογως και τα προγραμματα το οποιο ειναι πολυ βολικο για σερφαρισμα στο ιντερνετ με Wifi !

Eχει και αποστασιομετρο που οταν μιλας σαν κινητο σβηνει την οθονη για οικονομια μεχρι να το απομακρυνεις απτο αυτι σου!

Επισης δεν μου πολυαρεσε η ακουστικοτητα του μικροφωνου του σαν κινητο (οταν σε ακουει ο αλλος εννοω -ισως εχω συνηθισει σε νοκια γιαυτο) !

Τελος η μπαταρια του εχει αρκετα μεγαλη αντοχη!

Με χρηση συνεχωμενη τηλεφωνα -ιντερνετ και βιντεο συνεχωμενα μου εβγαλα μια μερα γεματη σχεδον και δεν σταματησα να το λειτουργω!

Τελος μετο GPS κατι που παρατηρησα ειναι οτι αργει λιγο να συνδεθει με τους δορυφορους (ισως να φταινε ομως και τα σπασμενα τα προγραμματα που εβαλα) αλλα οταν συνδεθει δεν ξαναχανει σημα και κανει και γρηγορα επαναυπολογισμο διαδρομης

Θα προσπαθισω λιαν συντομως να φτιαξω ενα βιντεακι και να το ανεβασω αν ενδιαφερεστε!

...Παναγιώτης[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

To parigila ki ego san sample, estila ta lefta meso WU, i kardia mou pige stin koulouri bebea, alla ekana trace apo EMS kai to dema exei erthei Ellada, ara apo Deutera logika tha to exo. Dexontai paypal alla exoun extra xreosi, se email pou tous rotao sxetika me paypal mou apantisan to eksis: "Paypal accept. But will add 35.00 and 4%,pls consider."

 

Btw, auto me tin mnimi (128+64 kai oxi 1GB+512mb) pou eipe o hs2000corolla, me ksenerose afantasta, krima. Einai poly oraio gia na einai alithino, opos leei kai i paroimia. Parola auta omos,

eksakolouthei na ifistate san apati apo tin stigmi pou diafimizoun 1GB+512.

 

An bro xrono tha anebaso ki ego videaki apo bdomada.

 

Kapou akousa pos i nea firmware version (dld auti pou mpike se kinita pou kikloforisan meta tis 15 Apriliou, gnosta kai san T32+) ipostirizei eos 8GB microsd, mporei kapoios na mas to epibeveosei auto?

[-0-] There are 10 kinds of people in the world. Those who understand binary digits and those who do not… [-1-]
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Α και επιπλεον και αυτο ειναι και μια απαντηση που χρωσταω και στον athanaso77 απο καιρο ειναι οτι η μνημη τελικα ειναι 128+64 και οχι 1GB+512mb που διαφημιζουν!

 

Dikaiologimena loipon mou fanikan trela ta noumera RAM kai ROM pou diafimizoun. Se efxaristw poly pantws, eisai poly swstos! :happy:

 

Twra oson afora to syntomo review sou, na sou pw tin alitheia ta pragmata einai arketa kalytera apo oti perimena. Kai to videaki pou les... den einai kaki idea!!! ;)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Btw, auto me tin mnimi (128+64 kai oxi 1GB+512mb) pou eipe o hs2000corolla, me ksenerose afantasta, krima. Einai poly oraio gia na einai alithino, opos leei kai i paroimia. Parola auta omos,

eksakolouthei na ifistate san apati apo tin stigmi pou diafimizoun 1GB+512.

 

Htan anamenomeno afto file mou! Den yparxei simera syskevi me perissoteri apo 128 RAM, poso mallon na eftane sta 512!!! Kai gia na leme tin alitheia... ean mia syskevi prwtostatouse se afto ton tomea... den tha itan i sygkekrimeni kai gia logous evnoitous.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Kai gia na leme tin alitheia... ean mia syskevi prwtostatouse se afto ton tomea... den tha itan i sygkekrimeni kai gia logous evnoitous.

Nai einai alitheia auto, opos alitheia einai oti me 240 euro den briskeis siskeui me tetoia xaraktiristika. Tora to zitima poiotitas einai allo thema. Porola auta gia kapoion pou den einai power user einai kali epilogi opos eipe kai o xeirwn.

[-0-] There are 10 kinds of people in the world. Those who understand binary digits and those who do not… [-1-]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά λέει ότι για έξτρα μνήμη χρησιμοποιεί t-flash card :worry:

Τί φρούτο είναι αυτό????

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

RX8Club.GR

Επίσημα Αναγνωρισμένο

Σωματείο Φίλων & Ιδιοκτητών RX8 Ελλάδος

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Βρηκα και αυτο εδω http://erics-computers.page.tl/T32-Smart-IPhone.htm που εχει πληρωμη μεσω paypal!Να την κανω την κινηση ή υπαρχει καποιος κινδυνος;Aν δηλαδη πληρωσω μεσω paypal και δεν μου ερθει ποτε το κινητο θα παρω τα λεφτα μου πισω;Eυχαριστω για τη βοηθεια!
Link to comment
Share on other sites

Πανάκριβο φίλε metalmike, για ποιο λόγο?
$469.95 AUD βγαινουν €291.55 EUR (συμφωνα με το convertion του paypal)!Προσωπικα δεν μου φαινονται πολλα σε σχεση με οτι δινει το συγκεκριμενο κινητο (ηθελα βασικα να παρω σκετο gps και λεω αντι να δωσω καμια 200ρα μονο για gps γιατι να μην παρω αυτο,με αυτο το σκεπτικο δηλαδη)!Εγω το μονο που θελω να βεβαιωθω (γι'αυτο ζηταω και τη γνωμη σας) ειναι αν ειμαι καλυμμενος σ'αυτη την περιπτωση και αν τυχον δεν μου σταλει το κινητο αν παρω τα λεφτα μου πισω (οποιος ξερει τον τροπο να δει αν ειναι verified το συγκεκριμενο account και να μου το πει θα του ημουν ευγνωμων)!Οποιος ξερει και μπορει ας βοηθησει :)
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

εχω παρει απο το εξωτερικο ενα iphone made in china 140 ευρω ειναι σαν το κανονικο ξερει κανεις που θα βρω τους drives και πως θα βαλω ελληνικα. στον υπολογιστη λεει device MT 6225. , ΟΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΤΙ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ.

αυτο ειναι>

Τεχνικα Χαρακτηριστικα:

 

 

 

CECT IPHONE

[cect iphone]

 

Network: GSM 900/1800/1900MHZ

1) Single card

2) 3.2 inch QVGA flat touch screen

3) 1.3 Mega pixels camera

4) Support GPRS WAP and MMS

5) Support E-book

6) Support MP3/MP4 player

7) Support FM redio

8) Support 2.0 stereo buletooth

9) Mobile phone color: black

10) Support language: English,Russian,Vietnam,Thai,Arabic,French,Portuguese,Spanish,German,Italian

11) Accessory: two battery, one charger, 1gb memory card, earphone, connectivity date cable, ΣΤΑ SMS ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ,ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΧΩ GR ΣΤΟ ΜΕΝΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΡΟΠΟΣ .....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • The title was changed to Κινέζικα Clones

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...