Jump to content

Κινέζικα Clones


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γιατί δεν παίρνεις το (015) απο aliexpress που εχουν πάρει αρκετοί απο εδώ (και εγώ το περιμένω) και είναι και δίκαρτο?

 

Αστον να το αγορασει για να δουμε ποσο ευτυχισμενος......:lol: θα ειναι μετα την παραλαβη

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αστον να το αγορασει για να δουμε ποσο ευτυχισμενος......:lol: θα ειναι μετα την παραλαβη

 

Και εγω το 015 λεω να παραγγειλω αλλα μου εκανε εντυπωση και ρωτησα...

Ναι απο εδω θα το παρω http://m.aliexpress.com/item/962479726.html?tracelog=wwwdetail2mobilesitedetail αυτο ειναι το καλο σωστα???

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

για οποιον εχει παρει το 015 ας μου πει 2-3 πραγματακια

 

1)ποιοτητα οθονης,

2) μπαταρια

3) gps δουλευει?

 

ολα καλα,αλλωστε αυτος ειναι ο λογος που αγορασαμε το συνγκεκριμενο,εαν διαβασεις 3 4 σελιδες πιο πισω θα μαθεις λεπτομεριες

Link to comment
Share on other sites

το παρήγγειλα χθες :) άντε να δούμε τι θα δούμε :D

 

 

 

 

παρεπιπτόντως μιαs και είμαι νέος στην κοινότητα έχω να πω ότι τa σπάει το forum και ότι τις λίγες μέρες που κάθομαι και διαβάζω έχω πάθει πλακα με την γνώση που είναι μαζεμένει εδώ μέσα.

 

(igli-larisa city)

Greeklish to Greek! FTW :D

Edited by IgliFil
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, κι εγώ έχω πάθει πλάκα με το πόσα πολλά ξέρετε...γιατί εντάξει το να μθεις για ένα αυτοκίνητο ή για κάμερες ή pc είναι πιο εύκολο αλλά πχ για κλώνους δεν μπορείς να βρεις εύκολα πληροφορίες!

 

Κ εγώ περιμένω το μαγικό πακετάκι αλλά αγχώνομαι γιατί το tracking number στο hongkongpost tracking λέει posted 23 οκτώβρη καμία περαιτέρω ενημέρωση και το packagetracker λέει unavailable information για το tracking number αυτό!

Το θέμα δεν είναι πόσος χρόνος μας απομένει, αλλά το τι κάνουμε με αυτόν τον χρόνο που μας έχει δοθεί...
Link to comment
Share on other sites

Επειδή ενδιαφέρομαι για το κινητό να ρωτήσω

αυτό με αυτό είναι τα ίδια ;

Για νέες rom υπάρχει κάποιο site ? Υπάρχει κάποια συμβατή rom στο needrom.com ?

Link to comment
Share on other sites

Επειδή ενδιαφέρομαι για το κινητό να ρωτήσω

αυτό με αυτό είναι τα ίδια ;

Για νέες rom υπάρχει κάποιο site ? Υπάρχει κάποια συμβατή rom στο needrom.com ?

 

Nαι είναι τα ίδια,συμβατή rom στο needrom.com δεν υπαρχει ακομη μονο για μια σιμ,αλλα αν παρεις και παραλαβεις στειλε μηνυμα για πιο καλη απο μαμα που και αυτη δεν εχει προβληματα

Link to comment
Share on other sites

για οποιον εχει παρει το 015 ας μου πει 2-3 πραγματακια

 

1)ποιοτητα οθονης,

2) μπαταρια

3) gps δουλευει?

 

Να ρωτήσω και εγώ τι εσωτερική μνήμη έχει (εκεί που αποθηκεύονται οι εφαρμογές )

Και αν αποθηκεύει τις εφαρμογές στην εξωτερική κάρτα SD ?

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω και εγώ τι εσωτερική μνήμη έχει (εκεί που αποθηκεύονται οι εφαρμογές )

Και αν αποθηκεύει τις εφαρμογές στην εξωτερική κάρτα SD ?

 

Φιλε μου αυτο το κανεις οπως θελεις.Εγω εχω 2,8gb για εφαρμογές και την sd οπου και εκει μπορεις να τις μεταφερεις

Link to comment
Share on other sites

Oι γνήσιες μπαταρίες του s4 ταιριάζουν 100% σωστά;

 

ναι τετοια εχω τωρα στο κινητο.Οσο για την καμερα που ειχα ενα μικρο παραπονο σε σχεση με αυτο που δοκιμασα ειναι και οκ τωρα με τις αλαγες και τωρα δειχνει 2,2F απο 2,8F

Edited by morfo1967
Link to comment
Share on other sites

Aν σου φαίνεται οκ τότε μάλλον θα έχει όντως mtk6589 και 1gb ram που ειναι καλά χαραστηριστικά.Γιατι να έχει 2gb ram πραγματικά σε αυτά τα χρήματα και κλώνος είναι απίθανο να συμβαίνει.Αν θέλεις βάλε απο το play store το πρόγραμμα cpu identifier και πες μας τι στοιχεία γράφει για την cpu και την ραμ

 

στο xda-developers που το εχουν αναπτυξει για καλα το θεμα, εχουν τελεσιδικισει οτι εχει 2gb ram to spark

Κι εγω λεω να παρατησω το jiayu g3 και να παω σε αυτον τον κλωνο ... που το g3 ειναι ΜΙΑ χαρα!!

Πολύ αργότερα θα δεις όσα πραγματικά είδες
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
παιδια γι αυτο τι εχετε να πειτε air gesture i9500..??

 

Άλλα χαρακτηριστικά αναφέρει, αλλά δείχνει στις φωτογραφίες που προφανώς είναι του γνησίου... Άντε βγάλε άκρη!

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ασχετο αλλα πως πληρωνουμε στο alliexperess ,δε βλεπω πουθενα paypal

 

Δεν έχει paypal... Με την κάρτα σου, προτίμησε κάποια prepaid. Το σύστημα του πάντως είναι ασφαλές σε περίπτωση ανάγκης επιστροφής χρημάτων.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

παιδια γι αυτο τι εχετε να πειτε air gesture i9500..??

 

Δεν μπορει να σου απαντηση καποιος με ασφαλεια εαν δεν το εχει δοκιμασει.Προτιμησε καποιο που εχει αγοραστει και ειναι ενταξει για να μην κλαις τα χρηματα σου,Υπαρχουν πολλοι αναξιοπιστοι κλωνοι

Link to comment
Share on other sites

στο xda-developers που το εχουν αναπτυξει για καλα το θεμα, εχουν τελεσιδικισει οτι εχει 2gb ram to spark

Κι εγω λεω να παρατησω το jiayu g3 και να παω σε αυτον τον κλωνο ... που το g3 ειναι ΜΙΑ χαρα!!

 

Δεν ξερω που το διαβασες αυτο και αν καταλαβες τι εγραφαν,αλλα εαν ειναι ετσι μαλλον θα πρεπει να παω στο γιατρο γιατι ενα που εχω open spark παντα εχει 2 modules 512.Εαν κανω σωστα την προσθεση ειναι 1gb

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω που το διαβασες αυτο και αν καταλαβες τι εγραφαν,αλλα εαν ειναι ετσι μαλλον θα πρεπει να παω στο γιατρο γιατι ενα που εχω open spark παντα εχει 2 modules 512.Εαν κανω σωστα την προσθεση ειναι 1gb

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2438160

 

και στο σαιτ το γνωστο εχει ερώτημα απο πελάτη...με την απάντηση...

Anonymous user( 2013-10-17 00:21:41 ) from Romania Question & Comment Comment

Hi, friend, have 2gb ram, or have 1gb and show 2gb ram?

OnlineSupport Replay :( 2013-10-17 13:15:07 )

real 2GB RAM, 4GB ROM

Thanks !!

 

Επειδή σκεφτομαι να το αγορασω ευχομαι να "κανεις λαθος" :p

Edited by Benakis
Πολύ αργότερα θα δεις όσα πραγματικά είδες
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα . Αυριο το βραδυ επιστρεφω Αθηνα και θα παραγγειλω απο το σταθερο μου pc και εγω εναν κλωνο αλλα ειμαι αναμεσα σε 2 σχεδον ιδια:

 

1) http://www.aliexpress.com/item/Cheaper-GPS-3G-MTK6589-Quad-core-1-6GHz-galaxy-S4-Android-4-2-4-7-IPS/962479726.html

 

2) http://www.fastcardtech.com/HDC-Galaxy-S4-Spark

 

Το 1ο ειναι το γνωστο 015 και το 2ο το spark αν και μαλλον παω για το 015 ποιο απο τα 2 δοκιμασμενα ειναι καλυτερο για να παραγγειλω??Επισης αυτο που εχω ποιασει στα χερια μου απο εναν φιλο και μου αρεσε παρα πολυ ηταν το No.1 S6 ειναι καποιο απο αυτα τα 2 το 015 η το spark ιδιο με αυτο??Περιμενω την γνωμη σας ωστε αυριο να παραγγειλω ενα απο τα 2... ;) ;)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

αρκετοι εδω μέσα έχουμε παραγγείλει το 015. προς το παρον ομως μονο 2 το εχουν παραλαβει. οι υπολοιποι περιμενουμε...
Link to comment
Share on other sites

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2438160

 

και στο σαιτ το γνωστο εχει ερώτημα απο πελάτη...με την απάντηση...

 

 

Επειδή σκεφτομαι να το αγορασω ευχομαι να "κανεις λαθος" :p

 

Ok επειδη δεν θελω να σε πεισω για κατι η νεκροψια θα το δειξει.Ενα μονο θα πω αλλο τι δειχνει αλλο τι εχει

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κινέζικα Clones

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...