Jump to content

Κινέζικα Clones


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εμενα προσωπικα δ μεενοχλει. ημουν αναμεσα στα 2.δεν εισαι ικανοποιημενος απ τ s6?

 

Τα είχα ψάξει αρκετά πριν το πάρω δεν είμαι ενθουσιασμένος από το ακουστικό και από το WIFI πριν είχα το ΤΗΛ W100 καμία σχέσει αυτά τα δύο W100 και φθηνότερο και καλύτερο άντε να τα πάρετε να δω τη λένε και αυτά .....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αντε ρε παιδες ακομα να ερθει κανενα;;;;; Να μας πειτε πιο πολλες εντυπωσεις!!!
Σαν τα Xiaomi τίποτα!!! :lol:
Link to comment
Share on other sites

Αντε ρε παιδες ακομα να ερθει κανενα;;;;; Να μας πειτε πιο πολλες εντυπωσεις!!!

Εαν διαβασεις λιγο πιο πισω θα δεις τι γραφω για τιν συμβιωση μου μια μερα με τον κλωνο αυτο.Εχει ερθει στην Ελλαδα αεροδρομιο και ελπιζω να ειναι το ιδιο με αυτο που δοκιμασα.Εχει βγει και καινουργια λειτουργια smart scroll και με διπλη καμερα ταυτοχρονα

ο φιλος μου την εχει προσθεση ιδη στο κινητο του Edited by morfo1967
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, τώρα σας ανακάλυψα, εγώ πήρα αυτό http://www.aliexpress.com/item/Galaxy-100-the-same-S4-Dual-SIM-phone-Smart-sreen-Eye-control-Air-gesture-Picture-in/1187999584.html,νομίζω πως είναι ίδιο μ' αυτό που έχετε παραγγείλει εσείς....
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, τώρα σας ανακάλυψα, εγώ πήρα αυτό http://www.aliexpress.com/item/Galaxy-100-the-same-S4-Dual-SIM-phone-Smart-sreen-Eye-control-Air-gesture-Picture-in/1187999584.html,νομίζω πως είναι ίδιο μ' αυτό που έχετε παραγγείλει εσείς....

 

καθολου το ιδιο,διαβασε την πρωτη σελιδα και κανε συγκριση

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, τώρα σας ανακάλυψα, εγώ πήρα αυτό http://www.aliexpress.com/item/Galaxy-100-the-same-S4-Dual-SIM-phone-Smart-sreen-Eye-control-Air-gesture-Picture-in/1187999584.html,νομίζω πως είναι ίδιο μ' αυτό που έχετε παραγγείλει εσείς....

Καλησπερα το εχεις παραλαβει ή το περιμενεις;

Σαν τα Xiaomi τίποτα!!! :lol:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα το εχεις παραλαβει ή το περιμενεις;

 

απο οτι λεει το περιμενει.Εμενα εχει ερθει απο το Σαββατο ελπιζω να το παρω Δευτερα Τριτη γαιτι ΕΛΤΑ ειναι αυτα

Link to comment
Share on other sites

Αντε ρε morfo να το παρεις με το καλο ρε φιλε να μας πεις και εσυ εντυπωσεις! Και ειδικα απο το θεμα του gps που με καιει! χαχα!
Σαν τα Xiaomi τίποτα!!! :lol:
Link to comment
Share on other sites

Αντε ρε morfo να το παρεις με το καλο ρε φιλε να μας πεις και εσυ εντυπωσεις! Και ειδικα απο το θεμα του gps που με καιει! χαχα!

κοιτα το gps δουλευει οπως σε ολα τα mtk απλα αυτο εχει καλο σημα λιγο χειροτερο απο zopo980 2gb που ειχα

Link to comment
Share on other sites

κοιτα το gps δουλευει οπως σε ολα τα mtk απλα αυτο εχει καλο σημα λιγο χειροτερο απο zopo980 2gb που ειχα

Σύγκριση με w7s; Πρακτικά,κάνεις πλοήγηση μέσα σε στενά χωρίς πρόβλημα;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα το εχεις παραλαβει ή το περιμενεις;

Το περιμένω, πιστεύω μες την εβδομάδα να το πάρω στα χέρια μου, θα σας γράψω εντυπώσεις....

@stargreek, Είχα την εντύπωση πως είναι το ίδιο, επίσης παρείγγειλα για ένα φίλο αυτό εδώhttp://www.aliexpress.com/store/product/Free-shipping-S4-I9500-I9502-MTK6589-Scale-1-1-1-Quad-core-Android-4-2-5INCH/631946_1321191598.html Λέει πως έχει αυτά τα χαρακτηριστικά: Scale 1:1:1 , Quad core , Air Gesture,Android 4.2 ,5.0 INCH, 1280X720 HD,3G phone 2GB RAM, 4GB ROM,5.0 MP Camera, εσένα πως σου φαίνεται?

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου πιστευω οτι το τελευταιο που δινεις ειναι το spark που ειναι το πιο φτηνο απο ολα και δεν μου αρεσε καθολου βεβαια δεν ειναι 2γιγα και τλπ...και η καμερα ειναι για τα μπαζα ασε που δεν φορτιζει κλειστο.Ελπιζω να κανω λαθος αλλα εχει το χαρακτηριστικο τετραγωνο παντου
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου πιστευω οτι το τελευταιο που δινεις ειναι το spark που ειναι το πιο φτηνο απο ολα και δεν μου αρεσε καθολου βεβαια δεν ειναι 2γιγα και τλπ...και η καμερα ειναι για τα μπαζα ασε που δεν φορτιζει κλειστο.Ελπιζω να κανω λαθος αλλα εχει το χαρακτηριστικο τετραγωνο παντου

Σ' ευχαριστώ για την απάντηση, μάλλον θα παραγγείλω και εγώ αυτό εδώ που αναφέρεται εσείς και το άλλο θα το δώσω....

Link to comment
Share on other sites

Σύγκριση με w7s; Πρακτικά,κάνεις πλοήγηση μέσα σε στενά χωρίς πρόβλημα;

Εγω δοκιμαζω καπως αλλιως,τεσταρω εαν κλειδωνει αρκετα μακρυα απο το παραθυρο του γραφειου μου στο κεντρο στο 2 οροφο.Αυτο ειναι οκ

Link to comment
Share on other sites

ξερετε αν παιρνουν αναβαθμισεις λογισμικου και τι γινετε σε περιπτωση που κολλησει και κανετε επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων;εννοω σε τι γλωσσα θα ειναι το μενου ;
Link to comment
Share on other sites

ξερετε αν παιρνουν αναβαθμισεις λογισμικου και τι γινετε σε περιπτωση που κολλησει και κανετε επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων;εννοω σε τι γλωσσα θα ειναι το μενου ;

 

αναβαθμισεις λογισμικου οχι φυσικα απο την εταιρια απο νετ,νομιζω στα Αγγλικα αλλα μπορεις να το κανεις ευκολα σε οτι γλωσσα θελεις

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, τι έγινε ρε παιδιά το πήρε κάποιος από εσάς στα χέρια του???

Ακόμη θέλω να ρωτήσω για όποιον γνωρίζει να μου απαντήσει, πως μπορώ να βγάλω από το κινητό ή το tablet μου την έναρξη που κάνει πχ το loggo samsung, είναι ροοτ το κινητό....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, τι έγινε ρε παιδιά το πήρε κάποιος από εσάς στα χέρια του???

φιλε μου απο το Σαββατο εχει κοληση στο αεροδρομιο,δεν κουνιεται με τιποτα,ουτε στο σιτ των ΕΛΤΑ ειναι

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, τι έγινε ρε παιδιά το πήρε κάποιος από εσάς στα χέρια του???

φιλε μου απο το Σαββατο εχει κοληση στο αεροδρομιο,δεν κουνιεται με τιποτα,ουτε στο σιτ των ΕΛΤΑ ειναι

 

Υπομονηηηηηη .Εχουν θεματα εκει με τους υπαλληλους στην αποθηκη

Link to comment
Share on other sites

Υπομονηηηηηη .Εχουν θεματα εκει με τους υπαλληλους στην αποθηκη

Θέλω να ρωτήσω για όποιον γνωρίζει να μου απαντήσει, πως μπορώ να βγάλω από το κινητό ή το tablet μου την έναρξη που κάνει πχ το loggo samsung, είναι ροοτ το κινητό...

ΥΓ

Άλλαξε την τιμή από 205 στα US $240.49 - 254.66 / piece

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Θέλω να ρωτήσω για όποιον γνωρίζει να μου απαντήσει, πως μπορώ να βγάλω από το κινητό ή το tablet μου την έναρξη που κάνει πχ το loggo samsung, είναι ροοτ το κινητό...

 

Με κάποιον file manager με root rights, πχ. root explorer, es file manager κτλ, πας στον φάκελο /system/media και σβήνεις το bootanimation και το mp3 αρχείο για τον ήχο εισαγωγής.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ΥΓ

Άλλαξε την τιμή από 205 στα US $240.49 - 254.66 / piece

 

Ελεος. Αν δεν εκανε κατι λαθος, ο ανθρωπος ειναι απατεωνας, πανω που ελεγα να το φερω, το αφηνω καλυτερα, Αντι να χαμηλωσει τιμη αυξανει:blink:

240$ για κλωνο (και μαλιστα εντελως αγνωστων στοιχειων) ειναι υπερβολικα πολλα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κινέζικα Clones

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...